Mgr. Jiří Čehovský: Autopatie, brána ke zdraví – DOPORUČUJI!

31.3.2019 v Léčba 13

Ať už vás trápí cokoliv na těle nebo na duši, tento článek si rozhodně nenechte ujít a podívejte se na celou přednášku. Může to kontruktivně změnit váš život a životy lidí ve vašem blízkém okolí.

Autopatie je relativně mladá česká metoda, která vychází z homeopatie.
Homeopatie je léčba nemoci potencovanou (ředěnou) esencí, která je nemocnému vybrána na míru. Léčí se pomocí dat, či energetických otisků a je to tedy zcela biologická, bezpečná metoda, která nepoškozuje organismus a k léčbě využívá vlastní přirozené mechanizmy našeho těla.
.
Zatímco v homeopatii se léčí nemocný člověk například esencí z rostliny, autopatie pracuje s vlastní esencí léčeného člověka. Přináší to velkou řadu nesporných výhod. Například, člověk nemusí mít homeopatickou školu, aby se touto metodou mohl léčit, může se dokonce i léčit sám doma a nemusí přesně vědět, co mu je, protože preparát ze svého vlastního organismu je komplexní a léčí celkově.
.
Aby mohla homeopatie člověku pomoci, je vždy potřeba správně stanovit potíž a na tu naroubovat vhodný typ esence. Jenomže esencí je mnoho, každý člověk je jiný a stejnou nemoc u různých lidí (tak jako to dělá alopatická medicína, samozřejmě úplně špatně) nelze vyléčit stejným způsobem, ale ke každému případu je třeba přistupovat individuálně. Je potřeba znát i historii dané osoby a historii v jeho rodině, protože těžké nemoci obvykle začínají v duši.
.
Existuje mnoho různých metod, které jsou homeopatii podobné, jako jsou třeba energo-informační preparáty od Joalisu, ale toto vše vždy stojí na tom, že musíme vědět, co a proč léčíme a laik si těžko sám stanoví léčbu, pokud se neumí zdiagnostikovat. Vždy je zapotřebí někdo, kdo disponuje odbornými znalostmi, zkušenostmi a příslušnou technologií pro diagnostiku.
.
U autopatie tato starost úplně odpadá! Nemusíme přesně vědět a nemusíme mít přesnou diagnózu. Popíšeme své potíže, odhadneme podle jednoduché tabulky svůj stupeň vitality a zvolíme si, jakým způsobm budeme svoji esenci připravovat. Existuje několik metod, každá je vhodná na jiný druh obtíží, ale používá se stále stejné zařízení, takže je možné postup i v průběhu léčby střídat, nebo doplňovat. Můžeme si připravit autopatický preparát z vlastní sliny, dechu, nebo přímo z korunní čakry, z prány.
.
Správně připravený preparát zarezonuje v našem energetickém systému, který napravuje do výchozího zdravého stavu a to má za následek nápravu energetických, psychických i fyzických obtíží. Autopatie léčí stejné stejným, harmonizuje komplexně, je maximálně individuální a v tom je její největší síla. Neexistuje pro vás univerzálnější lék, než vy sami.
.
Mgr. Jiří Čehovský: Autopatie, brána ke zdraví

.

Autopatie je naprosto geniální a přitom jednoduchá metoda, která určitě má co dát každému z nás. I mně, i vám. Určitě si pusťte následující přednášku znovu-objevitele metody pana Čehovského, který zde velmi pěkně a přehledně popisuje, jak metoda funguje, jak působí a uvádí úžasné příklady z praxe, kdy se vyléčili i chronicky a autoimunitně nemocní lidé, nad kterými už klasická medicína zlomila hůl.
.
K tématu autopatie se ještě budu vracet, protože jsem z ní nadšená a už eviduji výsledky i ve svých vlastních pokusech. Postupně jsme se s tím začali léčit všichni a nadšení je všeobecné!
.

Jiří Čehovský. Člověk, kterého nám poslalo samo nebe

Komentáře

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-03-31 10:09:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mhm, tak to vypadá, že si pořídím ty knížky. začíná mě to opravdu zajímat. i kvůli babičce, která začíná mít i kvůli věku zdravotní problémy a něco takového by se jí hodilo, moc totiž není ochotná přistoupit na homeopatii – copak přistoupit, nemůžeme ji dostat na konzultaci, přitom to dělá naše známá, která je v tom moc dobrá. léčí homeopaticky své děti(nemají je VŮBEC očkované, takže je super, že se v tomhle vyzná. v budoucnosti bych to chtěla podobně), pomohla i mému kocourovi. – Každopádně tohle by mohlo být dostupnější, jelikož by babička nemusela nikam dojíždět kvůli konzultacím. Vypadá to moc zajímavě, díky, zase nové téma ke zkoumání.

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-03-31 10:09:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím. S knihou jsem v polovině i lahvičku už mám. V dubnu půjdu za poradcem. Ještě se musím pořádně zamyslet nad všemi svými neduhy a zapíšu si je formou nejdřív od těch z povrchu na ty jdoucí dovnitř. 🙂

Ikona diskutujiciho jirka 2019-03-31 10:57:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říct ta videopřednáška je skutečně zajimavá až mi i mrzí že k tomu přicházíme až teďka. Přitom se to praktikovalo co tam říkali tisíce let. Jak mluvil o naladění na jemnou jednohmotnou energii tak mi to připomělo loňský rok 2018 kdy jsem měl deprese a skutečně jsem začínal tu jemnou energii ztrácet a cítil jsem na sobě jak mi postupně začínalo měnit myšlení k horšímu a teprve jsem pochopil proč lidé propadají drogám a svinstvům. Ale pořád jsem se bránil a intuitivně jsem věděl že takhle nechci skončit a chtěl jsem zase zpátky na tu mojí vlnu kterou jsem ztratil. Psychická bolest se časem začala projevovat i do fyzické začali mi i bolet svaly klouby praskat tak silně jak jsem to ještě nikdy v životě nezažil a okamžitě jsem věděl že to způsobuje moje deprese která mě doslova ničila zevnitř. Přitom metoda jak se dostat ven byla intuitivní tak dokonalá a dokonce jsem nepotřeboval žádné léky ani žádné preparáty bylo potřeba se sebrat a přesně jak v přednášce říkali tak přijmout se takového jaký jsem a přestat si hrát na toho jakého si okolí vysnilo, začít si více věřit že to dokážu a hodně mi i pomohlo když jsem si našel lásku a přátele kterým mohu skutečně důvěřovat. Ve výsledku jsem prošel velkým sebepoznáním a dostal jsem se z toho nejenom ven s euforii radostí ale dokonce se cítím ještě lépe než jsem se cítil před spuštěním deprese, naučil jsem se nové metody a zkušenosti které dokonce pomohli i mým kamarádům a pochopil jsem že je i duchovní spiritualní cesta kterou taky nesmím zanedbávat a naplnit i ta přání které jsem si jako dítě tenkrát přál ale bylo mi to systémem a rodinou odpíráno, například výlety na vlastní pěst do přírody a do zajimavých míst které jsem chtěl vidět a prozkoumat. Když jsem objevil ruiny byl jsem nadšený jako nikdy předtím a nevědomky jsem po desítkácch let pocítil obrovskou radost ze života. Takže i dnes i když už netrpím žádnou depresí neustále procházím sebepoznáním a učím se nové a nové věci a neustále zdokonaluji své techniky protože vím že usnout na vavřínech nejde.

Ikona diskutujiciho tauri 2019-03-31 21:21:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem, rád bych se zeptal, zda někdo trpí poslední dobou také nesoustředěním a špatným spánkem.. V mém okolí je toho plno. V noci se budí, nedokážou se soustředit na práci, jako dřív..vč. mě. Rád bych za tím viděl jen jarní únavu,ale při takovém množství bude zakopaný pes jinde. Děkuju

Ikona diskutujiciho aston 2019-03-31 21:21:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, na to jsem se tak těšil!

Ikona diskutujiciho alena 2019-04-01 15:54:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana: to neockovani me moc zajima! Nedate mi kontakt na pani? Mam rocni dite a zatim porad odolavam natlaku…potrebovala. Bych nejake informace. Dekuji

Ikona diskutujiciho nikča 2019-04-01 15:54:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4] Ahoj Tauri, nesoustředěnost na sobě pozoruji hlavně poslední rok. Paradoxně od té doby, co jsem na vejšce a soustředit bych se měla co nejvíce. 😀 Hlavně mi přijde, že nevnímám lidi kolem sebe. Něco mi říkají a já po pár vteřinách jsem někde mimo ve svém světě, a pak nevím, co mi dotyčný říkal. Celkově mi přijde, že mám problém s pamětí. Se spánkem problémy nemám, ale přes den unavená jsem. Také se mi docela často motá hlava. To bych ale řekla že mám hlavně z lidí, jelikož studuji v Praze. Ale tu nesoustředěnost si vysvětluji hlavně tím, že toho mám až až a jak člověk neví, co dřív, tak vlastně nad tím furt přemýšlí a nikdy pořádně nevypne, a pak jsem v těch mimo stavech, ale může to být i něčím jiným ?

Ikona diskutujiciho tauri 2019-04-02 10:24:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7] Ahoj Nikčo, Taky to souvisí hodně s tím, žít svůj život, ne oststních..Pak si nevěříš a místo toho, aby jsi získávala informace zevnitř, získáváš je zvenčí a nevíš, co je pravda..To může být taky ten důvod. Krom toho to můžou být i ty wifi po škole..Ale nevím, co se děje, protože už tak rok nechodím skoro ani do astrálu.. Buď se něco děje, nebo na něco čekám ještě..tak zvažuju všechny možnosti, i ovlivnitelnost z věnčí.. Každopádně děkuju za reakci 🙂

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-23 13:11:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si ji poslech celou a je opravdu šílené, jestli tato metoda umí být tak univerzální, jak p. Čehovský popisuje – skvělá přednáška! Jenom ta paní Šorfová mi přijde mírně afektovaná, ale možná mi jen nesedl její hlas….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-23 13:15:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Šorfová je strašná… vůbec tomu nerozumí, říká ptákoviny, přerušuje a směje se u toho jak načuchaná trávou, měli tam posadit jenom Čehovského a nechat ho mluvit samotného bez ní, bylo by to mnohem lepší. Ta tam jenom vyrušuje a kazí to. A tenhle dojem mají všichni, nejsi sám.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-23 13:20:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl jsem dojem taky napsat v tomhle rázu, ale nechtěl jsem hned být zlý, protože toto je první video od ní, které jsem si poslechl celé :D….

Ikona diskutujiciho Ladislav 2019-09-01 17:38:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem,
zajímalo by mě, jestli někdo má konkrétní zkušenost s vyléčením některé autoimunitní nemoci pomocí autopatie (případně i jinou cestou).
Zdůrazňuji slovo VYLÉČENÍ, nikoliv léčení. 🙂 Mám něco jako generalizovanou autoimunitu, která se zatím projevila v podobě 4 diagnóz současně: myasthenia gravis, plicní sarkoidoza, autoiumunitní zánět štítné žlázy a atopický ekzém. Předem díky za každou zkušenost a přeji krásné dny.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-01 18:10:03
Ikona diskutujiciho
sipka

zkuste se zeptat pana čehovského, ten má zkušeností nejvíce

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek