Milióny žien terorizované falošne pozitívnymi výsledkami mamografie

11.7.2013 v Léčba 9

Milióny žien terorizované falošne pozitívnymi výsledkami mamografie

Ako informuje združenie Susan G. Komen na osvetu o rakovine prsníka na svojom americkom internetovom sídle, v budúcnosti dostane rakovinu prsníka viac ako 1,3 miliónov žien ročne.

Združenie hrdo informuje, že v súčasnosti chodí pravidelne na mamografiu 70 percent žien nad 40 rokov.

Verejnosti však už nepovedia, že projekt »osvety« – ktorý podporuje podávanie chemikálií a ožarovanie – vyrába miliónom žien falošné diagnózy, a to v dôsledku použitia mamografickej technológie, ktorú združenie intenzívne propaguje.

Medicínsky časopis New England Journal of Medicine identifikoval približne 1,3 miliónov falošne diagnostikovaných prípadov rakoviny prsníka. Autori z toho vyvodzujú záver: mamografie vedú k tomu, že milióny žien sa nesprávne domnievajú, že majú rakovinu prsníka, aj keď to v skutočnosti vôbec nie je pravda.

Vysoko cenené mamografie identifikujú milióny diagnóz rakoviny, ktoré potom milióny nič netušiacich žien štvú do ďalších zbytočných vyšetrení, postupov, medikamentóznej liečby a ožarovania.


Kam tečú peniaze vierozvestcov rakoviny prsníka?

Namiesto »konečného víťazstva nad rakovinou prsníka«, ako tvrdí združenie Susan G. Komen, dostávajú pravidelnú finančnú podporu mamografické vyšetrenia a následná medikamentózna liečba a ožarovanie, ktoré nesú úžitok iba medicínskemu priemyslu a rakovine samotnej.

Iba v rámci programu »Komen Race for the Cure« bolo vyzbieraných viac ako dve miliardy dolárov. Kam tečú tie peniaze? Celkom určite nie sú použité na nájdenie spôsobu vyliečenia rakoviny. Sú používané v prvom rade na to, aby milióny žien presvedčili, že majú rakovina prsníka, aj keď to vôbec nie je pravda.

Je to v podstate jeden veľký podvod. Združenie Susan G. Komen je v skutočnosti firma s množstvom dobre platených zamestnancov, marketingových pracovníkov a riaditeľov, ktorí nerobia nič iné, iba šíria názor jednej strany. 39,1 percent ich prostriedkov vo výške 390 miliónov dolárov tečie do verejnej osvety, v rámci ktorej nikto nerieši aspekty zdravej výživy, iba sa ženám vtĺka do hlavy, aby pravidelne chodili na skríning a hltali tabletky. Vyzbierané peniaze sú prakticky bezodkladne použité na nákup mamografických zariadení. Podľa údajov združenia, najefektívnejším skríningovým zariadením na boj proti rakovine prsníka je posvätný mamogram. Zostatok peňazí ide na organizáciu zbierok a reklamu v rozhlase, ktorou združenie propaguje svoj zavádzajúci program.

Realita zisťovania rakoviny prsníka

Väčšina mamografií odhalí rakovinu v takzvanom »nultom štádiu«. Tieto neinvazívne tumory, ak nie sú liečené, sa nevyvíjajú ďalej, nespôsobujú žiadnu škodu a nestanú sa invazívnymi. Ustúpia aj bez liekov a bez ožarovania. Žiaľ, milióny žien sú vháňané do tejto mašinérie a neúmyselne klamané, keď predsa všetko svedčí o tom, že objav rakoviny prsníka v nultom štádiu ešte vôbec nič neznamená. Celý skríningový systém iba nafukuje rakovinovú štatistiku USA a vháňa do mašinérie nových pacientov.

Ako združenie Komen hrdo hlási, ženy, ktoré prežili rakovinu prsníka, počtom tri milióny pacientov tvoria najväčšiu skupinu osôb v USA, ktoré prežili rakovinu. To je samozrejme pravda, keď si uvedomíme, že väčšina preživších »prežila« rakovinu, ktorá nebola invazívna, alebo ktorá vôbec nebola regresívna. V skutočnosti, istá štúdia podľa časopisu Lancet Oncology potvrdzuje, že väčšina »invazívnych« rakovinových tumorov, ak ostanú neliečené, časom zmizne.

Vo vedeckej štúdii sa okrem toho zdôrazňuje: »Zavedenie mamografického skríningu v Spojených štátoch viedlo k tomu, že počet každoročne odhalených prípadov rakoviny prsníka vo včasnom štádiu sa zdvojnásobil.« A predsa vychádzajú z toho, že »pravdepodobne iba 6,5 percenta týchto tumorov rakoviny prsníka vo včasnom štádiu sa vyvinie do pokročilej rakoviny«.


Ešte väčší podvod

Mamografické zariadenia vyžarujú takzvané mäkké röntgenové lúče s energiou 30 keV (kiloelektrónvoltov), ktorú sú tri razy karcinogénnejšie, ako tvrdé žiarenie atómových bômb! Tejto skutočnosti dnes nikto nevenuje pozornosť, pretože v súčasnosti aplikované modely radiačného rizika boli vyvinuté ešte pred objavom DNK (deoxyribonukleovej kyseliny).

Vedci by mali vyvinúť technológiu skenovania, ktorá by sa pozrela mamografii na zúbky, a ukázala, aký dopad má na ľudské bunky nízkoenergetické žiarenie!

Keď je DNK vystavená mäkkému žiareniu mamografického zariadenia, gény »rakoviny prsníka« BRCA1 a BRCA2 zasiahnu do samoopravného mechanizmu DNK tela. Tým, že telo sa pokúša zredukovať karcinogény, ktoré vzniknú ožarovaním, zvyšuje sa náchylnosť na rakovinový tumor.

Lekári musia pochopiť, že mamografia röntgenovým žiarením nezabráni neskoršej rakovine, naopak, skôr ju vyvolá, pretože toto žiarenie „mučí“ DNK.

Ženy by nemali podľahnúť tlaku, dať sa vohnať na röntgenové mamografie, ktoré generujú falošné diagnózy a v skutočnosti rakovinu spôsobujú, a »osveta o rakovine prsníka« združenia Susan G. Komen by ženám mala povedať pravdu.

Primární zdroj článku: http://info.kopp-verlag.de/medizin-und-gesundheit/gesundes-leben/lance-devon/1-3-millionen-frauen-werden-nach-falsch-positiven-mammografieresultaten-unnoetig-behandelt.html;jsessionid=E581F4A3A07F7DE2C919A054C98C852D

Preklad z nemčiny ďurino, máj 2013

Komentár: Podobnosť s podobnými združeniami na Slovensku je čisto náhodná.

Pro nás vystavil: http://www.auria.sk/blog/miliony-zien-terorizovane-falosne-pozitivnymi-vysledkami-mamografie#more-3466

Pozn. Alue: Doporučuji k tématu následující článek: 30 let mamografie: 1,3 milionu špatně léčených

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-11 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to sa pripravte že tých "rakovín" bude viac….

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2013-07-11 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že mamograf spíše rakovinu podpoří, mě překvapuje, stejně jako mě před časem tady na blogu překvapilo, že i ozařování spíše rakovině napomáhá. Zdravotnictví je vůbec problém a naštěstí mezi doktory moc nemusím, mám obavu, že by mi něco při preventivce našli a pak mě spolkli. Ale kdo ví, možná bych se již dnes dokázala ubránit. Na druhou stranu chodím na gynekologické prohlídky právě proto, že jsem slyšela, že se při nich dá rakovina děložního čípku odhalit ještě včas a není nutné skočit na špek farmaceutickým firmám, které straší a nutí ženy nechat se očkovat (a nutí je nechat naočkovat i své dcery).

Ikona diskutujiciho tomas 2013-07-11 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

neuvěřitelnej svět… co si o nás asi myslej mimozemšťané a ostatní…před rokem sem ještě ani netušil co je chemtrails a nedá se říct že bych toho za ten cca rok přečetl hodně, ale i tak je to tady masakr

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-07-12 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já bych se tím, zda máme kapitalismus nebo komunismus netrápila. Komunismus tady už není, protože Češi a Slováci už ho nemohli snést a vyšli do ulic. Statisíce lidí. Riskovali problémy, ale šli. Umíte si to představit? Češi a Slováci, holubičí národ, který by na sobě nechal les kácet, i teď si tak max. stěžuje v hospodě, už to nemohli vydržet. A velmi rychle bylo po komunismu, který tu byl dlouhých 40 let. Kapitalismus není ideální a také dlouho nevydrží, stejně jako jiná sociální zřízení v minulosti, kdy žili jedni na úkor druhých a jejich strachu. Ale o ničem, co se neosvědčilo a padlo, protože milióny lidí už toho mělo plné kecky, bych už vůbec ani nepomyslela. Proč myslet na minulost? Jo, já v komunismu vyrůstala, bylo to krásné, bezstarostné dětství a na dětství vždycky člověk hledí nostalgicky, ale komunismus není a nikdy nebyl řešení. Kdyby byl, tak bychom ho tu měli. Třeba s lidskou tváří, ale byl by tu. Já myslím na to, co by tu mohlo být v budoucnu, něco jiného, tak jiného, že si to ani nedokážeme představit… Co věděl takový feudál o kapitalismu?? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-12 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: … achjo. Nerada bych dopadla jako na Novinkách.cz, kde se lidé pod každým článkem nakonec začnou hádat a bavit o politice.

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2013-07-12 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš pravdu, politika je výbušná věc a lidi se hned začnou dohadovat :-)Však to vidíš, hned mi to nedalo :-) Přijde mi prostě škoda, když dnes všichni jen nadávají, jak bylo lépe. Nač hledět zpět? Jestli můžeme něco udělat pro to, abychom nebyli jak ovce a nenechali se manipulovat, což se dělo a stále děje, zřízení nezřízení, můžeme to udělat jen a pouze teď.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-12 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Ozaj Alue, to som sa chcel spýtať…

Ikona diskutujiciho just it 2013-07-20 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, to je prevence. Mamografie nikdy neurčí rakovinu – to je nesmysl. V lepším případě najde, že tam něco je. Nu a pak je na lékařích, aby se zjistilo, co je to. Spoustě žen zachránily život, když našli rakovinu včas. Nikdy žádná zobrazovací metoda nemůže určit, že se jedná o rakovinu, NIKDY! To dokáže až biopsie a následně rozbor. Tedy tento článek není pravdivý a ve skutečnosti se penízky ušetří, pokud ženy budou pravidelně na kontroly chodit. Ušetří se totiž léčbou těch, které rakovinu skutečně mají a včas ji odstraní. Jakákoliv screeningová metoda musí ušetřit peníze, jinak se dělat nesmí. Musí se vyplatit. Toto není pravdivý článek

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-21 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Dávej si pozor na prsty. Mně doktoři zabili mámu, takže jsem na podobné soudy přímo alergická. Navíc se vůbec nevyjadřuješ k tomu, že záření z mamografu JE RAKOVINOTVORNÉ. A o tom článek byl, nevím jestli jsi ho vlastně četla. Kdyžtak doporučuji červeně zvýrazněné řádky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek