Moje babička asi nepřešla do sféry duchů. – Je to ztracená duše? Může mi ublížit?

16.3.2010 v Poradna 1

Následující text by vám mohl pomoci ve snaze udělat si jasno ohledně lidí, kteří opustili své tělo a odešli do jiné dimenze, popřípadě – jak se často stává zde – uvízli v přechodné dimenzi mezi smrtí a světem duchů.

(Dotaz)

,,Ahoj Alue, jsi asi zase jediná, koho se můžu zeptat, protože ségra o tom mluvit nechce a nevím, jakým článkům na internetu mám věřit.
Babička umřela, když mi byl jeden rok, tedy před dvanácti lety.
Před půl rokem byla moje velká sestřička (je jí 25):) u kinezioložky, protože cítila, že má nějaké bloky.
Dostala se do určitého stavu – asi bych to nazvala tranz, nebo nějak tak, nevím jak se tomu říká. Ta babička na ní byla jako by – teď to vyzní hrozně – „nalepená“, a sestra říkala něco o tom, že se babička ještě nedokázala smířit s tím, že umřela. Noa tak ji požádala, aby od ní odešla. A jak byla v tom stavu, tak viděla babiččin vyčítavý pohled.
Já bych třeba byla ráda, kdybych mohla babičku vidět, jenomže se jí bojim, protože se mi o ní zdály ošklivý sny…
Co je to vlastně ztracená duše? Týká se to mé babičky? A myslíš, že by se třeba mohla „nalepit“ i na mě??? Taky si říkám, jestli je třeba naštvaná, že ještě nejsme připravení ji vidět…třeba lidé, co už dosáhli klidu (jako v nebi myslim), tak ti by nám dokázali odpustit, ale když babička toho klidu nedosáhla??? Dosáhne toho vůbec, když se s tím smíří???
Já si na tyhle otázky nedokážu odpovědět, a právě proto žádám tebe :)…
Děkuji, i když mi třeba neodpovíš na všechny otázky, tak aspoň za snahu…
S přáním pěkného dne :), pozdravuje…“

(Odpověď)

Ahoj 🙂

Lidí, kteří po opuštění hmotné schránky neodešli do světlých dimenzí, ale uvízli v astrální rovině je mnoho. Astrální rovina představuje most mezi naším světem a světem ducha. – Normálně přes ni zemřelý odchází právě do vyšších úrovní, aby se mohl znovu narodit, ale pokud uvízne v astrálu, bývá pro to mnoho důvodů a žádný není dobrý.
Někdy právě proto, že duše nebyla schopná se smířit s tím, že má odejít a násilím zůstala v astrálu jako tvoje babička, nebo to bývají pocity strachu. – ,,Co moje majetky, Co moje děti…“ apod.
Takové duše bývají agresivní, smutné, zlé a zákeřnické. – Často se právě ,,pověsí“ na nějakého člověka jako temná bytost a sají energii. – Ovlivňují potom psychiku, náladu a vitalitu své ,,oběti“. – Zkrátka má účinky jako pravý nefalšovaný ,,batoh“, tedy bytost, která se přiživuje na energiích jiné živé bytosti.
Bohužel.
Pokud někdo kdo to umí takovou duši pošle aby odešla, je otázka, kam tu duši odvede… jestli ji pouze odžene, může se nasát jinde, ale většinou takoví lidé odvádí zemřelé duše do světla. – Tedy do úrovní ducha a zpětné inkarnace a to je správné řešení.
Pokud tvoje babička byla odehnána, možná se na někoho pověsí, pokud ji poslali do světla, měla by dnes už být mimo astrální rovinu a kontakt s ní by měl být bezpečný, ovšem za předpokladu, že se s ní spojíš ve své modlitbě a v láskyplných myšlenkách. Rozhodně není dobré zemřelé duše vyvolávat.
Pokud chceš mermomocí babičku poznat, zjisti si, kam ji poslali a pak se s ní spoj, ale opakuji, rozhodně ji nevyvolávej. Pokud komunikace neproběhne, nech tomu volný průběh.
Zatím si dej pozor. Pokud tvoje babička bloudí pořád v astrálu, svými myšlenkami si ji k sobě přitahuješ, lépe řečeno ji svými myšlenkami k sobě voláš a v takovém případě se stává, že se právě na tebe pověsí. – Takže pozor 🙂

Hodně štěstí
Alue

Další krásné obrázky najdete ve složce ,,Fantazie“ – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Galedon 2012-03-29 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Na těchto stránkách jsem poprvé a jak to tu pročítám, nemohu odolat nutkání říci k některým věcem svůj pohled na věc. To co mně zarazilo je věta:"bývá pro to mnoho důvodů a žádný není dobrý." S tím si dovoluji nesouhlasit. Pokud uvážíme, že jsme vedeni našimi učiteli (andělé, učitelé, nadpřirozené bytosti…), nabídne se zde hned několik kladných důvodů, proč zůstat. například poslání Babičky v hmotném těle již skončilo, ale její role v příběhu ještě neskončila. Soužití s "batohem", jak ji nazýváte, nemusí být nutně přitěžující okolnost. Já osobně jsem již několikrát hostil jinou bytost ve svém těle, a měl jsem s ní velice kladný a vzájemně prospěšný vztah. Dle ého názoru by v tomto případě místo odhánění babičky pryč bylo daleko prospěšnější, kdyby naopak babičku u sebe přijala, projivila ji svou lásku, udělala odpuštění a zeptala, co je ještě potřeba vykonat, aby mohla v poklidu odejít. Ony zákeřné, zlé duše, které vy popisujete, nechtějí většinou nic jiného, než aby je někdo beze strachu přijal jako sobě rovné. Bohužel však na světě není mnoho lidí, kteří to dokážou a tak hledají… a hledají… a hledají…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek