Mimozemské rasy, které jsou již mezi námi

3.2.2023 v Bytosti 12

Ačkoli mnoho lidí věří, že většina mimozemšťanů je nepřátelská a strašidelná, existuje několik druhů, které na Zemi žijí již po celá staletí a jsou přesným opakem řečeného. Některé z přátelských mimozemských druhů jsou uvedeny v dnešním článku.Lyrané
Říká se, že Lyrané jsou našimi nejstaršími předky. Že byli prvními lidmi, kteří vytvořili civilizaci v galaxii Mléčné dráhy.
Světoznámý Billy Meier byl jedním z prvních lidí, kteří o Lyranech hovořili. Tvrdí, že mu odhalili svůj původ a příběh. Byl nesmírně laskavý, když se o tento příběh podělil s lidstvem. Pan Meier uvádí: „Své dávné předky, a tedy i naše, popsali jako pocházející ze vzdálené sluneční soustavy ve skupině hvězd poblíž toho, co dnes známe jako Prstencovou mlhovinu Lyry, pro kterou jsme je nazvali Lyrané.

Arkturiáni
Jeden z nejstarších mimozemských druhů v naší galaxii, Arkturiáni, dosáhl po mnoha eonech existence takového vzestupu, že je mnozí řadí mezi civilizace páté dimenze. Jejich domovská planeta obíhá kolem největší hvězdy v souhvězdí Bootes a nachází se přibližně 200 světelných let od Země.
Ačkoli se zdá, že je pro nás taková vzdálenost nedosažitelná, ukázalo se, že to pro Arkturiány není problém. Už před miliony let dosáhli Arkturiáni takové technologické úrovně, kterou máme my dnes na Zemi. Nyní už disponují jednou z nejvyspělejších technologií v galaxii Mléčné dráhy.
Je to lidská civilizace. Ovládají telepatickou komunikaci a mohou pohybovat předměty nebo komunikovat se svým okolím pomocí své mysli. V jejich společnosti prakticky neexistuje stáří a smrt.
Říká se, že jejich flotila hvězdných lodí křižuje galaxii a jedna z nich, hvězdná loď Athéna, údajně obíhá kolem Země, aby zabránila něčemu, co by mohlo ohrozit naši existenci. Arkturiáni berou svou roli ochránců nesmírně vážně. Dokonce tak vážně, že se předpokládá, že jedna z jejich sond, družice nazvaná Černý rytíř, obíhá kolem Země už 13 000 let.

Telosiané (známí také pod jménem Agarťané)
Telosiané bývají popisovaní jako vysocí blonďatí lidé. Podle některých zdrojů jsou posledními přeživšími dávno ztracených lidských civilizací na Zemi. Někteří tvrdí, že přežili kataklyzma, které potopilo Atlantidu a Lemurii, zatímco jiná skupina se domnívá, že jsou ještě mnohem starší.
Jejich název pochází ze starořeckého slova „telos“, které znamená „cíl“ nebo „účel“. Zdá se, že je to příhodné jméno pro jejich největší město Telos, které se podle mnohých nachází pod horou Shasta v Kalifornii.
Díky psychotronické technologii a vysoce vyvinutým mentálním schopnostem je jejich vyspělá společnost v neustálém kontaktu s řadou dalších mimozemských civilizací včetně Plejáďanů a Arkturiánů.

První, kdo Telosiany popsal, byl admirál Richard Byrd. Ve svých denících, které byly zveřejněny až po jeho smrti, vypráví o tajné misi na severní pól, kde potkat vyspělou lidskou rasu. Viz. článek: Tajný deník admirála Byrda

Admirál Byrd popsal i svůj rozhovor s nimi. Telosiané mu řekli: „Naše zájmy oprávněně začaly hned poté, co vaše rasa odpálila první atomovou bombu nad Hirošimou a Nagasaki v Japonsku. Právě v té znepokojivé době jsme vyslali naše létající stroje, Flugelrady, do vašeho světa, aby prozkoumaly, co vaše rasa provedla.
Víte, nikdy předtím jsme do válek a barbarství vaší rasy nezasahovali, ale nyní musíme, protože jste se naučili manipulovat s jistou silou, která není určena pro člověka, totiž s atomovou energií. Naši vyslanci už doručili mocnostem vašeho světa poselství, ale ony je neposlouchají.
Vy jste byli vybráni, abyste zde byli svědky toho, že náš svět existuje. Víte, naše kultura a věda je o mnoho tisíc let dále, než vaše, admirále.“

Telosiané, stejně jako Arkturiáni, nezažívají nemoci ani stárnutí. Telosiané jsou všeobecně známí svou dlouhověkostí (do 1000let) a mohli by nám pomoci překonat i naše stárnutí. Jsou také významnými ochránci životního prostředí na Zemi a strážci znalostí o minulosti naší planety.

Lidé z Alfa Centauri
Lidé z Alfa Centauri jsou považováni za technologicky nejvyspělejší mimozemský druh v galaxii Mléčné dráhy. Jsou velice inteligentní a také zvědaví. To je dovedlo k rychlému pokroku ve vědě a technologii.
Někteří badatelé se domnívají, že právě oni jsou zodpovědní za většinu podvodních jevů spojovaných s UFO. Jsou tím myšleny případy, kdy došlo k odhalení základen pro UFO talíře uvnitř jezer nebo pod mořem, nebo kdy bylo spatřeno UFO, jak vylétává z moře. Předpokládá se, že mají řadu základen, na dně moří, oceánů a jezer po celé planetě.
Alfa Centauři jsou vůči pozemským lidem velmi tolerantní a mají aktivní snahu lidstvu pomoci.


Plejáďani

Říká se o nich, že jsou potomky prvních Lyranů. Převděpodobně jsou to jedni z nejaktivnějších spojenců lidstva. Jejich domov se nachází ve hvězdokupě Plejády, což je skupina hvězd vzdálená přibližně 400 světelných let od Země. Jejich jméno je odvozeno od starořeckého slovesa „plein“, což znamená „plout“.

Plejáďané vždy hráli důležitou roli v lidské kultuře. Jeden z vyvolených zástupců, Billy Meier, předával poselství Semjase, plejádské ženy, která se velice zajímala o náš osud.
Řekla Billymu: „Nejsme ani strážci Země, ani bytosti Bohem seslaných andělů či podobně. Mnoho lidí se domnívá, že dohlížíme na Zemi a její bytosti a chtěli bychom řídit jejich osudy. To není pravda, protože plníme pouze poslání, které jsme si sami vybrali a které nemá nic společného s dohledem nad osudem Země ani s jeho regulací. Proto je nesprávné nás vydávat za nadpozemské posly a strážce.“

Navzdory poselství od Semjase byli Plejáďané první, kdo Zemi varoval před nebezpečím, které Šedí mimozemšťané představují. Plejáďané obviňovali Šedé z nedostatku moudrosti a empatie, protože využívají technologicky méně vyspělé lidi ke svým sobeckým účelům. Z tohoto důvodu spolu oba mimozemské druhy bojovaly nejen zde, ale i v jiných hvězdných systémech.
Ti, kteří byli v kontaktu s Plejáďany,tvrdí, že se nás Plejáďané už delší dobu snaží osvobodit od útlaku.


Greggův dodatek

Podle mého názoru je mezi námi MNOHEM více mimozemských druhů. Existují 4 různé krevní skupiny (A, B, AB a O), a dva různé Rh faktory. Bible nám chce namluvit, že všichni pocházíme z Adama a Evy, ale není přece možné, aby čtyři různé krevní skupiny a dva Rh faktory pocházely od dvou lidí.
Jak jsme se sem tedy dostali? Podle sumerských textů je sice pravda, že s naší DNA manipulovali Anunnaki, ale existuje i pravděpodobnější vysvětlení. Byli jsme sem vysazeni různými hvězdnými národy, jako jsou Plejáďané, Arkturiáni, atd … To by vysvětlovalo rozdíly v krevních skupinách, hodnotách Rh, rasách, a dokonce i jazykové rozdíly. Země je v podstatě galaktickým tavicím kotlem DNA!

© aluska.org 2023
Článek čerpal většinu uvedeného ze zdroje in5d.com, autorem originálu je Gregg Prescott. Přestože jsem se snažila některé mně známé nepravdy opravit, nemohu vám přesto zaručit, že je popis dokonale přesný z důvodu minimálních šancí si řečené poznatky ověřit.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Libuška 2023-02-03 10:34:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek se mi moc líbil. Děkuji Alue za vaši práci a budu ráda za další obsah na podobné téma ❤

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-02-03 10:37:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek který mi po ránu zvedl náladu. Děkuji!

Ikona diskutujiciho Dianka Zl. 2023-02-03 10:38:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas přemýšlím odkud jsem a nemůžu se k tomu dopídit. Takže jsem článek zhltla jedním dechem a dala bych si přídavek. Moc hezký výběr témat je tu poslední dobou. Fak se těším co tu najdu vždycky když otevírám stránku. A dneska ráno nezklamalo 👍

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-03 11:48:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám že o nás jeví velký zájem a dávaj na nás pozor no k těm jaderným zbraním plně chápu jejich obavy a jsou oprávněné ale má to i světlou stránku díky jedarným zbraním se značně omezil počet válek které byli velkého rozsahu dnes jsou pouze války lokální Ukrajina, Syrie Afganistan, Irák, Laos,Vietnam,Kosovo.
Tyto konflikty nikdy nepřerostli a nikdy nepřerostou v 3 světovou válku takže jaderné zbraně přispívají k jisté stabilitě zkrátka jeden se bojí toho druhého každej nakonec ví že by jaderné zničily celý svět a v takové válce by nebylo vítěze kdyby jaderné zbraně nebyli svět by se změnil v naprostou řež silnější státy by požírali ty slabší a evropa by byla v neustálých rozsáhlych válkách takhle se vše drží na uzdě

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-03 11:54:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze zdrojů ke kterým jsem se zatím dostala však vyplývá, že předchozích 5 civilizací bylo vždy ukončeno jadernou válkou. Naše planeta na sobě dodnes nese mnoho výrazných stop po těchto katastrofách. Agarťané mají proto eminentní zájem na tom, aby k tomu po šesté nedošlo a proto intervenují mnohem více.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-03 12:55:25
Ikona diskutujiciho
sipka

máš pravdu bylo zde 5 civilizací které se zničily ale podle mě jinými zbraněmi pravděpodobně klimatickými zbraněmi které vyvolali mega tsunami to by dávalo větší smysl. kdyby to byla jaderná válka tak by se země nebyla schopná uzdravit byla by stoho poušt žádne rostliny ani vegetace ani život jenom nekonečná radioktivní pustina

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-03 13:41:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus prozkoumat třeba historii ruské ríše – Tartárie a její podezřelý konec s nárazovým vymýcením všech tehdejších pralesů. Domy které mají první patro v podzemí. Roztavená skaliska. A zkus prozkoumat alternativní úvahy o dírách v evoluční teorii. Zajímavé věci ukáže i google earth, například oko Sahary. Kdo kope dost hluboko, může vykopat opravdu zajímavé věci.

https://aluska.org/oko-sahary-prirodni-jev-nebo-pozustatek-vybuchu/

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-03 18:51:25
Ikona diskutujiciho
sipka

tak sem se na to podíval a všechno sedí nevím kolik měli tehdy jaderných zbraní ale vím že dnes je to v řádu desitek tisíc ja se ani nedivím že se bojej a mají starost tohle kdyby všechno najenou bouchlo tak naše planeta se roztrahne i z těmi co sou na povrchu ledá že by všechny tyto zbraně byly mimozemstany odmaterilizovány

Ikona diskutujiciho dodo 2023-02-04 10:16:25
Ikona diskutujiciho
sipka

V podzemí dutej Zeme žijú agarťania? To myslíte v astrále, že?
Skúste hľadať na google „anomaly 660 km“. Je toho hodne. Napríklad: https://www.princeton.edu/news/2019/02/14/massive-1994-bolivian-earthquake-reveals-mountains-660-kilometers-below-our-feet

Všetci priaznivci teórie dutej Zeme by sa mali zamyslieť prečo vedcov zaujíma zrovna drsnosť tej prechodovej vrstvy. Mimochodom aj Einstein sa o to zaujímal.

„Veľké množstvo empirických údajov naznačuje, že v každom bode na zemskom povrchu, ktorý bol starostlivo skúmaný, došlo k mnohým klimatickým zmenám, zjavne celkom náhle. … posuny [kôry] môžu nastať ako dôsledok pomerne malých síl pôsobiacich na kôru, odvodených od hybnosti rotácie Zeme, čo bude mať zase tendenciu meniť os rotácie zemskej kôry. – Albert Einstein“

Súvisí to s „posunom Zeme“ (do nového veku) ako o tom hovorila napríklad Dolores Cannon v rozhovoroch s Nostradamom.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-03 13:04:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže to Telosiané-Agarťané jsou těmi obyvateli povrchu Země… Díky za doplnění znalostí.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-04 15:30:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny tyhle rasy mám ráda (nejvíc arkturiány a plejáďany), ale kdybych byla vyspělá rasa, která má technologii, tak bych lidi ze zotročení teleportovala (pouze ty, kterým se to nelíbí) a dala jim terapii proti šoku z vyspělých technologií a nového prostředí (pokud by se chtěl někdo vrátit, tak bych ho vrátila). A tím by byla ukončena chudoba i zotročení.. Přesunula bych lidi na jinou planetu a dala jim replikátory, zde bych nechala jen bioroboty s reptiliány = problém by byl vyřešen. Reptiliáni by bez energie z lidí vyhynuli a bioroboti to samé.

Ikona diskutujiciho Šárka 2023-02-04 17:47:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško napadlo mě, nemáte více informací o krevních skupinách? AB rh- ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek