MedBeds Otázky a Odpovědi 4.díl: První lůžko v Austrálii

3.3.2022 v Léčba 21

Čtvrtý díl otázek a odpovědí o nové technologii MedBeds. Tento překlad vychází z dokumentu, který poskytla Skye Prince ve své Telegramové skupině a obsahuje výběr otázek, které téma rozšiřují, nebo doplňují. Překlad není kompletní, protože se v dokumentu opakují témata, která již byla vysvětlena v předešlých článcích, které na Aluška.org vyšly.Pokud vám některý předchozí článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed
Otázky a odpovědi mají formu dotazů pokládaných komunitou a následných odpovědí od Skye Prince:

Otázka: Existují na různých místech v galaxii, nebo mezi různými kulturami, různé druhy MedBeds s poněkud odlišnou technologií a metodikou?
Skye: Každá civilizace má svou vlastní verzi lékařských lůžek a další léčebné techniky.

Otázka: Budou MedBeds léčit závislosti?
Skye: Ano, ale stále musíte pracovat na tom, proč jste na něčem závislí.

Otázka: Co když máme nějakou nemoc od narození. Jako je autismus. Mohou MedBeds napravit i lidí, kteří nemají zdravý základ, ze kterého by se dalo vyjít ?
Skye: Věřím, že mohou.

Otázka: Léčí to všechny škody způsobené chemoterapií? A pokud ano, vrátí se tělo do podoby před zahájením chemoterapie, nebo dokonce do lepšího stavu?
Skye: Nejenže léčí škody způsobené chemoterapií, ale vrací tělo do úplného zdraví a odstraňuje všechny abnormální tvary.

Otázka: Velmi mě zajímá, zda se mohu nechat vyškolit k obsluze MedBed lůžek. Dvanáct let jsem pracoval jako zdravotnický záchranář a pak jsem šel na školu, abych se stal radiologickým technologem. Myslíte si, že mám nějakou šanci se v tomto oboru vyškolit?
Skye: Šanci má samozřejmě každý.

Otázka: Jaká jsou kritéria priority pro lidi, kteří mají jít na ošetření? Vím, že jsi říkala, že se nejprve vezmou ty nejtěžší případy. Ale podle čeho se to určuje?
Skye: Je to založeno na třídění, takže ti, kteří jsou nejblíže smrti, půjdou samozřejmě jako první a pak se to filtruje dál.

Otázka: Předpokládejme, že máte něco, co v tuto chvíli přímo neohrožuje život, ale mohlo by to prasknout a ohrozit život? Jak by se o to postarali?
Skye: Stejným způsobem. Vše záleží na naléhavosti.

Otázka: Mají ti z nás, kteří jsou v komunitě a vědí o MedBeds, přednost před širokou veřejností?
Skye: Rozhodně NE!

Otázka: Takže Skye, kdy myslíš, že to uvedou do provozu u nás v Austrálii?
Skye: V RPA v Sydney už jeden MedBed máme, ale zatím se používá jen jako skenovací zařízení. (pozn. Alue: RPA v Sydney je pravděpodobně The Royal Prince Alfred Hospital, to je hlavní veřejná fakultní nemocnice v Sydney v Austrálii, která se nachází na Missenden Road ve městě Camperdown.)

Otázka: Skye, mají už v Jižní Africe nějaký zprovozněný MedBed?
Skye: Zatím jsem o ničem neslyšela.

Otázka: Jak silné je vaše přesvědčení? Mám také od narození genetický problém, který souvisí s nervy. Viděla jste ty Medbeds doopravdy?
Skye: Mým úkolem v SSP (Tajný vesmírný program) bylo nejen používat lůžka, ale také školit lidi, jak je používat. Moje přesvědčení je stoprocentní.

Otázka: Kdy budeme moci používat MedBed tady v Sydney, nebo kdekoli v Austrálii, prosím?
Skye: Domnívám se, že je to stále ve fázi zkoušení, takže minimálně několik týdnů.

Otázka: Ahoj Skye, tohle už asi bylo zodpovězeno, ale kdybych se chtěla vyškolit, abych mohla léčit pacienty, jak bych na to šla, prosím? Vím, že to bude trvat dlouho, ale mám prostě velký zájem o výcvik v tomto oboru.
Skye: Sdílím informace týkající se lékařských lůžek z mých vzpomínek v Tajném vesmírném programu. Nemám žádné informace o tom, jak získat tato lůžka nebo jak být vyškolen v jejich používání. Jsem stejně nadšená, jako všichni ostatní, ale nejsem o nic informovanější o tom, kdy, jak a kde budou zavedena, než vy. Pokud obdržím nějaké informace, dám vám všem vědět.

Otázka: Jak tato technologie ovlivní naše duše? Naše vnitřní bytí/vědomí? Naše spojení se Zdrojem? Nebo ovlivňuje pouze naše těla? A je stoprocentně bezpečná a účinná?
Skye: Vůbec neovlivňuje naše duše, ani naše spojení. Ano, tato technologie je plejádská a je naprosto bezpečná, v SSP se používá již více než 50 let.

Otázka: Skye, na internetu je mnoho obrázků různých typů MedBed lůžek. Jak vypadaly ty, na kterých jste byla umístěna, nebo se kterými umíte zacházet?
Skye: Vypadají velmi podobně jako tohle:

pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adria 2022-03-03 14:37:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkujem za překlady a články

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-03 14:41:48
Ikona diskutujiciho
sipka

rádo se děje 🙂

Ikona diskutujiciho Jiří Hlávka 2022-03-03 15:43:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také Děkuji…Juchuuu.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-03 18:18:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mně, co Skye ví a neví. Třeba když položím otázku, jestli na med bed mohou jít i lidé, kteří byli vystavení působení černé magie jako třeba rei ki nebo merkaba,a zda jim dokáže pobyt na bed med následky napravit/jakože by zrušila ty kamínky v játrech a napravila energetiku těla, jestli dokáže zrušit následky křestu(někde jsem četl, že křest, který se dělá v pravoslavné církvi, kdy se ponoří celé tělo člověka do posvěcené vody se vyrušit moc nedá – opravdu netuším, co je na tom pravdy). Taky by mně zajímalo, zda je možné řešit následky telegonie(třeba po znásilnění)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-03 18:36:33
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dost komplikovaný… Co z toho udělat jednoduchý dotaz, typu jestli pobyt na MedBed deaktivuje a vyloučí veškerou černou magii, které byl člověk předtím vystaven? … Bez bližšího určení a počkat co na to Skye napíše? To je originální otázka, která v dokumentu vůbec není.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-03 19:25:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sohlasím s tebou Aluško, já jsem to myslel spíše obecně. A druhá otázka, kterou jsem taky nastínil by mohla být, zda je možné nějakým způsobem řešit tekonické zápisy vniklé násilným sexuálním chováním ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-03 19:59:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli Skye bude chápat, co je telegonie. Zkusím to nějak sesmolit.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-03 21:18:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Aluško, no jo, no, mohla by Skye o sobě toho více prozradit, že jo…no napadá mě vlastně ohledně tohohle ještě pár otázek, ale jak říká tm, nejsou důležité odpovědi ale otázky. Napadlo mě třeba, zda je možné léčit i jaksi sexuální orientaci, v případě, že byla člověku nějakým způsobem změněna v průběhu života nějakou chemií nebo nějakýma potvůrkama v jíde nebo pití( s vrozenou orientací asi nic udělat nepůjde nebo snad jo ?)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-03 21:49:03
Ikona diskutujiciho
sipka

No tam je odpověď přece jednoduchá, MedBed léčí všechny nemoci… 🙂 i mozkové dysfunkce. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-03 23:11:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeme být trochu držky a zeptat se na tuto kontroverzní otázku – byla by nová, v dokumentu se na to nikdo neptal, ale je možné, že dostaneme odpověď, že všechno je v pořádu a přirozené. Že není co léčit. Protože v zahraničí se tohoto tématu bojí a kdo není multikultipro200pohlaví, tak je prakticky ničema se středověkým myšlením. Slovo homosexualita v tom dokumentu není zmíněno ani jednou a to má 64 stran. Takže je možné, že se tomu záměrně vyhýbali. Přitom transexuální problémy tam zodpovězeny jsou.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-04 00:23:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že část písničky „která by mě chtěla, syna vychovala, přitom pannou byla“ dostane nový rozměr 😀 Stačí zajít na MedBed a bude zase jako nová :))
Ne teď vážně, pokud jde o orientaci, hraje tam roli i trauma z dětství, takže většina z toho je, že třeba mnoho žen nemá rádo mužskou energii proto, že jim ublížila. Což se musí pochopit a odstranit. Mužská energie není špatná, pokud má v sobě i ženskou. Ženská energie není špatná, ale musí v sobě mít i mužskou. Proto je hodně žen lesbiček, protože žena většinou druhé neublíží. JIN neubližuje, ale lebedí si, je to klid. Ublíží jen proto, že bojuje proti mužům a kdo s čím bojuje, tím se stává..Proto intriky jsou JANG a ten ubližuje a proto si mnoho žen vjíždí do vlasů. JANG je ale potřeba k akci a růstu. To samé zase muži, pokud je někdo teplejší, tak má třeba větší důvěru v akci a rozum, protože třeba nemá rád ženy díky emocím, které ubližují..Nebo má v sobě ženskou duši a potřebuje chlapa na vyrovnání energii. Takže je třeba bloky pochopit, vyčistit a pak nemusí být jeden z nich na stejné pohlaví. Pokud by někdo šel na MedBed, je tu možnost, že blok bude sice odstraněn, pokud to teda zvládne odstranit z duše, ale stále duše nepochopí onen úkol, který měla pochopit a příště to pojede znova. Je to vlastně její blok a sama by si ho měla odstranit. Podle mě to prostě MedBed za nás vyřešit nemůže, jen nás může zbavit trápení z hlediska vzpomínek..To, čím jsme si pak jisti je i tím, že víme..prožili jsme si to a cítíme to do morku kosti. Takže zkušenost pochopení bude asi určitě taky třeba…Pak by se lidé jen spoléhali na přístroje, že za ně vše vyřeší, ale čelit blokům vyžaduje odvahu, sílu a zápal pro věc. Jen tak nás život donutí jednat a řešit dannou věc, že ji třeba už odmítáme žít, řešit atd.Takže breberky z toho budou mít jen malý podíl, protože důležitá je mysl člověka. Čim je slabší, tim se dá snáz ovládat skrz emoce, vysílání, breberky apod.
Pokud jde o orientaci, skutečně někdy stačí zabrouzdat i do rodičů, který z nich jeden na druhého nenadává, že stojí za h*** a stálé nadávání na partnera může ujistit i dítě v tom, že můž/žena je špatný a proto přejde na jiné pohlaví, protože věří, že to je tak správné. Je to skutečně někdy buď uplně jednoduché, nebo daleko hlubší přes několik pokolení.
Prostě popřemýšlet, proč jsem na jiné pohlaví..Může za to rodič, který to má podobně, já to okoukal..Mohou za to tedy nadávky? Může za to něco ve mě, protože s tou energii je mi dobře? Proč po ní toužím, mám ji vlastně v sobě? Mám v sobě nějaký strach z dětství a hledám útěchu u stejného pohlaví? Protože bojuju sám/a se sebou a hledám klid, něhu? Opravdu se to nedá paušalizovat, ale snad to někomu pomůže…Jen pochopit návaznost bloků, protože na tohle se nedá jen stručně vysvětlit..to se musí navnímat a dobrat se k příčinám.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-03 22:17:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jo, to mě vlastně nenapadlo, no tak to je super ! Dík za odpověď

Ikona diskutujiciho Jirina 2022-03-04 01:04:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sleduji vase clanky nejakou dobu a jsem nadsena z Med beds ktere maji byt k dispozici nemocnym lidem.Mam radost ze prvni med bed se zkousi a je umistena v Australii,kde ziji 38 let.Moje hlavni otazka bude jakym zpusobem se nemocni mohou zacit registrovat na lecbu,jeli to mozne uz ted.Minuly rok me zjistili rakovinu vajecniku 4te kategorie,jsem po chemoterapijich a operaci hysterectomy.Zaroven jsem uzivala alternativni med.,werim ze diky tomu jeste ziji a jsem relativne v poradku prozatim.Samozrejme mam vedlejsi ucinky po chemce,ktera me znicila privadeni krve do nervu,hlavne nohou,takze jsem se znovu ucila chodit.Ale pomalu vse prichazi k sobe.Odmitla jsem dalsi lecbu prasky,ktere maji hrozne vedlejsi ucinky na trial.Verim alternativni med. co uzivam dal.Ale moc bych si prala,kdybych se mohla zaradit do „fronty“ pro mozne dalsi leceni.Bude mi 67 let.Jinak moc dekuji za vsechny vase clanky a povzbuzeni ze svet se v lepsi obrati.Hezky den preji od protinozcu.Jirina

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-04 08:33:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím není možné se nikde registrovat. Až to bude možné, tak se to dozvíme.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-03-04 20:30:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Ste priamo z Austrálie, ale pýtate sa v Česku kde sa dá registrovať. Ak viete kde sa to zariadenie nachádza myslím, že by stačilo nájsť telefónny kontakt a opýtať sa priamo na mieste výskytu zariadenia. Zároveň by ste nám mohla napísať čo ste vybavila, či to náhodou nie je iné zaridenie, ktoré naozaj funguje len ako screening.

Ikona diskutujiciho Fillandros 2022-03-05 13:16:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak by to bylo se servisem medbeds ale i prádelny o které se Sky zmiňuje. Aktuálně provádím na živnost opravy a prodej pradelenskeho zařízení. (Průmyslové pračky, sušiče, mandly, žehlící lisy..) A k medbeds, sice jsem studoval lékařskou elektroniku, ale je mi jasné, že tohle bude trochu jiná technologie, než CTčko, magnetická rezonance a další. budou i školení na servis? Docela by mě to zajimalo jako pracovní příležitost .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-05 13:46:32
Ikona diskutujiciho
sipka

dám to tam

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-05 14:35:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Citace:
Můžeme být trochu držky a zeptat se na tuto kontroverzní otázku – byla by nová, v dokumentu se na to nikdo neptal, ale je možné, že dostaneme odpověď, že všechno je v pořádu a přirozené. Že není co léčit. Protože v zahraničí se tohoto tématu bojí a kdo není multikultipro200pohlaví, tak je prakticky ničema se středověkým myšlením. Slovo homosexualita v tom dokumentu není zmíněno ani jednou a to má 64 stran. Takže je možné, že se tomu záměrně vyhýbali. Přitom transexuální problémy tam zodpovězeny jsou.

Teda já žasnu, dokument, který má 64 stran a řeší se tam i transexuální problémy, to asi nesepisovali lidé z povrchu, nebo snad ano ? Jinak super přístup, já sám si říkám, že je potřeba pokládat všechny otázky, co nejsou zodpovězeny, a sem strašně zvědavý, co na Skye. Mimochodem otázky jsi jí už posílala nebo ještě ne ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-05 14:38:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, teprve mám rozdělaný koncept souboru, Skye má info že jí bude zaslán až za cca 2 měsíce než doběhne celý seriál. Však nikam nespěcháme, ať má každý možnost se zeptat.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-03-06 17:15:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadla mě taková akademická otázka do diskuze, (teda ne přímo pro Skye), každý máte nějaké zdroje dat a možnosti, co myslíte, můžete zkusit zjistit, jestli může mít ruská armáda, respektive ta část co bojuje na ukrajině k dispozici med bed a používat jej na léčbu raněných k dispozici ?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-03-07 09:32:53
Ikona diskutujiciho
sipka

U takýchto tajných technológií platí, že sa musí dávať veľký pozor, aby sa nedostali do rúk nepriateľov, preto aj keby takú technológiu mali, nemôžu ju tam mať, to sa nedá dať do rúk nejakému vojakovi či vojenskému lekárovi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek