Mohu se spojit s nehmotnou bytostí pomocí meditace / automatického písma či kresby? – Co mám udělat, abych je mohla vidět a slyšet?

5.3.2010 v Poradna 2

(Dotaz)

,,Ahoj, Alue.
Mám 3 andílky strážné Kassiela, Lauren a Irin. Lauren a Irin jsou ženské energie a Kassiel spíše mužské. Věnuji se automatickému písmu a kresbě jako ty :o)… A anděl Kassiel mi nakreslil vílu z jendé mé květiny, kterou jsem vypěstovala. Řekl mi i jak se víla jmenuje a její povahu. Jmenuje se Athryn. Jenže teď je problém…
1) Znáš nějakou meditaci, při které bych mohla spolehlivě komunikovat s andílkama a seznámit se s vílou Athryn?
2) Mohu se s vílou spojit přes automatickou kresbu či písmo?
3) Co mám dělat, abych jemnohmotné bytosti mohla vidět a slyšet?
Předem ti moc děkuji za odpovědi. Měj se moc hezky a přeji hodně štěstíčka :o)”

______________________________________


(Odpověď)

,,Ahojky :)
Asi tě hned na začátek krapítek zklamu, protože automatickou kresbu a písmo jsem zkoušela před hodně dlouhou dobou a nikdy jsem se tomu ve skutečnosti nevěnovala. Moje komunikace je vědomá a snadná, anděly a víly vidím a mluvím s nimi jako s lidmi, kteří mě normálně potkávají.
Ale způsobů jak navázat s vílami a andílky komunikaci je velice mnoho, na internetu a v knihách existuje mnoho cvičení a meditací, jak se zklidnit a pokusit se o kontakt s ,,neviditelným” světem.
Doporučuji ti projít si u mě rubriku ,,Andělé /Strážné bytosti” – tam jsou některé návody z knih opsané. (…zkráceno o neaktuální údaje…)
Co se týče návodů na komunikaci s jemnohmotnými, je to již zmíněná rubrika ,,Andělé”:

,,Andělé / Strážné bytosti”
Nedávno ta rubrika prošla malou úpravou, takže návody máš napsané caps-lockem.

Potom jsem ještě já sepsala návod, který najdeš tady:
,,Jak začít komunikaci s jemnohmotnými bytostmi?”
– Jistě ti to mnoho věcí doplní.

K tomu se hodí i tento článek:
,,Jak v jemnohmotném světě funguje přenos dat, aneb dobrý švindl pro nás!”
-Ty jistě tohle už náš, ale je to spíše pro připomenutí a zpětné uvědomění :)

Dokonce dopobné otázky jsem již dříve řešila s jinými lidmi, například tady:
,,Jak začít komunikovat se svými andílky?”
– V rubrice otázek a odpovědí by se toho jistě našlo více, takže pokud budeš mít pocit že to máš udělat, projdi si ji pak sama.

Pokud ale tvůj anděl přes automatickou kresbu a písmo může s tebou mluvit a jde ti to, úplně stejným způsobem s tebou může spolupracovat i víla. – Víly nejsou ani hloupé, ani slabé, dokonce je s nimi jednodušší komunikace, pokud ony samy mají zájem. Vílu stačí pěkně poprosit, aby k tobě přišla a zkusila s tebou komunikovat. – Víly naše myšlenky slyší stejně tak jako andělé.
Pokud chceš jemnohmoné bytosti vidět a slyšet, můžeš se o to pokusit, ale pokud to nepůjde samo, nelámej to přes koleno, protože ke schopnostem musí člověk vždy dozrát a každý umíme to co umět máme.

Takže si zkus pročíst články, vyzkoušej si návody, popřemýšlej a potom mi klidně napiš, kdyby se ještě nějaké problémy objevily :)

Hodně štěstí v dalších pokrocích :)
Alue”

Další obrázky Víl a Elfů -ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-07 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Počuť jemnohmotných môže každý a to svojím srdcom. Stačí ak chce a je voči nim vnímavý. A uvidí ich tiež každý, kto si otvorí tretie oko, najprv však treba naučiť sa dívať svojím srdcom. Ono vidí i veci, ktoré sú očiam často neviditeľné.

Ikona diskutujiciho cici 2014-04-23 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,muzu se zeptat na email? 🙂 jinak supr blog!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek