Moje spřízněná duše má někoho jiného

13.8.2012 v Poradna 11

Dotaz:

Dobrý den milá Alue

Nedávno jsem se dozvěděla, že moje láska má novou ženu a změnil i zaměstnání.

Kartářka mi řekla, že jsme byli spřízněné duše.Tak jsem to i cítila. Ale že teď tam nic není.

Jak je to se spřízněnymi dušemi? Je možné, že se v životě znovu setkáme a nebo už se nemáme vidět?

Zajímá mě, jak je to se spřízněnymi dušemi.

Děkuji J.


Odpověď:

Dobrý den,
Pojem spřízněná duše je strašně zavádějící. Můžete to chápat jen tak, že byste si dobře rozuměli, protož jste na podobné vlně (což je v pořádku a reálná věc), ale jsou lidé, co mají pocit, že to je něco jako ,,duchovní dvojče”, kterého se mají držet stůj co stůj, protože představuje jejich duchovní chybějící polovinu a že s takovým člověkem budou celiství. – Jelikož jsme každý individualita a jsme úplní sami v sobě, je to holý nesmysl.

Člověk, i když se cítí neúplný, najde plnost pouze sám v sobě a nikdy v někom druhém. Pokud jste hledala pod pojmem ,,spřízněná duše” tu druhou možnost, zapomeňte na to, zbytečně si ubližujete.

Přejte člověku, kterého milujete, aby byl šťastný a nechte ho odplout. Co se mělo stát to se stalo, rozevřete opět náruč, aby k vám mohl přijít někdo další. Lidí, kteří vás mohou milovat a se kterými si budete rozumět, chodí po světě spousta, jenom je potřeba je najít. Můžete se v budoucnu opět setkat, ale také nemusíte. Záleží to jenom na vás a ani jedna z obou možností vás nijak neochudí, vše jsou jen zkušenosti.
Kartářka vám vždy řekne jen to, co chcete slyšet. Je to nespolehlivý zdroj dat.

Věřte jen sama sobě a své intuici. Když máte dilema, ptejte se svého nitra, to vám vždy dobře poradí. Intuice je lepší, než jakákoli kartářka, i kdyby jí okolo hlavy rotovaly křišťálové koule.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Další obrázky Víl – ZDE

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-08-13 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někoho opravdu milujete, tak si ho nepřivlastňujete a neděláte z něho svého otroka… Pravá láska je o tom, když chcete aby byl druhý šťastný a necháte ho jít svou vlastní cestou.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-08-13 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Souhlasím, na 100%! :))

Ikona diskutujiciho Jitka 2012-08-13 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To je v pořádku. Píšu ze všeobecného hlediska, není nutné to brát osobně, navíc když víš, že ta poznámka na tebe nemířila.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-08-14 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jak se v tomto případě dá využít intuice? Co když ji použít neumím nebo nejsem na ni citlivá? Můžeš to, prosím, více rozvést. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho MMK 2012-08-14 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco o duchovním partnerství aneb je

Ikona diskutujiciho Minoru 2012-08-17 03:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V budhismu existuje pojem, myslím, že se tomu říká "Skanda" a je to svým způsobem rozdělení jedné duše, která přichází zároveň na svět dvakrát. Před narozením si duše vybírá jistý scénář svého života, ale když se chce narodit dvakrát, je pak hodně oslabena. Někdy se může stát, že na sebe ty dvě části duše narazí. Někdy se stane, že k nám prosakuje naše minulost. Například jsme slíbili věčnou oddanost někomu, kdo se narodil jako někdo jiný a naše duše to pořád cítí, ten slib. Proto když cítíme "spřízněnou duši" je těžké se s tím vyrovnat, někdy k tomu má totiž co říct naše podvědomí… a svou spřízněnou duši poznáme. Díky kořenové čakře. Když se s tímhle člověkem setkáte, začne ho silně vnímat… je to rozhodně celé zajímavé, co si o tom myslíte?

Ikona diskutujiciho Rebarbora 2012-08-18 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jita 2012-08-20 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přejte člověku, kterého milujete, aby byl šťastný a nechte ho odplout.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-08 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkná odpověď, ale ne všichni kartáři říkají pouze to co chceme slyšet…a pokud je spřízněná duše zavádějící pojem, protože každý je úplný už sám v sobě, proč tedy lidé opravdu mají někdy ten pocit?

Ikona diskutujiciho BELA81 2014-01-20 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějaký čas uplynul a co se zdálo v té době těžké tak dnes je daleko v minulosti.Kartářka mi i také téhdy řekla že nebudeme spolu a to se mi zdálo těžké.Dnes to beru jako zkušennost.Pořídila jsem si tarotové karty a občas se jich ptám a pomáhá mi to.Jak se říká,čas je nejlepší lékař.Odpoutala jsem se a život šel dál.Odpoutaní je někdy hodně těžké.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek