Moje přítelkyně vidí energie, ale má nedořešené otázky…

16.7.2013 v Poradna 16

Dotaz:

Ahoj Alue,
prosím Tě o pomoc vysvětlit pár věcí, do kterých nevidím.
Setkala jsem se nedavno se 14-ti letou holčinou, která vidí auru a vnímá ještě další věci. Měly jsme spolu po druhé spicha a obě dvě se cítily velmi příjemně. Říká, že jsem první, s kým se o tom co vidí a cítí může bavit a kdo jí bere vážně s pochopením. Těší mě, že jí můžu poradit a já od ní vnímát také „rady“. Na její otázky dokážu odpovědět, ale protože sama aury nevidím, nežiju v tom, jen dosti cítím, jsou to odpovědi spíše povrchní.
Napadla jsi mě Ty, když jsem přemýšlela kdo by do toho mohl vidět více.
Zde jsou, s popisem a přeze mě, její otázky:

1. Při soustředění se, vidět auru u druhých, se jí po kouknutí třebas zatočí hlava, bolí hlava, druhý den či za 2 dny jí je všelijak a bolí jí do toho hlava. Nedokáže si pořádně vysvětlit, proč se tak cítí. Hmm?

2. Cítí se fyzicky slabě, ale říká, že naopak duševně velice silně. Nechápe proč tomu tak je a ráda by to vyrovnala, ale neví jak. K tomu se také ptá, jestli duševní energie jde transformovat na fyzickou či nějak spojit dohromady-fyzickou s duševní. Hmm?

3. Nedokáže říci např. z čeho má radost, štěstí, strach, obavy… jakoby necítila své emoce. Neví jak se na to dívat a brát, když to ostatním nedělá problém a jí jo. Hmm?


4. Slyší duchy jak na ní mluví a volají např. koukni sem, pomoz mi,… Slyší přívětivé či naštvané volání. Říkala, že jsem druhá, které to říká a první, která se jí nesměje a neklepe si na hlavu. Jestli víš jak s tímto pracovat, jak se k tomu stavět, prosím o popis. (heleď, píšu tam takto sebe, neboť chci aby si co nejlépe pochopila jak to vnímá, né že se cítím jako nějaká super:-)

5. Říká, že má, když spí, vize. Vidí co se pak stane např. za 2 dny a už několikrát byla při tom, když se to, co viděla ve své vizi, stalo. Prosím o popis jak se i k tomu to stavět a třebas, jestli to jde, s tím nějak pracovat.

6. Povídala, myslím, že to bylo ve snu, že se topí často ve vodě, ale naopak pod vodou, že plave velmi dobře. Já si to vysvětluju jako obraz toho v čem je teď, v čem teď chodí, jak to vnímá. Pověz mi prosím, jak si to vysvětluješ Ty?

7. Zkoumá, co všechno s tím, s aurou, energií kolem, jde dělat, hraje si. Povídala mi o tomto, co teď napíšu, že dělá často, ale já si myslím, že to nění moc správné bez svolení druhých. Z někoho si vezme „míček“ jeho energie, většinou říká, že ho bere z nad člověka, z nad svítící energie nad jeho hlavou a pak „míček“ vsune třebas do někoho jiného, do sebe či do okolí. Popsala mi co udělala nedavno. Byla nablízku holčiny, která byla smutná. Na druhé straně se bavily 2 holčiny, které byly šťastné. Šťastným vzala „míček“ energie a předala ho smutné. Povídala, že hnedka co ho vsunula do smutné, se smutná s úsměvem napřímila a koukala o trochu veseleji.
Prosím, i k této její hře, o Tvá slova.

Toď tak ňák (zatím) její nevyrovnanosti.
Prosím Tě Alue ještě o jedno. Ono po složení Tvých odpovědí na tyto otázky se dá dosti složit, ale přeci jen… Prosím o poradu, jak poradit holčině, jak kráčet, se správným rozvíjením svého daru, dále. Třebas z vlastní zkušenosti, knížky, film atd. Hmm?

Moc děkuju za Tvůj čas věnovaný čtení tohoto emailu a čas a sílu věnovanou Tvému vysvětlujícímu emailu.
Přeji Ti Alue stále svítící slunko v srdci

Janka

Odpověď:

Ahoj,
S dovolením to vypíšu v bodech podle odstavců, aby to bylo přehlednější…

1. Když sleduje cizí energie, tak se na ně částečně napojuje. Proto hodně lidí, kteří vidí energie, říkává ,,Já už se na ně nedívám protože mě z toho je akorát tak blbě a taky mě bolí u srdce z toho co vidím.“ Tohle bude její případ.
Má několik možností. Buď se naučí energeticky víc chránit, což je o postoji k životu a o tom, jestli u sebe nosí nějaké zářiče.
Nebo se omezí na sledování energií u lidí, kteří nejsou nemocní a psychicky labilní. Labilní lidé ji energeticky vysají a pak se jí dělá takto špatně. Musí se víc chránit.

2. Jestli je tělo slabé, doporučuji detoxikovat, odčervit, zbavit se parazitů, vyčistit si játra a pít hodně čisté vody. Únava je jednoduše oslabené a toxické tělo. A o něj je potřeba se také starat, jinak člověk má spoustu duševní energie a nemá sílu ji využívat, protože mu pořád něco je, pořád by spal a pořád ho něco bolí. Na fyzično se nesmí zapomínat.

3. Možná psychický blok, nebo trauma. Otázka je, co v minulosti zažila, že se takto zablokovala. Obecně lidé ,,bez emocí“ bývají po traumatech a s psychickými problémy. Tato emocionální otupělost jim pomáhá méně své trauma prožívat a tím ,,nějak“ fungovat. Nemusí to být její případ, ale může. Nevím, neznám ji.

4. Duchy je potřeba umět selektovat. Některým se naslouchat nesmí, u jiných je to dobré a potřebné. Musí se dívat, co je to za bytost která na ni mluví a intuitivně i rozumově určovat, jestli bude naslouchat, anebo jestli to pošle pryč. Astrální rovina je velice bohatá a umět určit jestli danou bytost je dobré poslouchat a udělat pro ni něco, je o zkušenostech a o tvé inteligenci. Jestli to sama nepozná, je lepší nenaslouchat nikomu, jinak si na sebe může nabalit různé bytosti, které z ní budou sát energii… Jestli teda už v tomto stavu není, mohlo by to vysvětlovat tu únavu. Opět se ale pohybuji jenom v teoriích.

5. Jak chce ,,pracovat“ se spontánní vizí? Za tu je potřeba být akorát vděčný.

6. Na takto stručný popis nevím co napsat.

7. Brát lidem energii a přerozdělovat ji podle své libovůle je úplně špatně. A pokud si někdy energii nechá, je to obyčejné energetické upírství. Každá taková energetická krádež se jí v budoucnu vrátí v podobě neštěstí, nebo toho, že sama bude mít energie málo. Když si energie nevážíš a nectíš svobodnou volbu rozhodnutí (i o tom jestli jsme smutní a máme málo energie si rozhodujeme), tak jí budeš mít málo a všechno se ti vymstí.
Jesti chce někomu oslabenému posílat energii, ať o ni požádá konstruktivní sílu vesmíru a ať ji nabere z nebe, případně ať poprosí strom, který rád energii daruje. Ale brát ji někomu jinému, je špatné a ostudné.

Z toho co sleduji by se dívka měla více uzemnit, začít si vážit toho co má a pracovat na své psychice. Podle těch otázek to vypadá, že tam jsou nějaké závažné vnitřní problémy, které jí způsobují emocionální zablokovanost a ztrátu energie. Jakoby měl dar někdo, který s ním zatím neumí zacházet. Tak se mi to jeví, ale opět se opakuji, neznám ji, může to být i jinak.

Hodně štěstí 🙂

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-07-16 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak divcine je 14roku, tak to by odpovidalo tomu, ze muze mit hodne zmatku…ale to uz jsou opet jenom domnenky. Jinak jsem vdecna za tenhle prispevek, protoze v nem padly dotazy, z nichz nektere jsem u sebe drive take resila- hlavne filtr, komu naslouchat a co radsi poslat pryc. Nebo presne to, jak si energie vazit. Vetsinou jsem ji placala na blbosti a pak tam, kde byla skutecne potrebna, tak uz mi chybela. Tim nemyslim mezi lidmi prerozdelovani, ale v sobe, na jednotlive zalezitosti napr. behem dne, kdy se ma pozornost obracela treba nespravnym smerem. O bloku s emocemi nemluve. Zkouskove obdobi pro me byval strasak, protoze stres me totalne v tomto utlumoval a ohledne byvaleho pritele jsem se desila, ze najednou nejsem ani schopna k nemu neco citit! :O Proste nic ani radost ani smutek. Prazdno…nekdy byva horsi nez nenavist, takze se snazim vyhybat sokovym situacim, co to jde,(jinak me to takto vykoleji), kdyz si nejsem uplne jista, jestli jsem dost obrnena. Nema holka TED nejaky stres? Netlaci na sebe prilis v narocich toho, co by chtela umet a dokazat? Mozna je proste vycerpana a mela by se naucit obcas vypnout i od toho koukani a hrani si s energiemi, nechat tomu volnejsi prubeh atd..

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-16 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ano, i dočasným stresem to může být. A pravda, uznejme, kdo z nás měl ve 14 ti letech v tomto pořádek? Asi skoro nikdo… Ale v této době je právě moc důležité, začít si ho dělat. Dokud se nám vyvíjí osobnost a názory, aby z nás nakonec nebyli opakovači, nebo takoví ti ,,esoterici", co opisují jeden od druhého a sami ví prd. … A že je jich dost. Však to asi taky znáš.

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-07-16 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli mohu také poradit, na zablokované emoce je výborný proces Cesta, můžeš si koupit stejnojmennou knížku od Brandon Bays a ten proces s ní projít, je na konci knihy, ale přečti si ji celou, je vážně úžasná :). Funguje to tak, že nejdřív se zaměříš na jednu emoci (i problém cítit emoce může být emoce sama o sobě!) a tu plně procítíš, necháš se jí pohltit – a potom se dostaneš jakoby přes její vrstvu a přijde nový pocit, často naprosto nečekaný :). Potom můžeš požádat jí, jestli by ten proces prošla taky ona s tebou, odblokování svých potlačených emocí se hodí vždycky :).

Ikona diskutujiciho Annamarie 2013-07-16 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slečně je 14 let, to je období, kdy padá tzv. ochrana dítěte a lidský duch začíná žít "na vlastní účet". Je dobře, že hledá, co se sebou, protože každému komu je poskytnut takovýto dar ho nesmí zneužít, ale používat ho ku prospěchu druhých. V opačném případě by se jí vše špatné v posílené formě vrátilo zpět. Neznalost zákona neomlouvá. Doporučila bych jí číst, zejména knihu Ve světle pravdy – Poselství. V ní najde odpověď na všechny výše uvedené otázky. Nemá smysl ztrácet čas s tzv. ezoterikou, to se jen člověk zbytečně zaplétá do spekulací a domněnek lidí, co nevidí dále než do astrálu. Ona potřebuje směřovat mnohem výše, ale cestu si musí najít sama.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-16 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já! Mal som vela nezodpovedaných otázok, ale vedel som ich odpoved, ale nevedel som ju povedať slovami, ale cítil som ju…

Ikona diskutujiciho aerenil 2013-07-16 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:: Tak se jdem rovnou zabít, co říkáš Hugo? ^^

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-07-16 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: breathariánství je myslím dobrá volba :D že Hugo?

Ikona diskutujiciho Lori 2013-07-16 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tým sa vysvetluje, prečo keď sa pozerím na energie stromov, cítim sa o poznanie lepšie, aj keď som od nich ďalej :))

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-07-16 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Taky jsem se takhle kdysi "zbavila" jednoho ducha, kterého jsme měli doma, požádala jsem bytosti světla, aby mu ukázaly cestu dál a od té doby už jsem ho nikdy nepotkala.

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-07-17 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: No, když z tebe temná bytost saje energii, snižuje ti frekvenci a tím pádem můžeš mít asi problém se naladit na některé bytosti světla. Ale myslím si, že andělé ti můžou pomoct vždycky, anděl strážný nám byl přidělen :).

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-17 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Čo tu pleties samovraždu… Ja píšem o niečom inom….

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-07-17 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Takže když se snažím temnou bytost "uláskovat", jak to radí na svém blogu Lúmenn, tak v podstatě zvyšuju svoji vibraci, což mi pak usnadní navázat kontakt a předat ji světlým bytostem, které se o ni postarají. A jelikož temná bytost se živí destruktivní energií, tak energie v podobě lásky ji neposiluje, ale naopak zvyšuje její vibraci, čímž ji vrací zpátky v jejím "temném" vývoji a usnadňuje pak to předání do světla a "vrácení zpátky na start", kde si pak může vybrat, čím chce dál být. Jo, to dává smysl :-)

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-07-17 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Pravda, já byla ve čtrnácti naprosto příšerná, řekla bych zhmotněná negativita, neštěstí… neříkám, že je ze mě víla, ale jsem na tom líp, než ve čtrnácti a za to jsem na sebe hrdá :D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-17 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Hehe.. jde vidět, odkud Lúmenn čerpá :D

Ikona diskutujiciho nevnímejme černobíle 2013-07-18 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestliže má vize a chce s tím pracovat, doporučil bych něco jako lucidní snění a meditací změněné stavy vědomí, pokud o to má zájem, byla by škoda nerozvíjet talent.

Ikona diskutujiciho Erik Konečný 2013-07-25 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek