Muž postavil repliku Velké pyramidy a uvnitř se začaly dít velice zvláštní věci

18.7.2018 v Záhady 0

Když Jim Onan náhodou narazil na univerzitní studii o potenciálu staroegyptských pyramid posílit energetické síly. Byl tím tak uchvácen, že podrobil tvrzení této studie testům. Když se pustil do svých amatérských experimentů, tak si ani nedovedl představit tu příšernou, leč úžasnou cestu, kterou měl zažít.

 

Onanovy Zlaté pyramidy jsou k vidění v malém městečku jménem Wadsworth. Poblíž Města Chicago ve státě Illinois.

 

Aby Onan tuto teorii otestoval, tak nejdříve postavil četné malé pyramidy a umístil je na strategická místa svého domu. Návštěvníci a členové rodiny okamžitě začali zažívat podivné pocity, kdy položili ruce nad ty tehdy ještě malé konstrukce a říkali, že ty pyramidy by nejspíš nějakou energii vyzařovat mohly.

 

To rozdráždilo Onanovu zvědavost a tak se rozhodl, že bude se svými pokusy ambicióznější. Na svém zadním dvorku postavil ohromnou pyramidu třináct stop (4 m) vysokou a pozval svého syna – botanika – aby tam pěstoval nějaké rostliny.

 

Ohromující bylo zjištění, že ty rostliny uvnitř pyramid rostou v průměru třikrát větší, než ty pěstované mimo tyto konstrukce.

 


 

Onan byl ohromen silou těchto konstrukcí, kterou zjevně rozpoutávaly, a rozhodl se k odvážnému kroku, přestavět svůj rodinný dům do tvaru pyramidy. Ten dům byl postaven od základů a jeho konstrukce perfektně zrcadlila konstrukci Velké pyramidy v Gize, jen v měřítku jedné devítiny rozměrů originálu.

 

 

Zatímco stavba probíhala, nastala jiná mimořádná věc. Uprostřed podlahy uvnitř domu začaly pronikat bubliny neustále proudící pramenité vody. To bylo obzvláště překvapivé, protože stavebníci neměli žádné předchozí náznaky, že by k něčemu takovému mohlo dojít, což Onana vedlo k přesvědčení, že to byla samotná konstrukce pyramidy, co způsobilo tu kondenzaci vody.

 

Pozn. Alue: Zajímavé. Údajně měly velké pyramidy v Egyptě stejný účel, uvnitř nich vznikala voda (ale samozřejmě sloužily k mnoha dalším věcem, toho je pouze zlomek jejich funkce). Stejný pokus funguje i v tuzemských podmínkách. Pyramida se postaví z kamene a musí být dostatečně veliká. Když se dobře postaví, začne ,,vytvářet“ mnoho vody. Teoreticky by nemělo jít o materializaci vody, ale zachytávání vlhkosti ze vzduchu uvnitř pyramidy, kdy tato voda kondenzuje a postupně z kamenů stéká… Tyto pyramidy v Illinois ale ukazují, že pravda je přece jenom někde jinde a že původ vody z pyramid může mít mnohem zvláštnější původ. Možná vytváří nové prameny, možná stimuluje již existující prameny a možná opravdu materializují vodu.

 

 

Ještě bizarnější bylo, když se jeden ze stavebních dělníků na staveništi rozhodl nabrat si trochu té záhadně se objevivší pramenité vody a napít se jí. Tvrdil, že kdykoliv se té vody napil, tak zjistil, že mu výrazně klesl tlak. Onan si pomyslel, že to stojí za přezkoumání a pozval další lidi, ať se z toho pramene také napijí. K jeho úžasu se vraceli s tvrzením, že jim to vyléčilo spousty různých potíží.

 

Ač mnozí ta tvrzení zavrhují, že to není nic než placebo efekt, jsou Onanovy zkušenosti s pyramidálními konstrukcemi určitě zajímavé. Ač se moderní lidé ještě budou muset dopídit k plnému významu pyramid stavěných pradávnými Egypťany, tak možná Onanovy náhodné experimenty už světu dávají předběžný náhled na to, jaké neuvěřitelné objevy v budoucnu Egyptologové ještě udělají.

 

Zde je o pyramidách celý film avšak pouze v angličtině:

Gold Pyramid featured on Home Made Travel Channel

https://www.youtube.com/watch?v=7VvZVmO39uo

 

 

použité zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=7VvZVmO39uo

https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/12099-muz-postavil-replika-velka-pyramida-energie

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek