Na silnici mě zastavilo obrovské UFO!

10.7.2015 v Zážitky 67

Mám přítele, který mi vyprávěl velice speciální zážitek. Stalo se to v noci z 21. na 22. června 2015 a jedná se o setkání s obrovským létajícím talířem, který ho zastavil na silnici.

Celý zážitek jsem si vyslechla při jízdě jeho autem, kde jsme po cestě zjistili, že na své vyprávění má dokonce i důkaz (který já osobně nepotřebuji, ale do přepisu jeho zážitku to zahrnu). Nabídla jsem mu, ať to sepíše. Ale zdráhá se, a nepřeje si být jmenován. Že ,,by mu lidé nevěřili a říkali že si vymýšlí, nebo je šílenec“. A tak se toho nevděčného úkolu ujímám já…

Byla neděle 21. června a dotyčný nastupoval zrovna do svého auta. Bylo přesně 22:22, to byl čas který mu utkvěl v paměti jako zajímavé číslo. Vydal se po silnici č. 379, směrem od Vyškova na severo-západ.

Hned za Vyškovem zjistil, že hodiny najednou nepochopitelně ukazují 22:20. Cesta ubíhala nejdřív v pořádku, ale zaznamenal problém s elektronikou v autě, která chvílemi krátce vypadávala, ale pak zase jel nějakou dobu v pohodě.

Zhruba na poloviční cestě mezi Ježkovicemi a Ruprechtovem se stalo něco, na co asi už do smrti nezapomene.


Najednou auto bez varování zhaslo.

Světla přestala svítit, motor ztichl, elektronika se kompletně vypla. Byla temná noc, neviděl vůbec před sebe. Naštěstí měl ještě v paměti, že cesta byla rovná, že nemusí zatáčet. Tak hned dupl na brzdu a úspěšně zastavil.

Ještě byl rád, že v brzdě byl tlak a fungovala, jinak se taky mohl pěkně nebezpečně projet bůhvíkam.

Vystoupil z auta aby zjistil co se děje, když tu uviděl šikmo přes střechu svého auta směrem na Rakovec obrovský létající talíř (asi ve výšce 50-100m). Těžko odhadnout, jak mohlo být velké. Možná 200-300 metrů v průměru.

Z talíře vycházely podivné fialové paprsky, těžko odhadnout, co se tam vlastně odehrávalo.

V tu stejnou chvíli také on sám ztuhl jako solný sloup.

Létající talíř nesvítil, byl temný, mohl pozorovat jenom jeho tvar a fialové paprsky směrem k zemi.

,,Nemohl jsem pohnout ani prstem u ruky, dokonce jsem nemohl ani mrknout. Jediné co šlo, bylo myslet. Ale jinak celé tělo úplně ztvrdlo a bylo neovladatelné. Takto jsem tam stál asi v devíti stupních celsia, jenom v tričku a hleděl na ten obrovský talíř kousek nade mnou.“

V tu chvíli ještě nevěděl, jak dlouho tam vlastně stál, pocitově to pro něj byly asi dvě minuty. Když se poté létající talíř vzdálil, zase se mohl hýbat. Auto zase fungovalo úplně perfektně. Domů dorazil až o třičtvrtě na dvě ráno (Což mu pochopitelně bylo hodně divné, protože cesta běžně trvá asi 50 minut!), padl rovnou do peřin a spal jako zabitý.

A jak mi to tak vyprávěl, všímáme si hodin v autě, že ukazují úplně blbě. Zrovna stíháme na čas.

,,Kolik sakra je? Jedou blbě.. kolik že to ukazují? No to není možný, tolik být nemůže!“

,,Ne já mám iPod, kouknem se na něj,“ povídám.

Je přesně 08:40, kdežto hodiny v autě ukazují 06:41.

….. Celkem nedávno si pořídil ojeté auto, které má ještě nastavené zimní čas, ale dodneška se mu nepodařilo přijít na systém, jak hodiny přenastavit a tak jezdí se zimním časem. Teď jezdí s hodinami posunutými dokonce o dvě hodiny, protože se nám ani teď nepodařilo zjistit, čím se nastavují. Dokud mu to někdo neporadí, budou pro něj ty rozladěné hodiny jako připomínka na tento roztomilý večer, ze kterého by se dost možná kdekdo pomátl na rozumu. (nebo posmolil)

,,Poslouchej, ta jedna hodina rozdílu je ten zimní čas, ale ta druhá hodina, to je skoro na minutu přesně ta doba co auto nejelo a co jsi tam stál.“

Zapíná svůj mobil a hlásí: ,,Na mobilu to mám taky o hodinu blbě! Mně se to posunulo oboje!“

,,Žeby mimožemšťani měřili podle našeho času po šestkách? Tak to určitě museli být šedivci.“

,,Já se jich nebojím, já mám na ně ochranu, ale jsem si skoro jistý, že to fakt byli oni…“

O pár týdnů později jsme si nechali zjistit další podrobnosti k věci a přišlo se na to, že ve skutečnosti byly na obloze talíře dva. On viděl pouze ten jeden, ale nevšiml si druhého, který byl přímo nad ním a to byl ten, který vypnul auto a pak zastavil i jeho. Byli to šedivci, co přesně na místě dělali se ale neví.

Ještě štěstí že má u sebe speciální ochranu proti nim, proto ho nemohli ohrozit ani unést.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-07-10 04:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A teraz sa budem v noci báť. Ufo z ktorého idú fialové paprsky bolo pozorované v dobe keď buchol černobyl, tými paprskami znížili rádioaktivitu, tak by som povedal že nás chránia a tými paprskami tu možno všeličo napravujú, ale to neznamená že sú dobrí. Kto vie čo tu vlaste robia. Chodím občas i v tme napríklad na cyklochodník popri poliach, dúfam že na nijakých šedivákov nenarazím.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-07-10 05:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není otázkou, zda UFO existuje, ale co dělat, když se s nimi setkáme :-)

Ikona diskutujiciho Mína 2015-07-10 06:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den Alusko,dekuji za velmi zajimavy pribeh.Verim mu a proto se zeptam jaka ochrana funfuje proti "sedivcum"?A kdo ve skutecnosti jsou?Pochopila jsem asi spravne,ze to nejsou ti"hodni" mimozemstane?.Mejte se krasne.Mi

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-10 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavé, zajímalo by mě co měl  přítel za ochranu, údajně by mělo stačit je odmítnout a oni pak moc nemůžou. Jinak je to podivné, ale napadá mě, že by to mohlo znamenat rychlý konec téhle éry, protože by se měly objevit a pokusit se nás oblbnout.

Ikona diskutujiciho Crystallin 2015-07-10 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo mě jakou ochranu u sebe měl? Jak se dá proti nim chránit? Kdysi mi dost často lezli do snů…

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-07-10 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda,že jsi nenapsala,co je to za speciální ochranu.Myslíš si Aluško,že by bylo možné to tady uvést?

Ikona diskutujiciho nina 2015-07-10 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažít to, by bylo určitě zajimavé a strašidelné.Šediváků se bojím a tak by mě zajímalo , jakou ochranu měl při sobě..je možné to vědět ? Ja viděla ufo přez den , ale bylo daleko….byl to bílý váleček , letěl a pak zmizel..

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-10 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Veřejně to na web uvádět nebudu, je hromada věcí, které nechci mít na internetu.

Ikona diskutujiciho Eileen 2015-07-10 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od mala jsem z těchto a podobných věcí měla nevysvětlitelně strach. Teď ho budu mít ještě víc :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-07-10 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ja by som sa asi podělal

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-10 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čučím na to jako tele na nový vrata a nevím co si o tom mám myslet, čtu to už potřetí a mám z toho rozporuplné pocity. Prvně jsem Ti to věřil tak z 20ti procent, a to Ti obvykle věřím uplně všechno xD, těď ale už věřím že příběh je pravdivý. Jak je vidět, Tvoje aktivita velmi dalece přesahuje to co se zde může dočíst běžný smrtelník. Když si dovedeš zjistit která mimozemská rasa se kde pohybuje, v kolikati lodích, a snad i to jestli mají platnou technickou kontrolu :D tak v tom případě jsi ještě větší frajerka než jsem si myslel a obdivuju Tě ještě víc než obvykle :D Ta ochrana by mě zajímala taky jakou použil, ale určitě to bude něco vcelku jednoduchého a běžně dostupného, jen nidko neví co to je a jak to správně pužít. BTW jsem si vzpoměl že jsi mi ještě neodpověděla na tu nejzásadnější otázku a to je jestli jsi někdy byla na palubě létajícího talíře?? :D :D Né sranda, já chápu že i kdyby jo tak to nemůžeš napsat sem. Jinak vzpomínáš na mojí facebookovou skupinu škrtání čárových kódů? Matrix mě pěkně sundal, ne jen že tu skupinu pohřbily a blokly na FB, ale matrix a jeho agenti učinily zásadní kroky k mé přímé likvidaci. Takže Aluško, dávej pozor, mě už mrcha matrix dostihl a teď mi drží u spánku nabitou pistoli. Ať se Ti daří.

Ikona diskutujiciho Ameena 2015-07-10 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jestli má 22:22 nějaký bližší význam. Jednu dobu každý večer, když jsem se mrkla na hodiny, bylo na nich 22:22. Poté co jsem se o tom zmínila manželovi, tak najednou taky na nich viděl pravidelně 22:22. Byl z toho nesvůj… Už jsem to neřešila, akorát to 22:22 zůstalo pro mě dosud "záhadné" a nyní v článku zase 22:22… Naštěstí jsem žádný létající talíř nepotkala, to bych se asi fakt dost bála…

Ikona diskutujiciho ACH 2015-07-10 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som čítala v jednom príbehu, že chceli ho uniesť, ale začala sa nahlas modliť k Bohu a oni odišli.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-07-10 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi málem taky stalo, když jsem se nedávno potkal v lese s divočákem který na mne spustil svým hlubokým basem :-)

Ikona diskutujiciho Veronika 2015-07-10 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu ma to zaráža, lebo kdesi som tu u teba na blogu čítala, že UFO je "dobré", že pomáha Zemi, a teraz tu hovoríš o pokusoch na ľuďoch. Je teda podľa teba tých rás viac, alebo sa to vzájomne nevylučuje? Že pomáhajú Zemi ale pritom unášajú ľudí?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-10 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: UFO je jen prostředek, zásadně záleží na tom kdo v něm sedí a kdo ho ovládá. Doporučuji nastudovat si tématiku mimozemšťanů, alespoň úplné základy. Na internetu to je k mání.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-10 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Já bych začal velmi sprostě nadávat :D :D :D

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-07-10 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ano, přesně tak to je. Čemu my tady říkáme U.F.O. (zkratka z angl. "neidentifikovatelný létající objekt"), oni možná nazývají svým autem nebo lodí. Záleží na tom, kdo sedí za volantem (kormidlem) a na posádce, co mají za lubem :-)

Ikona diskutujiciho Fred 2015-07-10 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomuto tématu jsou např. knihy:

Ikona diskutujiciho Petr 2015-07-10 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže podle toho, co jsem četl, se mi zdá, že ten tvůj kamarád měl hodinu zameškaného času. A to znamená, že byl unesen, ale nevzpomíná si na to. O účincích ochrany se tedy dá silně pochybovat.

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-10 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Jistej si člověk asi nebude , ty únosy, už jsou prý zakázané a taky se to už moc neobjevuje, jelikož jsme v karanténě. Měli by tu být pouze hlídací týmy, jinak bychom se neměli možnost svobodně rozhodnout. Jak jsem nakoupil, tak prodávám, netrvám na tom. Hlavně si dát pozor koho si přivoláme, to je naše volba a pak by mohl být problém.:)

Ikona diskutujiciho Tara 2015-07-10 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímala by mě ta symbolika času – můžeš říct, co znamená? (Předpokládám, že ano.) Navíc mě celkem zaráží zrovna tehle čas – kamarádka se jednu dobu neustále v tenhle čas.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-07-10 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím teda, zní to jako příběh, který někdo nastrčil tak, aby vypadal po americku, lákavě a neodolatelně- naštěstí mám ochranu !-to je to psychické lákadlo na konec článku :-D:-D, ale nevím no, kdo ví. Mimochodem ochrana je podle mě vaše myšlenka- požádejte ochránce, aby přiletěli a  pomohli vám, máte na to plné právo, budou tam v mžiku. Lidé pochází z velké rodiny! :-) :-):-)Jestliže šediváci z vesmírného prostoru zasahují do pozemšťanů, tak ti potom mají právo, aby je vesmírná ochranka ochránila nebo je vyléčila z těch chaotických pocitů. Naštěstí si myslím, že to nebude váš příběh, že by vás unášeli… :-D Prostě takové únosy pokud nejsou opakovaně, neřešte a překousněte je, je to prostě jen otisk ve vás, že ve vesmíru existuje život, aby jste si to zapamatovali! Lidi jsou totiž tak slepí(jakýsi druh hypnozy), že se to musí dělat takhle. Kdybyste byli připravení na život z vesmíru, tak by vám nemuseli mazat paměť (částečně či úplně) a možná by jste zjistili (téměř určitě), že to nebyli šediváci, ale ti "dobří" a ještě by jste z toho měli aspoň něco zajímavého a poučného. Jenže vaše ego si to vyložilo po pozemsku (tak trochu paranoidně), šediváci sem, šediváci tam :-D. Důkazem může být, že i kdyby jste viděli světlý talíř tak by to ve vás vyvolalo obavu a strach, jakmile by se přibližoval. Paralýza je jen ochrana před šokem těla, které by mohlo zpanikařit-vy poté s ním. Šok, zástava srdce, omdlení atd…-ani jedno z toho nechcou, chtějí jen, aby jste si to zapamatovali :-). Je to tady přirozené- to je ta lidská vnitřní "ne moc"-zvláštnost. Není to náhodou strach a vaše ego, kdo vás nutí se zajímat o další strach ?? A představovat si ho?:-):-)Asi jo. Zapracujte na tom, třeba :-). Mimochodem já na vesmírné lodi vědomě byl, dokud jsem si to neuvědomil že.. :-D, mají tam hodně světla :-). A moje rada zavolat ty naše starší bratry je podle mě na místě. Dohoda zní jasně, lidi jsou pod ochranou (pro zasmátí dodávám: sami před sebou :-D-je to i částečně pravda). Šediváci vás vůbec nemusí zajímat, nejsou pro váš život důležití, tam se učte být člověkem a skrze to se dopracovat k mimozemšťanům, když už teda po nich tak toužíte..-hledáte odpovědi a to je zájem, tam se směrujete. Amy chlapec z hvězd – tato kniha vám mnohé osvětlí, hlavně o našich paranoidních sklonech. Talíř je prostě jen letadlo v kulatém stavu, ju? :-)

Ikona diskutujiciho asd 2022-02-12 22:44:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Abych se mohl i mimozem,štany nezajímat, tak by se nejprve museli nezajímat oni o nás. Žel situace zašla tak daleko, že je celá lidský druh ohrožen od mimozemštanů, kteří jsou zákeřní, chamtivý, hledající otroky a především mají technologii i schopnosti daleko za lidskými. A to, že je lidstvo na okraji útesu právě díky mimozemštanům, to je již dnes dobře viditelné.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-10 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Petře probuď se, je to zážitek mého přítele, který jsem přepsala a ty tady meleš o americkém stylu a nějakých lákadlech… třeba říct mi ,,díky že ses s tím pro nás smolila" by taky nebylo úplně špatné.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-10 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Mě to Tvé vyprávění nedává smysl, nebo ho nechápu :D

Ikona diskutujiciho Schmetti 2015-07-11 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám důvod ti nevěřit, což zároveň znamená, nemám důvod nevěřit tvému kamarádovi. Tak zajímavý článek, co mě donutí přemýšlet nad jinými věcmi, než přemýšlím, jsem neviděla dlouho. Musím si ho přečíst znovu. Ráda bych věděla, kde se dočíst o druzích mimozemšťanů. Většinou, když jsem hledala, našla jsem BlOGísKy a nic seriózního.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-11 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Zajdi do knihovny, měli by tam mít knížku UFO: Kontakty. Je celkem stará. Z té jsem se toho – co se literatury týče – naučila nejvíc a postupně jsem zjistila, kolik pravdy v ní vlastně je.

Ikona diskutujiciho Schmetti 2015-07-11 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Děkuju moc! :-)

Ikona diskutujiciho VS 2015-07-11 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Alue jsem hodně rád, že si nás o tom informovala a klidně pokračuj. Vždy budou někteří co budou zpochybňovat a ti co budou poučovat, zatím na tom takhle jsme, každý si z toho vezme co chce. Je to velmi těžké otevřít se a přijímat, při tom okolo nebýt za blázna. Ani tvůj přítel to nechtěl moc ventilovat. Žijeme do nové doby a budeme si muset zvykat, to myslím pochybovače. Věřím čemu chci a tyhle tvoje stránky, jsou o těchto věcech. Naopak bych uvítal ještě víc zážitků, obzvlášť od nás. Nemusí být vše úplně stoprocentní, nikdo takový není a vždy budou i jiné názory. Jsou tu okolo nás děje, které jsme nikdy nevnímali a snad nám budou odkryty, nechceme být samy ve vesmíru, byla by to nuda a tady na zemi je to jen o hromadění bohatství a honění ega. Piš dál a díky. Už jsem to někde psal, koukejte za jasné noci na oblohu, pohybují se tam objety a nevím jestli by to mohli být družice nebo letadla, sázím na MZ. Hvězdička která se pohybuje a dost rychle? Věřím, že tu jsou a my musíme něco splnit, zřejmě vyspět a pak za námi přijdou, včera bylo pozdě 🙂

Ikona diskutujiciho Tiny 2015-07-11 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ti nevím…Poslední dobou mi přijde,že se něco blíží.Jakoby jsme došli na konec určité éry nebo co.Uvidíme,třeba to má něco společného z mimozemšťany…

Ikona diskutujiciho Mischelle 2015-07-11 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Sarkita 2015-07-11 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Existuje taková tabulka, kde je význam různých časů. Ten 22:22 docela sedí :)) Mě se to děje často, že vidím nějaký zajímavý čas nebo SPZ auta. Někdy si říkám, že už blázním, dokonce potkávám ve stejném místě naproti jedoucí auto o stejné SPZ dva dny po sobě :). Jednou dcerka dělala "pohovor" do školy a my rodiče také v jiné místnosti a z toho celého jsem měla pocit, že jsme neuspěli. Pak jsem koukla na mobil a čas 11:11 – jakože vše je, jak má být. Do té školy (která není tak oblbovací jako klasické základky) jí vzali 🙂 Tabulka s časy zde: http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detail.php?id=7

Ikona diskutujiciho Sarkita 2015-07-11 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Symbolika zde: http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detail.php?id=7 , už jsem jednou psala.

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-07-11 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Loni jsem viděl na obloze letět objekt, ve výšce jako hvězdy a bíle svítící jako hvězdy. Ale pohyboval se hodně rychle jedním směrem plus dělal neustálé pohyby nahoru a dolů, jako nějaká myš. Žádné letadlo ani padající hvězda by nic takového nemohly dělat. Netuším, co jiné, než UFO by to mohlo být. Od té doby připouštím, že by UFO mohlo existovat. Do té doby jsem tomu prakticky nevěřil. Je ale dost možný, že to jsou tajné armádní experimenty a ne mimozemšťani.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-07-12 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: ok, jistě omlouvám se, já jsem to nemyslel špatně (namířeně proti někomu) :-) a samozřejmě i děkuji, myslím, že je to slušná odvaha zabývat se i tématy života za naší atmosférou :-). Jednoduše jsem pročetl kdysi dost případů únopsů nebo zastavení auta… a je to velice podobné :-), nic víc, nic míň. Neznám celý příběh :-).

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-07-12 00:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: podle toho jak to Jindro popisuješ se z velké pravděpodobbnosti jednalo o tzv. Ufo :-). Není to nic neobvyklého (teda pro mě), když se člověk kouká častěji na oblohu, něco ho tam občas překvapí! A pak si to stačí pospojovat, popřemýšlet a vládní experimenty padnou :-). Snad nevadí, že jsem zareagoval, já jen, že se v této oblasti pohybuji nějakou dobu a tak mluvím za sebe :-).

Ikona diskutujiciho Tara 2015-07-12 02:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta ochrana – jde o meteorit?

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-07-12 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já zase viděla tak před sedmi lety, ale pořád na to musím myslet v noci na obloze objekt, který letěl takové jasné noci nad mrakem, myslím že svítil hodně i měsíc. Bylo to dobře vidět bylo to tmavé  kulaté a já se na to dívám a říkám si proboha co to je? A nevím jako kdyby si to tam uvědomili, najednou to změnilo trasu a letělo to, ale ve stejně vysoké výšce nad náš panelák, tam se to zastavilo a po celém kulatém obvodu to rozsvítilo světlo, vypadalo to jako žlutý prstenec. Takhle to chvilku vydrželo, pak to světlo zhasli, zase to ztmavlo a odletěli stejným směrem v jakém původně letěli. Od té doby už jsem nic takového v noci u nás na obloze neviděla. Akorát tou trasou létá dost letadel, ale tohle bylo něco jiného.

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-07-12 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ti co chodí na přednášky, zcela jistě vědí, o jakou ochranu se jedná, jde o konkrétní věc.

Ikona diskutujiciho tm 2015-07-12 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro všechny, kteří mají zájem se dozvědět více o tom, co se děje na planetě Zemi v současné době a o invazi nordické rasy mimozemšťanů, přečtěte si určitě článek na prvopodstatě. Abyste byli v obraze:

Ikona diskutujiciho Stenly919 2015-07-12 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Eště se omlouvám za šťourání, ale prostě mě to uhodilo do očí. První příspěvek od adonaje má číslo 24 a co se času uveřejnění týká, zaujalo mě vpravo za dvojtečkou číslo 03, což je v podstatě 6. Další příspěvek má kupodivu číslo 36(šest šestek) a vpravo čas 39(3+9=12, což jsou dvě šestky). Navíc o jménu adonai a jeho významu už kdysi psal i TM, ale už to nemůžu najít, ale na wikipedii je k tomuhle jménu tohle https://en.wikipedia.org/wiki/Names_of_God_in_Judaism

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-12 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Nemám důvod ani energii se podrobně šťourat v identitách diskutujících. Na mě jenom je příspěvek schválit, nebo – pokud je agresivní a porušuje pravidla stránek – smazat.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-07-12 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:zaručeně se nejedná o mě :-), nikdy jsem na osudu.cz nebyl a nick je jenom nick :-). Pokud jsou moje příspěvky nějakým způsobem zarážející či pohoršující tak je stačí smazat, mě to nedělá problém(pochopím a už psát nebudu). Pouze jsem chtěl dát pár odpovědí z mojeho života. A ohledně pomatence, já mám vysokou školu a když píšu tak se snažím psát přesně tak, aby nevznikaly vedlejší otázky, proto tě to asi praštilo do očí (nejdelší příspěvek). Řešíš nějaké čísla (asi ta numerologie) na místo, aby jsi se zamyslel nad mými záměry a z toho něco vyvodil :-), ale tak maličkosti :). Nick je jenom nick, já se s ním nestotožňuji a ani nevím co je :-D. Nick a řísla neřeším, já řeším to co říkám a proč to říkám. Přeji ti pěkný den Stenly. A nick nemám adonai, ale adonaj :-D, když jsme u té přesnosti na kterrou třeba v číslech poukazuješ :-D.

Ikona diskutujiciho Alena 2015-07-12 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na toto téma doporučuji skvělou knihu od Dr.Stevena Greera -Utajovaná pravda-

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-12 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Taky jsem ji četla. Je dobrá, nabušená daty a náročná.

Ikona diskutujiciho Přednášky? 2015-07-12 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho a 2015-07-12 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nepamatuju se, který to byl přesně den, bud středa nebo čtvrtek-jsem na obloze viděla létající talíř, je to dost velké těleso, po obvodu mělo paprsčité věnce. Věřím,ze existují, ale nijak mě to nevyvedlo z míry, protože se o problematiku mimozemských civilizací blíže nezajímám.

Ikona diskutujiciho henryho 2015-07-13 03:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V té oblasti je vojenský prostor…. radary nato …

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek