Myslím, že je u mě v pokoji destruktivní bytost. – Jak se jí zbavit?

18.3.2012 v Poradna 27

Dotaz:

Ahoj Alue

O tvém blogu jsem se dozvěděla teprve nedávno, a musím ti říci že mě dosti zaujal. Asi bych se o něm nikdy nedozvěděla nebýt některých okolností, kvůli kterým jsem začala vyhledávat obdobné stránky, abych získala alespoň částečné vysvětlení toho, co se mi děje.

Nejdříve jsem si myslela, že to je jen mnou, což tedy vlastně je, když se to tak vezme, ale řekněme, že jsem si myslela, že bych potřebovala pomoc psychiatra. Teď si myslím, že asi ne, ale abych nepředbíhala…..


Před nějakou dobou jsem začala mít problémy doma a aby toho nebylo málo, ve škole na kterou jsem přestoupila, mě pár spolužaček začalo dost trápit. A mě to hodně vzalo. Od té doby se s nikým moc nevídám a v kontaktu mimo školu jsem snad jen s knihami. Hodně jsem se teď změnila.

Nejdříve jsem si myslela, že jsem opravdu asi blázen, ale postupně jsem zjistila že bych při sobě mohla mít pravděpodobně nalepeného démona….asi.

Vypadá to asi takto: Téměř pořád cítím úzkost, kromě chvílí, kdy si aspoň píši se svojí jedinou a nejlepší kamarádkou, kde byl vždy pozitivní nabíječ 🙂

…Stávají se mi naprosto banální, ale děsivé nehody. I když nechci, mám děsivé představy a nedokáži se jich zbavit a tak podobně.

Ale nejhorší je to doma, zejména v mém pokoji. Když jsem v mém pokoji, je mi hodně chladno a cítím takovou zvláštní energii a strach, cítím jak se mi zrychluje srdce a motá se mi hlava, brní mě ruce a když sedím nebo ležím, zvlášně mě tlačí na hrudi. Jsem nerada ve svém pokoji.

Na druhou stranu moc ráda trávím čas v koupelně se svým králíkem a křečkem. Mám tam pocit bezpečí a všechno to ze mě spadá a zase je mi dobře…..

Četla jsem, že je možné mít u sebe démony. Mohlo se mi to stát? Nebo jsem prostě jen cvok?

Jestli nejsem, mohla by si mi prosím poradit, jak se toho zbavit? A jestli u sebe mám opravdu nějakou takovou příšeru, je možné, že mě můžou moji mazlíčci ochránit? Pomohlo by, kdybych je přestěhovala do svého pokoje? Hlavně v noci se tam opravdu bojím. Pomůže mi, když se mnou bude spát můj pes? Dokáží člověka zvířata chránit?

Vím, že mám hodně otázek, ale opravdu mě to moc děsí 🙁

…….Děkuji ti předem za odpověď
S pozdravem Vlasta

Odpověď:

Ahoj,

Dobrá, dáme tedy na tvoji intuici, protože ta tě nikdy nezklame. To co popisuješ je docela typický příklad a asi to skutečně ve tvém pokoji bude sídlit. Jako první ti poradím co nejjednoduší návod, jak se toho zbavit:

Koupíš si pět svíček, (úplně stačí ty malé čajové) a rozmístíš si je pravotočivě do svého pokoje podle nákresu, který máš přiložený v tomto e-mailu. (Nečekej umělecké dílo, jen jsem to zfušovala co nejjednodušeji)
Vybereš si jeden roh a tam položíš první svíčku. Potom to pravotočivě obejdeš přesně jak jsou ty šipky a pak se zase vrátíš do toho rohu, kde jsi dala první svíčku.
Pak vezmi zapalovač a zapal svíčku, kterou jsi položila jako první. – Potom, aniž by ti zhasl plamen v zapalovači, obejdeš opět stejným způsobem všechny svíčky, které po jedné zapálíš a pak se zase vrátíš k té první a dotkneš se plamenem zapalovače, plamene té první svíčky. (Zní to možná složitě, ale není. Představuj si to, nebo si to první obejdi nanečisto, aby sis byla jistá, že to bude správně provedené.)

Tím uzavřeš ve svém pokoji ochranný kruh. Můžeš u toho prosit konstruktivní síly vesmíru, aby tě chránily a odvedly pryč všechno zlé.
Ty svíčky pak nesmíš sama zhasnout, ale musíš je nechat všechny dohořet až do konce, dokud nezhasnou samy.


Kdyby ti během zapalování plamen zapalovače zhasl, tak se zase vrátíš k té první a obejdeš všechny svíčky znova. – Důležité je uzavřít jedním plamenem kruh.
A pokud máš někde v rohu třeba skříň, tak ji dočasně na ten jeden den odsuň, aby ses k tomu rohu fakt dostala…

Nejsi blázen, tyhle problémy mají citliví lidé úplně běžně a metod, jak se toho zbavit, je víc. Tahle mi ale přišla pro tvoji situaci nejlepší. Samozřejmě to můžeš udělat i ve všech ostatních místnostech, kdyby ses tam bála.

Zvířata ti dodávají konstruktivní energii a berou ti tu destruktivní. Čili když jsi s nimi, tvá psychika i energie se zharmonizuje a ty jsi potom vůči destruktivním bytostem rezistentní. Zvířata jsou sama o sobě velice léčivá, výjimkou jsou plazi.
Proto by ti rozhodně prospělo si nějaké zvířátko do pokoje vzít, pokud máš dost tvrdý spánek a nebude tě v noci budit. – Třeba takový křeček si rád v noci hrabe v pilinách a někoho to může rušit. – Možná králík by na noc byl lepší, protože bude asi spát taky a jenom semtam zašramotí.

Udělej ten návod se svíčkami, pár dní počkej a situace by se měla úplně spravit. – Je to odzkoušené a jestli je to ve tvém pokoji, tak to tam už pak nebude naprosto jistě. Kdyby ale náhodou tvůj problém pokračoval, můžeme to řešit dál něčím jiným. Na všechno je řešení, ale za psychologem s tím nechoď, ten ti s tímto nepomůže.
Ty nejsi nemocná, ty jenom cítíš přítomnost něčeho cizího, čeho se ale můžeš snadno zbavit, stačí vědět jak. Je to běžná věc.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho ok 2012-03-18 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Použít se musí zapalovač na sporáky nebo svíčka. Kapesní zap. se mezitím rozteče.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-03-18 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akorat bych podotkla, aby si slecna nejak uhlidala, ze ji nevyrusi rodice. Leda bud budou oba v praci po tu dobu, kdy se ma vec provadet nebo az oba usnou.

Ikona diskutujiciho ~Corelaine-sama 2012-03-18 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného jsem taky zažila. Problém ale nebyl v místě, spíš se mnou – démon (nebo co to bylo) mi nepřestával ponoukat špatné myšlenky, pocity… doháněl mě tím k šílenství. Byla jsem si celkem jistá, že to nejsem já, kdo takhle přemýšlí.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-18 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I já mám v pokoji nějakou potvůrku. Zkoušela jsem rady spousty lidí a ne a ne se jí zbavit.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-03-18 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si na takové věci beru čtyři živly a občas i zvonek … se kterými provádím očistný rituál … ale možná by chtělo také vyřešit tvůj postoj k rodinným a školním problémům.

Ikona diskutujiciho šárka 2012-03-18 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se to taky stalo, vyřešila jsem to tak, že jsem si pálila lichý počet svíček k kruhu, zakryla jsem zrcadlo, před spaním se vždycky modlím k andělům a když už ležím, tak kolem sebe vizualizuju ochranné vajíčko a jsem bez problému:) a když jsem se hodně bála, tak jsem si třeba navoněla pokoj vonavkou, prostě vůní kterou mám ráda, to taky pomáhá:) jinak musíš taky před spaním dobře vyvětrat. To samo o sobě démona nevyžene, ale ty se budeš cítit líp a to démon nemá rád:)

Ikona diskutujiciho šárka 2012-03-18 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě než zapalovat zapalovačem, který může zhasnout, to je lepší zapalovat dlouhou svíčkou ta nezhasne:)

Ikona diskutujiciho Miška 2012-03-18 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu doporučit postup uvedený na stránkách: http://www.amezdas.cz/aktualne.html  z 15.3.2012. Je důležité pracovat ve stavu lásky a pevnosti v rozhodnutí tuto bytost vyslat od sebe pryč a odpoutat se i myšlenkami. Vytvořit si v sobě a kolem sebe pokoj a mír.

Ikona diskutujiciho Šárka 2012-03-18 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já když jsem se bála tak jsem sebou do postele tahala bráchy psa . Bylo to lepší , i když sem tam odčasu začal štěkat někam uplně mimo , ale se zvířátky v pokoji je to lepší 🙂

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-03-18 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobné problémy jsem taky kdysi mívala. Ale ta bytost, či co to bylo, se snad sama odstěhovala. Nevím jestli za to může to, že jsem ve svém pokoji nechala spát kocoura. (nedoporučuju, on si člověku lehne za krk a neuvěřitelně hlasitě vrní, člověk pak nemůže usnout a kocour musí a dvůr).

Ikona diskutujiciho Fabiana 2012-03-18 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se stává, že v noci najednou spadne na zem tuba Fastum gelu, kterou používám na koleno, když mě bolí. Přitom ji mám úplně u zdi a nemá vůbec kulatý tvar. Nacházím ji třeba na úplně opačné straně pokoje. Může to dělat nějaká taková bytost? Dneska v noci se to stalo dvakrát. Pokud tady žije nějaký duch nebo démon, je možné, že mu nějak vadí zrovna tahle mastička? Začíná mě to docela děsit a neumím si to padání vysvětlit nijak jinak. Teď jsem rozhodnutá vyzkoušet svíčky, ale kdyby to nepomohlo, poradíš mi prosím, co jiného můžu dělat?

Ikona diskutujiciho Janča 2012-03-19 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Mám podobný problém. Myslím, že to u mě není až tak otázka místa, jak našeptávání myšlenek nějakou destruktivní bytostí. Jak se toho zbavit? Nechci to poslouchat. Přemýšlela jsem, že bych vyzkoušela i to, co zde radí Alue, ale máme u jedné zdi skříň po celé její délce, s tou bohužel nehnu, abych se dostala k rohům místnosti 🙁

Ikona diskutujiciho Anub 2012-03-19 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jen přidám zkušenost mou. Když se kdokoliv cítí jako slečna v dotazu, není na škodu se posadit na zem v pokoji, chvíli se ponořit do sebe poprosit Archanděla Michaela o destrukci všeho zlého v místnosti. Můj strážný anděl s takovouto potvorou "jen" bojoval a odháněl jí, když už mě přítomnost této entity vyloženě štvala, jak se vracela a jí moje frustrace vyhovovala, zkusil jsem volání k Michaelovi a zabralo to. Ten příliv Světla a vůbec to pročištění pokoje bylo cítit hnedle po vyspání, vstupu do pokoje a vůbec je mi v něm lépe. Toť další možnost pro příjemnější bytí 🙂

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-03-19 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem ten problém mívala, ale už to odešlo… Nebo to ignoruju? Místo našeho domu stávala márnice a vedle je park – bývalý hřbitov. Takže asi tak :D

Ikona diskutujiciho ŽeruHmyz 2012-03-21 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebeskej anděl by měl spolehlivě zabrat. Kdo stále pochybuje, tady je neuvěřitelná fotka (dva roky jí zkoumali odborníci a potvrdili jako pravou): http://www.63plus1.cz/obr/angel.jpg

Ikona diskutujiciho Deine 2012-03-21 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se ke svým rohům nedostala ani za zlatý prase. V jednom rohu patrová postel, se kterou by nehnul nikdo a v dalším je elektronika, stůl s počíatčem, který tak není zrovna pohádka dávat pryč. Takže můžu doufat, že mě nikdo nenavštíví :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-03-22 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OHLEDNĚ NEDOSTUPNÝCH ROHŮ:

Ikona diskutujiciho secret 2012-04-06 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: A když tu svíčku dám na tu almaru bude to stačit?Já mám v pokoji nábytek na míru.Nehnu s tím ani za mák.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-04-06 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ne! – Je potřeba to dát na zem, protože ochranná bariéra je odspodku svíčky směrem nahoru. – Polož to na zem co nejblíž rohu, jak ti to jenom půjde.

Ikona diskutujiciho Kallis 2012-06-08 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, je to asi tři roky zpět co se u mne také něco usadilo a docela mi to komplikovalo život.

Ikona diskutujiciho Newerdin 2012-06-11 22:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak to mám udělat, když nemám obdelníkovou místnost, ale do tvaru písmene L? A ještě jeden, když se zapalují svíčky a jedna svíčka je uprostřed, tvoří to naspodu nekrytý trojúhelník, alespoň z mého pohledu, jak to tedy je?

Ikona diskutujiciho Lady Nik 2012-07-09 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když tady čtu ty komentáře, přidám mou zkušenost. S duchy mám zkušenosti snad už od 5 let, kdy jsem ho poprvé spatřila. Tehdy jsem o jejich existenci ani nevěděla, ale když jsem ho viděla, okamžitě jsem věděla, že je to duch. Seděl v mém pokoji a vypadal úplně stejně, jako moje matka. Ale to tady teď neřešíme. V pokoji jsem se pak cítila hrozně. Neustále mě děsily představy o tom, že ho uvidím znovu (tak se i párkrát stalo), nemohla jsem spát.. V devíti letech jsme jeli na dovolenou do Turecka a rodiče mi do pokoje koupili turecké oko jako dekoraci. Musím říct, že čemukoli o tom, že chrání a odstraňuje negativní energii jsem nevěřila, už jen proto že mám s touto energií takovéto zkušenosti. Ale od té doby musím říci, že jsem nikdy nic neviděla. A jsem ráda, že tomu tak je. Je to opravdu děsivé.

Ikona diskutujiciho petra 2012-10-30 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vsechno fajn ale bylo by dobry si uvedomit ze zvirata to delaji z lasky k vam a neuzneuzivat toho.jakmile si uvedomuju ze moje zvire resi neco za mne ihned se to snazim z nej vzit.prece nebudu svoje zvire obtezovat svejma problemama.pak se muze totiz stat ze vase zvire je nemocny, neboli prevzalo vase problemy.

Ikona diskutujiciho Trina 2014-06-14 02:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodla jsem se připsat taky svoji zkušenost a je hodně moc nepříjemná. V noci mě probudil pocit, že na mě někdo kouká a pak jsem na okamžik spatřila ducha jak na mě dívá. Během pár okamžiků zmizel a pak jsem ucítila studené prsty na krku ( je to takový studený dotek jako by jste cítili ruku i prsty, akorát, že ta ruka není hmotná a nemůžete jí od sebe odtrhnout a je studená jako kdyby jste si umyly ruce studenou vodou ) Ta ruka mi tiskla krk a snažila se mě uškrtit, ale ten duch neměl na to dost sil ( je to jako kdyby vás chtěl někdo uškrtit, ale neměl sílu pořádně stisknout takže můžete sice dýchat, ale brání vám to hladce polknout.) Bylo to hrozně nepříjemné a projížděl mnou pocit strachu a hrůzy v hlavě se mi míhaly různé myšlenky a v tu chvíli jsem volala v myšlenkách volala různé bohy, kteří mě napadaly zkusila jsem i modlitbičku Andělíčku můj strážníčku a pak mi na mysl vplula jedna věta: Poroučím se pod ochranu Adonaje a tlak prstů zmizel. Adonaj znaméná v podstatě v překladu – jménem božím a používalo se před tím než se začínalo používat slovo Jahve takže se v dnešní době v podstatě moc nepoužívá. Od tý doby mě nic neškrtilo, ale člověk se pak hrozně špatně zbavuje pocitu, že se to bude opakovat. Nicméně od té doby necítím duchy vžycky jenom jako chladný závan vzduchu jenom ty bez špatných úmyslů ty kolem vás jenom projdou a nechají vás být a to jsou v podstatě ty zbloudilé duše jestli se to tak dá říct nebo je drží na zemi věci, které nestishli vyřešit za života. Ty zlý patřící do temné sféry na vás sáhnou některé jen dotknou a nechtějí vám vysloveně ublížit např: jeden duch na zámku mě neslušně ošahával. Ti zlý na vás také můžou dřepnout a cítíte jako by na vás váhově sedělo batole a pak vás oberou o energii to už se mi taky stalo. Vždycky mi zabrala ta věta. Ale ne, každýmu se tohle nejspíš stane nebo je takhle může cítit. Nikomu to nepřeju je to pěkně děsná zkušenost a už to znovu nechci zažít. Po škrcení jsem se od duchovna odvrátila a teď se k němu vracím. Tenkrát jsem se obrnila a potlačila své dary. A ano strachu, že mě něco zase bude škrtit se zbavuje špatně. A ne vysloveně negativně nesmýšlím. Tím vysloveně myslím, tím že neovládám své dary. Když jsem se tenkrát odvrátila potlačila jsem jeden svůj dar. A ten se svým způsobem začal drát pomalu na povrch i s jiným darem a to empatii. A ne nemyslím tím empatii zaměřenou jenom na lidi. A ano jsou i jiné doteky, v posledních dnech vnímám i teplé milující, uklidňující ruce. To jsou strážní andělé. A ano jsou si vědomi, že mám obavy a, že to není pro mě lehké se zbavit obav a, že jsem trochu nedůvěřivá. Zkoušejí ke mě mluvit a ví, že si nejsem jistá zda jsou to oni a proto, používám když si nejsem jistá tužku a papír k automatickému psaní a ano pořád si nejsem jistá zda mi ruku vedou oni u všeho co moje ruka automaticky píše. A oni to vědí a jsou trpělivý a ví, že mi to půjde pomaleji aspoň podle toho co mi psali. Včera jsem měla nutkání koupit květinu. Koupila jsem si fialku v květináči. Je to první květináči kterou jsem si pořídila a v podstatě i první v mé péči. Ta se taky snaží pomáhat. Respektive snaží se mě k sobě přitáhnout, abych jí k sobě tiskla a usmívala se od ucha k uchu. Ne nemám jí v ruce, ale sem tam k ní stočím pohled a usměju se na ní.Tedy pokud v místnosti zrovna nejsou naši. Ten dovětek jsem asi neměla psát, ale myslím si, že bych to neměla zakončit negativně. Pokud to vadí tak se omlouvám.

Ikona diskutujiciho andula 2014-11-18 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Casto se mi zdava, ze v noci nejsem v pokoji sama. Moc jsem si s tim nedelala hlavu az do dnesni noci. Vzbudila jsem se asi ve 4 rano, opet s timto pocitem, ze v pokoji je jeste nekdo. Mela jsem zizen a tak jsem sla do kuchyne se napit. Najednou jsem uplne ztuhla, zacala mi byt zima a vedela jsem, ze me nekdo pozoruje. Utikala dotycneho jsem nevidela, pouze jsem si uvedomovala, ze je to zena. Vlezla jsem do postele a snazila jsem se usnout. Citila jsem tu zenu v mistnosti a uvedomila jsem si, ze je tam jeste nekdo, s kym ta zena mluvi. Slysela jsem detsky hlas. Jeste asi pul hodiny jsem lezela v posteli a nemohla jsem spat. Dotycni o mne vedeli, ale nezajimali se o me. V duchu jsem zacala prosit o pomoc vsechny svate, to bylo to posledni, na co se pamatuji. Rano v pokoji zadny "clovek" nebyl.

Ikona diskutujiciho Filip 2018-01-04 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer. Poslední dobou se mi zda ze mam doma něco divného. Začalo to když malý synek si začal stěžovat ze ma v pokoji bubaka. Mluvil do zdi snikým.potom jsem vydel malého chlapce jak jde pres obyvak a ja se nemohl ani pohnout ani mluvit. Poté přítelkyně mela živý sen ze leze pres dveře nějaká holka která vypadala jako démon a utíkala na ni. Nevím jestly mam jít za farářem. Poradite někdo?

Ikona diskutujiciho Emily 2018-03-29 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Přesně tak jsem to udělala i já. Mám na sobě nelepeno několik bytostí, z nichž 3 znám a vím, co jsou zač. Ty jsem právě přestala poslouchat a poslala jejich řeči do háje. Ta poslední za mnou jen občas poletuje a nehodlá se představit, takže nevím kdo nebo co to je a co chce. Bohužel ani nevycítím, zda je destruktivní… Velmi dobře se skrývá a zřejmě nemá zájem o kontakt.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek