MedBeds Otázky a Odpovědi 6.díl: Mohou nám MedBeds „nahrát“ cizí jazyky?

11.3.2022 v Nezařazené 14

Šestý díl otázek a odpovědí o nové technologii MedBeds. Tento překlad vychází z dokumentu, který poskytla Skye Prince ve své Telegramové skupině a obsahuje výběr otázek, které téma rozšiřují, nebo doplňují. Překlad není kompletní, protože se v dokumentu opakují témata, která již byla vysvětlena v předešlých článcích, které na Aluška.org vyšly.Pokud vám některý předchozí článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed

Otázky a odpovědi mají formu dotazů pokládaných komunitou a následných odpovědí od Skye Prince. Originál dokumentu má přes 60 stran, ale od strany 35 se otázky velmi opakují, což chronologicky odpovídá tomuto dílu série. Opakované otázky, které jsem vynechávala, se týkají zejména dotazů na všechny možné a nemožné diagnózy a jestli je lze léčit, na což Skye stručně odpovídá Ano. Druhou polovinu dokumentu jsem tedy velmi protřídila a do překladu se dostalo jen minimum, pouze to co mi připadalo nové a užitečné.

Otázka: Zajímalo by mě, jestli MedBeds dokážou přepnout mozek a změnit systém myšlení? Zvláště u těch, kteří mají v srdci nenávist. Kteří byli vychováni v tyranské ideologi. Dokážou zrušit nenávist, které byli naučeni? Nenarodili jsme se přece k nenávisti. Nevěřím, že máme v DNA nenávist a touhu škodit druhým.
Skye: Ano, mohou, ale to jde opět o svobodnou vůli. MED lůžka a nová země tu nejsou od toho, aby měnily lidi na takové, jaké je máte raději. Jsou tu proto, aby napomáhaly zdraví a vitalitě po fyzické stránce. Je to volba každé duše myslet, cítit a chovat se určitým způsobem, aby tato duše mohla prožít daný život, a je proti univerzálnímu zákonu zasahovat do této volby prožitku.

Otázka: Dělám plán na využití lůžek, až budou k dispozici. Vzhledem k problémům s jejich dostupností v některých zemích, bychom rádi umístili několik lůžek na lodě a zpřístupnili je lidem tímto způsobem. Ve zde zveřejněném dokumentu „Fortunate 1″ se píše, že zdroje energie pro MedBeds váží tolik, že je ani velký jeřáb nedokáže přemístit. To činí jejich použití na lodi sporným, z důvodu stability. A ani loď s 5000 cestujícími by nemusela být schopna provozovat více než jedno nebo dvě lůžka.
Skye: Pokud vím, napájecí zdroj je v samotném lůžku a neváží víc, než standardní auto. Určitě by se MedBeds daly použít na lodi. Je to skvělý nápad.

Otázka: Budeme si moci zakoupit MedBed lůžka hned po změně systému, nebo jak dlouho budeme muset čekat?
Skye: Ne, po nějakou dobu budou přísně kontrolovány aliancí/vojskem, dokud lidstvo neprokáže, že tuto technologii nezneužije.


Otázka: Dnes jsem byla na kardiologii a lékařka mi řekla, že mě chce zapsat na kliniku specializovanou na srdeční selhání, protože mi kvůli loňské léčbě rakoviny selhalo srdce. Odmítla jsem, protože jsem v duchu myslela jen na Med Beds a na to, jak mě vyléčí. Dokonce chtěla, aby mi do srdce nainstalovali defibrilátor! To sakra ne!

Skye: Ty jsi ale naživu TEĎ! Starej se o sebe teď, nečekej na léčbu, která ještě není dostupná, protože mnoho lidí zemřelo, když čekali na možnost získat přístup k MedBed. NESTAŇ SE DALŠÍM, kdo zbytečně zemře při čekání na doposud nezprovozněnou technologii.

Otázka: Kolik energie potřebují tato lůžka? Lze je vyrobit jako přenosná zařízení?
Skye: Nemám představu o technických aspektech, nicméně tato lůžka nejsou vhodná jako přenosné jednotky. Budou existovat jiné technologie, které jsou pro tento způsob použití vhodnější.

Otázka: Může se technikem stát i někdo, kdo není kvalifikovanou zdravotní sestrou? Opravdu bych ráda pracovala v tomto oboru.
Skye: Ano

Otázka: Mám trochu zvláštní otázku, stýká se genderových operací, které se v dnešní době dělají. Co by se stalo, kdyby transsexuál šel na takovou operaci, vrátila by ho zpět k tomu, kým byl předtím, nebo by mu pomohla být tím, kým chce být?
Skye: To záleží na tom, co by dotyční transsexuálové chtěli. Pokud by chtěli věkově regresovat, lůžko by je vrátilo k jejich původnímu pohlaví, ale pokud by chtěli věkově regresovat a přitom zůstat u svého zvoleného pohlaví, byla by nutná další procedura během pobytu na lůžku, aby si zachovali ty tělesné části, které preferují.

Otázka: Skye řekla, že přístroj MedBed rozpustí umělou nohu a obnoví ji. A co prsní implantáty a jiné druhy implantátů? Já sice žádné nemám, ale znám lidi, kteří je mají.
Skye: Každý člověk bude posuzován individuálně. Pokud nechcete, nemusíte si implantáty nechat odstranit.

Otázka: Lze na lůžku odstranit tetování?
Skye: Ano

Otázka: Pokud máte popel svých domácích mazlíčků, můžeme je tím přivést zpět k životu?
Skye: Ne a ani byste to neměli chtít.

Otázka: Máte nějaké poznatky o tom, zda mohou léčebná lůžka zvýšit inteligenci, učinit někoho empatičtějším, nebo dokonce rozumnějším?
Skye: Určitě.

Otázka: Mohou lůžka MedBed způsobit, že budete plynně hovořit jiným jazykem?
Skye: Ano

Otázka: Můj nápad je provozovat sadu MedBeds v mobilním přívěsu. Má někdo rozměry MedBeds, abych mohl zjistit, jestli je to vůbec proveditelné? A také bych rád věděl, kolik místa budeme potřebovat okolo MedBeds pro další zařízení? Předem děkuji. Zdravím z Holandska.
Skye: Pokud je mi známo, MedBeds nejsou vhodné jako přenosná zařízení. Nicméně s vydáním více než 6000 patentů naleznete zdravotnickou techniku, která bude vhodnější jako přenosný přístroj.

Otázka: Může člověk v případě potřeby použít všechna 3 zdravotnická lůžka? Mám přítele, který potřebuje zdravotní pomoc, dorůst končetinu a také chce regresi věku. Je to možné?
Skye: Je to možné, ale většinou bude potřebné pouze jedno lůžko. Každá osoba bude posuzována individuálně.

Otázka: Vím o jiných „zdravotních lůžkách“, která vyžadují mnoho opakovaných ošetření, ale ta, o kterých se mluví zde, jak jsem pochopila, většinou vyžadují pouze jedno ošetření a to u většiny stavů. Chápu, že některé situace, například chybějící končetina, mohou trvat déle, ale obecně se podle mého chápání bavíme o jednom ošetření, nikoliv o opakovaných ošetřeních.
Skye: Správně.

pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2022-03-11 12:17:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak se na tyto věci kolem medbeds koukáš ty, nakolik si myslíš, že tyto věci jsou reálné v té podobě, jak se to tu píše. Mě třeba nejde do hlavy, že by dnešní systém nechal tak masivní a určitě i finančně náročné přípravy jen tak bez povšimnutí, minimálně by se snažil odstřihnout tyto společnosti, které by toto chtěli prosadit, od finančních zdrojů, k tomu by se přidaly sabotáže, špionáž, dezinformace zkrz naše média a podobně.

Proto se mě tento scénář zdá trochu nepravděpodobný, nechci být pesimista, ale zase si nemyslím že je dobrý být naivní optimista, už z důvodu, že i když je krásný že to lidem dává naději, je to konstruktivně laděné a člověka to může povzbudit, tak tento konstruktivní přínos by neměl být postaven na něčem co není reálné, to určitě chápeš. Pokuď taková to technologie skutečně existuje, tak podle mě nejdříve se musíme osvobodit od systému, což bude apokalyptický boj, a teprve potom by bylo možné realizovat tyto plány s touto technologií, takhle to vidím já a zajímal by mě tvůj vlastní názor

A když už jsme u toho léčení, jak říkala Sky, (v tom s ní souhlasím) žijeme teď, a teď se musíme spoléhat na prostředky které máme v tuto dobu k dispozici, ať už Sky má pravdu ( za co bych byl rád, kdyby to tak bylo a já se spletl), nebo se snaží dát v dobré víře falešnou naději. Já dříve udělal tu chybu že jsem všechno vsadil na převibrování do 5D takže budování zázemí v tomto systému mě přišlo zbytečné, byla to moje chyba za kterou si oprávněně nesu následky, tady cítím že by se lidé stejně tak mohli upnout k této naději, odmítnout dnešní možnosti s vyhlídkou na medbeds, a později toho litovat kdyby se ukázalo, že to nebyla pravda, (třeba ta paní s tím kardiostimulátorem) proto jsem takový Rejpal, není to ze zlé vůle…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-11 14:03:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je dotaz mířený na mě, já tomu věřím. Jinak by mě nebavilo to překládat.

Ikona diskutujiciho iria 2022-03-12 07:18:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se o pokusila:
1/Kdyby tu byla možnost léčby na MedBed dejme tomu za rok = dva,ta paní které lékařka a následně Sky doporučila specializovanou léčbu při své diagnóze bez léčby ten rok možná nemá.O kvalitě života nemluvě.
2/Technologie je to mimozemská a budoucí zaměstnanci kteří jsou pro ni školeni jsou pečlivě vybíráni,že.Když se podařilo DS utajit obrovské množství svinstva v podzemí,jistě není pro mimozemskou vyspělou civilizaci problém utajit zatím pár výcvikových místností.Například – tam,kde došlo k osvobození a očištění nějakého komplexu,proč by se po úpravách část nemohla využívat takhle ?A nebo – musí výcvik vůbec probíhat tady,na téhle planetě ?Pokud jsou budoucí zaměstnanci opravdu pečlivě vybíráni,tedy i prověřováni,zatím jich není tolik,jsou na vysoké úrovni a nečekám,že jsou to slepičí prdelky,které to nevydrží a vyžvaní tajemství,co že se to vlastně učí a kdy alespoň nejlepší kamarádce.
Třeba…přes den můžou být normálně ve svém zaměstnání…
Taky to nemusí být momentální špičkoví odborníci,takoví,jak je vnímáme my,zaměstnanci známých klinik,polobozi v bílých pláštích kteří takhle pokračují ve své kariéře.Tady jde o něco jiného,ale to už tu bylo řečeno.
3/Pokud jde o mediální sračkomety – momentálně o tom nic neví,a v budoucnu už budou držet hubu a krok.
4/Možností,jak projekt zatím utajit a věřím,že financování je to to nejmenší,je dost,leccos už bylo jasně řečeno tady i na Tadescu,informace se dají najít i jinde,dokonce i českém překladu i na YT,občas si něco přečíst a trochu si je poskládat dohromady.Mě to tedy logiku dává stopro.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-12 09:43:11
Ikona diskutujiciho
sipka

staré podzemní komplexy deep statu mají být buď zatopené, nebo vyčištěné výbuchem, tam už se nic dělat nebude… ale jsou i jiné podzemní stavby které nepatří deep state, těch se čištění nedotklo a tam se může připravovat všechno možné

Ikona diskutujiciho Milan 2022-03-11 12:30:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nové lázně v Lednici, by byli vhodným areálem na provoz MedBeds. Máš to za humnama, za optání nic nedáš. Ahojky

Ikona diskutujiciho adria 2022-03-11 14:15:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já už si píšu seznam toho, co si nechám zpravit … 😀 muhehe, ale je mi jasné, že všechno můj mozek asi nepobere … budu muset ubrat … chjó

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-11 14:44:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky čekám na med bed, jeden můj zub by potřeboval zubaře, ale žádní tu nejsou a už by bylo potřeba nejspíše i vrtat kanálky, což nechci. Tak snad se brzy dočkáme. Ale myslím, že spuštění med bed by mělo předcházet přechod do „zlatého věku“, minimálně změna tohoto systému. Pokud by se med bed spustilo do současného „bordelu“, tak bych byl asi dost opatrný ohledně ošetření na tom lůžku, reiki, shambally a různé další „léčebné“ systémy se tvářily jako konsktruktivní a co se z nich vyklubalo.
Jinak jak tu zmínil Karloon54, tak jsem do roku 2012, dalo by se říct byl „sluníčkář“ co věřil reiki apod. a dokonce jsem i přemýšlel, že opustím VŠ, protože stejně má být převibrování. Ale když se pak nic nestalo, tak jsem začal brát duchovno trošku reálněji a nevěřit každé ptákovině a celkově v té oblasti být více obezřetný…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-11 14:57:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Takových lidí byla spousta, co se na některé věci vyprdli, protože spoléhali na přechod. Ale nenaplnila se uvědomělá masa, nedalo se svítit.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-11 14:53:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od systému už se odpojujeme, někdo dřív někdo později a apokalyptický boj se odehrává v přímém přenosu. Proč asi konflikt na Ukrajině? Putin bodnul do vosího hnízda, doslova. Proto se všechny vymyté mozky teď pustily do něj. Až to všechno vypluje, tak ty stejní zase strčí hlavu do písku. Mimochodem Sky zdůrazňuje, že žádný termín není rozhodnutý, takže spoléhání se na nějaké datum je zatím utopie. Načasování neovlivníme, k tomu nemáme dispozice.

Ikona diskutujiciho benetri 2022-03-12 11:32:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež som názoru, že premnoženie ľudstva nehrozí. V tejto súvislosti mám ale otázku. Sú všetci obyvatelia tejto planéty ľudia? Podľa všetkých informácií, nie. Teda, ľudia áno, ale Človek-ovia nie. Informácie hovoria, že je tu minimálne 70-90% ľudí, ktorí nie sú pôvodní potomkovia človeka. No a teraz podstata: Bude Med Beds liečiť všetkých rovnako alebo len pôvodných ľudí?! A je v záujme prežitia ľudstva, ako spoločenstva Človeka, liečenie a prežívanie aj iných entít v ľudskej podobe?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-12 11:44:18
Ikona diskutujiciho
sipka

To je otázka na zamyšlení. Čistě teoreticky by MedMeds měly být součástí medicínského pokroku v době, kdy se odstraní kabala, deep state a proběhne restart měny. V rámci tohoto úklidu by se mělo asi uklidit i to, co do lidské populace nepatří, co ji destruuje. Mělo by to odejít, jinak by se populace neozdravila. To, co na lidech parazituje, by se mělo zrušilo. Do lidského těla přicházejí různé duše, mnohé velmi dobré a ty mají právo tu být. Vzhledem k tomu, že Skye popisuje přísná kritéria a že 90% žadatelů bude zpočátku zamítnuto, je to asi odpověď na tvoji otázku. Budou se asi léčit konstruktivní bytosti, které sem patří, včetně zvířat.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-12 16:28:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obětem zachráněným z těch komplexů a vojákům, kteří při záchraně utrpěli zranění nebo psychické trauma byla léčba v MedBed údajně umožněna. Je to tak? V tom případě už jsou někde v provozu. Zřejmě ale jen na tajných vojenských základnách.

Ikona diskutujiciho Jana Škardova 2023-03-22 10:04:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již jsou lůžka v provozu tady v Československu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-22 10:24:31
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě nejsou… jakmile dostanu důvěryhodné ověřené info (tzn. uvidím to ideálně osobně), tak dám vědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek