Moje jasnozřivé sny mě děsí

16.1.2013 v Poradna 8

Dotaz:

Dobrý den, dostala jsem odkaz na Vaši stránku a bylo mi doporučeno vám napsat e-mail.

Nevím zda to není unáhlené a jestli jen zbytečně neplaším, ale jde o mé sny.. bojím se teď usnout a celkově si nevím rady.

Založila jsem jednu diskuzi kde jsem napsala důvod toho proč mám strach.

Moc Vás prosím, přečetla by jste si to? Děkuji
http://www.votocvohoz.cz/forum/co-s-tim/78060-sny-nebo-skutecnost?post_id=669933

1. citát: ,,Nějak si nevím rady.. jde o mé sny, stávají se skutečností a bojím se i usnout. Například cca před 20ti dny se mi zdálo jak u nás před domem zkolaboval můj děda a náš obvodní lékař ho oživoval. Ráno jsem to řekla mamce a domluvila se s ní, že za dědou zajdu a povím mu to. Tak jsem tam šla.. děda byl v koupelně a já si povídala s babičkou v kuchyni, řekla jsem jí co se mi zdálo (mezitím přešel děda do obýváku) a cca 5 minut na to jdeme za ním a bylo to… mrtvice.


Před dvěma dny se mi zdálo o mém pejskovi, kterého už nemáme. Koupila jsem si rámeček, že si tam dám jeho fotku.. ale najednou jí nemůžu najít, přitom tam celou dobu byla.. a teď je prostě fuč.
A dnešní noc.. zdálo se mi, že jdu na pohřeb nějakému spolužákovi a vedle mě jde moje nejlepší kamarádka.. A co se nestalo? Dnes přišla ke mě na návštěvu a volala jí její teta, že jí zemřela sestřenice.
Nevím zda to jsou jen náhody, ale mám z toho špatný pocit. Stává se vám to také?”

2. citát: ,,Ja z toho mam spis strach, bojim se co se mi zase bude zdat..hrozne casto se mi zda o nasi velke cerne brane na hrbitove..vzdycky z neho chci utect, ale nemuzu, je zavrena a kdyz prelezu zed tak se opet ocitnu na hrbitove, proste neni cesta ven.

Mamka mi rikala, ze to je treba uz znameni az umru tak muj duch bude bloudit po tom hrbitove.. ja nevim holky, mam dost zive sny.

Napriklad jsem mela zdravotni problem s pupikem, od te doby mam problem si na nej sahnout sama a casto se mi zda jak mi do nej nekdo neco strka..vim je to nechutne, ale me do nej v nemocnici zavadeli takovou trubicku a hrozne to bolelo a v tech snech je ta bolest uplne stejna a ziva. Tak to bude asi tim, ale tamty ‘predpovedi’.. nemyslite, ze to je spis prokleti?”

Odpověď:

Ahoj,
Tvé sny, ve kterých předvídáš budoucnost, jsou úplně normální. Má je mnoho lidí, rozhodně v tom nejsi sama. Konkrétně s tímto problémem se u mne dotazy neustále opakují.
Je důležité si uvědomit, že tím že se ti něco dopředu zdá, to nepřivoláváš, ani nevytváříš. Ty pouze vidíš něco předem, co je dáno. – Je to v podstatě dar.

Lineární čas, tak jak ho my zde vnímáme, je iluze. Ve skutečnosti čas lineární není, existuje pouze TEĎ, které obsahuje vše. My si ho ale jako lineární překládáme v mozku. To tedy znamená, že ačkoliv existují i jiné cesty a reality, v podstatě je osud 99,99% lidí do puntíku daný a podle něj se jede.
Někteří citliví lidé jsou schopní občas spontánně iluzi lineárního času narušit, tedy že ji ignorují a potom jsou schopní vědět něco dopředu.

Když spíš, tvoje bdělé vědomí, které hlídá vnímání lineárního času, spí. Nemá tě co hlídat. Právě proto lidé zrovna ve snech tak často předvídají významné události.

Není možné se toho zbavit, ani před tím utéct. Vím, že mnoho lidí, kteří zamlada měli tyto schopnosti a měli z toho strach, se dokázali po několika letech zablokovat, tedy že se jim sny přestaly zdát a dnes toho litují. Sny jsou totiž studnice moudrosti a poznání. Je to tvé duchovní vedení, které ti nikdy neradí špatně. A i když se ti ne vždy konkrétní sen líbí, nikdy ti neublíží.
Sny je důležité chápat jako tvé vedení, jako nápovědu pro život. Někdy mluví doslova, jindy si je musíš překládat v přirovnáních. Nemá smysl se jich bát, ani toho co ti říkají.

– Pokud chceš své sny lépe poznat a naučit se s nimi pracovat, doporučuji ti knihu Práce se sny.
Hodně ti toho vysvětlí podrobně a v souvislostech, naučí tě, jak si určité sny správně vykládat přímo na míru a jak je korigovat. Je to rozhodně lepší řešení, než se toho bát.

Co se týče tvého opakujícího se snu se hřbitovem, zde je malá nápověda: (Ze snáře. Kdybys tam viděla souvislosti, je to dobře. Pokud ne, nic se neděje. Snáře napoví jenom někdy, není to řešení na 100%.)
Viděti hřbitov/býti na něm: Blízké štěstí
procházeti se po něm: blízká smrt někoho z tvé rodiny
v uzavřeném býti: uzdravení tobě milé osoby

Pokud se ti opakuje často sen kterému nerozumíš, znamená to, že obsahuje důležité poselství. A bude se opakovat tak dlouho, dokud to bude potřeba, většinou dokud jeho poselství nepochopíš a neuvědomíš si ho.

Tvůj sen se hřbitovem osobně vnímám takto: Hřbitov je místo, kde odpočívají mrtví. Ty tam nechceš být, ale nemůžeš odtud odejít.
To koresponduje s tvými sny o smrti: Zdá se ti o lidech kteří umřou, nebo kterým se něco stane. Ty tato poselství vnímáš, do určité míry jim i nasloucháš, ale bojíš se jich. Tím je ve svém nitru v podstatě odmítáš. – Chceš od nich utéct.
Ten sen ti říká jednoduše toho: Od tvých jasnozřivých snů o smrti nemůžeš utéct. Ta černá brána tě nepustí, dokud nepochopíš, že sny jsou tvé vedení a dokud jejich poselství v míru nepřijmeš. Až se naučíš za své jasnozřivé sny poděkovat tvému duchovnímu vedení a až se s tím smíříš, potom ten sen odejde.
– Tu knihu si určitě přečti, v tomto ti pomůže.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho lúthien 2013-01-16 07:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, také mívám velice živé sny a velmi dobře mi radí nebo naznačují události, které se stanou…. a přikláním se k Alušce… knihu "Práce se sny" mám.. a velice mi pomohla s pochopením mých snů a ne jen jich 🙂

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-01-16 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já takové sny obvykle nemývám.

Ikona diskutujiciho Jana 2013-01-16 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mě zarazilo to s tím pupíkem. Jako malá jsem měla sen, že mi někdo tahá z pupíku takový ten chlupatý tlustý provaz. Bylo to hrozně nepříjemné, drhlo to. Od té doby nesnáším, aby se mi někdo pupíku dotkl. Pořád cítím ten pocit.

Ikona diskutujiciho Jarmil 2013-01-17 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj

Ikona diskutujiciho Katka 2013-01-17 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, o pupíku mi ani nemluvte. Po té, co se mi narodilo druhé dítě, nesnesu, aby mi na něj kdokoli šáhl. Taky se mi opakovaně zdálo, že mě do něj někde hodně bolestivě šťouchá prstem – takový ten živý sen…brrrr…:-)

Ikona diskutujiciho ziza 2015-01-12 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mám jasnozřivé sny, jediná situace, kdy mě to vyděsilo, bylo když se mi zdálo, že mi umře táta ( když se to skutečně stalo, myslela jsem, že se zblázním ). Časem si určitě zvykneš a bude to dobré. Hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Maria 2016-01-16 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý Jednou se mi zdálo že vidím umrtný list sveho kamaráda ktereho jsem dlouho neviděla a řikala sem si že je to nejspíš nějaká blbost .. po měsíci měl kamarád autonehodu a zemřel 🙁 … co mám dělat když se mi bude opět zdát něco podobného už se mi to stalo víckrát

Ikona diskutujiciho Marťanka 2016-04-06 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No, šamanismus sice se sny pracuje, ale není na tom založen. 🙂 Šamani pracují hlavně s dušemi a duchy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek