Na Marsu byla nalezena mumie humanoida

29.4.2016 v Záhady 18

Virtuální archeologové se netají nadšením. Rover Curiosity pořídil další unikátní záběry z rudé planety, na kterých je zachycen mrtvý humanoid. U jeho ostatků je velmi dobře patrná hlava, ruka, noha a dokonce i prsty na ruce. Tělo zčásti zakrývá kamenná deska, což vyvolává domněnku, že Marťan zahynul při nějaké katastrofě. Postupem času se jeho ostatky mumifikovaly nebo zkameněly a pokryl je písek. Silná písečná bouře ale nános před časem zvedla a tělo je teď dobře viditelné. Může jít o podobný případ jako Pompeje, které v roce 79 n. l. pohřbil výbuch Vesuvu, a město i jeho obyvatelé byli dlouhou dobu zakryty vrstvou popela. Marťanský nález se navíc pompejským obětem nápadně podobá.


Že by se mrtvý Marťan stal také obětí sopečného výbuchu? Vyloučeno to není. Podle jedné z hypotéz to mohly být právě vulkány, které na rudé planetě pohřbily všechno živé. Ostatně Mars se může pochlubit nejvyšší sopkou v celé sluneční soustavě: 27 km vysokým Olympus Mons. V jeho blízkosti leží další tři velké vulkány Arsia Mons, Pavonis Mons a Ascraeus Mons, které s největší pravděpodobností tvořily jednotný systém. Pokud vybuchly společně, mohly smést z povrchu Marsu veškerý život.

Někteří virtuální archeologové se domnívají, že Marťan mohl zahynout i v důsledku jaderné války. Existuje totiž i domněnka, že na Marsu došlo v dávných dobách k termojadernému výbuchu. Tu nevylučují dokonce ani seriózní vědci. Například odborník na fyziku plazmy Dr. John Brandenburg z Kalifornské univerzity publikoval na toto téma zprávu nazvanou »Evidence of Massive Thermonuclear Explosions in Mars Past, The Cydonian Hypothesis, and Fermi’s Paradox«, kterou přednesl na výroční konferenci Americké fyzikální společnosti. Podle něj na Marsu kdysi existovala civilizace, kterou zlikvidovala jaderná válka. Červenou barvu povrchu planety vysvětluje existencí radioaktivních oxidů, které vznikly v důsledku termojaderného výbuchu. Svědčí o tom i izotopy obsažené v atmosféře rudé planety, které se shodují s těmi, jež se objevily na Zemi po testu vodíkové bomby.

Poznámka Alue:

Ještě než se budou zastánci a odpůrci teorie duté země ptát jak je tohle možné, je potřeba k tomu dovysvětlit následující: Uvnitř duté země Mars existuje, ale je mnohem menší, než se udává. Na malých planetkách, které uvnitř duté země obíhají kolem černé hvězdy spolu se sluncem, jsou a vždy byly základny mimozemských civilizací. Základny na těchto planetkách existovaly i v předchozích matrixech. Proto je možné, že se tam našla mrtvola.

zdroj: http://procproto.cz/zahady/konspirace/na-marsu-byla-nalezena-mumie-humanoida/

Komentáře

Ikona diskutujiciho X.long 2016-04-29 04:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zda se mi, ze nekdo zapomnel udelat stin, ktery by mela vrhat ruka.

Ikona diskutujiciho sycho 2016-04-29 07:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Exi 2016-04-29 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stín od ruky už tam je,není položená dostatečně vysoko aby byl dále….k mumii,nepřipadala mi na první pohled reálná ale když se podíváte i na místo(konkrétně pod čím leží)je to kamená deska,s největší pravděpodobností uměle vytvořená….těžko by vznikla přírodně.tak je reálné že to je zavalená postava

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-29 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Samozřejmě, že ano. Buď energie, nebo vnuknutí, že okamžitě víš.

Ikona diskutujiciho Ina 2016-04-29 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď to neber jako rýpání, fakt asi potřebuju blíže vysvětlit jednu věc. Jestli je Země dutá, my žijeme uvnitř, na povrchu taky někdo – tak kolem je vesmír a tam planety. Někde jsi psala, že teda tady uvnitř – pokud tedy pracujeme s tím, je jsme uvnitř – je obloha iluzí. Jak je ale možné, že by ty planety byly taky v nitru Země, jak jsi psala na konci? Jakože ti, co žijí na povrchu, mají vesmír s planetama kolem sebe, a my, co tady, máme taky něco takového? Jak by se to ale do té planety nacpalo?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-29 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Možná ti pomůže tato simulace: https://www.youtube.com/watch?v=olCyJr8OVmM

Ikona diskutujiciho Exi 2016-04-29 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další věc je shoda informací,teď nevím přesně ale asi to byl Boris(chlapec z Ruska)rád chodil do oblasti Tunguska..potkal lidi u táboráku a vyprávěl příběh plný emocí,vzpomínal na minulý život.na Lemurii,pokročilé technologie,jaderné štěpení,ale hlavně na mars,obyvatele marsu a katastrofu při které zahynul jeho kamarád.při tom vyprávění se div nerozbrečel jak to prožíval….šlo o mnoho úmrtí nejspíš při nějakém jaderném výbuchu.poté se měli obyvatelé marsu ztáhnout do podzemí a tam žít dodnes….

Ikona diskutujiciho Exi 2016-04-29 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k tématu duté země jsme mi nejspíš na povrchu,uvnitř země dávné civilizace z atlantidy,agharta a jiné na naše poměry mentálně extra vyspělé

Ikona diskutujiciho Jana 2016-04-29 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:……včera na svobodném vysílači mluvil Insider z Austrálie (jinak pravidelný pořad) a ten to tam vysvětluje …….http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/?p=6554

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-29 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Hezká simulace, připomíná mi kvantovou fyziku, kde už ani přímka není taková, jak ji známe, protstor se může deformovat, z našeho pohledu, místo, atomy, i bytosti mohou být na více místech současně, vědci vědí, že tok částic je řízený myslí… A pokud vím správně, maj v kvantové fyzice nadefinováne 10 rozměrů prostoru, 10D, což je velmi obtížně představitelné.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-04-29 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z obrázkov anomálií z Marsu tento vyzerá asi najvierohodnešie. I keď samozrejme to môžu byť len šutre uložené v tvare humanoida.

Ikona diskutujiciho fred 2016-04-29 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: "Stačí se podívat jinak."

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-29 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Třeba pod tím šutrem byla hospoda, vsadil se že to venku oběhne nahatý a nedal to :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-04-29 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Chudák, keby to vedel, že raz si ho odfotia ludia zo Zeme a budú si z neho robiť prdel… :D

Ikona diskutujiciho Mo 2016-05-07 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle mimozemšťan je nějaký "vyPhotoshopovaný". Ruka a noha nevrhá správný stín. Stejně jako ta část desky co je přímo nad ním.

Ikona diskutujiciho Marťa 2016-05-09 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K teorii Duté Země – pokud je to tak, jak je tedy možné, že když jsme u moře/na moři, vidíme obzor lehce zakřivený, jako by byla země kulatá a my stáli na jejím povrchu?

Ikona diskutujiciho Lucy 2016-08-14 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, Lidstvo nebylo na Měsíci a Apollo je fake.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek