Mohou sny navazovat? Jak objevit jejich poselství?

29.5.2013 v Poradna 18

Dotaz:

Milá Alue,
tvou stránku navštěvuji již delší dobu a i přesto, že jsem toho již měla na srdci hodně, tak jsem se nikdy nepřiměla k tomu, abych ti napsala. Nyní mne ale zajímá věc, u které bych byla velmi vděčná za tvůj názor.
V poslední době jsem začala mít velmi zajímavé, živé a hlavně tajemné sny. I když se v každém, který si pamatuji, odehrává něco jiného, mám velmi silné tušení, že jsou všechny navzájem propojené. To hlavní pojítko mi však stále uniká.

Přemýšlela jsem a došla k názoru, že mimo to hlavní je spojuje jejich atmosféra – temná, studená a nepřátelská. Navíc se mi čistě náhodou podařilo pomocí několika naprosto rozdílných snů s podobným místem, na kterém se odehrávali, jednotlivé kousky poskládat dohromady a vytvořit tak jeden konkrétní obrázek.


A tak by mne, Aluško, zajímal tvůj postoj vůči tomu, jestli sny mohou být navzájem propojené jako takový „seriál na pokračování“ nebo ne.

Předem děkuji za tvůj názor a přeji mnoho radosti s blogem, na který se vždy ráda vracím.
Kath

Odpověď:

Ahoj,
Ano, je to možné. Sny jsou vstup do jiného světa. Vypráví o tvém podvědomí, o minulosti, budoucnosti, nebo ti posílají vzkazy od různých bytostí. Andělů, vyššího vedení, nebo zemřelých předků. Jsi tam napojená na mnoho těchto vlivů současně, někdy je těžké se v tom orientovat.
Doporučuji ti, začít své sny zapisovat. Když se ti zdá nějaký velmi zajímavý, hned ráno po probuzení si ho napiš a zvýrazni si to, co tě na něm nejvíce zaujalo. Mnoho lidí potom po dodatečném pročtení objeví smysl i spojitosti.

Také by se ti mohla líbit kniha Práce se sny. Když je máš teď takové živé, možná bys s nimi chtěla začít pracovat. Práce se sny

Platí, že pokud si sen pamatuješ po probuzení a myslíš na něj, bylo v něm pro tebe důležité poselství, které stojí za pozornost. Sny které si nepamatujeme, důležité nebyly.
Velmi živé a barevné sny nejenže jsou důležité, ale vytváří je pravá mozková hemisféra. Pokud je máš teď pravidelně, znamená to, že tato polovina mozku u tebe je nyní více aktivní, což je velmi dobré. Pravá hemisféra představuje intuitivní, senzitivní a duchovní polovinu tvé bytosti.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-05-29 06:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na název článku bych rovnou odpověděla ano 🙂 většina mých snů na sebe rozhodně a přímo navazuje a když se mi nějaký zdá, pamatuji si i na ty předešlé, jako by se odehrály jen před chviličkou. Když sním, neexistuje čas, takže bývám zmatená, jestli prožívám jen pár hodin, týden, měsíc nebo rok… 🙂 sny jsou úžasná věc

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-05-29 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se zdají někdy sny vyloženě "na pokračování". Když něco nestihnu ve snu dořešit za jednu noc, ráno, než se úplně probudím, si tak nějak uvědomuju, kde jsem přestala, a večer, hned jak si lehnu, se mi to okamžitě vybaví, jako bych pomalu ani nevstala z postele. Jako když si člověk pustí film, stopne ho, jde něco dělat, a pak se k němu zas vrátí… Nedávno jsem se o tom s někým bavila a docela mě překvapilo, že tohle spousta lidí nezná. Přišlo mi to tak nějak samozřejmé…

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-05-29 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sen na pokračování jsem měla jen v dětství, ale ne moc příjemný – pronásledoval mě tyranosaurus :-D Občas se mi ale opakovaně zdají sny odehrávající se na různých "snových" místech, která reálně neexistují. Děj snu je pokaždé jiný, někdy i to místo vypadá trochu jinak, ale (většinou) je mi tam hrozně příjemně a chci se tam zas vrátit 🙂

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-05-29 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a znám kamaráda, kterému se občas přirozeně zdají lucidní sny, aniž by se o tyhle věci někdy zajímal 😮 To pak snění dostává úplně nový rozměr, docela mu závidím :-D Naopak třeba příteli se "nazdá nic". A když už někdy jo, tak ne nic moc hezkýho, že by prý byl radši bez snů… Prostě lidi to maj různě 🙂

Ikona diskutujiciho Lori 2013-05-29 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa dokonca občas sníva sen počas ktorého mám pocit, že ho nesnívam prvý krát a viem presne, ako dopadne. A po prebudení vždy zistím, že sa mi vlastne v živote takýto sen nesníval :D

Ikona diskutujiciho Mája 2013-05-29 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš, že když si pamatuješ sen, tak je důležitý. Ale co když se mi zdají moc ošklivé sny,"noční můry" a pamatuji si je pořád. Jednu dobu to bylo často a nemohla jsem je dostat z hlavy. Teď je docela pokoj, tak snad to vydrží.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-29 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: V takovém případě ti tyto časté noční můry chtějí něco říct. Když se ti zdá hnusný sen, neznamená to, že máš před ním utíkat, ale tím spíš si ho rozpitvej a zamysli se nad ním.

Ikona diskutujiciho Mája 2013-05-29 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:No nazdar, rozpitvat. Při tom pomyšlení se ve mně všechno sevře.Špatně se mi dýchá a to sem si to jen představila. Musím sebrat síly. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Spyro 2013-05-29 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě se zdají sny jen na jedno téma- jsem člen nějakého odboje a jsme poslána na různé mise. mnohdy se tam objevuje pár přátel se mnou a mnohdy utíkám. ale třeba jednou mě při jedné misi chytli a já jsem to musela opakovat.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-30 00:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se poslední dobou zdávají sny, ve kterých reálně špehuji své známé. Několikrát se mi stalo, že mi vykládali o událostech, o nichž se mi příslušnou noc zdálo. Tedy něž se mi snění trochu zvrhlo, snad někdo poradíte…

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-05-30 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych otázku.

Ikona diskutujiciho Lyri Shea 2013-05-31 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas také mívám sny, které se odehrají na poupraveném místě, jež znám ze skutečného světa, a za nějakou dobu se ten sen v onom prostředí odehraje znovu, akorát dějová linka na tu předchozí nenavazuje.

Ikona diskutujiciho Sandra 2013-06-03 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam taku otazku, ze ci su sny, ktore sa cloveku snivaju pocas spanku cez den rovnako dolezite ako sny, ktore sa snivaju v noci? Ci maju aj tie denne nejaky hlbsi vyznam? Predsa len spanok cez den nie je natolko kvalitny a hlboky ako v noci. Vedel by mi niekto odpovedat?

Ikona diskutujiciho MiroslavSvobodnyObecny 2013-06-04 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se také zdají živé sny… Někdy jsou dokonce mnohem živější, než tady a teď… A někdy jsou dokonce tak moc nádherné, že bych v nich nejraději zůstal a už se neprobudil…

Ikona diskutujiciho Jirka Veselý 2013-06-10 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-23 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… Rozhodně vím, že sny můžou navazovat, vím, že ty nedávno mi poslalo vyšší vedení, které mi chtělo něco konkrétního říct. Nebudu se tu o nich rozepisovat(jsou kapku neuvěřitelné a spoustu lidí by možná i mělo něco proti, nevím, ale hlavně by to byl komentář na dvě A4), ale jako tybrďo… Jestli jsem je pochopila dobře, pak jsem fakt napůl natěšená a napůl vyděšená, co se to z mého života jako vyvine. Huh. Vím, že tenhle komentář je vlastně na nic a jen mluvení do větru, které nikomu nic nedá, ale já to prostě musela někam napsat.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-17 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Miluju pozorovat mé staré já :D Vždycky někde narazím na staré komentáře. Jako kdybych snad chodila v kruzích nebo co.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-17 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Často to znamená, že tu schopnost v sobě máte někde "zasunutou". (škoda, že je to komentář z roku 2013 :D to už si dotyčný asi nepřete, no )

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek