MedBeds: Technologie budoucnosti, která dokáže vrátit čas

26.4.2023 v Zprávy 24

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního nového věku systémů léčebných technologií. Tyto technologie změní způsob, jakým tradiční lékařská věda léčí nemocné. Nové technologie budou působit pomocí plazmatických energií a léčivých frekvencí.
Zkuste si představit, že někdy v blízké budoucnosti mohou nemocnice hrát jinou roli než doposud. Budou posíleny mnoha unikátními zařízeními, která budou pracovat s kvantovou technologií, jménem Med Beds. Futuristická technologie bude schopna zajistit člověku dlouhověkost. Lidstvo se zbaví mrtvicí, srdečních chorob a mnoha dalších nemocí.Říká se, že technologie MedBeds byla používána v tajném vesmírném programu více než 80 let; představte si zdravotní péči a údržbu tak pokročilou, že dokáže vrátit ručičky času zpět, vymazat fyzické, mentální a emocionální jizvy i bitvy každodenních traumat života prostřednictvím technologií frekvenčního léčení a kvantových zařízení.

Mají být uvedeny do provozu ve velmi blízké budoucnosti, i když přesné datumy zatím nebyly zveřejněny. Některé zdroje slibují uvedení do provozu během roku, horší odhady říkají, že by to mohlo trvat až deset let, v závislosti na souvisejících dějích v naší společnosti.

Při ošetření na MedBed lůžku je údajně možné i to, aby během několika hodin dorostly chybějící končetiny a orgány. Pokročilé lékařské technologie omlazují DNA, RNA, buňky, svaly, vazy, kosti, orgány, smysly a kompletní systémy v lidském těle.

Zdravotní lůžka MedBed mají lidstvu přinést dokonalé zdraví a pohodu. Až bude tento proces reatomizace, který je známý jako regenerativní technologie, uvolněn pro veřejnost, sníží se náklady na zdravotní péči  až na nulu, přibližně na 20%.

Po odtajnění bude tato technologie zpřístupněna veřejnosti prostřednictvím armády. Spekuluje se o tom, jak velkou kontrolu budou mít veřejní investoři, protože musí být zavedena opatření, která zabrání manipulaci a projevům chamtivosti.
Vojensko-průmyslový komplex kdysi kontroloval a řídil tyto patenty a mnoho dalších, které nám předhazoval jen prostřednictvím sci-fi příběhů a hollywoodských filmových produkcí vlastněných hlubokým státem.

Lůžka MedBeds provádějí a podporují diagnostické postupy, chirurgické opravy, buněčnou obnovu, opravu DNA, rekonstrukci a regeneraci prostřednictvím systémů volné energie prostřednictvím Teslových energetických cívek, nových antigravitačních a replikačních zařízení, napravujících veškeré poškození lidského těla.

Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu: „Do roka a do dne budou téměř všechny nemocniční procedury zastaralé.“
Měl snad na mysli blízké uvedení této technologie do provozu?

V každém městě by mělo být zprovozněno mnoho lékařských lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s nemocemi. Stejně tak regrese věku, a to až o 30 let zpět. Už žádná rakovina, autismus, Alzheimer, fibromyalgie, bolesti kloubů, problémy se spánkem, únava, emocionální nebo duševní potíže.

Říká se, že existují tři různé typy ozdravných lůžek MedBeds, z nichž každé provádí specifické úkony. Budou používány vyškoleným lékařským personálem a vrátí naše fyzická těla do nejoptimálnějšího stavu, aniž by nám byly odstraněny orgány, použito ozařování, chemoterapie, nebo bez potřeby řezu skalpelem.
Nebudeme potřebovat ani rehabilitaci, protože naše orgány, kosti a všechny systémy v našem těle budou plně opraveny…

Zní to až příliš dobře na to, aby to mohla být pravda?
Má se jednat o dlouho očekávaný kvantový skok do nového věku uzdravení lidstva.

MedBed lůžka kromě fyzických obtíží také odstraňují nežádoucí potlačovanou paměť, což podpoří a uzdraví oběti, které prožily velké utrpení. Pro osoby trpící posttraumatickou stresovou poruchou a traumatickými vzpomínkami bude použití lůžka MedBed znamenat návrat do normálního života. Vrátí člověku vzhled z minulých let, navrátí svalový tonus, vypne pokožku… tyto procedury se provádějí bezbolestně.

Než se MedBeds nasadí do provozu, musí být zřízeny vyškolené technologické a výrobní posádky, které budou držet krok se světovou potřebou. V současné době sedíme na horizontu neomezeného a tvůrčího zítřka.

© aluska.org 2023
(popisovaná technologie není momentálně dostupná, dle zdrojů má být v budoucnosti bezplatná – dávejte si pozor na podvodníky, kteří slibují zázraky už dnes)

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-26 08:38:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To chce dôkazy :-), že také niečo existuje. Toto je zatiaľ v postavení „veríme na to“.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-26 09:35:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož jde o předběžné zprávy, nic jiného než věřit, člověku logicky ani nezbývá.

Ikona diskutujiciho loc 2023-04-26 10:16:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznání ze zdrojů, jež nepoužívá věda, vesměs nemá důkazy. Věda na důkazy spoléhala, ale později pochopila, že kdeco se ukáže dalším vývojem – jinak. A někdy věda objeví to, co duchovní poznání nebo báby kořenářky dávno znají.
Pokud nějaký názor přináší lidé, může to být méně důvěryhodné. Ale pokud se shodují názory od zdrojů, které nenahmatáme – mimozemšťané, duchovní bytosti, pak to bývá důvěryhodné. Každý z nás si vybere, čemu důvěřovat, co a jak ověřovat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-26 14:21:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, ale většina tzn „médií“ a channelářů (čest výjimkám) jsou podvodníci nebo schizofrenici. Zatím jsem viděla jen velice, velice málo dat stažených z morfogen. polí, která působila důvěryhodně, nebo odpovídala realitě, příp. dokumentům na to téma. Většinou jsou to jenom bláboly a musíš se tím opravdu hodně prohrabat, než potkáš něco pořádného.

Ikona diskutujiciho Andrea 2023-04-26 23:58:18
Ikona diskutujiciho
sipka

https://twitter.com/magakingusa11/status/1650126453181231106?s=46&t=o9fhBvZ95myfZchiRQsjXg

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-04-26 09:36:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Donald trump říkal že do roka a do dne budou všechny nemocniční procedury zastaralé,vím možná jak to myslel protože lidi přestanou důvěřovat ve zdravotnický systém, pochopí že celý tento systém jim pouze ubližuje a že je jiná cesta a tohle všechno se již stalo od lidí furt často slýchám jací jsou doktoři fušeři a že ve skutečnosti vůbec nepomohli, že je to všechno jen o penězích

Ikona diskutujiciho František 2023-04-26 09:38:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trumpovo prohlášení mě tehdy hodně zaskočilo a moc jsem doufal že to fakt bude za rok. Buď se zase něco změnilo nebo to byl jenom řečnický obrat.

Ikona diskutujiciho Dracena 2023-04-26 09:42:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si že rezonanční léčba je budoucnost medicíny. Jestli to budou tyhle medbedy nebo se tomu bude říkat nějak jinak, to si myslím, je už podružné. Myslím si taky že mám šanci se toho dožít. Nemyslím si že to bude za rok nebo za dva ale za takových 20 let bysme se tam určitě dostat mohli za předpokladu že nejde o skrytý vynález co už existuje dávno ale teprve by šel do vývoje. Občas čtu skřeky že je to scifi od lidí co mají v ruce chytrý mobil který v sobě má UI, v obyváku plazmovou telku, bezdrátový internet. Jednou na přenos dat vzduchem věří když to sami používají a podruhé najednou ne. Je to jenom o způsobu použití a o nastavení technologie.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-26 09:56:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak také niečo bude v tej ohlasovanej budúcnosti, tak až po resete a to len pre tých, ktorí ten reset prežijú a vytvoria novú civilizáciu.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-04-26 09:57:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zní to naprosto bombasticky. Kéž by byla lůžka dostupná co nejdříve. Moc se na tu dobu těším.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-26 18:37:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za tento článek – to je skvělé, že umí odstranit nežádoucí potlačovanou paměť a vyléčit PTSD. Na základě dřívějších článků (=překladů) jsem si totiž myslela, že na psychiku mít vliv nebudou, a tak jsem je nějak neřešila – teď už se na medbed těším.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-27 08:49:59
Ikona diskutujiciho
sipka

V minulých překladech, které braly info od Skye Prince (která se později vykulila jako nedůvěryhodná osoba, vlastně tedy nevíme odkud ty podrobnosti má a jestli jsou přesné nebo do jaké míry) je psáno, že budou řešit traumatické vzpomínky a následky traumat, včetně PTSD. Tedy to samé, co je v novém článku. Co ale medbed údajně neřeší, jsou špatné životní návyky a závislosti, jako třeba alkoholismus, nebo přejídání se koblihama. Logicky asi neléčí charakterové vady a mentální vzorce, které vedou člověka ke špatným rozhodnutím. Ale je to jenom teorie. Třeba mají něco i na to.

Ikona diskutujiciho peace 2023-04-27 14:51:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak teď to víc sedí se „snem“ co jsem tu už i psal k med bedům (nechce se mi to hledat). Už si to nepamatuju přesně, ale myslím, že tam byly tři typy:
1) tento med bed uměl léčit „běžné“ nemoci, neuměl však nemoci psychické a které byly psychického původu. Těchto postelí bylo všude dostatek
2) uměl léčit to samé co 1. typ + to co neuměl 1.typ. Bylo těžší ho najít
3) uměl vše co předešlé a jako jediný uměl obnovovat ztracené orgány a končetiny. Moc jich nebylo

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-27 14:58:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdroje uvádějí, že je skutečně více druhů. Ale nevím, jestli 3… dva určitě.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-29 19:52:44
Ikona diskutujiciho
sipka

ahaa, tak to jsem četla asi někde jinde (to s charakterovými vadami je logické, ale právě mi přišlo nespravedlivé, že by to neléčilo trauma)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 09:26:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Jistě nevíme nic, ale hypoteticky pokud jde o neurologickou poruchu způsobenou těžkým šokem, by to rozhodně mělo jít spravit. A kdo nechce čekat na med bed, ať bere 3x denně CBD olej.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-27 18:06:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásná pohádka. Kéž by to byla pravda. Moc se mi tomu věřit nechce, asi i s ohledem na to, že elitní vojáci stárnou úplně normálně a rozhodně jim záhadně nedorůstají končetiny 🙂 Mimochodem, uvědomuje si tady někdo jak dalekosáhlé důsledky by takový vynález měl pro společnost ? Například znásilnění by zřejmě přestalo být trestným činem. Oběť by si lehla na medbeda a žádné posttrauma by se u ní nerozvinulo, takže by neměla potíže a tudíž by nebylo vlastně až tak co trestat. A ti nechutně arogantní zubaři, kteří už neví co by za své zákroky měli chtít, a není jim za mák trapné ponižovat trpící lidi, ti by si museli hledat jiné zaměstnání 🙂 Farmaceutické firmy též pokud by se včas nepřeorientovaly na jinou oblast, taky by skončily..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-27 19:34:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně pochybuji o tom, že v budoucnosti bude někdo tolerovat tak strašný zločin, který popisuješ. Tresty by se měly výrazně zpřísnit, aby mohli slušní lidé normálně existovat a ne se bát o život, když vyjdou na ulici.

Ikona diskutujiciho peace 2023-04-28 10:48:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si myslím, že aby med beds mohli být oficiálně uvedeny, musel by se změnit celý systém, v současném systému, kde např. teď chtějí zakázat i CBD, si to moc dobře neumím představit, že by umožnili lidem se plně uzdravit. A myslím, že i v budoucnu bude znásilnění trestné a mělo by to tak zůstat, ale měli by kromě med bed udělat ještě nějaký spolehlivý detektor pravdy, bylo už hodně případů kdy si žena znásilnění vymyslela aby se pomstila bývalému apod. a bohužel Policii stačila pouze její výpověď jako důkaz.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-29 19:59:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodně by se znásilnění mělo trestat i tak (VYSOKÝM trestem bez ohledu na to, jestli se oběť vyléčila rychle a nebo pomalu).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-30 09:25:41
Ikona diskutujiciho
sipka

V zásadě ani nedává smysl vydržovat si zločince na záchytkách pod jménem věznice, aby pak stejně byli vypuštěni zpět mezi slušné lidi a pak zase páchali zločiny. Jenom nás to všechny stojí peníze a čas ukázal, že k jejich nápravě stejně nedojde.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-27 20:04:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro ty kteří mají pochybnosti o reálnosti této technologie přikládám pro doplnění krátké videjko, kde týpek vysvětluje, jak dopadl pokus o omlazení u myší. Nyní testují na primátech, tvrdí že to časem půjde i u lidí. Kompletní obnova a omlazení těla. Budoucnost je dnes, přátelé. Medicínu čeká skvělá evoluce.
https://9gag.com/gag/aL1GKGv

Ikona diskutujiciho igor 2023-04-27 22:21:32
Ikona diskutujiciho
sipka

ale ved 9gag je web kde zverejnuju srandy a blbosti…nespochybnujem med bes…len nerobia si oni srandu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-28 06:22:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou tam i zprávy z celého světa, nebo v tomto případě ukázky z pořadů a podcastů. Je tam úplně všechno, co přišlo lidem na internetu nějak zajímavé.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek