Návod k rozpoznání prokletí a vlivu temné magie s použitím slepičího vajíčka

21.6.2019 v Návody 42

Jeden z nejpopulárnějších čarodějných způsobů, jak rozpoznat zlou magii, nebo jestli jste cílem zlovolných vlivů, je následující technika věštění z vajec. Je to velmi stará metoda, kterou v minulosti používaly čarodějky a babky bylinkářky po celá staletí. Technika, kterou budu popisovat, se používá jednak pro pohlcení destruktivní energie, zároveň na detekci uvalených kleteb a vlivu temné energie, které vyžadují vaši okamžitou pozornost.Detekce zlé magie: Starověká technika věštění
Než začneme, vezměte si čistou průhlednou mísu (hladkou skleněnou), naplňte ji vodou, přidejte do vody kapku éterického oleje a modlete se k Vesmíru, aby požehnal tuto směs a nechal vás uvidět pravdu. Tím vodu nakódujete, aby získala potřebné vlastnosti a řekla vám, co se s vámi aktuálně děje. Po dokončení prosby vezměte vejce z ledničky a přejte si, aby vejce absorbovalo jakoukoliv destruktivní energii a kletbu, která by se mohla nacházet ve vašem biopoli. Můžete si představovat, jak z vás odchází všechno zlé do vajíčka.

 

Rituál
Umístěte vajíčko do pole vaší korunní čakry, to je asi 10-20 cm nad hlavou. Počkejte asi půl minuty, až minutu. Pak pomaličku přesuňte vajíčko přes zadní část hlavy, za krkem, podél páteře do středu zad a od prostředku zad (srdeční čakry) ho obkružte okolo vašeho hrudníku. Stále myslete na destruktivní energii, kterou vejce právě absorbuje a pomáhejte tomu svou vizualizací.
Pak si chvilku položte vejce i na otevřené dlaně rukou a přejeďte s ním i přes holá chodidla. Je naprosto nezbytné posunovat vajíčko pouze směrem odshora dolů.
Můžete mít během procesu pocit, nebo mentální obraz, kdy si uvědomíte, že chcete nebo potřebujete dát vajíčko na konkrétní místo, které není v návodu přímo napsané. Pokud se to stane, řiďte se svou intuicí a vajíčko na daném místě alespoň minutu podržte.

Potom vajíčko rozklepněte a nalijte jeho obsah do mísy s připravenou vodou. Sledujte, jestli se tam udělají nějaké vzorce a věnujte pozornost jakýmkoliv příznakům nebo abnormalitám. Hledejte krev, nebo změny barvy.

Následující poznámky vám pomohou při interpretaci:

Pokud vajíčko páchne, je v něm krev, nebo se voda zakalí, pak jsou to známky zlovolné magie namířené proti vám a je potřeba začít se energeticky čistit a chránit.

Pokud ve žloutku uvidíte obličej, pak je to tvář vašeho nepřítele který vám přeje zlo a musíte s ním být velmi opatrní. Pravděpodobně víte, kdo vás nejvíc nesnáší a kdo vám přeje zlo. Pokud ano, zde je další návod, který můžete rovnou aplikovat:  Rituál s růží: jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou
Je potřeba odpustit této osobě a neposílat na ni žádné zlo zpátky. Pamatujte, že nenávist tvoří další nenávist.

Pokud je vyjevený obličej úzký, pak se jedná o muže. Pokud je obličej kulatý, je to žena. To vám může pomoci s vaší interpretací, ale nezapomeňte použít i svou intuici. Mějte na paměti, že je to starodávný postup, není exaktní a upřesňující indície by vám měla dát vaše intuice, váš mentální obraz, nebo pocit. Věštění z čehokoliv je spojení viditelného s tím, co se vám vyjeví vnitřně. Proto vykládejte s citem.

Pokud má žloutek tvar oka, pak to znamená, že jste byli zasaženi – uhranuti – zlým pohledem.

Pokud jsou ve vodě malé bubliny, pak to znamená, že zlovolná energie již byla neutralizována vnějšími silami. Mohli do toho zasáhnout vaši duchovní strážci, nebo vaše ochranné rituály vás zachránily před problémy. I přesto se doporučuje posílit nebo obnovit své ochrany.

Pokud je voda čistá, bez podivných tvarů, bez známek krve, nebo bez zápachu, pak to znamená, že proti vám nemíří žádná temná magie, ani nejste prokletí. Posílejte svou lásku do Vesmíru. Jste v bezpečí.

Když jste se čtením hotoví, vykopejte díru do země, vylijte tam obsah mísy a zahrabte důlek. Nedotýkejte se směsi při vylévání a neohlížejte se při odchodu zpět, když jste hotovi. Je to speciálně důležité u čtení, které ukázalo zlou energii a dělá se to proto, abyste se zpětně nenapojili na již staženou destrukci a nevolali si ji zpátky na sebe.

Nyní jste si vědomi toho, co se děje ve vašem životě. Nyní je čas na nějakou akci.


napsala Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-21 03:54:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkám to pořád dokola; ty víš tolik zajímavých věcí! Když si vezmu, že tolik lidí tam venku nevěří ani na to, že mají duši… 😮 to je hrozná představa. Mně spíš naopak trvalo nějakou tu dobu pochopit, že mám tělo 😀 oni se cítí být tělem, my se cítíme být dušemi, které mají tělo půjčené.

A ty rituály v článku jsou moc zajímavé. Sotva vím o tom, že existuje čtení z kávy, natož tohle. Díky! Další článek, který si uložím.

Ikona diskutujiciho Ajuška 2019-06-30 21:41:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimave…:-) Ja si zase cely život myslim(a to uz mi je 42),ze jsem tohle hmatatelne telo vyhrala v nejake „vesmirne loterii..:-) “ Duchovne jsem v poradku,muj život po tisici kopancích je vicemene taky v poradku-ale to telo…:-) Za 42 let se mi ještě neomrzelo…Ten pocit vanku na kuzi,vsemozne vune a pachy,dotyk milovaného člověka,vune a nasledovne chut skvělého jidla,koupel,unava po sportu a mohla bych pokracovat dal a dal…Ja mam proste pocit,ze jsem sve telo bud vyhrala v loterii,nebo ho na cas dostala za odmenu,anebo jsem si to proste jen prala-prijit na svet a okusit vse,co s telem souvisi….Samozrejme jsem poznala i spoustu skutecne fyzicke bolesti….ale presto si porad ještě jakoby s úžasem i po tech letech telo vychutnavam….:-) Takze….nezamerujte se pouze na duchovno—tady jste ve 3D,v materialnim svete a k tomu telo patri…Jen se všichni naucte ho vazne milovat a brat jakoby jste si koupili velmi drahy vuz-a podle toho o nej pecovali….da vam spoustu radosti…:-) P.S. jinak v kombinaci s myslenim je telo neuveritelna věc…cely život jsem vysoka a stihla–dobra,vysku neovlivnime,ale kdykoliv mam obdobi,kdy napr.pul roku jedu na sladkosti–nepriberu nic,protoze si dokazu v hlave vytvořit pocit,ze tak jako auta jezdi na benzin–ja jezdim na sladke…:-) a takhle mi to funguje i s smazenym jídlem apod.—-ovšem jakmile jim sladke moc v obdobi,kdy jsem si do hlavy nasadila jinou stravu–potom taky priberu!!!

Ikona diskutujiciho MUDrland Wenca 2019-07-21 15:36:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Ajuško, s tou výhrou těla loterii, mám tomu rozumět tak že jsi se nepotatila a nepomamila? Máš pocit že snad ani s nimi nejsi geneticky příbuzná?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-22 01:58:08
Ikona diskutujiciho
sipka

„Jen se všichni naucte ho vazne milovat a brat jakoby jste si koupili velmi drahy vuz-a podle toho o nej pecovali“ – tývado to je fajn myšlenka, díky!

Ikona diskutujiciho kuník 2019-06-21 07:57:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pak pomaličku přesuňte vajíčko přes zadní část hlavy, za krkem, podél páteře do středu zad a od prostředku zad (srdeční čakry) ho obkružte okolo vašeho hrudníku.

Tohle se dá udělat bez zlámání rukou ? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 08:39:54
Ikona diskutujiciho
sipka

já to udělám úplně v pohodě… správná čarodějnice totiž pravidelně cvičí, aby měla kondičku, byla ohebná a mohla lítat po nocích na smetáku

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-21 15:52:11
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀 jo přesně. Úplně tě vidim, jak letíš 😀 a bez magie, koště by se vzneslo jen silou tvojí vůle!

Ikona diskutujiciho Richard Král 2019-06-21 08:15:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj) tohle rozhodně zkusím, ale musím se podělit o sen co se mi dnes zdál.. Šlo o doslova na nebevzetí, probíhalo to asi tak, že jsem procházel s lidma městem a viděl jak určité duše jsou v záři neseni směrem k nebi(kupodivu hodně koček, lidí ani moc ne), ale u mě furt nic, šel jsem dál a dál až jsme se zastavili na jednom místě, čekal jsem co se bude dít, začla hrát hudba a začli jsme tancovat, že je to naposled tady a v tom jsem viděl jak se žene voda, hned jsme začli (ne vyložene utíkat, ale vzdalovat se od vody, voda se hnala všude ulicema a v tom jsem z ničeho nic nemohl popadnout dech, začínal jsem se dusit a v tom, jsem si řekl(zaslechl), že se musím očistit, objevil se papír, kde bylo něco napsaný červeně, co si pamatuji tak tam byla známka D(což je za 4) a na to, jsem originál vletěl do pekla, přelítal jsem nad, ale nemohl jsem zaostřit, ale bylo mi to jasný..(trvalo to tak maximálně pět vteřin)..v tu ránu jsem se probudil a upřímně, jako by ve mě něco umřelo, jako tělo bez duše.. bez emocí, jak říkám, tělo bez duše.. Pak přišlo prozření, že jsem sobec vůči lidem co mám rád.. a ozval se mi hlas v hlavě, že je hrozně rád, že jsem si to uvědomil a v tom jsem dostal husí kůži a zhluboka jsem se nadechl a jako by jsem se vrátil zpátky, (ikdyž jsem tu furt byl, v podstatě nebyl…)… konec… musel jsem s tím ven, jinak je mi 25 let a celý život jako bych žil na hraně mezi dobrem a zlem, snažím se být pořád lepším a lepším, měl jsem dlouhodobé problémy s drogami tak od 16, dost podobný jako předešlý článek, dost nehezký věci jsem viděl, ale naivně jsem si myslel, že bude líp.. nebylo.., seknul jsem dá se říct se vším(nejvíc zasažen jsem byl pervitinem, ale jsem zaplať pánbůh z toho venku – už tak rok/dva.. ale vyměnil jsem to za extazy,mdma,lsd a všelijaký kombinace, z toho už jsem taky naštěstí tak od srpna venku..), a tak týden zpět se mi zdál taky sen, kde se mi zjevila žena a řekla mi ať jdu s ní, ale na to jsem odvětil, že s ní rozhodně nikam nejdu, tak mi řekla, ať se vykašlu na trávu, jinak budu mít problémy… nehulím… co mi zbylo je bohužel zatím kouření a alkohol(v minimální míře, občas si dám pivo a jednou za čas panáka, kouřím ale dost).. co mi došlo, že je sice hezký, že se snažím zlepšit, ale zapomínám na okolí a jsem spíše zahleděný do sebe.. mohl bych se tu ještě rozepsat víc do detailu, ale jsem rád, že jsem se aspoň podělil o něco… hrozně bych se chtěl dozvědět něco o minulých životech a konečně se pořádně vrhnout na ochranu, očistu (nejen u sebe) a plno dalších věcí.. musím říct, že lavor se solí mi pomohl dost od samovolných destruktivních myšlenek, ale vnitřně vím, že jsem ještě dost zanesenej… budu posilovat trpělivost,vůli a doufám, že jednou se hrdě vrátím na nebe a řeknu, že jsem v tomhle zkaženém světě uspěl.. děkuji, hezký den.. Jinak moc hezky píšeš)

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-06-21 09:01:39
Ikona diskutujiciho
sipka

„já to udělám úplně v pohodě… správná čarodějnice totiž pravidelně cvičí, aby měla kondičku, byla ohebná a mohla lítat po nocích na smetáku“
-Alue 2019
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dotaz: 1- musí tam být eterický olej?
2 – nestačilo by to vylít do záchodu? 😀

Jinak moc díky za článek! Tyhle typy článků miluji!!!!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 09:34:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Éterický olej se tam dává jako symbol ochrany čtecí mísy před vnějšími vlivy, takže použít nějaký, který je s ochranou tradičně spojen, většina lidí má doma například levanduli.

Pokud se provede rituál, který stahuje destrukci, pak vyléváním obsahu uvnitř domu tu destrukci znova vypouštíš uvnitř domu a proto se s tím chodí ven. Země si to vezme, ta ví co s tím dělat.

Ikona diskutujiciho Richard Král 2019-06-21 08:49:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě když už jsem to nakousnul, mám takovou otázku, jako malýmu se mi zdával často furt a ten samej sen.. bydleli jsme v bytě v paneláku v prvním patře.. normálně jsem spal, ale klasická reálná vize, ležel jsem v pokoji na posteli, postel se semnou vznesla, vyletěla pomalu z bytu a pak po schodech jsem sjížděl dolu a přímo pod schodama se otevírala brána( jsem si jistej, že do nebe to nebylo).. ještě třeba někdy v deseti, jsem vyvolával sám čarodějnici, potom co PŘILETĚLA před okno, jsem se hrozně rozbrečel, schoval a věřte mi, že už jsem to nikdy nezkoušel.. proto mě zajímají ty minulé životy, je možný, že jsem byl nějakej černokněžník a uhání mě to dodnes? :d

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 09:36:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz… jakože jsi opravdu v reálu, vědomě a při plném vědomí přivolával čarodějnici a ona skutečně, v reálu, při tvém plném vědomí, přiletěla před okno? chápu to správně? A pokud jo, jak vypadala? Strašně mě to zajímá!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 09:38:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak k tomu opakujícímu se snu: Tyhle druhy snů, co se pořád vrací, mají hluboký význam a silnou symboliku. Já jako dítě měla jednu stále se opakující noční můru, taky jsem dlouho nechápala její význam, až po letech mi došlo, že to byl sen, který mi ukazoval, že doma nejsem doma, že mě tam žere a hlídá matrix a až když jsem se vystěhovala, pak se mi ten sen už nikdy nezdál.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 09:43:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se totiž před nedávnem pídila, odkud se berou pověry o zlých čarodějnicích na koštěti a odpověď byla, že skutečně existovaly a ještě dodneška velmi vzácně existují.. jednou jsem dokonce našla film, kde byla taková baba natočená, jak letí. Připadá mi to naprosto neskutečné, ale zároveň si říkám, že odněkud se to muselo vzít, že naši předci snad nebyli úplně blbí.

Ikona diskutujiciho Richard Král 2019-06-21 10:34:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ano plně při vědomí.. je to už tak 15 let, byl večer, už byla tma, hádám tak kolem desátý+-, seděl jsem na posteli přímo u okna, bez závěsu, klasický panelákový, na po třetí co jsem pronesl tu frázi vyvolávám…, přiletěla, co si vybavím, že přiletěla fakt tak maximálně půl metru od okna, naaštěstí měla otočenou hlavu na druhou stranu, za což jsem fakt rád, protože by mě to mohlo děsit ještě teď a co si vybavuju než jsem se schoval, přiletěla na koštěti, měla červenej šátek přes hlavu zavázanej dozadu, silnější postava s hrbem, spíš tlustší a měla ten klasickej odrbanej outfit, jak nějaký bylinkářky ze starejch dob, sukni, ještě nějakěj přehoz přes záda.. na takovýhle věci se nezapomíná.. potom mě dlouhodobě furt někdo naháněl ve snech, protože jsem ji podle mně neodvolal, ale postupem času, jsem poprosil, poděkoval a pohoda… máš pravdu, každá bytost musí být založená na nějakým reálným podkladu,.. každopádně nedoporučuju

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-21 11:17:16
Ikona diskutujiciho
sipka

týýýýýjoo! :O :O :O :O :O

Ikona diskutujiciho Amálka 2019-06-21 20:38:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Manžel ji také viděl, když byl dítě. Večer se v 7. patře paneláku díval z okna a najednou se asi 400 m od něj začaly na jeřábu rozsvěcovat světla. Když se ale najednou světlo úplně na vrcholu k němu začalo blížit, lekl se a mazal do postele. Za chvilku uslyšel, jak někdo ťuká na sklo, tak se podíval a byla tam! Hleděla přes okno přímo na něj, měla dlouhé šedé vlasy. Jestli měla koště to nepostřehl, ale určitě přiletěla. Zachumlal se do peřiny a už se znovu nepodíval. Nikdy na to nezapomene.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-21 23:45:28
Ikona diskutujiciho
sipka

@Amálka – To se mu vůbec nedivím. I kdybych byla chlap, tak bych se z toho asi pos… To teda fuj. Osobně bych pak nevyšla tak týden ven 😀

Začínám chápat, jak moc je důležité ochraňovat dům/byt kde člověk žije a tráví většinu svého času.

Ikona diskutujiciho Amálka 2019-06-22 10:14:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono vidět ji takhle bděle, to by si nadělal do gatí asi každý 🙂 A když mi to manžel vypráví, má ještě teď husí kůži. Jinak když jsem včera psala večer psala ten komentář, neměla jsem pak úplně nejlepší pocit. Na tyhle věci lepší nemyslet, hlavně ne v noci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-22 11:17:12
Ikona diskutujiciho
sipka

jop, já jsem si to přečetla večer a pak jsem z toho byla po… 😀

Ikona diskutujiciho Amálka 2019-06-22 12:09:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Já též, ale nebyl to úmysl. Je zajímavé, že ač člověk ví, že na tyto věci nemá večer myslet, tak zrovna večer je to vždycky přitažlivé téma. ps: nefungují mi smajlíky, mám místo nich čtverečky. Víte prosím někdo čím to může být? Díky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-22 16:57:29
Ikona diskutujiciho
sipka

a máš linux?

Ikona diskutujiciho Amálka 2019-06-23 12:13:11
Ikona diskutujiciho
sipka

nemám, zkusím stáhnout. Díky 🙂

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-25 11:22:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Amálko, linux nestahuj, tedy pokud si nechceš přemazat svoje Windows :DD

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-21 15:49:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože do háje? Že existují čarodějnice?! Já už se tu s váma lidi nedivím ničemu jako!!:D:D To je jak s tou dírou do jiné dimenze uprostřed parku.. Prostě lol, můj mozek očividně není na spoustu věcí připravenej.

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-06-21 18:47:35
Ikona diskutujiciho
sipka

„To je jak s tou dírou do jiné dimenze uprostřed parku.. “
Počkat co? 😀 Něco mi snad uniká? 😀

Ikona diskutujiciho niky 2019-06-21 19:32:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta díra mě taky zajímá.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-21 23:41:58
Ikona diskutujiciho
sipka

No. Ráda bych vám řekla víc, ale to mluvím jen o tom, co jsem jednou četla tady v komentářích, mluvila o tom Aluška při nějaké diskuzi, už je to docela dlouho. Nepamatuju se přesně, ale prý jí nějaká dívka/paní/slečna psala na mail, že se byla projít v městkém parku a našla tam díru do jiné dimenze – vešla tam, chvíli tam byla a zase se vrátila. Jak díra vypadala netuším. Víc o tomhle bohužel nevím/nepamatuju si. Hlava mi to nebere, ale připadá mi to děsně zajímavý. Že něco takového jde si neumím představit. Ale zase proč by nemohlo, když můžu vidět venku energie a bytosti, tak co by nešlo tohle… Realita zde je pro nás lidi pružná. Jak říkalo dítě v Matrixu – neohýbá se lžíce, ale my sami. Jsem na tyhle věci zvyklá a stejně mi tohle pořád připadá šílený. Už chápu Morphea když říkal, že lidé(nebo spíš jejich logikou postižené mozky) na symbolické odpojení nejsou připravení. Opravdu nejsou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-22 07:56:23
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, psala mi to jedna paní do mailu.. mám dojem že mi pak zapadnul a nedokázala jsem ho vytáhnout z té haldy, jinak jsem to chtěla hodit na stránky… bylo to fakt hustý

Ikona diskutujiciho niky 2019-06-21 19:30:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé, že zrovna tohle téma, čarodějnice. Znám někoho, komu se jako malému zdály dost často noční můry o čarodějnici a strašně se jí bál. A nějak v 16letech ty sny přestaly, jako že asi už nebyl dítě a čarodějnice jdou jenom po dětech? Co to mohlo znamenat, když se mu opakovaly sny s tímto motivem? Že by po něm nějaká čarodějnice skutečně šla?

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-06-21 23:55:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

RICHARD KRAL proč jste na čardějku nepoužil proud bílého světla pokud to byla naká bytost tak by se rozpustila a pokud byla hmotná pálilo by jí celé tělo a bylo by jí stebe tak zle že by nic nemohla skusit nemohla by vás ohrozit až příště uvidíte ozářit temné bytosti se musí pronásledovat a rozpouštět jak jste pod ochranou vesmiru žadny magicky ani energeticky utok vás neohrozí

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-22 07:54:29
Ikona diskutujiciho
sipka

…. no už to vidím, když jsi malý bobík co chodí do školky, jak se hrdinně postavíš čarodějnici za oknem 😀 jasně, všichni bychom se namístě pokakali a utekli za maminkou pod sukni, to je úplně jasný a kdo říká že ne, tak kecá.

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-06-22 13:13:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pocit, když se bojím, protože se bojí Alue…. 😀 nevím proč ale taky mám ohledně těch čarodějnic zvláštní pocit, který nedokážu popsat. Něco jako deja vu…. Divné.

Ikona diskutujiciho Ferko 2019-06-22 01:50:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo sa týka čarodejníc ano sú a existujú verte či nie sú skutočné jak vzduch čo dýchate Poviem vám len toľko že tie dobré čarodejnice sa z odstupom času socializovali a len ťažko sa ich dá rozoznať od bežných ľudí ale dá sa to A stavím sa že čítajú čo o nich sem píšete takže pozor co píšete o nich sú to silní ľudia ktorý mágiu majú v maličku a o ich schopnostiach ani nehovoriac To ze sú ukryté má svoje dôvody a treba to rešpektovať

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-22 07:52:33
Ikona diskutujiciho
sipka

pravděpodobně bude veliký rozdíl mezi osobou co dělá se zlou magií a bájnou čarodějnicí na koštěti

Ikona diskutujiciho Andy 2019-06-22 05:18:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco na tom bude, jinak by nebyly strašidla jako polednice, a pohádka o Jeníčkovi a Mařence. Takové jsou ježibaby, baby jagy … A v angličtině wicked witch …

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-06-22 12:15:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue souhlasím obyčejny černý mág použivá nenávistné myšlenky proti své obětí představuje si že obět zažívá samá muka pracuje pouze z myšlenkou vkládá zlé myšlenky do energie a tu pak posílá proti oběti

u čardějnice ta je mnohem zákeřnější i nebezpečnější k naplnění používá svých záměrů používá temné bytosti s různou silou zaleží na její schopnosti
její oběti sou napadány těmito bytostmi které z ní sají energii pak až bude slabá jí přivedou k šílenství a nakonec zabijí čardejnice mohou létat její létaní způsobují nejsilnější temné bytosti jako poltherghosti a nejsilnější demonické bytosti ale tito čardějnice patří mezi elitu ale tyto výhody nejsou zadarmo se silnýma bytostma uzavírají smlouvy třeba že bude napadat jasnozřivé lidi tito bytosti jí budou samozřejmě nápomocni

ale to není jejích nejhorší zbran tato elita čardějnic zakládá koveny společenství čardějnic kde jich třeba muže být 15 nebo 20 ti pak používají společné utoky obět umírá

Ikona diskutujiciho Choco 2019-06-23 02:39:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím víc tady čtu o čarodejnicích, tím víc mě to téma zajímá. Tak trochu mi dává smysl, že by čarodejnice šli jenom po malých dětech a vybavují se mi hned dva filmy: Jeníček a Mařenka lovci čarodejnic a ještě Hokus Pokus.
Myslím, že ještě Kletba bratří Grimmů, ale tím si teď nejsem vůbec jistá. Ten film jsem viděla opravdu dávno.

Ikona diskutujiciho Ju 2019-06-23 21:25:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu,tak jsem jakž takž zvládla tu akrobacii s vajíčkem a po rozbití vajíčka se mi ukázalo oko = uhranutí zlým pohledem.Co bych měla udělat teď?Prosím o nějakou radu…….

Ikona diskutujiciho Pejpa 2019-07-21 17:54:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna otázka. Je možné,aby to robila osoba v rukaviciach, nakoľko je problém dostať sa s rukou za chrbát a vykonať obtočenie hrudníka. Hrozí poškodenie, resp. rozbitie vajca.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-21 18:44:37
Ikona diskutujiciho
sipka

člověk nesmí být gramlavej a pokud je, musí si najít jiný návod

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-22 01:56:24
Ikona diskutujiciho
sipka

„Gramlavej“… Hmm, strejda google říkal, že to znamená „nešikovnej“. Díky, právě jsem se naučila nový slovo!! 😀 to je hustý, nikdy dřív jsem to neslyšela

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek