Neuvěřitelné schopnosti, které může mít každé hvězdné a indigové dítě

1.3.2022 v Spiritualita 7

Hvězdné a indigové děti* jsou duše, kteří byly vyslány na Zemi z různých částí vesmíru, s cílem pomoci planetě Zemi a lidstvu. Jsou obdařeny různými schopnostmi a dovednostmi, určenými k tomu, aby nás vedly ke konstruktivní změně a učily nás.
*Indigové a hvězdné „děti“ již zvětšiny nejsou dětmi, avšak jsem si nebyla jistá, jestli měnit zažitou terminologii, či nechat při starém.Mnohé hvězdné děti si nejsou vědomy svého požehnání a speciálního účelu na tomto světě. Mohou to být naši rodiče, prarodiče, sourozenci, tety, strýcové, bratranci a sestřenice, spolupracovníci, přátelé, sousedé a učitelé. Žijí své životy stejně jako vy, ale pořád mají pocit, že tady něco „nehraje“. Až když objeví pravdu, jsou schopni využít své schopnosti a dosáhnout toho, kvůli čemu sem byli posláni.
Hvězdné děti věří ve vše, co je na světě dobré a správné, a snaží se se světem sdílet soucit, čistotu, pravdu, moudrost, milost a upřímnost. Jejich vliv lidstvu pomáhá růst, vyvíjet se a stát se nejlepší verzí sebe sama. Zároveň uzdravovat svět a dosáhnout skutečného světového míru. Hvězdné děti se často dělí do tří kategorií: Indigové, Křišťálové a Duhové.

Indigové děti
Indigové děti, o nichž se věří, že se narodily s duší bojovníka, jsou sem posílány, aby pomohly přehodnotit staré systémy myšlení a víry. Identifikují a poukazují na oblasti, které nám již neslouží, a inspirují nás tak ke změně a zlepšení. To se týká i naší vlády, právního a vzdělávacího systému. Přišli nás naučit novému způsobu uvažování o světě, ve kterém žijeme. Odmítají být manipulováni, nebo klamáni.
Jako dětem jim často bývá vnucena nálepka „nepozorný, nesoustředěný, roztěkaný, nebo hyperaktivní“.

Křišťálové děti
Křišťálové děti, se silně intuitivní povahou, jsou nám posílány, aby do světa vnesly mír a harmonii. A to konkrétně do nových cest, které před nimi vytvořily Indigové děti. Klidné, mírumilovné a vyrovnané s vlastními myšlenkami, Křišťálové děti často začínají mluvit v pozdějším věku, protože nevyžadují verbální komunikaci, aby mohly hovořit se svými průvodci z řad Hvězdných návštěvníků.

Duhové děti
Duhové děti nám poskytují vizi toho, kým můžeme být. Tyto velkorysé, nebojácné, soucitné a milující osoby nás učí síle uznání a přijetí našich emocí. Jsou to velmi silné majáky lásky, dobra a optimismu, které nám pomáhají vyhnat destruktivní energie, jež nás v životě brzdí. Nejvzácnější z hvězdných dětí, děti duhové, jsou sem posílány pouze tehdy, kdy je svět nejvíce potřebuje.

Čtěte také: 5 Generací Indigo: Která je ta vaše

Neuvěřitelné schopnosti, které může mít každé hvězdné a indigové dítě
Astrální cestování
Mezidruhová schopnost komunikace
Život v úzkém duševním spojení se svými průvodci
Schopnost telepaticky ovlivňovat myšlenky a činy druhých lidí
Sdílené kolektivní vědomí
Telekineze: pohybování předměty za pomoci mysli
Dilatace nebo kontrakce času: způsobuje, že se čas pohybuje rychleji nebo pomaleji než obvykle
Schopnost ovlivňovat elektrická zařízení, například je zapínat/vypínat nebo způsobovat jejich poruchy či závady
Bioenergetické léčení: schopnost přenášet léčebnou energii na jiné osoby
Interdimenzionální vědomí
Jasnovidectví nebo vidění na dálku: schopnost vidět věci mentálně navzdory fyzické vzdálenosti nebo časovým rozdílům
Channeling: působení jako kanál, který umožňuje někomu, kdo není právě přítomen, aby skrze něj promlouval
Energetická diagnóza: schopnost číst výkyvy energetického pole někoho jiného.
Teleportace
Schopnost stahovat informace z jiných rovin nebo planet
Zlepšená imunita: zřídkakdy onemocní
Interdimenzionální vidění
Snížená tělesná teplota
Telepatie: komunikace pomocí mysli
Podporování duchovního růstu: pomoc lidem při probouzení jejich nejvyššího a nejlepšího potenciálu
Předvídání zemětřesení nebo jiných katastrof, jako jsou například autonehody.
Neuvěřitelně silná a přesná intuice
Levitace
Schopnost číst auru


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho K. 2022-03-02 11:38:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem sem vkládala příspěvek, ale nezobrazil se, tak nevím, jestli je to tím, že mi zlobí telefon, nebo tím, že neprošel cenzurou nebo tím, že se nehodí k tématu a bude zveřejněn jako dopis čtenáře. Děkuju za zpětnou vazbu, jen abych příště věděla, zda má smysl vynakládat energii na komenty nebo to psát rovnou jako dopis čtenáře🙂. Nemyslím to nějak špatně, jen bych ráda zjistila, v čem je zakopaný pes😇

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 11:52:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Váš komentář se netýkal tématu článku a web Aluska.org není web Tadesco. Nevidím důvod, proč by tady měly vycházet hodnocení jiných webů – pište přímo jim, proč to dáváte ke mně? Mě to nezajímá a na svém webu to mít nechci.

Ikona diskutujiciho Jirka 2022-03-02 13:43:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mluví se o těchle dětech už dlouho. Bral jsem to celkem vážně, lidi se zajímavou odpovídající aurou jsem opakovaně potkal. Nikdy jsem ale nepotkal dospělé nebo děti, které by měly opravdu zvláštní schopnosti, nějak podobné tomu, co je třeba v tomhle článku a ve spojení s dalšími vlastnostmi indigo nebo křišťálových. Zajímavá nebo citlivá děcka nebo dospělí ano, potkávám, samozřejmě. Cvoci (opravdu cvoci) bez zvláštních schopností a jakéhokoli vnímatelného duchovního nebo duševního potenciálu, zato důkladně vybočující ze společenských norem, ano, ty taky potkávám, byli a jsou stále. Ale vlastně jsem ještě nepotkal nikdy nikoho, kdo by odpovídal celému popisu těchhle lidí/dětí – aura, cilivost, „divné“ chování. Takže prosím Alue nebo ostatní čtenáře o osobní zkušenost – opravdu existujou? Potkali jste je osobně, nebo jsou jen sdílenou fikcí a naším výmyslem?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 13:54:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou, ale záleží na každém člověku jestli je potká, pozná a jestli se vedle něj projeví. Navíc dneska už lidé stejně ničemu nevěří a na odlišnosti reagují výsměchem, šikanou, bagatelizací, prohlašováním za lháře, nebo začnou mít strach.

Ikona diskutujiciho Vap 2022-03-04 15:22:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty vybočující cvoci ze společenských norem jsou často pořád lepší (i přesto, že neodpovídají popisu indigových lidí), než ty stádovitý k odlišnostem netolerantní konzumeři ve značkových hadrech a kšiltovkách a krmící se hodnotama z fast-foodů, kteří člověka s jiným životním stylem neoprávněně označí za socku (imbecilní iritující slovo, za které bych snad fackoval) nebo ufona. Já jsem z velkoměsta a takových jsou tady tucty a tucty.Všímám si, že zejména mladší konzumeři jsou dost často zrozenci pekel, všechno duchovně nízké je jim blízké (opěvují různé mafiány jako frajery, líbí se jim počítačové hry, kde se střílí a zabíjí, jsou na prachy, bývají zakomplexovaný stydlivky jakkoliv vybočovat atd).To jsou přesně tyhle typy lidí, co vytvářejí žumpy na různých internetových diskuzích.Jak říkám v mojí věkové skupině už za mladých let tohle právě začínalo, na devadesátá léta mám proto dost negativní vzpomínky.Když dnes vidim na ulici většinovou náctiletou mládež, tak zjištuji, že podstatné rozdíly v porovnání s devadesátkami až takové nejsou, ale pravda je, že jsou trochu jiný.Když vidím některé bulvární youtubery ihned se mi vybaví největší třídní průšviháři z mých tehdejších škol.A to má být ten vzor pro mládež?? To se pak nedivím, že svět spěje do kytek.Svoboda holt platí jenom pro konzumně zaměřenou třídu lidí, ostatní (alternativnější, věřící apod) mají s prosazováním svých svobod často společenské problémy („Máš na to právo, ale musíš počítat s tím že…“).Např. máš právo nemít mobil, ale musíš počítat s tím, že tě většinou nikde nezaměstají.Máš právo se lišit, ale musíš počítat s tím, že tě občas někam nepustí.Choď si jak socka, ale musíš počítat s tím, že se ti budou v kolektivu často smát….A dneska, jak jsem někde četl, se ve školách žáci vzájemně hodnotí podle toho, jak kdo má drahý mobil.Za nás ubožáčci zase koukali, co kdo má napsáno na botách (značka).Na značkových křápech stály devadesátá léta, současnost stojí zase na mobilech.Když se cinkalo v roce 1989 klíčema, tak tohle už lidem nikdo neřekl.Havel na tribuně ovšem o diktátu konzumu nic neříkal, mluvil pouze o svobodě a demokracii.

Ikona diskutujiciho Elis 2023-03-11 20:05:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď pro Vap:
Chápu že to co jsi psal/a tě štve, to asi tady všechny. Jenže svoboda slova je o tom, že si každý může říkat co chce. Klidně si každý může nosit značkové boty a soudit ostatní podle toho jaký má telefon, nebo naopak může mít na takovéhle věci velmi vyhraněné názory za kterými si stojí. Nikdo za to není trestně stíhaný a o tom je svoboda slova. Lidi se budou pomlouvat a hodnotit vždycky a je asi jedno jestli je tu demokracie nebo ne… Navíc v demokracii konkrétně rozhoduje většina, takže ano, náš systém tvoří tyhle ovce… Bohužel, žádný svobodnější státní systém, který by fungoval, pokud vím nikdo nevymyslel.
Nadávat na demokracii, protože menšinám nejde zapadnout do společnosti, případně jsou šikanovány, mi přijde jako hloupost, protože to vůbec nesouvisí.
Hezký den a Alue děkuji za článek 🙂

Ikona diskutujiciho Mkinder 2022-05-01 17:20:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ludi s tymito schopnostami je velmi malo a teraz si skuste predstavit, ako casto musia odolavat roznym duchovnym nastraham…duchovia,egregory, larvy a ostatne astralne parazity maju o nich najvacsi zaujem kvoli ich potencialu (energia,frekvencia,vibracia)- tym sa tieto parazity zivia…najhorsie su egregory (pocut ten hruby hlas ako sa pochechtava nie je prijemne) mimochodom: astralne parazity uz odfotili specialnym pristrojom aj vedci v juznej afrike

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek