Nejúchylnější momenty ze setkání elit na World economic forum v roce 2024

20.3.2024 v Zprávy 10

Světové ekonomické fórum (neboli WEF) je parazitická a nelegitimní organizace, kterou řídí nevolení jedinci, kteří se pokoušejí přetvořit svět nejhorším možným způsobem. Je těžké přehlížet hanebné cíle této organizace, která se pyšní tím, že „proniká do vlád“ jako nějaký druh rakoviny, zatímco propaguje šílená hesla jako: „Nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný“.I když by ignorování těchto bláznů bylo asi prospěšnější pro duševní zdraví normálního člověka, je to celkem nemožné, protože se jim na každoroční setkání v Davosu vždy podaří svolat lidi, kteří mohou zrealizovat sny WEF. Jsou to vůdci států, generální ředitelé megakorporací a zástupci globálních nevládních organizací, jako je Světová zdravotnická organizace. Také tam měli divnou čarodějnici, která na podiu rituálně foukala (nebo kašlala?) přísedícím do tváře.

Když tito hosté sedí na piedestalech, kážou své globalistické evangelium se samolibostí úžasu nad svou vlastní inteligencí. Jejich nadřazenost vypovídá hodně o jejich smýšlení. Jejich témata proto nevyhnutelně vedou k omezování svobody, snížení kvality života a větší orwellovské kontrole. Jejich konečným cílem je dystopie, kde bude lidstvo zredukováno na poddruh, který má povoleno pouze omezené množství svobody a zdrojů, přičemž je vystaven neustálému sledování.
K uskutečnění této noční můry používá WEF postupné kroky. Rok co rok se organizace neustále pokouší normalizovat nové výstřední myšlenky. Poté využívá krize, aby se jejich šílené nápady staly realitou, dle hesla: „Nikdy nenechte dobrou krizi přijít nazmar.“

Davos 2024 tedy opět přinesl spoustu děsivých a radikálních myšlenek, které vedou k dystopickému Novému světovému řádu. Slova „Nový světový řád“ byla doslova vyslovena během setkní v Davosu. Několikrát.

Logo WEF obsahuje tři šestky.

Gobelín z pekla
Zde je snímek obrazovky davoské diskuse, ve které vystupovala bývalá britská premiérka Theresa Mayová. Theresa May a její přátelé diskutovali v místnosti vyzdobené tapisérií Walthamstow, velkou nástěnnou malbou vytvořenou v roce 2009 současným „umělcem“ Graysonem Perrym, který se rád obléká za ženskou.

Výše tapisérie Walthamstow. Zrobil Grayson Perry.

Samotný autor tohoto „díla“ taky vypadá jako sympaťák.

Tapisérie vyobrazuje ženu, která porodí dítě, jehož stopa krve vede přímo do ďáblových úst. Tváří v tvář ďáblu jsou tři postavy připomínající tři krále a Panna Marie klečící a obětující Ježíška tomuto ďáblu.
Naši lídři opravdu diskutují o budoucnosti světa v místnostech zdobených takovým svinstvem. Gobelín je také plný názvů existujících korporací, jako jsou Nestlé, Vodaphone, Nike, Microsoft a Glaxo Smith Kline.

Dalo by se namítnout, že umělecká díla komentují korporace a materialismus ovlivňující každý aspekt našeho života a přivádějící nás k nesvaté existenci. Nicméně, protože většina z těchto společností je ve skutečnosti zastoupena na WEF, tato tapisérie nabývá velmi doslovného významu. To už není sociální komentář, ale plán. A jsou na to hrdí.

A o čem že se tam vlastně radili?

Nemoc X a pandemický zákon
Alternativní toho název zasedání by byl: „Strašení lidí, aby přijali pandemickou smlouvu WHO“. Když se tito lidé z WEF ohlédnou za léty čínské chřipky, jejich oční bulvy se promění v srdíčka. Drastické omezování, povinné masky, orgie vakcín… samé krásné vzpomínky.
V Davosu 2024 tedy uspořádalo WEF diskusi o „nemoci X“, hypotetické nemoci, která by teoreticky mohla vést k další globální pandemii. Na této tématické slezině byli Tedros Ghebreyesus (generální ředitel Světové zdravotnické organizace), Roy Jakobs (CEO Phillips Healthcare) a Michel Demaré (předseda představenstva AstraZeneca).
Jinými slovy, hosty byli lidé, kteří by z další pandemie velmi profitovali.

WEF věděl dobře, co dělá, když vytáhl téma „nemoc X“. Sami pozvaní hosté přiznali, že to pro ně bylo „chytlavé téma“ a „doufali, že to přitáhne pozornost sociálních médií.“
A stalo se. Naštvalo a vyděsilo to lidi, kteří jsou nyní přesvědčeni o tom, že WEF snad už plánuje další pandemii. Bývalá náměstkyně ministra financí Spojených států pro veřejné záležitosti Monica Crowleyová zveřejnila na X příspěvek tohoto znění: „Právě včas před volbami. Nová nákaza, která jim umožní implementovat nový zákon WHO, znovu nás zamknout, omezit svobodu slova a zničit další naše osobní svobody.“

Ve svém úvodním prohlášení Tedros Ghebreyesus poukázal na to, že termín „nemoc X“ byl vytvořen v roce 2018 a měl být zástupným názvem pro neznámou nemoc. Dodal také, že čínská chřipka byla první nemocí X, ačkoli se tvrdí, že „nemoc X je neznámá“. WHO podivně prohlásila, že by mohla být i 20x smrtelnější, než to, co jsme zažili posledně.
Cíl této diskuze byl celkem jednoduchý: Normalizovat myšlenku, že demokraticky zvolené vlády by neměly mít slovo, pokud vypukne pandemie. Místo toho by měly globální entity nevolených globalistů, jako je WHO – spolu se soukromými farmaceutickými společnostmi – zasáhnout a obejít vlády.

Aby toho dosáhl, Ghebreyesus vyzval země, aby podepsaly pandemickou smlouvu WHO do daného termínu v květnu 2024.
Ghebreyesus řekl: „Toto je společný globální zájem a velmi úzké národní zájmy by neměly vstupovat do cesty.“ Znovu si pozorně přečtěte uvedený citát.

V posledních měsících kritici varovali, že právně závazná smlouva WHO postoupí národní suverenitu této globální organizaci a že nejde o nic menšího, než o uchopení moci. Dopis zveřejněný advokátní skupinou Advancing American Freedom (AAF) uvedl: „Návrh WHO na upevnění moci a narušení suverenity Spojených států amerických prostřednictvím smlouvy WHO o připravenosti na pandemii je neudržitelný a vyvolává vážné a závažné otázky týkající se nezávislosti USA v jednání a schopnosti reagovat na globální pandemie.“

V reakci na kritiky Tedros uvedl: „Jsou tací, kteří tvrdí, že pandemická dohoda a IHR postoupí suverenitu WHO a dají sekretariátu WHO pravomoc uvalit lockdowny nebo očkovací mandáty na země. Ale to jsou falešné zprávy, lži a konspirační teorie.“

Nový světový řád
Když lidé říkají, že globální elita usiluje o vytvoření Nového světového řádu, jsou obvykle odmítáni jako „konspirační teoretici“. Co se ale stane, když globální elita mimoděk diskutuje o doslovném Novém světovém řádu, před očima veřejnosti? Co pak? Konspirační teorie se stane potvrzeným faktem.

Při jedné diskusi v Davosu 2024 vystupoval Jake Sullivan – poradce pro národní bezpečnost Joe Bidena. Není to žádný náhodný člověk. Dříve působil jako ředitel politiky prezidenta Baracka Obamy, byl poradce pro národní bezpečnost tehdejšího viceprezidenta Bidena a zástupce náčelníka štábu ministryně Hillary Clintonové na ministerstvu zahraničí USA. Sullivan také sloužil jako hlavní poradce federální vlády USA při íránských jaderných jednáních a byl to hlavní politický poradce Clintonovy prezidentské kampaně v roce 2016. Jinými slovy, spolupracoval s nejmocnějšími globalisty světa.

Zde je část z jeho diskuse o Novém světovém řádu. V reakci na otázku moderátora, zda vstupujeme do Nového světového řádu, Sullivan uvedl: „Období po studené válce se nachýlilo ke konci, jsme na začátku něčeho nového. Máme schopnost utvářet, jak to teď vypadá, a v jádru toho bude mnoho hlavních principů a hlavních institucí stávajícího řádu, které budou přizpůsobené výzvám, kterým dnes čelíme.“

WEF nám rád říká, že jsme „začátek něčeho nového“. To je samozřejmě čistá propaganda. Kdyby neexistovaly mediálně vygenerované pseudovýzvy, jako byla slavná chřipka a globální oteplování, WEF by nevěděl, jak má propagovat tu svou novou éru.
Heslo elity je „Řád z chaosu“. Vyvolávají chaos, aby nastolili nový řád. Pro elitu by Nový světový řád byl bez národů nebo demokratických voleb.

Pokud si myslíte, že je takové tvrzení přehnané, zde je video Klause Schwaba fantazírujícího o mozkových implantátech, které by mohli mít za 10 let všichni v mozku. v takové budoucnosti byly i volby zbytečné, protože by lidi dopředu věděli, kdo bude zvolen.

Takové hovadiny prostě nevymyslíte…. Jak by mohl vypadat Nový světový řád pod vedením WEF? Komunistická Čína je laboratoří pro totalitní globalistické politiky a její systém sociálních kreditů se tam momentálně testuje. Není překvapením, že několik hostů v Davosu volalo po technologii, která by něco takového umožnila na globální úrovni.

Digitální kontrola
Pamatujete na očkopasy? Na dobu, kdy se miliony lidí najednou proměnily v občany druhé kategorie a bylo jim zakázáno cestovat, nebo chodit na veřejná prostranství, protože si odmítli píchnout všelék? Byla to ošklivá doba, že?
Podle těchto elitářů ne. Pro ně to byl zkušební provoz a chtějí to takhle udělat natrvalo. Během zasedání v Davosu na téma „Jak digitálně zlepšit zdravotnictví“ komisařka EU pro zdraví a bezpečnost potravin Stella Kyriakides ocenila očkovací pasy jako příklad toho, co by se mělo v budoucnu udělat.

Kyriakides mimoděk poukázala na to, že celý tento projekt převzala WHO, což je opět globalistická organizace, která působí mimo národní vlády.
Davos je o elitě mluvící k masám. WEF dokonce pozval královnu Nizozemska, aby pochválila digitální identitu.

Královna Maxima uvedla, že biometrický digitální identifikátor by měl být nezbytný pro získání finančních služeb, pro zápis do školy, „abychom věděli, kdo byl nebo nebyl očkován“ a pro vládní dotace… Taková technologie může společnost snadno proměnit v dystopii. S takovým systémem by neočkovaná osoba mohla být snadno „odbankována“ a byla by jí odepřena státní podpora. V Číně lidé, kteří kritizují systém, obdrží penalizaci svého sociálního kreditu. Mohlo by se to stát i s digitálním ID? Tyto hypotetické situace by se mohly zdát jako paranoidní představy… Jen kdyby WEF netrávilo tolik času fňukáním o svobodě slova.

Cenzura kritiků
Opakujícím se tématem diskusí WEF je omezování svobody slova. Vše, co jde proti jejich agendě, je považováno za „dezinformaci“ a mělo by to být vymýceno. Na Davosu 2024 předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen prohlásila, že boj proti „dezinformacím“ je TOP zájmem WEF. Dezinformace je samozřejmě kódové slovo pro jakoukoli skutečnost nebo názor, který je v rozporu s jejich plánem. Později ve videu chválí zákon o digitálních službách, který řídí a monitoruje „nenávistné projevy“ – termín, který se stále rozšiřuje, aby znovu pohltil vše, co je v rozporu s jejich příběhem.

V dalším úžasném videu redaktorka z Wall Street Journal doslova uvedla, že „vlastnili zprávy a patřila jim fakta“, dokud nepřišly ty otravné alternativní zdroje.

Informace jsou považovány za dobré, pouze pokud slouží agendě. Všechno ostatní se musí zrušit.

Vymýšlení slov
V tomto posledním příspěvku z šílenství WEF diskutující Jojo Mehta navrhuje, aby byla „ekocida“ považována za vážný zločin… Co by však mohlo být považováno za „ekocidu“? Tato zřejmě velmi yntelygentní žena se zmiňuje o rybaření a zemědělství.

Skutečně přirovnala farmaření a rybolov ke genocidě a chce, aby za to byli lidé trestáni. Jojo nebyla pozvána náhodně. Její extremistické názory představují dlouhodobé cíle WEF.
Pokud sledujete zprávy v posledních letech, pravděpodobně jste si všimli, že elita vede totální válku proti farmářům, zejména v Evropě. Nic z toho není náhoda. WEF využívá „ochranu životního prostředí“ k hanění rybolovu, farmaření a zemědělství a zároveň vede politiky ke zničení jejich živobytí. Následují masivní zábory půdy megakorporacemi a globalistickými loutkami, jako je Bill Gates. Konečným cílem je zřejmě nechat lidi živit se brouky, polotovary a stěží stravitelnými „potravinářskými produkty“.
Budou to oni, kdo bude jíst lahodné steaky. Ne my.

I letos WEF plně ukázal a potvrdil dlouhodobé cíle globální elity. I když své projevy rádi okořeňují slovy jako „svoboda“, „demokracie“ a „prosperita“, jejich politika vede k pravému opaku.

překlad www.aluska.org 2024 / ze Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-20 10:37:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať si klidně dohrají to divadýlko, protože to je to jediný, co jim zbývá. Kdo se správně dívá tak vidí, že jejich plány se jim hroutí přímo před očima a můžou tak akorát blábolit na nějakých svých akcích. Žádná pandemická smlouva se neuskuteční, protože v květnu se už tito paraziti budou ze svých zvěrstvech zpovídat na velice nepříjemných místech, dál bych to radši tady nerozebíral, takže hlavně klídek. Tuším, že na velkou událost nebudeme muset čekat do listopadu:).

Ikona diskutujiciho dodo 2024-03-22 06:57:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Termíny sa neustále posúvajú, tak ako s med-bed a všetkými zázračnými utajovanými technológiami.

Ikona diskutujiciho Stenly919 2024-03-20 12:28:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, jedou dál ve svém plánu jako by se nic nestalo a nikdo proti nim nebojoval. Otázka je, jestli jsou to ještě ty původní lidské bytosti nebo už jejich klony či bioroboti bez not.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-20 13:34:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo z nich už není původní, pouze komedianti dohrávající poslední trapné role.

Ikona diskutujiciho Standa 2024-03-20 16:38:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moudrá doporučení WEF začínají mít nádech hlubokých filosofických diskusí z Bohnic.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-20 18:35:58
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 asi tak.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-03-22 14:03:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplně rozumím, že už je otravný pořád čekat, ale správný načasování je na celý operaci, která teď probíhá na naší planetě to nejdůležitější. Je třeba se uklidňovat postupnými úspěchy, které nás dovedou k tomu finálnímu. Jenom použiju výrok trumpa = po velikonocích bude po všem. Ať si to každý přebere podle sebe.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-03-23 08:10:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové věci už nenechávají prostor pro náhodu.

Ikona diskutujiciho Will 2024-03-23 08:11:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alternativní média je hodně žerou. Já jsem si říkala kde vzala česká vláda tyhle názvy a proč tak síleně jde po lidech s odlišným viděním světa. Dostali notičky od téhle bandy úchyláků.

Ikona diskutujiciho Q 2024-03-23 08:12:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za překlad. Ta čarodějnice byla úplně mimo mísu. To měl být asi nějaký satanistický rituál před očima veřejnosti, nebo jim rituálně nakašlala chřipku? Opravdu divné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek