Můžou se mnou andílci komunikovat přes mraky?/ Můžu v mracích vidět budoucnost?

27.6.2012 v Poradna 9

Dotaz:

Ahoj aluško,
jmenuji se Eva a mám na srdci dvě otázky, které se týkají mráčků. Byla bych moc ráda, kdybys na ně zodpověděla, protože mi to vrtá hlavou už pěkně dlouho.

1. Často pozoruji mraky a vidím v nich různé obličeje, osoby, zvířata, květiny a různé podobné věci. Párkrát se mi stalo, že jsem uviděla andílky, elfy, a víly. Napadlo mě, jestli se mi takhle ukazují nebo taky jestli mě prěd něčím varují. Přemýšlela jsem, jestli je to jen moje představivost nebo se andílci se mnou snaží komunikovat.


2. Na tuhle otázku asi odpověď znát nebudeš, ale třeba pozoruješ to samé. Jak tak pozoruji mraky, někdy uvidím obrázky, které mají ostré kraje, jako kdyby je někdo namaloval tužkou. Napadlo mě, jestli to není nějaký odraz budoucnosti. Pozoruji už pěkně dlouho že se většina těch „ostrých“ obrázků stane realitou. Nevím jestli se ti tohle taky stává a jestli k tomu nemáš nějakou odpověď, tak mi to nebude vadit.
Děkuji ti předem za odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
Mraky někdy působí jako dobrý posel pro znamení. Znamení pro tebe mohou přijít odkudkoliv. Písnička v rádiu, čísla, náhodná věta nějakého chodce na ulici. – A bývají to samozřejmě i mraky.
Pokud se na něco ptáš, nebo nad něčím důležitým dumáš a najednou ti přijde mrak, který se toho týká a snad i na to nějakým způsobem odpovídá, můžeš si být jistá, že to skutečně znamení je a patří tam i ty tvary, co jsou ,,řezané“ jasně, jakoby je někdo namaloval.
Kdo maluje znamení do oblaků je taky různé. – Mě jednou bylo posláno z druhého břehu velké srdce, když jsem na dotyného člověka zrovna myslela a na něco se ho v duchu ptala.
Jindy zase formují mraky víly vzduchu, kterých je tam nahoře opravdu mnoho.
A jindy to zase bývá sám osud. – Osudová znamení jsou ta, která máme naplánovaná už mnoho let dopředu před zrozením.

Jestli ji ode mě vezmeš, tak si skládám velikou pochvalu a poklonu, protože málo lidí se už dnes dívá na nebe, a ještě méně lidí umí samo od sebe přirozeně vycítit, že mraky jsou poslové a že jejich obrazy k nám mluví. – Neboj se tomu důvěřovat, je to přirozený a bezpečný způsob, jak dostávat podporu a odpovědi na tvé otázky.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jita 2012-06-27 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aniž bych hledala v mracích nějaké zvláštní poselství, ležet na zádech a pozorovat nebe mě moc baví. Není v tom jen obyčejné lenošení, ale úžasný relax, říkám tomu masáž mozku :o)

Ikona diskutujiciho Atarahi 2012-06-27 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dívání na mraky je fajn, doporučil bych to i těm, kteří tak úplně nevěří na víly vzduchu, neb často se mi stává, že při hledění do nebes mě napadne nějaká spásná myšlenka.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-06-27 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nad tímto jsem přemýšlela taky už hodně dlouho, na nebe se dívám často, cítím z toho prostoru takový klid a mír… 🙂

Ikona diskutujiciho dhz 2012-06-27 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alue mam asi hloupou otázku ale proč maš u většiny příspevku čas zveřejnení 2:54 ?

Ikona diskutujiciho Saila 2012-06-27 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky celkem casto koukam na mraky vidim v nich hodne zvireci obliceje nebo proste jenom neco jako smajlika nebo ve forme cisel… je to obcas docela sranda kdyz clovek jde treba na zkousku a najednou na baraku 311 a dalsi cislo 31:-DDDDD

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-06-27 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já si jako malá mraky kreslila a dělala jsem si tak trochu evidenci. Stejně, jako jsem si kreslila blesky na obloze. Zajímavá věc. Asi bych mohla zase začít.

Ikona diskutujiciho denusch 2012-06-27 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně napsané, i já se od malinka dívám na oblohu, vždycky mě fascinovala, a chodim často do přírody a někdy vidám na nebi krásné věci a beru je jako vzkazy. Letos napr. velké srdce, i se mi podařilo ho vyfotit. Zdravim!

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-06-27 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu potvrdit, že v mracích je budoucnost a různé další informace. Vidím to v nich od dětství. Přestával jsem to používat, ale od teď to budu víc cvičit. :-)

Ikona diskutujiciho Annie7 2012-06-28 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezké.. Taky ráda pozoruji mraky. Anebo i bezoblačnou oblohu, ať už ve dne nebo v noci 😉 Gratuluju též, těší mě že je více lidí co v mracích hledá odpovědi.. Já sama jsem jednou v mracích uviděla i jasně zřetelný nápis, zrovna když sem se rozhodovala o jedné věci. Dost mě to tehdá potěšilo, pomohlo mi to se rozhodnout.. :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek