Nejkrásnější děkovné dopisy čtenářů v poslední době

9.7.2012 v Čtenáři 4

Děkovné dopisy jsou něco, co dýchá vlastním životem… Co se člověka kolikrát dotkne až k slzám, jindy až neuvěřitelně inspiruje, nebo vlije znovu elán do žil.

Zkrátka jsou léčivé a nikdy se neomrzí, je to vlastně i ta nejkrásnější zpětná vazba. Největší motivací a zadostiučinění je pro mne osobně právě vědomí o pokroku a úspěchu jiných lidí. Poslední dobou mi semtam dokonce už i přijde namalovaný obrázek, nejen od dětí… pár jich zde ukážu.

Za všechny krásné dopisy a s láskou vytvořené obrázky, ještě jednou moc děkuji!


1. Tento mě rozplakal.

Ahoj,
moc si vážím Tvé rady. Chtěla jsem Ti odpovědět už dříve, ne po takové době, ale musela jsem si v hlavě srovnat spoustu věcí.
V první řadě bych Ti chtěla říct, jak neskutečně vděčná jsem za Tvou úžasnou knihu. Osvětlila mi spoustu věcí. Samu sebe jsem našla v definici spolutrpícího. Ve chvíli, kdy jsem si to naplno uvědomila a rozhodla se, že taková být nechci, jakoby se ve mně něco zlomilo a hned mi bylo líp. Později ten den, když se mi máma začala znovu svěřovat s problémy, které mají s tátou i bráchou mezi sebou a já začala být zase nešťastná, jsem si uvědomila, že poslouchat tyhle věci, co mě ničí, skutečně NENÍ mou povinností. Poprvé za dlouhé roky jsem si s ní doopravdy promluvila. Řekla jsem jí, jaký z toho všeho mám pocit. Mluvila jsem i o tvojí knize. A má matka, která na esoteriku nikdy nevěřila, mě požádala, jestli bych jí Svět za oponou nepůjčila, aby si ho mohla přečíst! Je to již 14 dní a musím říct, že se skutečně změnila. Pozoruji to na jejím chování a je to něco naprosto nečekaného, ale úžasného.
Z celého srdce Ti děkuji za nás obě.
Díky tomu, že jsem získala nový náhled na to všechno, se jakoby “povolila stavidla”. Přijde mi, že vše vnímám novýma očima. Všechno je najednou zářivější, stromy mají zelenější listí… Zkrátka je toho hodně 🙂
Dnes v noci, vlastně spíš k ránu, mě ze sna probudilo volání. Jediné slovo – Lomin. Bylo to natolik zvláštní, že jsem si to musela zapsat. A teď, když nad tím tak přemýšlím, jsem si jistá, že je to jméno jednoho z mých andělů. Snažila jsem se ho dozvědět už dlouhou dobu. O pár hodin později jsem se probudila znovu. Vlastně mě spíš probudil pocit, že si ke mně na postel někdo sedá. Vím to naprosto jistě, protože jsem cítila, jak se propadá peřina a cítila jsem i to, že se ten někdo o mě dokonce opírá! Byla jsem v transu, nemohla jsem dělat nic, ale byla jsem docela vyplašená. Snažila jsem se uklidnit, po chvíli trans povolil, onen někdo zmizel a já se mohla znovu hýbat. Je to pro mě neskutečný pokrok a je mi jasné, že nebýt Tebe, vůbec bych takový zážitek nemusela mít.
Takže se budu opakovat, ale vážně Ti mockrát děkuji za všechno 🙂
Měj se krásně!
K.

2. Veliká pocta v podobě šanonu… taky jsem kdysi takový šanon vedla, dodnes ho mám schovaný.
Jinak chci Ti moc poděkovat za Tvé cenné rady které mi a všem Tvým věrným čtenářům poskytuješ. Tvé stránky čtu opravdu velmi ráda a veškeré rady si od Tebe stahuji a udělám si šanon Aluška 🙂
Velice můj život obohacuješ a za to Ti Aluško moc děkuju. Hlavně ten kokosovej olej je úplně úžasnej, také jsem si koupila knížku Šokující pravdu o potravinách a je fakt “skvělá” je hrozný co s náma dělaj. Samozřejmě mám doma i Tvou knihu, ale to jsem Ti již psala.
Doufám, že i Tebe někdy uvidím a budu moct si s Tebou třeba popovídat. Koukám, že jsem se nějako hodně rozepsala, tak to ukončím ať můžeš dělat i něco jiného než číst můj mail 🙂
Aluško ať se Ti daří, moc Ti držím palečky a moc děkuji za Tvé skvělé, obohacující články

Děkuji
Tvá věrná čtenářka
L.

3. Děkuji za obrázek 🙂

Milá Aluško,dovoluji si Tě takto oslovit,vzhledem k mému věku a také vzhledem k Tvému moudru.

Náhodně jsem se dostala na Tvé stránky vlastně přes Sysifos 🙂 a mile, moc mile mě překvapily.

Hodně Tvých názorů sdílím i já. Je mi 63 let a 30 let se věnuji mystice /filozofii náboženství/ a také jsem před 17 lety zažila setkání třetího druhu….zřejmě mám domov jinde…..ale tím Tě nebudu zatěžovat.

Ráda se vracím na Tvé stránky a děkuji za ně.
Dovolila jsem si Tě namalovat tak, jak Tě vidí Vesmír/chceš-li Bůh/…vše souvisí se vším.

Maluji tyto malůvky pro radost i pro moudrost k přemýšlení i jako léčivé, aktivované energii Vesmírnou…mých Světlušek 🙂
Ještě jednou …děkuji, že jsi a posílám moc lásky a světla…☼ ♥ P.

4. Děkuji, mandalu jenom pro mě mi ještě nikdy nikdo neudělal 🙂

Milá Aluško,
Zavítala jsem na Tvé stránky ,zcela “náhodně” :o), při hledání nějakých informací o shamballe, musím říct, že k člověku se opravdu dostanou správné informace ve správný čas. Mám pocit, že už jsem na Tvé stránky narazila, ale nějak do hloubky jsem se jim nevěnovala.
Teď naopak mám v plánu je prostudovat co nejpodrobněji. Dělám chromoterapeutické pocitové mandaly (digitální grafika), jak jsem tak listovala na Tvém blogu dostala jsem chuť, nebo spíš nutkavý pocit udělat jednu i pro Tebe, nenutím se nikterak do barevnosti, přijde mi intuitivně.
Začala jsem ji dělat včera a asi tak v polovině jsem cítila zalití teplou energií (sice jsem to mohla přičítat návalům v menopauze (je mi 48), ale neopotila jsem se u toho, naopak po chvilce jsem si uvědomila, že se usmívám, dneska jsem mandalu dokončila a opět jsem měla podobný chvilkový pocit.
Nevím, kde přesně bydlíš, ale já jsem bydlela 17 let 8 km od Lednice, takže lednický zámecký park znám velmi dobře a
mám ho ráda, úplně mi to připomnělo, když jsem si četla jeden z Tvých příspěvků.
Přeji hezký den
I.

5. Děkuji 🙂

Milá Aluško,
cítila jsem už dlouho, že bych si přála Ti napsat. Vždy to bylo s nějakou žádostí o pomoc, ale snažila jsem se to vše vyřešit sama. V minulosti jsem Ti psala, a skutečně moc jsi mi pomohla. Proto jsem Tě chtěla zatěžovat až s něčím, co by bylo na mě až moc velké soustu. Možná že bylo, ale vždy se to zvládlo.
Ale teď cítím, že přišla ta správná chvíle Ti napsat. Jsem plná vděčnosti a lásky k Tobě, Alue. Za to, jak jsi se vypořádala se svým životem a co jsi sama ze sebe stvořila. Jsi světlo, které mi ukazuje směr ve chvílích, kdy jsem skutečně nešťastná. Když nevím, kam dál, najdu podporu v Tvé práci nejen ve Tvých stránkách.. andělé mě vždy navedou tam, kam mám jít. Ať už je to nějaká stránka nebo část Tvé knihy ( která je mimochodem opravdu krásná, a bylo mi líto, že není ještě delší :)) nebo článek na Tvém blogu.
Ušla jsi obrovský kus cesty, věřím, že né vždy jednoduché, ale zvládla jsi to. To, co předáváš lidem, je obrovské.
A já Ti za to ze srdce děkuji.
Měj krásné dny,
L.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů”: Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho ham 2012-07-09 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..a ja si dovolim ako spatnu vazbu pouzit toto:

Ikona diskutujiciho malé srdce 2012-07-11 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta fialová mandala Tvé čtenářky, je jedna z nejkrásnějších, které jsem kdy viděl. Velmi mě oslovila.

Ikona diskutujiciho Léňa 2012-07-12 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Vystudovala jsem molekulární biologii a genové inženýrství na (tehdy) Biologické fakultě JU. Bohužel ten text o DNA je jen mix dezinformací a z kontextu vytržených  fakt (jak se řekne slušně že je to parádní žvást?). Ani ta věta o deseti procentech proteiny kódující DNA není pravdivá, což si může každý celkem snadno ověřit, ani to že nekódující sekvence jsou považovány za balast. Snad leda biochemiky, ale ne už biofyziky. O  vibracích se ví už od roku cca 1942, minimálně. Ale tak jak je to popisováno to nefunguje. Jakoby snad cílené změny na DNA měly být všelékem..(teoreticky, ale naplno pouze během nitroděložního vývoje, pak už je to stejně k ničemu, čas se nedá vrátit byť bychom si do DNA nakodovali nakrásně třeba Shakespearovy sonety :-)

Ikona diskutujiciho Mr.Smith 2012-07-14 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PEŘINA SE PROPADALA?! LOMIN???!!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek