Navštívil mě duch

31.1.2014 v Poradna 4

Dotaz:

Dobrý den Alue,už nějaký čas navštěvuji Vaše stránky, odkázala mně na ně jedna milá dušička (živá):-)). Až nyní se mi přihodila věc, se kterou bych potřebovala pomoci…. Delší dobu mě láká téma posmrtný život, andělé apod., čtu na toto téma spoustu knih.

Proč? Fascinuje mě to, jako téměř každého člověka na této planetě :-). Dnes v noci mně patrně navštívil duch nebo duše, nejdříve jsem slyšela jak někdo našlapuje po koberci, myslela jsem si, že je to starší dcerka, která k nám občas přijde do ložnice, ale nikdo tam nebyl.

Později byly kroky slyšet už naléhavěji a duch chodil sem a tam, dokonce jsem občas zaslechla i dupot – začala jsem mít velký strach, přikryla jsem si hlavu peřinou a začala se modlit a prosit boha i anděly o pomoc. Nic se nedělo, naopak, ucítila jsem tíži na peřině a modlila se urputněji a tentokrát prosila za zbloudilou duši, ať jí pomohou.

Nastal obrat, náhle jsem slyšela jakoby zápas a závan větru, to trvalo tak pět minut. Pak jsem se uklidnila a rozsvítila lampičku… bylo po všem, byl klid.

Netuším, jestli se duše ještě vrátí, ale tato zkušenost není něco, co bych chtěla zažívat pravidelně – mimo to, se něco podobného stalo i mé osmileté dceři v jejím pokojíku. Co mám dělat, abychom ani já a ani má dcera už neměly strach?

Děkuji Vám velmi za odpověď.
Zdraví a přeje jen vše dobré Míša


Odpověď:

Dobrý den,
Sedí to. Protože na co se zaměřujete, to si přitahujete. Pokud se zajímáte také o duchařskou tématiku, čtete si knihy o duších, nebo o jejich odvádění, pokud před spaním nebo během dne na tyto věci myslíte, tak si tyto zážitky k sobě přitahujete.

Každá myšlenka má danou energii. Pokud vy přemýšlíte nad duchy, začnete vyzařovat rezonanci shodnou s duchy. Tím se pro ně stáváte viditelná i v jejich světě a proto vás navštíví.
Proto doporučuji lidem: Když se bojíte duchů, nemyslete na ně, nečtěte si o nich, budou vás totiž navštěvovat. Když se bojíte démonů, nemyslete na ně, protože přijdou. Na cokoliv upřete svoji pozornost – ať už je to zájem, strach, těšení se – to vás potká.

Posmrtný život je také duchařská tématika, která tu duši mohla k vám nalákat.
Dobří duchové nedupají, ti se spíš zjeví jako světlo, nebo vás jen pohladí. Případně je slyšet nějaký tichý zvuk doprovázený příjemným pocitem.

Nízké bytosti přitahují hlavně psychické problémy a destruktivní energie. – Pokud jste tedy tyto problémy nikdy předtím neměla, souvisí to s vaším novým koníčkem. Pokud jste to ale už párkrát zažila, je to další znamení, že je potřeba na sobě v něčem zapracovat.

Pokud se chcete těmito tématy dál zabývat, je potřeba s tím zkrátka občas počítat, ale dobrá zpráva je, že po dlouhodobějším studiu, kdy už si člověk srovná myšlenky a do jisté míry vnitřně ,,povyroste aniž by z toho začal bláznit“ (nebo jak to nazvat), bytosti za ním přestanou samy chodit.
Já když se zajímala o duchy, chodili za mnou hodně. Byla jsem dost malá a zažila jsem si díky tomu docela peklo. Jakmile jsem se ale v tom všem zorientovala, přestala se toho úplně bát a přijala to jako součást sebe sama, tyto návštěvy už nejsou. Mám doma akorát domácí skřítky a ti nedupou. Ti mě hlídají, když jsem sama.

Takže to není tak, že byste byla do konce svého života odsouzená k nepříjemným návštěvám. Je to spíš o tom, že když najdete tu správnou vnitřní rovnováhu a správně věcem porozumíte, tak za vámi přestanou chodit. Samozřejmě to ale počítá s psychickou pohodou a klidem.

Takže máte dvě možnosti.
Vydržet, zkoumat dál a najít zlatou střední cestu, díky které se dostanete duševně někam dál, kam už na vás nemůžou. Anebo toho úplně nechat, pustit to z hlavy a po čase to povolí samo. Přestanete to prostě vyzařovat a už je nebude mít co lákat.

S odstupem času i pochopíte, že je to logické. Že pokud někdo chce porozumět duchům, jejich světu a zajímá se o ně, musí si zákonitě projít i zkušeností s nimi. Načtené vědomosti nejsou vlastní vědomosti. A pokud vy z hloubi své duše chcete něčemu rozumět, automaticky se pro vás vytváří situace, kdy se s tím můžete setkat. Abyste to mohla skutečně poznat. – Čili je to vaše podvědomé přání, vaše volba. Kdyby nebylo, tak se o to nezajímáte.
Takže není důvod vidět to jako katastrofu ,,ježiši je tady duch pomoc“… On vám nic udělat nemůže. Spíš to berte jako lekci, jako své období a jako výzvu. Když vás něco podobného navštíví, vždy je tam nějaká příčina, má to důvod, je to znamení. Duch sám o sobě není hrozba, vše je o tom, jak to máte nastavené uvnitř, ve své hlavě a v srdci.

Za mnou přestali chodit přesně ve chvíli, kdy jsem z nich ztratila strach. Čili ve chvíli, kdy jsem uvnitř povyrostla.

s pozdravem

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-02 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Olga Krumlovská je vídá pořád i přesto, že z nich žádný strach nemá. Zřejmě je to jejím posláním;)

Ikona diskutujiciho Marty 2014-05-05 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem dnes potkal souseda, která je tak jeden měsíc po smrti. Na důkaz toho, že se mě to nezdá k němu šla i fenka co mám. Vždy pro mě mluvil záhadou protože byl po mozkové mrtvici ale co mě dnes nedá spát je jeho věta: Ukázal mě na jednu hvězdu co opravdu zářila a řekl: Dvě

Ikona diskutujiciho Sára 2014-12-01 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé,  Zákon přitažlivosti! Ten znám.

Ikona diskutujiciho Petr 2020-02-09 08:47:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, pro toto je lepší název ,,duchové”, zjevují se jen nějakým lidem, třeba tady co vám asi odpovídali ho nikdy neviděli. Je to dost děsivý zážitek, kdyby jste zpoza té peřiny vylezla, pravdě podobně by jste viděla bílé zářivou flekatou postavu, nikdo neví proč se zjevuje, ale můžete ji vidět opakovaně, snažte se na to nemyslet, dost vám to pomůže. Přeji krásný zbytek dne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek