Nemůžu mluvit se svým andělem od té doby, co zkouším magii. – Je to tím?

13.11.2013 v Poradna 15

Dotaz:

Milá Aluško,
Jmenuji se A. a je mi třináct let.

Můj problém je že v poslední v tobě se mi neobjevuje můj Anděl. Dříve jsme se potkávaly skoro každý večer, ale teď se s ním nemohu spojit.

Našla jsem ho v mých 10 letech a od té doby mi byl pokaždé k dispozici (kdyby ti to pomohlo s odpovědí, nemohu ho najít od doby co se pokouším čarovat)
Poradila bys mi, prosím?

Taky bych potřebovala poradit s tím, že když se poslední dobou podívám v noci z okna, kolem našeho dobu je „zelená bublina“. Nemám z ní strach, ale nevím co to je. Připadá mi že je dobrá, ale stejně nevím, co si o ní mám myslet.

Předem děkuji
A.


Odpověď:

Ahoj,
Pokud zkoušíš magii (,,čarování“), je to problém, protože magie tě spojuje s destruktivními (špatnými) silami, s destruktivními entitami. Ty ti poté kradou tvoji konstruktivní (dobrou) energii. Díky tomu energeticky klesneš a to ti potom brání se spojit s svým andělem.

Není to o tom, že by tvůj anděl s tebou nechtěl mluvit, ale ty sama si k němu zavíráš cesty tím, že se zabýváš magií.
Přestaň ji praktikovat, jen si tím ubližuješ. Sama tady vidíš, co se potom děje. Spojení s anděly je křehké, závisí na tom jaké máš okolo sebe energie. Musíš si je umět opatrovat a zbytečně o ně nepřicházet.

Pokud máš u sebe i nějaké magické předměty, všechny dej pryč a zajdi si párkrát ke stromům. Obejmi je a popros je, aby ti napravily energii. Zůstaň u nich potom co nejdéle… Pak by se měla komunikace s andělem opět postupně obnovit.

Zelená bublina je nějaká energie, zelenou většinou můžeš potkat kolem stromů, v přírodě… Tam je léčivá. – Netuším, proč je zrovna okolo tvého domu, možná na to sama později přijdeš, ale dokud je zelená, nedělala bych si s tím starosti.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

http://www.simira.cz/happy-sunshine
.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vojta 2013-11-13 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět ne uplně přesná informace,ale klidně ji zase zcenzni.Pokud je sytě  až fosforově zelená,je to negativní energie.Holka se asi davá asi na špatnou cestu a zdaleka ne vše nám vyklopila.Obávám se,že zde ani strom nepomůže.Sice upravuje energije,ale taky si lidi vybírá a není strom,jako strom.

Ikona diskutujiciho Dalibor Zástera 2013-11-13 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přítelkyně mě milá Alue informala že děti si rodiče nevybírají. Já mám jisté pochybnosti a myslím si že ano. Stejně jako to, že čas neexistuje. Zajímal by mě Tvůj názor. Zdravím Alue, Dalibor.

Ikona diskutujiciho Ventrue 2013-11-13 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo ví, co si slečna představuje pod pojmem čarování. Já jsem ztratila kontakt se svým andělem, když jsem uzavřela smlouvu s duchy hoodoo, což byla mimochodem největší chyba v mém životě. Podařilo se mi z toho v celku šikovně vybruslit a po pár letech už dokážu se svým andělem komunikovat, i když to není tak snadné jako předtím.

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-11-13 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, co tady přesně je považováno za magii. Pro mě je magie například odvěké spojení lidí s přírodou a komunikace s ní. Probouzení lidem vrozených zakrnělých schopností.

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-11-13 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale to je jen takový můj název. Jinak mám sama na sobě ověřené, že jakmile se dostanu ke knize, která pojednává o tom, že je třeba si pořídit nůž, oltář, takové a takové hadry, utíkám pryč. Líbí se mi pojem čarodějky a čarodějnictví, ale jak jsem psala, vnímám čarodějky jako silné ženy spojené s přírodou, bylinkářky a tak dále.

Ikona diskutujiciho B 2013-11-14 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odjakživa mi pojem čarodejníctvo, magia, okultizmus robil zle. Ani to slovo neznášam. – Ale prirodzené pocity z "ducha" prírody, lesa, zvieraťa, rastlinky zažívam a sú naplnené svetlom, citom, láskou. Nečítam návody, a už ani nevizualizujem, napr. pri dýchaní že naberať biely paprštek a vydychovať čierny, ani to nie. Prežívajte krásne a čisté, ničím nediktované pocity, sú nám dávané dary !

Ikona diskutujiciho Pavel 2013-11-14 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Lilien. Důležité je co si mladá slečna představuje pod pojmem čarování?

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2013-11-15 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, co Ty bereš jako magii, Aluško. Můžeš to sem nějak shrnout?

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-11-15 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného se mi stalo, když jsem se začala probouzet z pubertálních, velmi hlubokých depresí. Chtěla jsem přivolat nějaké pozitivní bytosti, jenomže jsem v sobě měla tolik špatné energie, že když jsem zavřela oči, viděla jsem ty bytosti daleko od sebe, s hrůzou v tváři, zatímco ty "temné", kolem mě kroužily a chechtaly se. A moje tehdejší pocity byly naprosto totožné s touto představou, takže si nemyslím, že jsem si to jen tak vybájila.

Ikona diskutujiciho xoxu 2013-11-16 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bublina byla světle zelená a čarovat jsem uměla tak že jsem například dokázala přivolat duchy a povídat si s nimi nic zlého jsem v úmyslu neměla

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-11-22 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Suhlasim s tym, ze si nevyjavila vsetko co je vo veci potrebne vediet. To, ze si zahravas s vlastnym zivotom vo svojom veku je prirodzene. Ochrancovia ta budu chranit pokial sa bude dat. Je tam vsak vzdy nejaka hranica, ktora moze a dopadne negativnou skusenostou. Prosim, viac premyslaj nad tym co robis ci urobis v duchovnom svete. Uzivaj si fyzicke detstvo, nie carovanie. Ak je to tvoja cesta, k carovaniu sa dostanes. Studium magie je odporucane pre tych, ktori dospeli. Nie pretoze by si to nezvladla, to nie. Ale preto, ze tvoje telo ta moze sklamat (puberta a pod.) lebo sa vyvija do urciteho veku. Je to ako keby si chcela vysielat cez zlomenu antenu. To ze "carovanie" k tebe privedie destruktivne sily mala Alue blizsie vysvetlit, pretoze to nie je cela pravda.

Ikona diskutujiciho xoxu 2013-11-29 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Lysnyt,opatrná už jsem a jsem moc ráda že mně z toho neobviňuješ.Děkuju

Ikona diskutujiciho Morell 2013-12-07 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel andělé se s praktikujícími magii rádi nemají…

Ikona diskutujiciho katka 2013-12-29 02:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

XOXU,zkus si vzpomenout co podle tebe mohlo být spouštěcím mechanizmem k čarování? Píšeš že čarovat umíš,ale kolik dětí umí čarovat? Záměrně píšu dětí.Teď je ti 13, ale kdy jsi se stihla naučit tohle.Aby jsi to uměla a ještě rozuměla je zapotřebí čas.Kompletní studium magie trvá 55 let.Magie není jen černá nebo bílá,je zelená,červená…ale teď to není podstatné.Myslím že tohle je předčasné probuzení vzpomínek na minulou inkarnaci,nemusela jsi pracovat s černou magii,mohla jsi jen pracovat s alchymii,léčení bylinami, atd.Možná pravě proto jsi v deseti letech objevila svého anděla.Možná se předpokládalo to co se stalo a byla ti poslaná pomoc, měla jsi možnost poznat obě strany aby ses mohla rozhodnout pro jednu z nich.Staré přísloví praví: "když se pokloníš Bohu,neplivej na Ďábla" – to znamená že když projevíš úctu tomu, kterého jsi zvolila,měj respekt k tomu,jehož jsi

Ikona diskutujiciho abc 2016-06-24 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Vyvolávať duchov  a len tak si s nimi pokecať" – ani medium nerobí taku  sprostosť ,ani z nudy akože  sa nemá s kým porozprávať tak "kecá"  s duchmi .Duchovia mágie ale  su  iný.Su  to BYTOSTI s obrovským B a ked  k nim nemas uctu  ,skor ich tým "pokecaním" otravuješ a  pokial viem,tak nepokecaju .A ak pokecaju ,tak určite nie zadarmo  .Pre bežneho človeka  pokecajú radi nízke duše (mrtvy a tí čo neodišli do svetla) .Prestan skôr kým  dostaneš  schizofréniu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek