Morfická a morfogenetická pole

23.12.2015 v Poselství 11

Pomocí morfogenetických polí (MGP) vědí veškeré atomy ve vesmíru o veškerých stavech všech atomů (třeba o excitovaných stavech) po celém vesmíru. Jsou to gigantická nevyčíslitelná kvanta dat.

Pomocí morfogenetických polí se ostatní atomy ve vesmíru dozví o shluku atomů, které tvoří člověka, zvíře, strom, horninu, vodu prvky – prostě cokoliv. Všechny tyto shluky atomů vytvářejí elektromagnetické otisky (jak hmotných tak nehmotných) energií a ty se přenášejí po celém vesmíru pomocí morfogenetických polí.

Pomocí morfogenetických polí se po oplodnění vajíčka, jak u lidí tak u zvířat, začíná postupně z mateční buňky tvořit mnoho dalších buněk, které se postupně separují. U člověka to mají na svědomí chromozomy, které jsou nejdokonalejšími anténami v lidském těle a přijímají data z morfogenetických polí, jak má vypadat ta či ona buňka. Když je anténa vadná, tělo se nemůže vytvářet správně a vznikají defekty u člověka.


Pomocí morfogenetických polí je lidský mozek přes neznámý interface připojen na tato pole a je možné z nich vyčíst jakákoliv data nacházejících se ve vesmíru. (U těch bytostí které to umí). Paměť člověka je také uložena v morfogenetických polích.

Pomocí morfogenetických polí se dnes mnoho lidí léčí na dálku. Jsou léčebná zařízení, která vytvářejí určité elektromagnetické pole, nebo přenos dat pomocí fotonů. Fotografie člověka se dá do přístroje a působí se přes fotografii na člověka (elektromagnetický otisk v MGP)

Pomocí morfogenetických polí mohou lidé, kteří dělají jakoukoliv magii, přivodit lidem úspěch vyléčení atd. Je ale také černá magie, která může lidem přivodit nemoci až smrt. Woodoo. Mnoho příkladů je známo. Prokletí se také šíří přes morfogenetická pole.

Pomocí morfogenetických polí se vyvolávají duchové.

Pomocí morfogenetických polí se vede úspěšně bezkontaktní boj (jedinci, kteří to umějí) a bez dotyku dotyčnou osobu položí na záda neboho ho vyřadí z boje. Nejedná se o mystiku, jedná se o znalosti elektromagnetických otisků člověka a o znalosti umět je použít přes morfogenetická pole. Nehledat zde žádné složitosti a mystiku.

V tomto jsou vynikající rusové:

https://www.youtube.com/watch?v=s87LN5TPgp8

Pomocí morfogenetických polí může člověk sedící v Peru někde u televize dostat ránu pěstí do břicha od člověka který ho pozoruje na dálku přes kameru třeba z Brna. Dá mu takovou ránu, že přepadne přes stůl.

V jednom japonském pořadu člověk ve studiu v Moskvě, který měl oční kontakt s člověkem v japonském studiu v Tokiu, dostal takovou ránu do břicha, že dotyčný japonec letěl prostorem dva metry.

Příkladů jsou milióny. Vše po celém vesmíru se odehrává pouze a jenom přes jmenovaná pole.

tm

zdroj: http://www.prvopodstata.com/2015/12/04/morficka-a-morfogeneticka-pole-2/

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-23 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen bych to trochu upřesnil. Vhodnější než morfogenetické pole je používat spojení energo-informační pole.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-23 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Informace jsou ale proměnlivé a nemusí být ani pravdivé. To nevystihuje správně podstatu těchto polí.

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-23 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Informace je informace a ano může být i chybná. Je to něco na způsob programu. Existuje správně napsný program, ale existuje i virus nebo nesprávně fumkční program.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-24 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Zamysli se nad tvým komentářem, nedává smysl, patrně jsi nepochopil princip co jsem chtěla říct. Pole ukládají vše co se stalo, čili i když v televizi dávají blbost, v poli je uloženo co kde kdy dávali. A to jsou data, pravdivá data o tom co se někde stalo. Pole neobsahují chyby, prostě všechno ukládají, je to archiv.  

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-24 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano je tam vše, co se stalo tedy i ta blbost, která byla v televizi, rádiu, slyšeli ji lidé a ty ovlivnila a tvoří jim nepravdivé názory.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-24 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  … Vzdávám to. Tohle nemá cenu.

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-24 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Předtstav si to jako videokazetu, tam také můžeš přehrát film jiným. A o to jde. Jen je potřeba vyvinout co nejvíce energie a můžeš změnit morfogentické pole.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-24 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Už jsem ti to vysvětlila, když nevnímáš, opakovat se nebudu.

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-24 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemusíš, jen jsem to napsal způsobem, který je jednoznačný a popisuje, co si myslím.

Ikona diskutujiciho sladkymesic 2015-12-26 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si to dřív představovala tak, že morfogenetické pole je síť, kterou tvoří propojení mezi mozky (vědomě i nevědomě), a že v té síti cosi jako obří zásobárna všech vzpomínek a znalostí, které kdy jaký mozek zaznamenal. Nedokážu si prostě představit, jak může který atom něco "vědět". A jak může někdo vědět, že atom něco "ví". Třeba k tomu pochopení dospěju později, zatím ještě nemám myšlení na takové úrovni :D

Ikona diskutujiciho Robert 2015-12-26 23:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokusím se to trošku osvětlit. Alue mluví o principu jak vše funguje a armag pouze o využití. Nikdy se nemohou schodnout, protože jeden o voze a druhý o koze. Dám příklad: Bílej mág vidí jak má někdo problém a použije své schopnosti aby mu pomohl. Jenže vesmír (bůh) funguje tak, že nám dává neustále příležitost ke zlepšení. Někdo má problém se žaludkem – já mu pomohu bílou magií ke zdraví aniž by pochopil příčinu problému a ejhle máme tu černou magii, protože místo problému s průjmem tu máme problém se žlučníkem. Tudíž rozdíl mezi bílou a černou magií??? – já ho nevidím! Doufám, že čtenáři těchto stránek přispějí k mé prožité alternetivě kde vše dobře dopadne, ale pokud se najde mnohem více těch co budoucnost vidí ve 3 sv. válce tak jsem v pytli. Upřímně je mi to jedno jak to dopadne, protože vím, že na takovéto světy chodím pouze na zkušenou ale stejně se jednou vrátím domů :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek