Můj syn viděl do jiné dimenze a teď se to pokazilo. Co se s tím dá dělat?

3.3.2011 v Poradna 31

Dotaz:

Ahoj Alue,

obracím se na Tebe se skromnou prosbičkou, protože již několikrát jsi mi (a mému synovi)

pomohla a vím, že vyslechneš náš problém a pokud budeš vědět co s tím, i poradíš.

Alue, to, co v poslední době prožívá můj desetiletý syn je i pro mne nepochopitelné a těžko vysvětlitelné, a to už jsem u něj zvyklá na ledacos. Před několika týdny se mi svěřil, že cestou ze školy a do školy vídával v místech sídlištního parku jakoby jinou realitu, podle jeho vyprávění to byl nádherný park s baobaby a lemury. Vždy, když do tohoto kouzelného místa chtěl vstoupit, “jeho” realita zmizela. Ještě několikrát toto zažil a pak jednoho dne přišel za mnou s usedavým pláčem, že jeho baobaby a lemuři jsou pryč a už je od té doby neviděl. Byl z toho naprosto zoufalý a říkal mi, že potřebuje “vidět” svou zahrádku, aby byl zase spokojený a šťastný. Alue, mohla bys mi pomoci vysvětlit, co můj syn vidí? Je to snad “jeho” realita, nebo pohled do jiné dimenze? Já chápu svou realitu jako iluzi, je snad realita víceúrovňová, a záleží na úhlu pohledu s jakým se na svou realitu dívám?

Za odpověď Ti budu moc vděčná a budu šťastná, pokud budu moci něco více ze života mého syna pochopit.

Měj se jen krásně, a díky mocinky za Tvé nádherné stránky, navštěvuji je každý den. Jsi moc šikovná holka, a i když Tě neznám osobně, jsi mi velmi blízká.

Přeji Ti, ať se Ti Tvá pomoc ostatním stonásobně vrací!

Odpověď:

Ahoj,

Tvůj syn může vidět do jiné dimenze, může tam být energetická brána, nebo nějaké prolnutí, které vnímal. Jinými slovy mohl vidět ,,paralelní svět”. Realita je víceúrovňová, mohl vidět do nějaké úrovně v současnosti, ale mohla to být i minulost, nebo budoucnost.
Kdyby se mu do toho podařilo vstoupit, nemusel by se už odtamtud vrátit. Zdá se, že ho asi někdo chrání, aby se to nestalo a proto ta realita mizí. To je dobře, je pod ochranou. A takové věci, že dítě vejde do jiné dimenze a už se nevrátí se už mnohokrát stalo, to bývají ta záhadná zmizení dětí, které si moc přejí zůstat v těch rajských zahradách, které viděl tvůj syn.
Tyto světy jsou chráněné ,,membránami” a právě tyto membrány se pro malé děti kolikrát otevírají a díky tomu dítě vidí do jiných světů. Čím více dítě stárne, tím více se ta realita uzavírá a vidí o to méně.
Potíž je, že poslední dobou se to tu na zemi hodně zostřuje. Ležatý měsíc na nebi potvrzuje, že skutečně přišly k moci temné síly více než kdy jindy. Dlouho se to předpovídalo. Určitě to ovlivnilo a ovlivní všechny lidi také na jasnozřivé úrovni. Lidské vědomí se posunuje jinam a s ním také schopnosti. Je možné, že tyto energetické změny k temnějšímu mu pokazily pohled do nehmotné zahrady. Tato situace by měla zmizet po 21.12.2012, kdy má přijít ta veliká změna, o které se hodně mluví.
Nezkoušel třeba syn jít na místo, kde tu zahradu viděl a poprosit bytosti (třeba anděly, víly, nebo konstruktivní síly), aby se mu ta vize vrátila?
Nebo nenosí s sebou mobil? Ať ho zahodí, vůbec ať nepoužívá mobily a vyhýbá se technickým blbostem, které tohle vidění likvidují.
Také by si mohl sehnat nějaký pořádný surový křišťál, neopracovaný a přes něj pročistit v sobě energie. Držení krystalu je velmi blahodárné pro lidskou bytost. To by mohlo jeho jasnozřivost vylepšit a vrátit to, co teď nevidí.
Ale taky je docela možné, že má prostě jen období a že se to po čase vrátí samo.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Víly na jahodách

Další víly – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho kamienky 2011-03-03 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímavý článok..ďakujem za neho….

Ikona diskutujiciho ivan 2011-03-03 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….možno by stačilo navštíviť kvalifikovaného detského psychiatra. Netreba to hneď zatracovať, takíto ľudia poniektorí okrem toho že sú "študovaní", vedia hodne aj z oblasti ezoteriky… myslím že je to vždy lepšie ako sa obracať o pomoc na "šarlatánsku" sféru…

Ikona diskutujiciho helena 2011-03-03 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci se nikoho dotknout, ale myslím si, že jsme tu proto abychom žili a naučili se žít zde ve 3D a zde to zvládnout. Možná je dobře, že to Váš syn již nevidí,možná by přestal chtít žít zde na Zemi. I zde si může najít "rajskou zahradu", někde v přírodě, vždyť je tolik krás okolo nás. Já bych se mu snažila pomoci mu je najít zde na Zemi.

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2011-03-03 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Cože? Psychiatra? Jako jsou mezi nimy určitě i světlé vyjímky, ale většina z nich, by takovému hochovi dala kupu prášků, které by ho zničily.

Ikona diskutujiciho Martina 2011-03-03 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Taky si myslím, že tady se musíme naučit žít ve 3D a pak zas půjdeme jinam, na vyšší planety.

Ikona diskutujiciho hell 2011-03-03 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: taky si myslím, že jde o fantazijní únik z naší "rajské zahrady" reality,potřebuje asi více laskavé pozornosti…a k temným silám – ty jsou projevem špatných lidských charakterů..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-03 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno to bol pohlad do daľekej minulosti. Kedysi tu bola predsa džungla. Alebo žeby budúcnosti? Tiež sú prípady že niekto proste išiel a namieste zmizol. Otvorila sa brána do inej dimenzie? Buď áno, alebo len niekoho fantázia a túžba po raji nepozná hranice. Alebo túžba po pozornosti? Desaťročný si takéto veci bežne vymýšlajú ale je fajn že myslí na takéto veci. Až keď to začnú vidieť hromady ľudí bude mať význam sa tým zaoberať.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-03 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inak kde sa dá zohnať taký neopracovaný krištál, mám ho hľadať niekde v lese ako keď sa hladajú huby? Asi by som ho aj tak nespoznal. Raz som myslel že som našiel obrovský krištál. Bola to soľ pre srnky

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-03 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Děláš si srandu? To tě ve škole nenaučili, jak vznikají nerosty, že to chceš hledat v lese, nebo je to vtip?

Ikona diskutujiciho ivan 2011-03-03 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosnac: ja som raz takto v lese našiel taký malý priesvitný objekt s mosadznými špónami vo vnútri…. bolo to tuším z nejakej živice či čo…. tak som to zobral a doma šup s tým do kotla…. a dobre to horelo… keby takých ešte bolo….

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-03 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ber to radšej ako vtip. Tuším vznikajú v jaskyni alebo tak niak v zemi, ak nie ber to ako další vtip. myslel som že krištál je kameň a tie su predsa hocikde

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-03 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: V jeskyni? – Kolik je ti let, že to fakt nevíš? Nebo jsi na to chyběl?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-03 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:: Spíš bych to zkusil na poli když už, tam občas o nějakej zakopneš 🙂

Ikona diskutujiciho elizabeth 2011-03-03 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, děkuji za pěkný článek.Ráda tvé stránky navštěvuji, ikdyž na něco mám odlišný názor, což je ale asi normální:)A v této souvislosti bych sem chtěla vložit vlastní názor ohledně křišťálu.Vnímám to úplně opačně.Čím pravidelněji a přesněji je křišťál vybroušen,tím jím proudí více síly,je to reálně viditelné i vnímatelné.Nešlo mi to do hlavy,protože ty říkáš pravý opak.Řešila jsem to s více jasnovidnými lidmi,kteří krásně vidí,a potvrdili, že to vidí stejně.Že právě tím vybroušením do pravidelného hranolu apod vzniká snáze energie,která může lépe proudit podél energetických drah v křištálu,které jsou krásně viditelné.Ještě jsem neslyšela nikdy,že nebroušený křišťál je silnější,až od tebe.Vůbec nechci dělat chytrou.Ale myslím, že všichni se vyvíjíme a s tím i naše citlivost a můžeme se od sebe navzájem lecos přiučit.Snad se nebudeš zlobit za můj příspěvek.Pěkný den všem 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-03 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ja som na kryštály nechýbal, mali sme zlú úču tak ma to nebavilo. Viem že rastú kryštalizáciou roztokov a tavenin Sú v horninách, vylučovacou metódou sme zistili že v zemi. Vyrábajú ich vo veľkom v číne. Teda neviem či ich priamo vyrábajú alebo ťažia.

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2011-03-03 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško – přimlouvám se za Mariana, nebuď na něj tak přísná :o). Náhodou – s tou solí pro srnky mě obrovsky rozesmál :D. Tady máš malej odkaz Mariane http://leccos.com/index.php/clanky/kristal

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-03 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Psychiatr, to je dobrej fór. Nacpali by ho akorát práškama na oblbnutí, ještě poslali záznam obvoďačce a nejspíš i do školy a diagnóza cvoka by se s ním všude táhla.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-03 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: S krystaly pracuji skoro každý den a v ruce přesně poznám, který je silný a který ne. Z mých zkušeností je to tak, že pouze nebroušené krystaly jsou silné. Vždy když člověk začne opravovat něco, co už příroda dávno vymyslela za něj, akorát to pokazí.

Ikona diskutujiciho Martin 2011-03-03 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvůj syn se evidentně nechal inspirovat malým princem 🙂

Ikona diskutujiciho AChantall 2011-03-03 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška a kde môžem zohnať pravý nebrúsený napr. nejaký e-shop alebo? Odkiaľ máš ty…ja mám síce, ale hroty sú brúsené a je to cítiť má silu ale slabšiu

Ikona diskutujiciho Lilien 2011-03-04 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám podobnou zkušenost. Včera, když jsem šla ze školy, bylo krásně a hodně foukal vítr, to mám vždycky nejraději. No a najednou se mi zdálo, že vidím nějakou louku, krásnou barevnou, prostě hezčí, než kdekoliv na světě. Zavolala jsem svého andílka a ptala jsem se, co to je. Řekla mi, že to je něco jako paralelní svět, který jsme zastavěli technikou apod.

Ikona diskutujiciho Luky 2011-03-04 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je super blog, tady jste snad ještě všichni v pořádku 🙂 to jsem rád.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-04 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spomenul som si že nejaké kryštály aj mám, neopracované len také malinkaté. Je to taká hornina a z nej vystupujú kryštály. Lenže tá hornina je prírodná takže nevyzerá celkom čisto. Preto ma napadlo či to je treba umývať alebo leštiť, a či tá hornina tomu nevadí. Leštiť to ani moc nejde to by sa asi poulamovali. Preleštím ich aspon zľahka.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-04 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem si vzpomněl, že jsem jako menší při procházkách v přírodě hledal všemožné kameny a kamínky (převážně křemeny), sbíral je a nosil domů. Ani jsem nějak neřešil proč, prostě mě to bavilo. Měl jsem jich spoustu, až to rodiče začalo štvát a postupně mě jich úspěšně zbavili. No, aspoň už možná tuším, proč jsem je sbíral. 🙂

Ikona diskutujiciho Aran 2011-03-05 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:: Nevěřím svým očím, to nemůžeš myslet ani ze srandy. Mám určité zkušenosti s těmito lekáři (napsáno schválně). Zcela určitě by zkončil na oddělení pod práškama, aby ho "vyléčily".

Ikona diskutujiciho Ivana 2011-03-06 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, narazila jsi na případ ztracených dětí..co ztracená Anička, jaký máš na to názor? děkuju za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho o.r.e.l 2011-03-06 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ano, orgonity hoøí výbornì. Už se tìším až se trochu rozjaøí, až si jich pùjdu taky pár nasbírat. :-) Je to taková vyšší dívèí geocatchingu. Poluhu musíš vychanelovat a

Ikona diskutujiciho Nikush 2011-03-12 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To sa vážne takto strácajú deti? :-O

Ikona diskutujiciho chosenone 2011-06-21 01:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím ak máš svojho syna naozaj rada nedávávaj ho k psychiatrovi to už ani niesu ľudia ale monštrá nikto ale naozaj nikto nemôže pochopiť naše problémy preto sa o ne musíme podeliť ale s niekym kto je tomu schopný rozumieť a nie hneď odhodiť človeka preč

Ikona diskutujiciho rostislav novak 2016-04-29 02:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mam ten samy problem jako vas syn, lidi me okradaji a zatlacuji do kouta jen proto, abych nejlepe nic nemel, a oni v mych paralelnich svetech meli vsechno, ale neuvedomuji si, ze kdyz me popravi,  jejich nadherne svety ktere mi zamerne zatajili i se vstupni branou zmizi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek