Naděžda Petrovna Tokareva: Velká sibiřská vědma, nebo duchovní blamáž?

11.10.2020 v Zprávy 32

Do našich končin zavítala zvláštní paní, která začala přednáškovou činnost na duchovní témata. Opakovaně mi přicházely dotazy, kdo tato paní je. Teprve až když mi došel dopis, který uvádím níže v tomto článku, začala jsem si i já pokládat otázku, kdo je Naděžda Petrovna Tokareva, jaká je její historie a co vlastně učí?
Předtím, když jsem náhodně rozklikla některou ze zveřejněných přednášek, automaticky jsem je zase zavřela, nebo jsem se nedokázala donutit se na to dívat. Tento automatický odpor musím překonávat pokaždé, když narazím na destruktivní energie. Je to intuitivní automatická reakce, která je mnohdy natolik fyzická, že mi silně překáží ve snaze si někoho proklepnout a podrobněji nastudovat i ve chvíli, kdy o to vážně stojím.
Ale abychom nezůstávali pouze u mých subjektivních zjištění, která jsou nepřenosná, jelikož zkušenost nelze předat, pojďme si dnes proklepnout dostupné zdroje a představit Naděždu střízlivým objektivním pohledem. Ne jako záhadnou sibiřskou vědmu, ale jako člověka s vlastním životním příběhem. Jak se dostala k přednáškové činnosti a jak došla k tomu, co učí?Předtím než se do toho pustíme, upozorňuji, že google spíše nabízí výsledky na slavnou houslistku Nadezda Tokareva (Надежда Токарева), to je však jiná osoba. Naše zacílená vědma se jmenuje Naděžda Petrovna Tokareva (Токарева Надежда Петровна) a dostupné stránky o ní jsou zejména mnohočetné sociální sítě a videa. Životopisné články, nebo seriozní rozhovory v médiích nejsou. Nikdo o ní nepíše. Pouze to, co Tokareva sama o sobě řekla nebo napsala na své vlastní weby. Navíc je všechno v ruštině, česky najdete tři propagační články. Z toho lze snadno vyčíst, že mediální zájem o tuto sibiřskou vědmu v její vlasti není žádný. Ani chvála, ani recenze, ani kritika, ani dokument, dokonce ani pomlouvačné články, prostě nic. Propaguje se pouze prostřednictvím sociálních sítí a snaží se takto dostat lidi na své přednáškové akce.

Došel mi následující dopis
,,Chcem sa takto v krátkosti opýtať na jeden smer a to sice smer, ktorý na Slovensku pretlača VLADIMIR LAUBERT. Jedna sa o NADEŽDU TOKAREVA a jej takzvanú školu…  počula ste o nej ? je to dalšie NEW… ma rozne prívlastky od vedmy, žrice a tak dalej.

Pisem vam osobne skusenosti, nakolko sme viac ako rok boki súčasťou tychto aktivít a dlho nam trvalo kym sme precitli. Teraz nam to uz pripada ako sekta. Robia sa tam spolocne meditacie za ktore treba zaplatiť. Rozdavaju sa tam diplomy a robi sa takzvany vnutorny kruh beregin. Meditovanie sa robia cez akysi kanal do „jemnohmotneho sveta“, na meditaciu sa prizivaju rozne „duchovne štruktúry“.
Nie je povolena ziadna kritika. Kritik je okamzite vyluceny alebo inak odstaveny. Voči nam dokonca bola pouzita aj čierna magia.

Ale toto nie je dôvod prečo som sa obratil na vás.
Citam vasu knihu a články. Najviac na mna zapôsobilo to co som od malička tušil, ze niepotrebujeme ziadneho vodcu ani guru, aby sme sa napojili na naše vedenie, na stvoriteľa.

Otazka späť ku Tokareva? Mohla by byť ona ďalším majiteľom kameňa cintamani? Mohla by byť zastupca čiernej šľachty?“

Přikládám i svoji odpověď, protože je to dobrý úvod do tématiky těchto duchovních škol obecně:

,,Dobrý den,
To co popisujete, je úplně typické pro tyhle ,,duchovní školy“, nebo esoterické kroužky.

Vidím to takhle:
Někdo, kdo v podstatě nic neumí a profesně se mu nedaří (nebo se v důchodu nudí), se rozhodne, že začne duchovně podnikat, protože na to nepotřebujete žádnou specializaci, ani vzdělání, ani schopnosti v dnešní době… Bohužel. Přečte si pár základních duchovních knížek typu Secret, Čtyři dohody, Pozemští andělé… pak zajde na pár esofestivalů, obejde pár hromadných meditací a už má koncept, který jenom obšlahne, nebo hodně napodobí a dá tomu svůj název. A může rozjet svoje akcičky.
Jediná důležitá věc je, aby tomu člověku jela pusa, protože lidi se zájmem o duchovno, kteří chodí na tyhle akce, většinou moc ucelené vědomosti nemají (teprve se hledají), takže jsou schopní věřit skoro čemukoliv, pokud se u toho vedoucí bude tvářit důležitě, nebo sebevědomě.
Pokud má vůdce potřebu lidi kontrolovat a být uctíván, může se po čase skutečně vyvinout pidi sekta – a že jich u nás je spousta!

V životě jsem neslyšela o nikom, komu by podobné akce nějak pomohly, naopak řeším spousty stížností, v některých případech mají bývalí účastníci akutní problémy. Jako noční můry, deprese, zjevování temných bytostí, fobie, rozvrat rodinných vztahů, astrální znásilňování ve spánku atd. To, co někteří lidé popisují, je opravdu silné kafe i na mě.

To, co Tokareva dělá, je přesně tohle klasické moderní duchovno. Vymývání mozků lidem s blbostmi. A důvod, proč se nesnese kritika, je jednoduchý.
Jeden důvod je praktický. Když vám na přednášce někdo začne hodně nesouhlasit, tak tím dokáže úplně rozbourat program, který si ostatní lidé zaplatili a ti jsou pak naštvaní a nejdou vynadat tomu stěžovateli co to pokazil, ale reklamují to u pořadatele, že dotyčného bourače včas neumlčel. Kolikrát se i hraje na čas, lidi musí odjíždět, pronájem místnosti je do určité doby (hlavně na festivalech). Pokud je vedoucí rozumný, dá stěžovateli prostor, na otázku mu odpoví, vysvětlí mu to a pokud stěžovatel pořád nechápe, měl by mu věnovat čas po přednášce, nebo si to můžou napsat mailem.
Pokud se ale zásadně neodpovídá na žádné otázky a každý kdo se na něco kriticky zeptá je ihned umlčen, znamená to, že odpovědi nejsou. Jednoduše proto, že dané učení je vytažené krávě ze zadku, logiku v sobě nemá a podrobené selskému rozumu nemá šanci obstát. To je taky věc, kterou mají tihle lidi co pořádají hromadné meditační akce, společnou. Ti vedoucí většinou nejsou příliš inteligentní a spoléhají jednoduše na naivitu svých posluchačů, kteří se nebudou umět zamýšlet a hledat v jejich nesmyslech systém.

Pravda je, že spirituální svět skutečně má systém a má pravidla, která jsou jednoduchá, srozumitelná a jsou pevně daná. A pokud je člověk chápe, nemá problém je někomu vysvětlit a nemá problém odpovědět někomu na otázku. Společná věc účastníků a pořadatelů těchto podobných akcí je, že v tom systém nemají, tudíž se není o co opřít, tudíž není prostor pro inteligentní systematické zkoumání daných jevů.

Logicky tedy někdo, kdo má zdravý rozum a umí nad věcmi přemýšlet, na takových akcích nevydrží a zákonitě musí být vyhozen.

Nejlepší věc, co pro sebe můžete udělat, je držet se dál od podobných skupin. Když vás zajímají jemnohmotné světy, klidně si o nich čtěte co vás osloví, choďte do přírody, trénujte svou intuici, dělejte to co vás baví, rozvíjejte svůj dobrý charakter. Ale sám za sebe, soukromě. Protože duchovno není o tom absolvovat hromady seminářů a věšet se na ústa nějakému vůdci. Je to o sebepoznání a seberozvoji, kterého nejlépe dosáhnete právě osamotě, protože – a to ví všichni – pravdu máme všichni v sobě. Je to vaše vyšší já, vaši strážní andělé co vás vedou a kteří vám můžou zprostředkovat pravdu. To božství je ve vás a žádný jiný člověk vám ho nemůže dát.
Jestli má Tokareva cintamani opravdu nevím, nenašla jsem k tomu žádné podklady.“

A tak jsem začala hledat
Kdo je tahle paní Tokareva? Skutečně je to taková velká sibiřská vědma, jak o ní místní prohlašují? Kde je pravda? Na stránce, která propaguje její přednášky, se můžeme dočíst velmi podezřelý text:

,,V uplynulých dňoch sme mali možnosť sa zúčastniť začiatočníckych seminárov zameraných na čistotu biopoľa – ak by sme mohli takto skrátene nazvať prastarú „technológiu“ Slavianov zameranú na nadobúdanie a udržiavanie čistoty našich jemnohmotných tiel – a zároveň sme mali možnosť pochopiť štruktúru nášho mikrokozmu, teda toho, čo možno nazvať dvanásťrozmernostná hra, teda podstatu rozmernostných aj čakrových štruktúr. Semináre viedla Nadežda Petrovna Tokareva, ktorú môžeme smelo nazvať jednou z najsilnejších vediem zo Sibíri – ak by sme teda chceli používať superlatívy. Hneď však dodajme, že superlatívy sú v podstate zbytočné, pretože druhého človeka s takýmto darom bežný smrteľník sotva niekedy stretne.“

,,Záznamy seminárov budeme postupne uverejňovať, ako prvý je už spracovaný záznam z prvého semináru v Poprade. Záznam je určený predovšetkým všetkým tým, ktorí boli na seminári. Treba vedieť, že ak ste prešli seminár, tak u vás boli vymenené priestorové aj čakrakrálne štruktúry za etalónové (posledná meditácia prvého dňa), pričom na konci tejto meditácie boli Živatmy všetkých človekov vyvedené Nadeždou Petrovnou do 16. rozmernostnej štruktúry. My sme – v zmysle védického učenia – 16 rozmerné bytosti, ktorým bola technikami temných žrecov nanútená nízkorozmernostná hra. Tento pocit a uvedomenie si každý z vás určite dobre zapamätal. Je už len a len na vás, aby ste si stav mysle v 16-tom rozmere udržali a pokračovali ďalej, pretože tento stav už viete rozpoznať. Rovnako všetci absolventi semináru odišli s čistými jemnohmotnými telami.
Práve etalónové parametre priestorových aj čakrálnych štruktúr a čistota energií jemnohmotných tiel umožňujú, že teraz môžete sledovať záznamy všetkých seminárov Nadeždy Petrovny a VŠETKY BUDÚ PRE VÁS FUNGOVAŤ. Tí, ktorí seminárom neprešli ho samozrejme tiež môžu sledovať – každý obsahuje množstvo zaujímavých informácií – ale ostatné veci im „fungovať“ nebudú. To sa dá nadobudnúť len pod priamym vedením žreca – a to nie hocijakého.
Všetkým absolventom budú pracovať aj čistky jemnohmotných tiel vrátane meditácie – stačí vám zapnúť záznam semináru a sledovať ho na obrazovke. Ak však pri vás budú iní – tí nedosiahnu to, čo vy. Toto treba vedieť.“ (zdroj)

Podle mě tato citace nevyžaduje podrobný komentář, ale pokud byste se v tom náhodou ztráceli, popíšu stručně: Nejvyšší dimenze ve vesmíru je 9. Že to neví ,,velká sibiřská vědma“, je zvláštní. Dále víra, že vám účast na nějakém setkání vymění energetický a čakrový systém, je zaprvé naprosto absurdní a zadruhé směšná. Pokud vám někdo něco změní (ne VYmění, ale Změní), pak je to hodnota, či rezonance vašich energií. Jakmile vám někdo řekne, že zasáhne do vašeho biopole, utíkejte rychle pryč, protože nic na světě není pro vás lepší než to, co je přirozeně vaše. Přenastavování a překodování vaší bytosti, jsou vnější destruktivní implantáty a programy na vaši manipulaci a odebírání vaší energie. Dělají to černí mágové, kteří se na vás snaží přiživovat. Nikdo nemá právo svévolně manipulovat s vašimi energiemi, nikdy to nedovolte. Pokud máte energetické potíže, způsobili jste si je sami svým nezdravým životním stylem a destruktivním způsobem myšlení – což jsou věci, které musíte řešit tak, že změníte způsob jakým žijete, urovnáte své vztahy, uklidníte se a začnete se zaměřovat na své myšlenky a svůj charakter, abyste měli čistou hlavu a veselou zdravou mysl. To však nenajdete na žádném semináři a nikdy toho nedosáhnete sezením na zadku. Tohle všechno vyžaduje fyzické konkrétní změny, které jsou pracné a namáhavé, protože když je někdo zvyklý roky fungovat určitým směrem a najednou se pokouší jít jinudy, dlouho bude cítit nátlak vrátit se zpátky k tomu starému.

Další nesmysl jsou ,,etalonové struktury“:
,,…u vás boli vymenené priestorové aj čakrakrálne štruktúry za etalónové“
,,…etalónové parametre priestorových aj čakrálnych štruktúr“

Nevím z čí hlavy to slovo vypadlo, ale autor termínu evidentně spoléhá na to, že čtenář či účastník semináře nechápe význam slova ,,etalonový“ a nenapadne ho to zjišťovat.

,,Etalon je pojem vztahující se k měřící jednotce nebo k určité veličině. Jedná se o měřidlo vysoké kvality, které určuje standard měřicí jednotky. Etalon se pak přenáší na jiná měřidla s nižší přesností. Známé jsou především státní etalony, které mají nejvyšší metrologickou kvalitu pro daný stát a odpovídající obor. Stát tyto etalony schvaluje, kontroluje a uchovává. Hlavní etalony se pravidelně kalibrují a jsou základem měřitelnosti u jednotlivých subjektů.“ (zdroj)

Uveřejnění přednášky s poznámkou, že vám to ale stejně nebude fungovat když jste u toho osobně nebyli (a buďte za to rádi) je jednoduché PR.

Životní příběh Naděždy, tak jak ho ona sama popisuje
Dál jsem našla přepis přednášky v ruštině, kterou Tokareva uskutečnila v roce 2012. Dost mi to ulehčilo práci a našla jsem tam odpovědi prakticky na vše, co mě zajímalo. Protože je přepis velmi dlouhý, vyberu z něj pouze důležité citace a stručně vypíšu podstatné body. Ale kdo si to chce přečíst celé v originálu, samozřejmě může TADY. Je to primární stránka Naděždy. (Národní všeobecné vzdělávací slovanské centrum Bereginya.)

Naděžda začíná přednášku popisem svého dětství a tím, jak ji neoslovovaly náboženské ikony. Popisuje nějaké ,,starší“, kteří s ní mluvili. Z textu není jasné, co to bylo konkrétně za bytosti, nebo jestli to bytosti fakt byly. Jednoznačně to ale bylo něco, co vnímala jenom Naděžda. Text začne být zajímavý ve chvíli, kdy se dostane ke svým minulým životům. To nám totiž pěkně načtrlo její povahu a záměr:

,,Do zhruba 12ti let byli tito starší vždy se mnou. Nikdy jsem se nebála, že se mi něco může stát. A když jsem si hrála se svými hračkami, mohla jsem se vědomím vrátit do svých minulých životů. Vzpomínám si na takové situace, kdy jsem znovu vstoupila do svých minulých životů a začala je hodnotit. A viděla jsem, že jsem se vždy narodila v rodině carů, v královských rodinách. A když jsem se starších začal ptát: „No, proč to tentokrát nebyla královská rodina?“ Odpověděli: „Dobře jsme vás schovali.“
Viděla jsem, jaké energie jsem vytvořila ve svých minulých životech. Viděla jsem, že pracuji na energii vítězů. Když jsem se narodila v mužském těle, byla jsem povstaleckým vůdcem armády. Když jsem se narodila v ženských tělech, byla jsem kněžkou. A pokaždé mi starší vysvětlili, proč se tentokrát není nutné narodit do královské rodiny.“

Tuto společnou vlastnost můžeme sledovat u prakticky všech duševně nevyrovnaných osob, které se prohlašují za duchovní vůdce, učitele a léčitele. Zásadně nikdo z nich nikdy nebyl bezvýznamný pasáček vepřů. Nikdo nebyl obyčejná selka. Všichni byli v minulém životě Kleopatry, Ježíšové, Imhotepové, Králové, Čarodějové, Mágové… někteří experti byli dokonce Vílami. Šíření fiktivních příběhů o svém královském a mysticky významném původu je způsob, jak v naivních zájemcích o osvícení podpořit dojem, že mají co dočinění s někým výjimečným. Jelikož by kouzlo osobnosti daného vůdce samo o sobě nestačilo, musí si pomáhat šířením podobných legend, které mají podpořit jeho příběh.
Nutno také podotknout, že někteří lidé svým příběhům i skutečně věří. Existuje duševní nemoc, při které když si něco vymyslíte, tak to potom skutečně považujete za pravdu. Znala jsem člověka, který si vymyslel, že od něj bude odkoupena webová stránka za 20 tisíc a že má dojít ke schůzce k určitému datu na určitém místě, kam se i dostavil. A byl schopen se dokonce vztekat, že nic neprodal a nikdo se mu nevěnoval. Skutečně věřil tomu, že má dohodnutý obchod, přestože nikdy neproběhla korespondence ani konverzace tohoto typu. Znala jsem před lety i kamarádku, která když se dostala do stresu, přišly na ni bludy a halucinace, kterým poté věřila. Vysnila si třeba budoucího manžela, na někoho se upla kdo odpovídal její představě, rozjela manipulativní plán a byla přesvědčená o tom, že zná budoucnost a ten člověk bude její, protože ho užene. Nakonec uvěřila tomu, že je John Nash z filmu Čistá duše a začala hledat kody v tisku, což ji odkázalo ke specialistům. Byla schopná vás hodiny přesvědčovat o svých představách jakoby se už děly a za týden došla s něčím úplně jiným. Takoví lidé mezi námi skutečně jsou a často je těžké jejich nemoc odhalit, zejména pokud nemáte předešlou zkušenost, protože se zprvu jeví celkem normálně a jejich stav různě kolísá.

Lidé, kteří skutečně své minulé životy znají, o nich nikdy nemluví. Ti, kteří to dělají, to dělají záměrně za účelem vychloubání se a šíření dojmu nadřazeného zasvěcence. Vede je k tomu egoistická potřeba vypadat důležitě a vzácně. Nebo trpí poruchou, kterou jsem popsala výše. Ne všechno, co vypadá jako duchovno, je skutečně duchovno.

Dále popisuje svůj život. Byla vdaná a měla 2 děti. Manžel pak zemřel. Tvrdí, že to věděla předem. Pak podnikala, ale pohostinství jí krachlo a měla veliké problémy s pomluvami. Údajně se s ní její bývalí kolegové rozhádali, soudili a po okolí jí pokazili pověst tak, že potom nemohla sehnat další práci. Co za pomluvy to bylo a co si vlastně udělali, nebo na čí straně byla pravda, o tom text nic nepíše. Dle registru podnikatelských subjektů ZDE měla Naděžda skutečně dvě hospody, jedna skončila v roce 1998 a druhá v roce 2004. V současné době je OSVČ.

Temné bytosti na scéně… nebo je to spíš psychóza?
V době tohoto podnikatelského krachu k ní začaly pravidelně chodit nějaké bytosti, kterým říká ,,starší“, nebo ,,guru“. Které ji učily a dávaly jí pokyny.
Když se na to podíváme čistě psychologicky, člověk ve stavu extrémního stresu, který o všechno přišel a bojí se o svou budoucnost a budoucnost svých dětí, který nemá peníze a nemůže sehnat práci, je velmi ohrožený a zranitelný. Naděžda několikrát přímo zmiňuje, že skoro přišla o rozum, nebo si myslela, že přichází o rozum.
Právě v této době mají lidé největší potřebu utéct od reality. Do svého vnitřního světa. Vytvoří si vlastní vesmír, vlastní svět, aby dokázali odolat obrovskému stresu. Někdo se dá na duchovno, někdo začne chlastat, někdo se zblázní. Někoho to na pár let sice rozhodí, ale pak se zase zvládne dát dopořádku. Záleží na odolnosti jedince, jeho duševním zdraví, také na štěstí a jeho rodinných vztazích, případně obecné podpoře z okolí. Vždycky je to snazší, když vám někdo pomáhá a je na vaší straně, mnohdy to rozhodne o tom, jak ohrožený člověk skončí. Jestli dobře, nebo špatně.
Do jakého spirituálního světa kdo uteče, hodně záleží na jeho rozlišovacích schopnostech a úrovni jeho energií. Mohou vás kontaktovat dobré síly, ale i velmi zhoubné síly.
U lidí, kteří mají předpoklad pro výskyt duševních poruch, tyto silně stresující životní události spustí duševní onemocnění. Lidé, kteří se dlouhodobě léčí s duševními poruchami mají společné to, že se jejich nemoc výrazně zhoršuje, když jsou ve stresu a zlepší se, když si odpočinou. To, co dál popisuje Naděžda, je tedy z hlediska jejího těžkého životního období naprosto logické a pochopitelné.

,,Jednou mi v meditaci řekli: ,,Zítra k tobě přijde guru a jmenuje se na 6 nebo 8 slabik.“ 
Následujícího dne, zhruba v 19 hodin, přišel takový sloupec energie, který byl přes půl místnosti. Potichu jsem sklouzla ze židle, padla na kolena, vytryskly mi slzy. Nikdy jsem si nemyslela, že to s mým fyzickým tělem může takto otřást.
Klečím na kolenou, zakrývám se rukama a hlasitě vyji. Tato energie stojí za to. A pak začne mluvit. Ale nejen že mluvila, začala na mě křičet: „Nemáš právo! Slíbila jsi mi, slíbila jsi ještě předtím, než jsi se zde měla narodit. Musíš, musíš…“
Začala se mnou mluvit takovým tónem, až jsem si myslela, že mi střecha spadne.
Pak tato energie řekla: ,,Vezmi pero a piš.“
Píšu pod diktátem. Popisuji celou tu mou životní hrůzu, o pomluvách. Otřáslo to se mnou tak silně, že mě to zasáhlo až do morku kostí.
Poté, co jsem zapsala vše, co mi tato energie řekla (všechno jsem to napsala s hrůzou), mi řekla: ,,Každý den musíš chodit na lekce, každý den musíš jít do meditace, musíš se pohybovat po cestě duchovního osvícení.“ A pak se zeptala: ,,Jaké jsou tvé podmínky?“
Díky bohu, alespoň že se ptala na podmínky. V té době moji synové studovali. Yegor na železniční škole a Ilyukha na internátní škole s leteckým výcvikem. Proto jsem řekla: ,,Abych mohla snadno a klidně chodit na lekce a pohybovat se na cestě duchovního osvícení, potřebuji, aby mé děti dostaly vzdělání, abych do toho přitom neinvestoval ani korunu, abych měla vždy oblečení, boty i jídlo.“

Naděžda dál popisuje, že oba její synové skutečně v pořádku dostudovali  a měli práci. A uzavírá to větou: ,,Od roku 2003 jsem nikde nepracovala, ale vždy jsem byla finančně zabezpečena. V tomto ohledu jemný plán splnil to, co slíbil.“

Z tohoto popisu vyplývají jen dva možné závěry. Buď ten, že Naděžda tehdy skutečně přišla o rozum, nebo ji kontaktovaly velmi nebezpečné bytosti, které ji začaly zneužívat. Dobré andělské bytosti se nikdy takto neprojevují. Jednají jemně a vždy s naším dovolením, nebo na naši žádost. Nikdy nic nepřikazují, nikdy nevyčítají, nikdy neříkají že něco musíme udělat. Ctí naši svobodu. Dávají nám znamení a rady, ale rozhodnutí je na nás. Zkrátka ctí Zákony Vesmíru.
Oproti tomu to, co Naděžda popisuje, je charakteristické pro padlé anděly a démony, kteří naopak jednají s člověkem z pozice autority, síly a vynucují si poslušnost. Z popsaného zážitku jde doslova hrůza a Naděžda je zde jednoznačně v pozici oběti.
Nebránila se tomu, protože v její křehké situaci hledala oporu a někoho, kdo ji povede.

Budeš poslouchat
O kousek dál pak Naděžda popisuje, jakým způsobem si ty bytosti, se kterými je v kontaktu, vynucovaly její spolupráci:

,,Šla jsem do Zarinsku vlakem a vrátila jsem se domů pozdě. Byla hrozná zima. Nosím dříví a myslím na to, že teď zapálím kamna a půjdu spát, dnes už nebudu meditovat. Najednou kus dřeva vyletěl nahoru do vzduchu přímo před mým nosem a padl mi na prst. Bolest byla strašná.
Křičím: ,,Rozuměla jsem všemu! Sejměte tu bolest! Už to nebudu dělat!“
Roztápím kamna, večer cvičím a usedám k meditaci. Meditace probíhaly i v noci.
Hlas mi řekl: „Posaď se.“ A tak jsem seděla na kraji postele, nohy stočené.
,,Odpočiť si“. Odpočívala jsem tedy.

Takto mě Jemný plán držel 4 roky. Po jednom roce studia, v roce 2005, jsem již vytvořila program s názvem „Becoming“. A od té doby až do současnosti jsem tento program nezměnila, pouze doplnila.“

Dál Naděžda doslova říká, že ,,Jemný plán“ určoval, co a kdy bude dělat. A když si něco udělala podle svého, pokaždé toho litovala. Když jí někdo něco nabídl, řekla: ,,Možná mě nepustí, musím se jich zeptat v meditaci.“ Doslova odevzdala zodpovědnost za svůj život těm bytostem, které rozhodovaly za ni! Pár lidí jsem v životě poznala, co taky tohle udělali a nikdo z nich nedopadl dobře, někteří z nich už nejsou naživu.

Meditací a očištěním přejdete do 12. dimenze
Dál Naděžda popisuje, jak dospěla k těm svým meditačním programům. Všechno to má nadiktované od popsaných zlovolných bytostí, které si z ní udělaly otroka:

,,Když se jich ptám: Existuje rychlá cesta? Je mi řečeno, že rychlý způsob, jak se pohybovat po cestě duchovního osvícení, je: Očista a meditace, očista a meditace.
Ptám se: Existuje rychlá cesta k duchovnímu osvícení? Odpověď zní: Existuje velké očištění, velká meditace.
Prostě neexistují jiné způsoby, jak přeskočit do vyšších dimenzí. To jediné co dělám je, že vyzvu lidi, aby se očistili.

V průběhu mé práce s Jemným plánem, po asi třech letech intenzivní meditace a hustého čištění, mi Jemný plán řekl, že už mám status učitelky. A pod tímto statusem mi poskytli ochranu, dali mi síly, dali mi znalosti. Nemám žádné další statusy. Když tedy mluvím k lidem, říkám, že nejsem příchod Ježíše Krista, nejsem Spasitel světa, nevytvářím strany, nevytvářím náboženství, nevytvářím žádné seznamy, a nebudu se ucházet o pozici prezidenta. Jsem jen Nadežda Petrovna Tokareva, která má status učitele od Jemného plánu.
Na co mám nárok? Mám právo na úklid, mám právo osvobodit každého z vás, pokud s tím souhlasíte, zbavit vás negativity. A největším negativem je strach.“

Zajímavé je, že někdo, kdo má potřebu se holedbat tím, že je z carského rodu a kdo na svých akcích jednoznačně prohlašuje že vás instantně zbaví všeho zlého jenom tím že se nad vámi prapodivně pomodlí, vzápětí tvrdí, že nepřichází spasit svět… Protimluvy jsou u takových lidí běžné.

,,Když mluvili o šestnácti dimenzích, řekla jsem: Vím, co je 16. dimenze. Vím, co jsou božské energie. Vím, že to všechno je Hra. Nepotřebuji říkat, co je 16. dimenze, co je 9., prostě je znám.

A v televizi to vidíte, reklama, a to, co se obecně děje tam venku, když jsou lidé nuceni k hmotnému vidění jemné roviny, a to je 3., 4. dimenze. A my jsme z 16. dimenze, jsme „odtamtud“. Všichni víme, co dělat a jak to udělat.“

Naděžda dál popisuje svůj systém práce, ze kterého doslova mrazí:

,,Vždy pracuji nahlas. Protože nikdy nevíte, co ta teta, co tam stojí, šeptá. Nahlas říkám všechno, co z tebe odstraním. Je velmi důležité, aby byla místnost plná lidí. Čím více lidí, tím více energie je požadováno. Nyní to pocítíte sami. S velkou halou se pracuje ještě snadněji než s malou halou. Když je spotřeba hodně energie, negativa se vymyjou na všech úrovních.“

Tady Naděžda otevřeně přiznává, že k té své ,,duchovní práci“ používá životní energii účastníků přednášky. Tuto energii z nich odebere a pak ji použije pro manipulaci s jejich biopolem, kam vkládá cizorodé destruktivní implantáty, jak jednoznačně vyplývá z jejího vlastního popisu a životního příběhu.

,,Říkám: Já jsem, vím, zříkám se a osvobozuji … a vyjmenuji zápor. Můžete dokonce sledovat, jak tento zápor zmizí.“

Soupis vlastností, energetických parazitů, potíží, nebo charakterových vad, které Naděžda v meditaci jmenuje, je dlouhý… A celé to v závěru uzavírá 3x zopakovaným ,,Vykonat“, Češi by to spíš přeložili jako ,,Staniž se.“
Naděžda věří tomu, že umí z lidí ,,vyčistit“ jejich charakterové vady a prakticky všechny problémové struktury pouze tím, že si stoupne v uvolněném stavu před halu plnou lidí a začne vyjmenovávat. Jestli toto není jasná známka závažné duševní nemoci a spasitelský komplex, tak už opravdu nevím, co jiného byste chtěli jako důkaz.

,,Očistná meditace“ začíná na záznamu v čase 53:30. Důležitý fakt je ten, že video bylo nahráno na youtube 23.července 2018 a za tu dobu (ke dni kdy píšu tento článek) má na kontě 2068 vidění a 13 komentářů. Když zadáte heslo Токарева Надежда Петровна do vyhledávání, uvidíte kolik má ve skutečnosti diváků. Většina záznamů se pohybuje mezi 3-10 tisíci vidění.

Její nejslavnější video, na kterém vystupuje, má 99 tisíc a je na něm Naděžda celá v černém, jak provozuje ty svoje ,,očistné“ kejkle: https://www.youtube.com/watch?v=KmbIfJRoy30
Video pravděpodobně nabralo tolik vidění proto, že si ho mohli stoupenci pouštět pořád dokola, aby se mohli pravidelně ,,čistit“. Protože základem jejího učení je právě čistit se, čistit se, čistit se. Ale samozřejmě, že ne prací a prospěšnými skutky. Sezením na zadku a rozjímáním přece, to je to moderní duchovno.
Uvědomte si, že ruský trh je obrovský. Rusky mluví mnoho zemí a nabrat tedy na videu 10 tisíc když mluvíte rusky, je něco úplně jiného, než když mluvíte česky. Nota bene když máte být údajně ,,velká sibiřská vědma“. Taková úžasná osobnost by měla mít miliony a ne pár tisíc.

,,Az Am I Am… Vím, vím, vím, zříkám a osvobozuji každého, kdo je zde, každého, kdo mě vidí a slyší, ze všech jeho obav, urážek, hříchů, závislostí, závisti, nenávisti, hněvu, podrážděnosti, arogance, ctižádosti, chvály, ze všech starostí. Já vím, zříkám a osvobozuji každého z vás ze všech jeho negativních programů pro sebe, pro všechno, co je, včetně všech vašich zlých očí, škod, kletby, pomluvy, vět, žádostí, rad zaměřených na vztah k ostatním lidem. Já vím, zříkám a osvobozuji každého z vás od vašich myšlenek. Já vím, zříkám a osvobozuji každého z vás od všech ostatních lidí, pozitivních a negativních programů, také od zlých očí a ostatních poškození, kletby, pomluvy, kouzel lásky, závazků, žádostí, rad, od myšlenek všech lidí, od všech potíží, programování, přeprogramování. Já vím, zříkám a osvobozuji každého z vás od všech potíží, programování, přeprogramování, od všech posedlostí, od všech subosídlení, imputací, larev, od všech negativních struktur, které jsou uvnitř a vně vás, od všech negativních struktur které jsou uvnitř a vně vás, které jste krmili, jsou krmeny, nebo by mohly být krmeny každým z vás, mimo jiné od ďábla, démona, Satana a démonů všech druhů a hodností. Tady a teď, všude a vždy. Vykonat! Vykonat! Vykonat!
Az Am I Am. Já vím, zříkám a osvobozuji každého z vás od všech vnějších vlivů. Včetně vlivu reklamy, vlády, egregorálních struktur. Všechny přílohy k egregorálním strukturám zmizí, roztaví se, rozpustí se. Osvobozuji každého z vás od každého a všeho, co může ovlivnit vaši osobní volbu. Tady a teď, všude a vždy.“

Muži jsou duchovně zaostalí a žena nemá právo být single
Po meditaci pak přednáška pokračuje a Naděžda se radikalizuje. Doslova tvrdí, že ženy, které se narodily na tuto planetu, nemají karmu, že karmu si odpracovávají pouze muži a že žena má za úkol je provést procesem, protože ona je vysoká duše, která přišla z 12. dimenze.

,,Žena, která se narodila na Zemi, nemá právo nemít muže, manžela, netvořit pár. Jejím účelem je chránit muže.“

,,Muž také nemá právo žít sám bez ženy, protože bez prostoru vytvořeného ženou je jeho hra neosobní a nesmyslná.“

,,Jak říká Jemný plán, žena se narodila se sedmi otevřenými čakrami. To znamená, že zpočátku již vidí Jemný plán a zpočátku komunikuje s tímto plánem. Muž se rodí se čtyřmi otevřenými čakrami a vytváří pětidimenzionální hru. Žena vytváří osmirozměrnou hru, tj. ze sedmé dimenze vytváří osmou.“

Samozřejmě, že se člověk rodí s plně funkčním biopolem, do kterého čakry spadají. Pokud by některá nepracovala, znamenalo by to, že daná část těla nedostává vitální energii a tudíž by odumřela, nebo by zemřelo tělo. Podobné nesmysly o uzavřených čakrách vyplývají z naprostého nepochopení a neznalosti laiků, kteří si v knížce něco přečetli o čakrách a aniž by měli jakékoliv zkušenosti a rozuměli energiím, začnou si vymýšlet tyhle blbosti, aby pak měli koho léčit.
Každý člověk v zásadě něco má, co se dá lečit a pokud zrovna nic nemá, tak mu tu nemoc můžete vymyslet. Například že se mu čakra točí naopak a hned máte nového pacienta.
Z této části přednášky se také zdá, že má Naděžda nějaký zásadní problém s muži, ze kterých dělá méněcenné duchovní zaostalce.
A pokud jste žena, jste single, nemáte děti, nebo je nechcete a nesehnala jste si partnera, tak jste podle Naděždy také k ničemu. A je asi jedno, co vás k tomu vedlo.

,,Veduny jsou muži, kteří si již vypracovali pátou, šestou čakru, mohli také jít do sedmé a osmé dimenze. Žena si vždy vyvinula osmou dimenzi (tady je, na délku paže nad hlavou). Když jsme byli na expedici do Altaje, viděli jsme hroby kněžek, které měly takové účesy (uzel vlasů na hlavě). To není nic jiného, než osmá dimenze. Ženy, které mají sedm dimenzí, vyvinuly osmou.
Je velmi obtížné dosáhnout vyšších dimenzí v tom, co se děje nyní, v současných energiích. A teď se toho děje tolik. Prostor hry se úplně mění. A v tomto prostoru můžete snadno a klidně přeskočit nejen do 7., 8., ale také do 12. dimenze.
To je to, co děláme na seminářích, když čistíme a čistíme. Přeskočíme třikrát za sebou. Kluci mohou říci, že 12. dimenze je reálná. Samozřejmě se musíte nějak připravit, abyste se cítili dobře v těchto dvanácti dimenzích.
Přirozeně, když vložím bod „AZ AM“ do 12. dimenze, po chvíli, kdo ho tam dokáže udržet, ho udrží. A kdo to nedokáže, odtahuje se.

Božská podstata má právo vytvořit realitu tři dimenze pod sebou. Když jste ve 4., 5. dimenzi, můžete vytvořit realitu pouze ve 2. dimenzi. Když jste v osmé dimenzi (ženy), můžete vytvořit realitu páté dimenze. Když vyskočíte do 12. dimenze, můžete vytvořit realitu pro 9. dimenzi. A 9. dimenze je temný Nav, který má pro tuto dimenzi vlastní strukturu. Světlý Nav je 12. dimenze. Pokud si chcete vytvořit realitu sami pro sebe, musíte být alespoň ve 12. dimenzi.“

To je závěr přednášky. Asi vám to stačilo… mně to teda stačilo úplně.
A pokud by vám to nestačilo, tady https://www.youtube.com/watch?v=_u54DE1kc7U&feature=emb_logo máte ještě záznam další meditace překládaný do češtiny.

Závěr
Povídání o přeskakování do vyšších dimenzí je naprosto mylné. Přestupem do dimenze i jen o jediný stupeň výš než je naše, se na místě odhmotníte a pro lidi v této úrovni přestanete existovat. Vaše rezonance už nebude shodná s místní. Takže si každý může snadno ověřit, jestli to co Naděžda slibuje, je skutečně pravda. Pokud vám někdo tvrdí, že vás přenesl do 5D a vy jste přitom stále tady, dýcháte, jíte, defekujete, chodíte spát a ostatní lidé vás vidí a mohou si na vás sáhnout, můžete si být jistí tím, že jste rozhodně nikam nepřevibrovali a že vás guru jenom lakuje.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-11 02:52:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no ne 0.0 ten článek je promáklej. na toto si musim udělat víc času.

Ikona diskutujiciho sahara 2020-10-11 09:46:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žasnem ……kolko hlupych ludi veri nejakej psychicky narusenej Nadežde
Aluška dik za poučný článok.

Ikona diskutujiciho Vašek 2020-10-11 18:03:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S přítelkyní jsme tady v Čechách chodili k jedné podobné paní do „Školy života“. Absolventy kurzu na závěr pozdvihla na „úroveň božství“. Toho jsem se bohužel nedočkal, protože mě ztratila v okamžiku, kdy mi po kinklání kyvadlem řekla, že mám za sebou 8500 minulých životů a na jiné seanci to bylo už jen 6000. Po mém dotazu, kam se mi ztratilo těch 2500 minulých životů začala vykládat něco o transformaci přes vesmír, načež jsme se rozloučili. Těch nemocných lidí lidí je tady víc a někteří z nich skutečně i nějaký dar mají, ale neumějí ho ukočírovat a začnou si tam přidávat svoje fantazie a sejdou z cesty.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-11 21:54:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je moooc vtipný 😀 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-11 23:31:43
Ikona diskutujiciho
sipka

škola života 😂😂😂 nééé

Ikona diskutujiciho Barbora 2020-10-11 18:42:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nj, dneska se každý pořád vrtá v osobních věcech někoho jiného, aby měl teda ten pocit dialogu, což mě tak akorát sere. Lidi stejně nakonec ty osobní věci nezajímají, každý si mele svou a hledá, na čem by vás vykoupal a kde by se povýšil. Ať už energeticky, nebo jinak. Já jsem třeba zjistila, že cokoliv, co mi jakkoliv zasáhne do mých energií, je špatně. Mně je dobře, jak mi je. A může mi být všelijak, ale to je přece v pohodě. Proč se furt někdo snaží něco s energiemi dělat? Vždyť je to úplně jedno. Běž ven, měj rád jídlo (jakýkoliv!), užívej si dobrou společnost, protože emocionální zdraví je asi to nejdůležitější, a věnuj se něčemu, co ti dělá radost. Všichni pořád hledají nějaké nesmysly. Je ti blbě? Možná by se leckdo ošklíbal, ale třeba takový vaření nebo úklid hezky postaví na zem. Mám všech těhlech manipulátorů přes pocity strachu, viny a nějakýho zranění tak akorát. Možná bychom se divili, kdybychom skutečně museli pro naše přežití denně něco dělat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-11 22:01:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Barčo, tohle je samostatný lidský druh. To jsou lidi, kteří svoje osobní a duševní problémy nedokážou přijmout a neumí za ně převzít osobní zodpovědnost. Jsou v pozici oběti a myslí si, že za to zásadně může něco nebo někdo, ale nikdy ne oni sami. Praktická řešení odmítají a naopak se ještě naštvou, když jim řekneš, že instantní pilulka není. Naposledy mi psala nějaká paní, chtěla znát nějaké prokletí nebo černý rituál na ženskou, která jí v práci dělá peklo a šikanuje ji. Když jí přišla odpověď, že si to s ní musí vyříkat napřímo, nebo odejít z práce, že žádné kouzlo není které by té paní přičarovalo jinou povahu, tak byla nespokojená a odepsala mi ,,myslela jsem si, že něco umíte.“ Jakobych já měla být odpovědná za její osobní problémy a jakobych snad měla chtít nebo mít povinnost to za ni řešit, jakoby byla malé děcko, které musí maminka vodit do školky. Nebude to řešit, radši se zkouší věšet na jiné lidi a hledá černé mágy, co tu babu proklejou. Já už to mám někde, ale překvapuje mě, že si někdo myslí, že bych něco takového udělala, že snad takové věci provádím, nebo že bych mohla být tak strašně blbá… Vypadám snad na to? Rozhodně ne.
A samozřejmě, že vyříkání je podle ní zbytečné a práci měnit nechce – tak na co mi teda píše, když to řešit nechce, pomyslíš si… No tak buď napíše nějakému černému mágovi, který udělá problémy jí i té kolegyni, nebo půjde do školy života, nebo na seminář tokarevy a bude se tam duchovně očišťovat, místo aby zvedla prcinu a šla s tím problémem reálně něco dělat. 🙂

Ikona diskutujiciho Barbora 2020-10-12 11:13:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, já si někdy říkám, jestli jsem sama někdy taková… Člověku to musí ujet. Jen to prostě nechápu, ale to je taky asi daný českou povahou. Češi se pořád nad někoho potřebují názorově povyšovat. Potřebujou těm druhým dokázat, že dotyčnej je hloupej, naivní, že má hloupý postoje a názory, a když se jim to povede, jsou štěstím bez sebe nebo jsou tzv. milí. Nechápu, jak si ty lidi můžou myslet, že jedinec, kterej něco ví, cítí a má nějakej charakter, by se takhle choval. Třeba jsem teď byla v kině na tom Šarlatánovi a celý to pojetí tématu je fakt smutný. O to hůř, že ten film vyhrál nějakou posranou berlínskou cenu. Ostatní země prostě chtějí, abychom vůči našim silám neměli žádnej respekt, soudržnost, nic. A tak nás v tom vždycky rádi podpořej a klidně nám daj nějakou cenu a poplácaj po rameni, a my si to jako ťuklí necháme nakukat. Mám jednu oblíbenou youtuberku, taková milá a pořádná slečna, založením elegantní dáma. Vypulírovanej byt a má taky doma krystaly, že se jí líbí a dělaj jí dobře. Nedávno se vytasila se svou úplně první značkou – začala vyrábět čistící masku na obličej. No a protože krystaly jsou pro ní vysoce terapeutické a cítí se s nima dobře, tak z ametystů začala dělat prášek a dala to do tý masky, jakože srdeční záležitost, a když to může mít i na obličeji, no tak super! Já jsem z toho jen unavená. Furt se mi někdo snaží otevřít oči, abych i já pochopila, že jsem hloupá a naivní 😀 No tak jo, i kdyby, tak co? Proč to pořád někomu vadí? 😀 Není tu žádné sebevědomí, respekt a vlastní síla.

Ikona diskutujiciho marian 2020-10-11 18:53:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno by bolo dobré sa pozrieť aj na Alberta Ignatenka

Ikona diskutujiciho Martina 2020-10-21 15:29:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, etalon v ruštině znamená odkaz. A ačkoliv do hloubky nerozumím podstatě toho slova, tak mi to sedí i s etalonem měřící jednotky – chápu to jako nějakou referenci, podle které se ostatní měřící jednotky (metr, kilogram) nastavují, kalibrují.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-21 16:17:26
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Etalon“ jako slovo je z těch českých webů. Tak to tam napsali čeští autoři. Pokud by šlo o chybný překlad, není to na moje triko 😀
každopádně kdybys vyměnila slovo odkaz za etalon, nedávalo by to smysl už vůbec..

A etalon kilogramu je takový veliký železný kužel pod pokličkou a uzavčený někde v archivu a představuje základ pro kilogram jako měrnou jednotku. Čili aby mohl existovat kilogram jako pojem, tak existuje předmět, který váží přesně ten kilogram a představuje vzor pro ostatní měřidla.

Ikona diskutujiciho rudo 2020-10-22 10:40:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alusko

mohla by si takto podrobne prekadrovat tu italsku cikanku – LOUISA MORATORE (?)
co chodi alebo chodila kazdy rok do Ceska

na tu znamu ezo-spirit Kubasovu Chalupu

v roku 2012 slubovala ze sa Zem na 3 dni zastavi a bude 72 hodin uplna tma – ako priklad

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-22 12:43:21
Ikona diskutujiciho
sipka

a je fakt nutné dělat rozbor? nestačí se na ni jenom podívat? podle mě to mluví za vše

… tož kouknu, ale musím najít zdroje, nechci si nic táhnout z paty jenom tak bez podkladů

Ikona diskutujiciho Max 2020-10-22 15:47:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

webowky tartaria.sk tiež úzko spolupracujú s touto vedmou. Zrejme preto sa tam dajú dočítať také perly ako, že Schumanova rezonancia je v súčasnosti nad hodnotou 40 Hz a občas aj na hodnote 120 Hz. Nechápem prečo sa orientujú podľa grafu tých vedcov o ktorých hovoria, že nič nevedia a nerozumejú tomu prečo je to na 120 Hz. Podľa mňa by si mali orientovať podľa Ezo prístroja virguľa a správne odčítať hodnotu v Hz na tom ako sa to pohne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-22 17:27:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Dívala jsem se na aktuální graf, vypadá to na 7-8Hz

Ikona diskutujiciho Janko 2020-10-22 19:41:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ozaj pýtam sa vás koľko vám zaplatili za ten článok Hm ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-22 21:43:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Janko, nevím kdo by mi za ten rozbor měl platit, je to hodně dementní poznámka. Ale jestli vás skutečně zajímá důvod k uveřejnění, tak je to zájem o pravdu a snaha ochránit naše rodáky před touhle babou jagou. Je to moje práce a moje poslání, pomáhat lidem a varovat je před nekalostmi, protože to tady nikdo místo mě neudělá. Mnozí samozvaní léčitelé si lezou do vlastního zadku a jejich publikum zapomíná na zdravý rozum.

Ikona diskutujiciho účastník zájazdu :) 2020-10-22 20:49:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S touto pani mám svoju skúsenosť. Bola som s ňou v lese, teda nie iba s ňou, ale v skupine tých, čo prišli na jej seminár. Laubert ju pred časom vláčil po Slovensku a boli aj v Čechách, chodili hlavne po lesoch, že očisťujú miesta sily. Mala so sebou dve Rusky, ktoré robili individuálne čistky. Za individuálne sedenie, asi 30 minút, si účtovali po 30 eur na osobu. Za deň seminára dali asi 20 individuálnych sedení, popri Nadežde ktorá robila hlavný seminár pomimo k tým individuálnym čistkám. Platilo sa každé zvlášť, samostatne hlavný seminár a samostatne individuálna čistka. Tak sa dá zhruba spočítať si, koľko si za svoj pobyt u nás asi zarobili. Čo sa týka Nadeždy ako osoby, správala sa v podstate ako taký plachý guru. Hovoriť s ňou mohol iba Laubert. S účastníkmi seminára sa priamo nebavila, dokonca sa vyhýbala aj očnému kontaktu. Samozrejme, že som na ňu bola zvedavá a chcela som ju osobne pozdraviť, aspoň ruku podať a povedať privet, ale ona ani očný kontakt nevydržala a vyslovene predo mnou ušla. Mimo seminárov, kde pôsobí ako suverénka, sa bavila len s tými Ruskami, čo boli s ňou a s Laubertom, ktorého tam mala ako styčného dôstojníka. Mala som z nej rozporuplný pocit. Počas seminára je iná a v súkromí je iná, ako keby striedala osobnosti. Na tej prechádzke v lese sa natlačila dopredu skupiny, že ona musí viesť, ako generál na čele – ja perva, ja perva – lebo že iba ona je schopná rozrážať priestor a my ostatní musíme ísť v závese za ňou, aby sme išli po tej energii, ktorú ona vytvorí, niečo ako bezpečnostný koridor. Bolo mi to smiešne, ale ľudia ju brali vážne, tak som bola ticho a myslela si svoje. Keď sme prišli na miesto sily, tak sme sa tam mali postaviť a zúčastniť sa nejakého obradu. Bolo nám povedané, aby sme zavreli oči, lebo že tak budeme lepšie vnímať. Postavila som sa úplne na kraj, trocha mimo hlavnej grupy lebo som sa nechcela tlačiť a tam úplne na kraji som stála so zavretými očami a počúvala ten akože obrad. Po pár minútach som začala cítiť nejakú akoby energiu za mojim chrbtom, až som musela otvoriť oči a otočiť sa, čo to má byť ako. A hádajte čo. Tesne za mnou, pár centimetrov za mojim chrbtom, stojí pani vedma, v celej svojej nádhere. Mala stáť na prostriedku, ako hlavná hviezda, a ona zatiaľ na samom kraji za chrbtom niekoho, komu celá tá obradná habaďura už začínala liezť pomaly na nervy (aj by som použila slovo rituál). Aj som už ľutovala, že som tam vôbec išla. Tak som spravila dva kroky stranou a naznačila jej, aby išla dopredu, že ju púšťam dopredu. Nech ide do centra grupy. Tam má poklonnikov. Neviem prečo si vybrala práve miesto v mojom tieni, hneď za mojim chrbtom. Ale ani vtedy, pár centimetrov odo mňa, vyslovene face-to-face, sa mi nepozrela do očí. Vyslovene sa otvorenému priamemu kontaktu vyhýbala a po seminári veľmi rýchlo odišla, teda Laubert ju odviezol hneď preč. Žiadne otázky alebo debata s ľuďmi. Rýchlo preč. Nechápem teda, načo okolo nej buduje Laubert taký kult osobnosti, keď tá pani je vo svojej podstate plachá. Ona vôbec nemá silnú osobnosť. Skôr hrá rolu, do ktorej ju niekto vmanévroval. — Situačný prídavok: Sranda, že práve teraz počúvam na pozadí video s inou Ruskou vedmou, ktorá vysvetľuje niečo na inú tému, no ako píšem tento príspevok, počujem ju hovoriť slová o lživej nadežde, ktorá je „žertvoj i nasiľnikom odnovremenno“, v preklade o lživej nádeji (nadežde), ktorá je sama obeťou aj násilníkom naraz. Akosi podivne mi tieto slová pasujú to tohto komentára. — (ešte dodám, že táto iná ruská vedma sa volá Viktória, víťazstvo, a povedala, okrem iného, jednu podstatnú vec: ako bárku nazveš, tak bude plávať. Asi toľko na tému o duchovných učiteľoch.)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-22 21:50:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak je to jasné. Celá věc byla jenom o tom, vydojit z vás peníze. To že se na tebe nepodívá není plachost, to dělají lidé, kteří neuznávají druhého člověka, nebo jím pohrdají, nemají o něho zájem a nechtějí slyšet co si myslí. Dělají to lidé, co považují druhé za nižší plebs. Ignorace, zejména ignorace směrem k platícímu zákazníkovi, je velice neslušná a naprosto nevhodná. A k druhému pořadateli se raději ani nevyjadřovat, už mi na něj také chodí stížnosti od bývalých zákazníků.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-22 21:38:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem tenhle článek byl i na tadescu. A přišel tam zajímavý koment. Tak pro doplnění ho hodím i sem:

V Rusku a na ukraine pred nou jasnovidci varuju az tak, ze na nu netreba mysliet a uz vobec vyslovovat jej meno pre jej spojenie na velmi tazke vibracie. Ak upriamenie pozornosti je darovanou energiou, tak potom sa moze otvorit kanal…? Ja nie som jasnovidec, podavam ako som citala a pocula naa ruskych kanaloch. Lubim vas a dakujem Aluske, ze tomasa nakoniec ukecala k jeho stranke a carstenovi a terezke za podporu tejto stranky.

Ikona diskutujiciho ika 2020-10-22 23:10:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, môžeš prosím niečo k tomu preklínaniu? niekde (asi tartaria) som čítala, že práve preklínať zlo a zlých by sme mali, nie tak ako nás učí cirkev a kliatby zakazuje. Už si to veľmi nepamätám, ale strácam sa v tom.
Možno by som sa rada opýtala aj na pani Editu Radoju Jónyovú, poriada Červené stany, Ženské kruhy, slovanské ženské cvičenie Čarovníc (kurzy). Už už som sa mala jedného zúčastniť, ale akosi ma niečo vnútorne zhaltovalo. Táto tématika slovanstva a ženskosti v nás so mnou rezonuje, len som si nie istá touto paňou. Nemôžem ale nič v zlom a ani si nedovolím, nakoľko je mi ťažko súdiť niekoho, koho nepoznám. Krásny večer. Ika

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-23 07:19:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle zákonů vesmíru nemáš nikomu přát zlo ani mu žádným způsobem škodit. Žij a nech žít. Pokud někoho proklínáš, deláš černou magii, která se později vždy obrátí proti tobě a nikoho nezajímá, jestli si to ta dotyčná osoba ,,zaslouží“. To už je lepší dát si navzájem pár facek, než čarovat nad jeho fotkou, kydyž to napíšu takhle blbě.

Ikona diskutujiciho Max 2020-10-23 13:25:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Schumanova fekfencia ani iná nebude, inak by sme prišli o rozum. Všetky živé bytosti sú naviazané na hlavnú (najnižšiu) frekfenciu. Možné variáce hlavnej sú v rozmedzí od 7 do 11 Hz. Zmena frekfencie nás ovlivňuje viac ako si myslíme. Väčšie zmeny by mali za následok napríklad bolesti hlavy, dezorientáciu, nevolnosť, závraty atď. Len sa podivujem na tom, odkiaľ zobrali hodnoty väčšie ako 40 Hz, pretože príjímacia stanica ktorej grafy pozorujú má aparatúru, ktorá funguje len do 40 Hz. To ale na tartaria.sk nevedia.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-24 01:20:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na pravé tzv. duchovno nikdo nepotřebuje diplom (!!!)

Ikona diskutujiciho Max 2020-10-25 19:14:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tartaria.sk píšu o Schumanovej frekfencii zrejme tí, ktorí neuznávajú školský systém a do školy asi nikdy ani nechodili. Veď môžete posúdiť sami a uvidíte, že nedokážu ani ten graf prečítať správne a nevedia čo znamená index A1 na grafe amplitúdy. Zrejme si myslia, že amplitúda je to isté ako frekfencia.

Ikona diskutujiciho L. M. 2020-11-07 05:47:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alenka

prečo si tak skalopevne presvedčená, že nás vesmír ma iba 9 dimenzií? Zaujímalo by ma odkiaľ máš prebratú túto nepravdivú informáciu. V krátkosti je nás vesmír tvorený piatimi úrovňami, každá po 3 dimenziách (3×5 = 15). Ďakujem za odpoveď

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-07 08:42:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem žádná Alenka a tvá teorie je naprosto mylná.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-11-07 13:15:59
Ikona diskutujiciho
sipka

L.M.
Jj,děláš,že něco víš o vesmíru,a přitom ani neumíš správně přečíst jméno Alue (Aluška).Hm,to je tedy opravdu VELMI SMUTNÉ.

Ikona diskutujiciho DaM 2020-12-15 15:07:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážená paní, pokud chcete diskutovat na webu aluška.org, přečtěte si podmínky používání webu a dodržujte je. Odkaz najdete v patičce. s pozdravem Alue

Ikona diskutujiciho Nelka 2022-06-24 16:20:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno suhlasim s článkom. Robí aj agendu ziviclovekovia. Pár ľudí po stretnutí s touto skupinou bolo veľmi vážne chorých. Aj keď sa k nim nepridali, stačila účasť a ochoreli. Dovtedy boli zdraví. Preklinaju a hovoria o sebe že sú vyvolení… Už to je čierna mágia. Môj názor. Dávajte si na nich pozor.

Ikona diskutujiciho Helena Haluška 2022-07-21 10:30:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa prekvapuje názor človeka, ktorý chodí na tieto ich semináre a je tam zdôrazňovanie ,, že bude zachránený len biely človek“, je 16rozmernosti ktoré môže zase dosiahnuť len biely človek….miesanci, tmavý ľudia sú údajne vytvorený z inej hmoty ….
Je to vôbec možné takto stavať teóriu na farbe pleti ľudí?A kto čo môže dosiahnuť 16rozmerov, existujú vôbec?

Prosím o nějaký koment.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-21 10:35:13
Ikona diskutujiciho
sipka

vůbec bych se být vámi nebavila na internetu o ničem co nějak souvisí s rasou protože dneska lidi chodí na výslechy i za to že dají na chlebíčky písmenko Z z papriky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek