Michelle Obama je ve skutečnosti transexuál, původním jménem Michael LaVon Robinson. Zde jsou důkazy

8.6.2020 v Zprávy 30

Manželka Baracka Obamy je ve skutečnosti transexuál. Američané měli toto podezření již delší dobu a důkazy se začaly hromadit. Další obrovská lež praskla, internet začínají plnit videa a materiály odkrývající skutečnou identitu Michelle. Cenzura nestíhá pochytat všechno.V roce 2014 šokovalo svět prohlášení Joan Rivers: ,,Je to transexuál“
Joan Rivers, v té době 81 letá komička, která byla známá pro svou prořízlou pusu, se tehdy účastnila gay svatby. Fotograf ji tehdy odchytil před budovou a zeptal se jí, jestli věří tomu, že by Spojené státy někdy mohly mít prvního homosexuálního prezidenta, nebo ženu prezidentku.
Její odpověď všechny šokovala: ,,Už to máme s Obamou, takže se uklidněte,“ řekla. ,,Víte, Michelle (Obama) je trans.“
Když byla požádána o další vysvětlení, řekla: „Transexuál. Všichni to víme. To je v pořádku.“

Kontroverzní prohlášení je v první půlminutě tohoto videa:

Joan Rivers zemřela v září 2014, ve věku 81 let na mozkovou hypoxii. Pouhé dva měsíce po tomto prohlášení. To dalo vzniknout nové konspirační teorii, že ji Obamovi nechali zabít za to, že řekla pravdu.
Ve výše vloženém videu také uvidíte v dalším záběru, jak se Michelle mihotá canprdlík pod kalhoty, když tančí.

Podle záznamů je zřejmé, že u Michelle probíhá dlouhodobá transformace. Vypadá více ,,věrně“ na nových záznamech, než na těch starých, protože dlouhodobě užívané hormony a plastické operace spolu s make-upem umí doslova divy. Zde je video z roku 2007, kde Michelle vypadá jako ošklivý chlap:

Když se podíváte na diskuzi pod videem, najdete tam pouze četné příspěvky o tom, že je to naprosto jistě chlap.

Barack Obama si opakovaně nedal pozor a o své manželce mluvil jako o ,,Majklovi“
začátek: ,,… finest military in the world. Michael and I…“
0:10: ,,you know, eee…. well… when my man, my man, m, m… Michell’s man.“
0:28 Archivní fotografie Baracka a jeho milovníka, který si tehdy ještě říkal Michael LaVon Robinson.

V čase 2:25 písničky o tom, že je Michelle chlap, je zvýrazněná pigmentová skvrna na rukách Michelle, dříve Michaela. Aby náhodou někdo neřekl, že to není on.
Youtube se snaží videa na toto téma mazat, ta méně úderná kupodivu rok-dva přežila. Mnoho výsledků obsahujících důkazy mizí také z google vyhledávače, ale zobrazí se přes duckduckgo.com

Michelle je vysoká 1,8m. Na chlapa dobré. Na ženu hodně divné.

Michelle má tělesnou stavbu muže
Následující video je soubor důkazů, že je Michelle ve skutečnosti muž na hormonech. Níže přeloženo:

Michelle má mužské ruce, mužská ramena, trup, genitálie a mužské proporce. Vše se snaží pečlivě zakrývat vhodným výběrem oblečení, které zakrývá svalnatá ramena, ubírá centimetry kolem ramen a přidává kila na bocích.

Michelle má mužské ruce
Na obrázku níže je rozdíl mezi mužem a ženou. Ženy mají prsteníček a ukazováček přibližně stejné dlouhé. Ale normální muž má ukazováček kratší než prsteníček.

Takto vypadají prsty na rukách u Michelle Obama:


To samé má i Serena Williams, která je ve skutečnosti také přeoperovaný chlap. Není divu, že je to taková ,,šampionka“:

Michelle má veliké mužné svaly na ramenou, které se snaží zakrývat oblečením a účesem:Dříve měla také vyholené obočí, které si dala natetovat tence přes svůj velký nadočnicový oblouk, aby působila více žensky. U transexuálů se později dělají operace obličeje, kdy se kromě čelisti a brady zmenšuje i nadočnicový oblouk, aby muž vypadal více žensky. Proto později styl úpravy obočí změnila.

Michelle má mužská ramena
Normální ženské tělo má jasně dané proporce. Šířka ramen se rovná přibližně 2,5 krát velikost hlavy.

Takto vypadá žena.

Zatímco u muže se šířka ramen rovná přibližně 3 krát velikost hlavy.

Takto vypadá muž.

Michelle má mužskou stavbu těla
U proporcí ještě zůstaneme. Výška normálního muže rovná se 8x velikost jeho hlavy.

Výška normální ženy rovná se 7x velikost její hlavy. Michelle má výšku osmi hlav. Nohy jí zkrátka seříznout nemohli. Oblečení je pečlivě vybráno tak, aby jí ubíralo v ramenou a přidávalo na bocích, aby se tak vytvořila iluze ženského tvaru těla.

Michelle vypadá vedle skutečných žen jako golem, ať už se obleče do čeho chce.


Na starých snímcích má mužný krk Michelle Obama i ohryzek, ten se však u transexuálů dá také odoperovat, proto ho na nových fotkách už nenajdeme.

Jak schovat camprdlíka
Existují různé druhy doplňků a metod, jak schovat u transexuálů pindíka. Viděla jsem i návody s páskou, ale obrázky jsou poněkud hambaté, najděte si je sami pokud vás to hodně zajímá.

Tady je vidět, že Michelle asi měla pod šaty něco jako suspík, který se ukázal, když se jí do šatů opřel vítr:

Upnuté zelené šaty také nebyly moc dobrý nápad:

I když moderní medicína umí divy, doživotní užívání hormonů a množství operací pro odstranění mužských rysů nedokážou změnit tvar mužského těla. Navždy zůstávají široká ramena, mužská výška a úzké boky.


Je jasné, že ,,děti“ obamových jsou adoptované a že amerika ve skutečnosti neměla ,,první ženu“, ale prvního transexuála, který je celé ty roky obelhával a klidně se před kamerou škrabal na pytlíku.

připravila www.aluska.org
© Alue K. Loskotová 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho - 2020-06-08 09:50:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A i kdyby byla, co je na tom špatného? Je to její věc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 10:56:24
Ikona diskutujiciho
sipka

když ti nevadí že někdo lže celému světu tolik let a vytváří si fiktivní minulost se kterou oblbuje lidi a staví si na tom popularitu, tak upřímně nevím, jakým způsobem funguje tvůj usudek… její životopis je pravděpodobně kompletně zfalšovaný

Ikona diskutujiciho renata369 2020-06-08 15:58:34
Ikona diskutujiciho
sipka

a nielen jej , ale aj jeho…..aj rodny list a povod.

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-06-08 10:58:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jejich dcery jsou tedy nějáké “koupené opičky“ ? 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 12:16:50
Ikona diskutujiciho
sipka

jsou adoptované, ve videu je to i řečeno… adoptovat miminko není v dnešní době v americe žádný větší problém, stačí zajít do agentury

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-06-09 12:30:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Aah pardon to jsem přehlédla. Ta podoba tam vážně není 😀 . Na Michelle mi vždycky přišlo, že má takové tvrdé rysy a teď ty její široká ramena vážně nejde přehlédnout..

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-08 12:03:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To ten článek zase vytriggruje lidí 😀

Já jsem zkoumala u žen, které znám prsty a všechny mají prsteníček tak nějak nastejno s ukazováčkem, někdy ho mají i kratší…a pak jsem tu já a mám prsteníček delší a to o dost…co z toho mám vyvodit? 🙂 Chlapsky se necítím 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 12:15:14
Ikona diskutujiciho
sipka

čistě teoreticky se formování ruky a délka prstů určují během přenatálního vývoje. všechny plody první začínají jako holčička, ale v určité fázi se u některých plodů začne vyplavovat testosteron, který způsobí vývoj mužských znaků. celé to řídí hormony. to znamená, že pokud nemáš standardní ženskou ruku a nejsi přitom žádný transexuál ani nemáš žádnou jinou formu poruchy sexuální orientace, pak u tebe došlo k nějaké hormonální anomálii, když jsi se vyvíjela a ta změnila tvou ruku.
malé děti (i ty jinak zdravé) se rodí s různými drobnými anomáliemi, jako jsou rozštěpy, výrůstky, nedovyvinuté prstíky navíc atd. které se v brzkém věku odstraní nebo napraví a na dítěti pak ani nejde poznat, že něco někde mělo navíc.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-08 12:39:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc za obsáhlé vysvětlení 🙂
Tak to bude asi fakt nějaká anomálie, trans nejsem, poruchy sexuální orientace taky nic. A to jsem si vždy myslela, že já na sobě nemám nic divného 😀 Ruce jsou jinak v poho, normálně ženské.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-06-08 12:37:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,děkuju za článek,teď to pochybovači mají černé na bílém i s důkazy,i když někomu to nevadí (viz první komentář)
Pisateli/ko prvního komentáře a mučení a rituální obětování dětí,kterého se účastnila i paní Obama,ti také nevadí?Jestli je podle tebe i tohle „její“věc,tak sis asi popletl/a stránky.Pro tebe jsou zřejmě vhodné úplně jiné.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 13:18:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano. Myslím si, že odhalovat lži a ukazovat pravdu je úkol nezávislých médií. Proto nechápu jak sem může někdo napsat takový nesmysl ,,komu to vadí, je to její věc…“ Není, pokud s tím obelhává celou zeměkouli a manipulujě tak s masou.

Ikona diskutujiciho Lona 2020-06-08 12:43:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jednu stranu chápu, proč to neřekli, na druhou stranu je hrozné, jak jsme v tomto světě neustále obelháváni. Akorát… Obama je údajně reptilián, i tyhle vysoce logické bytosti se mohou jen tak přeřeknout a mluvit o své ženě v mužském rodě?

Ikona diskutujiciho DrFreeze 2020-06-08 14:27:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl jsem poslat odkaz na tento článek třem přátelům přes FB Messenger. Ani u jednoho to neprolezlo. Ani přes mobil ani přes počítač (ostatní zprávy stejným lidem v pohodě). Takže jste Aluško populární i u Cukroušových cenzorů 😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 17:05:32
Ikona diskutujiciho
sipka

pošlete jinou formou, třeba mailem. facebook je pro svou cenzuru pověstný. mám ban za přeložení přednášky o tom jak funguje ženská panenská blána, prý sexuální obsah, přitom to byla zdravotní tématika, případně anatomická problematika
fb na urgence nereaguje

Ikona diskutujiciho Tara 2020-06-08 14:34:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek mě nijak nepřesvědčil a jenom mě utvrdil v tom, že se jedná o nepodložená tvrzení (ale cením snahu a námahu, která s překladem byla spjatá). Chtěla bych ovšem dodat poznatek ke komentáři ohledně výšky. Měřím 185 cm a běžně přijdu do styku se stejně vysokými a vyššími slečnami/ženami a nejedná se o modelingovou oblast – ale o každodenní život. Jako „Golem“ vypadá v rámci porovnání každý vedle druhé osoby, kde je patrný výškový rozdíl. Stejně jako se každá generace určitým způsobem mění a vyvíjí, je toto možné vidět i ve výškových rozdílech mladších generací s jejich rodiči.

Ikona diskutujiciho Hana 2020-06-08 14:58:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi před rokem jsem studovala knihu od bývalého agenta FBI “Jak prokouknout druhé lidi”, což je kniha která celkem obsáhle i s ilustrujícími fotografiemi popisuje všechny možné neverbální projevy chování lidí a co znamenají. V souvislosti s tím sem vložím odkaz na úryvek z projevu Baracka Obamy:
https://youtu.be/XksGHvztjpM

Je to zajímavé, protože v tomto videu ve 36. vteřině, když o Michelle mluví jako o ženě, si při tom sáhne na nos…je to neverbální projev a v tomto případě by to mohl být neverbální projev při lhaní. Prostě mluví o Michelle a při slově “girl” si sáhne na nos…je to takový detail, ale mě dost zaujal.

Ikona diskutujiciho Aneta 2021-02-08 05:36:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Nj, nekteri si prectou knihu a uz jsou na vse odbornici :). Ja si treba saham na nos, kdyz mne svedi. K tomu, abyste odhala, ze nekdo lze, byste 100% musela znat pravdu a vedet, ze dotycna osoba take zna pravdu, nebodat na hlavu senzory, ktere by sledovaly jeji mozkovou cinnost. To, co tu pisete, prece neni zadny dukaz 😀

Ikona diskutujiciho Iva 2020-06-08 17:40:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta osoba je odporná ať jako žena nebo jako muž. Odporná! Když k tomu přičtu vše, na čem spolu se svým „manželem“ měli a mají spolupodíl, chce se mi zvracet. Doufám, že síly Dobra je srovnají do latě, nejlépe na Guantanamo. Oni bez drogy adrenochr. dlouho nevydrží.

Ikona diskutujiciho Emily 2020-06-09 08:38:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdy jsem si nevšimla té “její” podezřelé výšky. 😅 Upřímně mi to teď přijde totálně jasné, nechápu, jaktože jsem to neviděla dříve. Lol a už jen to, že člověk asi sotva tak uvidí nějakou ženu si takhle popotahovat nádobíčko :DDDDD

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-11 12:59:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně přijde hrozně divný jak si furt sahá do rozkroku. srry ale tohle holky fakt nedělaj 0.0

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-11 16:11:41
Ikona diskutujiciho
sipka

… jn, maximálně si potáhneš zezadu zařízlý prádlo, ale zepředu NIKDY. Tam není co popotahovat.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2020-06-12 13:00:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krokodýl Dundee by jedním pohybem ruky snadno zjistil, co má ta dáma v rozkroku …
Mě by spíše zajímalo, jak je to s rodným listem BHO.
USA: Mohutné překvapení třeba před námi
30.11.2010
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-mohutne-prekvapeni-treba-pred-nami.A101128_224024_p_zahranici_wag
USA: Obamův rodný list konečně odtajněn – 1
11.10.2011
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-obamuv-rodny-list-konecne-odtajnen-1.A111008_221747_p_zahranici_wag
USA: Obamův rodný list konečně odtajněn – 2
13.10.2011
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-obamuv-rodny-list-konecne-odtajnen-2.A111011_221227_p_zahranici_wag
USA: Obamův rodný list konečně odtajněn – 3
18.10.2011
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/usa-obamuv-rodny-list-konecne-odtajnen-3.A111016_233338_p_zahranici_wag

Tomík

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-12 17:44:14
Ikona diskutujiciho
sipka

zfalšovanej.

Ikona diskutujiciho Clary 2020-06-13 11:53:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem asi taky chlap. Jsem vysoká, ne sice tak moc, ale jsem, mám široká ramena, boky a pas od sebe nejdou rozpoznat, ruce mám tedy taky chlapské. Co už, jdu se nechat přejmenovat. 😀
Jediný, čemu bych věřila, jsou ty šaty, kdy by se dalo spekulovat, že to není jen optický klam. Jinak si ale myslím, že není zas tak neobvyklé, že i žena má mužské rysy…

Ikona diskutujiciho Americký jestřáb 2020-06-15 18:34:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě ,to už říkal Vladimr Vladimirovič Putin, Američani to je národ vrahu,podvodníku,vrahu,buzerantu,uchylu!!!
Američani jsou zdegerovaní ,jak mohli si zvolit černocha „islamistu????????????“ To co se dnes děje v USA, to je dusledek
, že vyvraždii 100 milionu indianu, a stát jim za každého mrtvého indiana platil 1dolar za vraždu puvodního obyvatele ameriky!
Dovoz černochu z Afriky otroci vybudovali celou americkou společnost Tak ted se bílím dobyvatelum vrací!!!!

Ikona diskutujiciho Irena 2020-06-17 18:31:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte naprostou pravdu.

Ikona diskutujiciho alena 2020-07-31 19:38:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nevěřím tomu…zase nějaká blbá senzace

Ikona diskutujiciho Aneta 2021-02-08 05:30:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zase hloupost :). A proto zverejnuje sve fotky ze skolnich let s komentarem, ze vsechny deti maji narok na vzdelani. A proto celou dobu pracovala v pravnicke kancelari jako zena ….
Mimochodem, mam uplne stejne ruce, pouze jsou bile. Stejne tak merim pres 180cm. Jo a kdyz mam na sobe puncochy s lemem, dela se mi ten samy rozkrok :).
No, ale jinak je mi popravde vcelku sumak, kdo je prvni damou, hlavni je, jak to funguje. Bylo by mi sumak, ikdyby mel prezident za partnera muze – hlavne, ze tam nebude takovy holubnik, jako u nas.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-08 10:24:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem či transexuál, Michelle Obama môže byť intersexuál. A ak je Michelle žena o to horšie pre ňu, pretože moc žensky fakt nepôsobí.

Ikona diskutujiciho tonino 2021-03-01 09:41:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už len to, že mažú videa ako besní, len potvrdzuje to, že áno, je to tak…Bez vánku sa ani lístok nepohne…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek