Nové DNA. DR.BERRENDA FOX potvrdzuje evolúciu DNA a symptómy / DOPORUČUJI

5.11.2015 v Spiritualita 12

a964f93a27_95382836_o2.jpg

V tomto článku doktorka BERRENDA FOX poskytuje dôkazy o zmene ľudskej DNA a buniek. Doktorka Fox pracuje v Avalon wellness centre v Mounth Shasta, California. Doktorka podala dôkazy analýzou krvi, v ktorej sa v skutočnosti vyvíja veľmi spontánnym spôsobom, nový reťazec DNA.

Pohovorme si na chvíľku o jej životopise:
„Mám doktorát z fyziológie a prírodných vied a počas môjho štúdia som bola zapojená do médií a pokračuje to až ku kinám. Spolupracujem s televíziou FOX na jednom programe o mimozemských civilizáciách a ich úlohe v tom čo sa všeobecne deje s ľudstvom v tomto čase.“

(Rozhovor:)
O: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tomto čase na našej planéte a aký dopad to má na naše telá?
Dr: Sú to obrovské zmeny, mutácie, ktoré sa podľa genetikou začali už od kedy sme vyšli z vody. Nejaký ten rok späť v meste Mexico, bola konferencia genetikov z celého sveta, s hlavnou témou „Zmena DNA“. Žijeme v revolučnej zmene avšak nevieme presne v čo konkrétne sa meníme.


O: Aká je naša zmena DNA?
Dr: Každý z nás má dvojitú špirálu DNA. To čo mi vidíme je , že sa začínajú vytvárať ďalšie nové špirály. V dvojitej špirále sú dva reťazce, alebo ak chcete dve vlákna v jej vnútri a tak ako to chápem ja je , že sa nám ich vyvíja dvanásť. Vyzerá to tak, že tento proces sa začal zhruba 5-10 rokov dozadu. My mutujeme! Toto je vedecké vysvetlenie. Je to mutácia druhu na niečo, čo ešte nie je známe. Tieto zmeny ešte nie sú zverejnené, pretože vedecká komunita cíti že by to zalarmovalo ľudstvo. Rovnako ale sa menia aj naše bunky. Teraz pracujem s troma deťmi, ktoré majú 3 vlákna DNA. Veľa náboženstiev už hovorilo o týchto zmenách a vie sa že v nejakej forme prídu. Vieme že je to pozitívna mutácia, ako fyzická tak aj mentálna a emocionálna ale môže byť zle pochopená alebo vystrašiť.

O: Prejavujú sa na týchto deťoch nejaké rozdieli, ktoré ich odlišujú od ostatných?
Dr: Sú to deti, ktoré môžu pohybovať objektami v dome ak sa koncentrujú, alebo si vziať pohár s vodou iba pohľadom. Sú to telepatické bytosti. Vzhľadom k tomu si môžete myslieť, že sú nadľudia alebo poloviční anjeli, ale nie je to tak. Podľa mňa sú tým, čím budeme aj my v najbližších desaťročiach.

O: Myslíte si, že toto sa stane každému z nás?
Dr: Zdá sa, že väčšina ľudí narodených pred rokom 1940, nebola schopná realizovať túto zmenu avšak začali niečo ako „nasledujúcu generáciu“ čo im dalo možnosť formovať ďalšie vlákno v priebehu nášho života. Náš imunologický a endokrinný systém predstavuje najväčší dôkaz o tejto zmene. Toto je jeden z dôvodov, pre ktoré pracujem vo výskume s testami a imunologickou terapiou. Niektorý dospelí, ktorých som testovala, majú ďalšie vlákno ktoré sa im práve formuje a niektorý už toto tretie vlákno majú. Tieto osoby žijú vo veľkom počte zmien fyzického tela a vedomia s ohľadom na to, že všetko je Jedno. Moje stanovisko je, že Zem a jej obyvatelia, zvyšujú svoje vibrácie. Mnohí z posledne narodených majú telá po magnetickej stránke žiarivé. Tí medzi nami, ktorí sú už starší a vyberú si zmenu, musia prejsť mnohými fyzickými zmenami.

O: Aká je príčina zmien v telách, narodených s normálnou dvojitou špirálou?
Dr: Najľahšia forma mutácie DNA je skrz vírus, a vírusy nie sú vždy zlé. Vírus žije len na živom tkanive. Vírus DNA známy ako “ Epstein barr“ a „herpes 6“ menia bunečnú štruktúru. Retrovírus HIV ne je vírus DNA avšak zmení telo a zničí ho. Takmer všetky osoby, ktoré žijú v tomto procese a sú ešte nažive, majú novú profesiu, alebo nový spôsob myslenia, alebo začínajú novú formu života. Aj keď sa môžu cítiť chorí, alebo nešťastní, toto je dar. Tu bola daná možnosť zmeny štruktúry DNA a ich tela na telo viac svetelné, viac zdravé, ktoré bude môcť žiť v následujúcej generácii. Aj anjeli, ktorí sú už viditeľní sú znamením, že sa meníme. Podľa toho ako to chápem ja, bude tento proces kompletný ešte pred koncom roka 2012. (pozn. Alue: njn, to jsou ty odhady, skoro nikdy nevyjdou :))

O: Aké zmeny máme očakávať?
Dr: Nebudú choroby, nebude nutné umrieť. Budeme schopní prežiť naše lekcie nie skrz utrpenie a bolesť, ale skrz lásku a pochopenie. Starý systém bude musieť skolabovať, aby sa zrodilo niečo nové. Teraz sú vojny, vlády nefungujú, systémy zdravotnej starostlivosti taktiež. Mnohé staré paradigmy už nebudú môcť existovať, aj keď bojujú aby sa udržali. Je evidentné že tak či onak sa to mení. Tí z nás, ktorí sa rozhodli v tomto momente žiť, sú prekurzory nového druhu. Prijímame pomoc od tých, ktorých nazývame majstri, mimozemšťania, anjelské bytosti a oni nás učia ísť do nášho vnútra. Mnohí z nás sú už schopní počuvať tento tichý hlások a mnohý z nás sú v symfónii so zmenami ktoré prichádzajú.

O: Aké sú sekundárne efekty týchto zmien?
Dr: S bunkovou zmenou sa môže niekedy osoba cítiť ako keby nebola tu, môže sa cítiť vyčerpaná, pretože pomaly sa nám menia bunky a konvertujú nás do iných bytostí. Ako práve narodené deti, ľudia môžu pociťovať potrebu veľa oddychovať, môže nastať mentálny zmätok, kedy nie sú schopní sa sústrediť napríklad v každodenných činnostiach. Ako keby boli preprogamovávaní na niečo väčšie. Všeobecne môžu mať bolesti celého tela, bez zjavného či konkrétneho dôvodu. Mnoho ľudí sa cíti divne a mnoho z nich chodí ku doktorom dať si predpisovať Prozac (liek) pretože nerozumejú tomu čo sa deje. Toto je ťažká chvíľa pre medicínu, pretože medicína nie je zvyknutá na prácu s energetickými telami.

Ženy žijú v hormonálnych zmenách. Viem že čakry súvisia s našim endokrinným systémom, preto môžu bezdôvodne plakať, pretože hormóny sa uvoľňujú. Mnoho žien ide do menopauzy skôr ako je to bežné a to z dôvodu, že akcelerujeme. Muži sa môžu cítiť flustrovaní únavou, pretože sú zvyknutí byť aktívni. Môžu cítiť že ich ženská stránka sa začína prejavovať v zmysle intuície a vývoja. Emocionálna terapia ktorá sa vyvinula v posledných 30-tich rokoch, vyvinula na tieto zmeny nové techniky. V skutočnosti robíme obrovský kus emocionálnej práce vo veľmi krátkom čase!

O: Ako jednáte s ľudmi, ktorí prechádzajú týmito zmenami?
Dr: Približujem sa k ich individualitám. nezaobchádzam s nimi zle. Doktor v latinčine znamená: „Jediná efektívna služba, ktorú pravý liečiteľ môže ponúknuť, je tá posilniť individuum, dať mu nevyhnutné nástroje a ukľudniť ho v tom čo sa deje a vysvetliť mu, že je možné sa uzdraviť a oslobodiť od negatívnych symptómov v tomto procese zmeny.“ V prvom rade si vyžiadam imunologické testy, niečo čo sa normálne nerobí, potom všetko týmto osobám vysvetlím a informujem ich v zmysle toho ako sa môžu sami o seba postarať. Ja nie som liečiteľ ktorý ich vylieči, ale iba nástroj ich individuálneho procesu hojenia. V ľudoch je istá sila, ktorú je vidieť aj v ich krvných testoch. Oni vidia čo sa deje a to vyvoláva niečo v podvedomí. Skutočný kľúč je vo fakte, že osoba prevezme svoju zodpovednosť a splní si prácu na sebe samej. Používam orgánoterapiu, európsku terapiu pre konštrukciu hormonálneho systému a pre akceptovanie zmien DNA. Používam tiež homeopatiu bylinky, vitamíny, laser..všetko v závislosti od potreby.

O: Ako vidíte pokrok vo Vašej práci?
Dr: Vidím ho ako bod, ako prechod. Je to veda a umenia zároveň. Liečiteľstvo je skôr umenie ako veda. Neverím, že budem liečiteľkou celý život, pretože choroby budú eliminované. My vedomé osoby eliminujeme choroby a utrpenie.

DNA a zmeny tela: Prostriedky
Fyzicky sa meníme zo „základných“ bytostí s dvojitou špirálou DNA na krištalické bytosti so štruktúrou DNA 1024 pretože krištálové štruktúry môžu existovať jedine vo vyšších dimenzionálnych leveloch. V skutočnosti zlučujeme naše telá s vyššou štruktúrou, ktorá je celkom blízko štruktúre našej preto sme schopní integrovať vedľajšie účinky relatívne dobre. Nemeníme sa iba my ľudia. Všetky formy života na Zemi sa konvertujú na krištálové bytosti. Ryby, kvety, stromy, psi, mačky…všetko sa mení. Nič neumrie a nebude zničené pretože sa všetci spoločne presúvame k novému stavu bytia.
Tento nový stav vyžaduje aby sme nezaostali ako fyzicky, tak aj mentálne a emocionálne v konceptoch tretej dimenzie. Rovnako ako smrť, treba to nechať ísť. Je to dôležitá súčasť procesu zmeny pretože staré pravidlá sa nemôžu preniesť do budúceho života, ktorý bude kompletne nový a odlišný. Tieto pokroky a zmeny spôsobia, že ľudia nechajú za sebou vzťahy, domy, závislosti, jednoducho všetko čo nebude v súlade s novou formou bytia. Na druhej strane je v podstate dobré, že je aj trochu strach a úzkosť, pretože to dokazuje, že tieto zmeny sa dejú aj keď nie všetci sú si ich vedomí. Je niekoľko symptómov, ktoré sa objavujú na našich telách a sú to:

Symptómy zmeny DNA: (pozn. Alue – Zvýraznila jsem příznaky které viditelně zažívám pravidelně já, nebo na kterých se hromadně shodují čtenáři, abychom měli porovnání…)

Nachladnutie
Horúčky
Bolesti kostí a kĺbov a lieky nezaberajú
Bolesti hlavy ktoré neprechádzajú ani po utlmujúcich liekoch
Neustále kýchanie, ktoré nie je spôsobené nádchou ani alergiou
Závrate
Pískanie v ušiach
Búšenie srdca
Pocit vibrovania celého tela hlavne počas noci
Silné svalové spazmy
Bolesti chrbta- krížov
Brnenie
Strata svalovej sily v rukách
Zmeny v obehovom systéme
Zmeny v imunitnom systéme
Zmeny lymfatického systému
Zmena dýchania
Pocit únavy aj pri minimálnej záťaži
Veľká potreba spánku
Zrýchlený rast vlasov a nechtov
Depresie bez zjavného dôvodu
Tlak, stres

Veľa ľudí zažíva tieto symptómy a s panikou chodia ku doktorom, kde im povedia že nič zvláštne s nimi nie je. A taká je pravda. Všetky tieto symptómy sú iba dočasné a a jednoducho znamenajú, že sa dejú veľké psychologické zmeny.

Pár prostriedkov pre vyššie uvedené symptómy:
Nechajte to prúdiť, lebo inak bojujete proti tomu.
Ak sa cítite unavení odpočívajte a spite koľko potrebujete.
Pite veľa vody, napomáha to dostať toxíny von z tela.
Používajte valeriánu na ukľudnenie pri emocionálnom tlaku.
Grécke seno pomôže lymfatickému systému zbaviť sa toxínov.

Veľká časť týchto symptómov trvá niekoľko týždňov a potom sa stratia. Môžu sa ale vrátiť. Malé percento dospelých má už túto zmenu za sebou. Zmenu DNA ktoré už u nich obsahuje 1024 vlákien. Jedna pani narástla o 3 palce a zväčšilo sa jej číslo nôh. Všetci mladší ako 7 rokov už ukončili zmenu alebo ju práve dokončujú. Naopak niektoré osoby ešte len začínajú s touto zmenou. Táto zmena má mnoho mien a je známa ako „Prebudenie“ ako proces vzostupu a ako realizácia Mer-ka-by.
V každom prípade každý z nás musí prekonať svoje obavy a prijať lásku, pravú lásku ktorá začína v nás. Pokiaľ nebudeme milovať samých seba a mať dôveru v samých seba, nebudeme môcť milovať a mať dôveru v iných.

Dr. BERRENDA FOX
Dr. Claudio Capozza- holistik
Medicína, homeopatia, homotoxikológia
kineziológia
orthomolekulárna medicína

Zdroj: www. wtvaustralia.com

Preklad Lindush Aliana Povinská

Zdroj: http://gaia2010.sk

Komentáře

Ikona diskutujiciho Esterka 2015-11-05 06:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vsimam si tie zmeny. V poslednom case som akasi viac laskavejsia vo vnutri, hoci na povrchu este doznieva akasi agresia. Ale velmi ma zmenil zazitok, precitnutie, kedy som na prechadzke z mesta uvidela na vlastne oci energeticku strukturu sveta, ako je vsetko spolu prepojene v jednej sieti. Kazdy sme napojeny na kazdu inu bytost na svete a vsetko to funguje ako jeden celok, nikto nie je mimo. Plus svet je len akysi konstrukt pre nase zmysly, ale za nimi je iny, ohromny svet. Skoda, ze tieto zazitky su neprenosne.

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-05 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobré, že si dala tento článok. Lebo ja mám v rodine lekára, nuž jemu dačo vysvetľuj :-DD

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-05 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mě čtou češi po celém světě 🙂

Ikona diskutujiciho Renata 2015-11-05 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vdaka za clanok, u mna su to vsetky priznaky a preto som zacala sledovat tie Bovisy, lebo prave v dnoch, ked su vysoke trpim akoby derealizaciou, niekedy chodim akoby opita po ulici a davam pozor aby som sla rovno a este som zaznamenala, akoby mi brneli ruky a nohy niekdey, ze nemam v nich cit, ako ochrnute a ostatne priznaky co sa pisu presne do bodky vsetky.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-11-05 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálně za normálních okolností v normální den při čtení normálních i nenormálních textů nějak nemám chuť nic normálního psát, nevím proč mám zde u Alušky nějakou nenormální chuť byť cokoliv napsat třebaže i nenormální, je to normální?

Ikona diskutujiciho Blaf 2015-11-05 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám neustálou potřebu spát. Dnes jsem se vzbudila až v 11 něco. No tento čas (když ráno nevstávám do práce) je u mě nějak častý. Nehledě na to, že mě brní ruce, jakoby odumírali (od paže dolů), a malý cit v rukou. No trvá to vždy jen kolem 15ti minut, myslela jsem, že by to mohli být karpály, no ale kdo ví….

Ikona diskutujiciho Martin 31 2015-11-05 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,přesne vím co cítíš. Tne článek o DNA jsem četl US o hodně let na spatek a přál jsem si ať to prožitku a hle,tedy když si ho čtu ted tak mužů říct že to proživa už delší dobu od roku 2012.Tak pěknou jízdu Ti přeji. martin

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-11-06 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško zlatá, mám všechny příznaky, které jsi nezvýraznila Ty + tlak, stres (v práci) krom horeček. Ta doktorka Berrenda Fox je skvělá a Ty též :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-11-07 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já zvýraznila to co tak celkově já a čtenáři nejvíc sledujem a o čem se nejvíc bavíme. – Tak pardon, jsi mimo škatuli 🙂

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-11-07 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:ano, já vím, taky jsem už nějaká starší škatule ;-))

Ikona diskutujiciho AriaKeboke 2015-11-07 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo, taky prožívám skoro všechny příznaky. Ale opakují se mi v určitých intervalech už pěkných pár let, že už to skoro beru jako svoji součást. Vlastně to začalo někdy v roce 2007-2008. V té době se mi celé zdraví začalo sypat jak domeček z karet (ale podle doktorů je vše ok – prostě hypochondr, co chcete…), a od té doby se z toho nemůžu vyhrabat. Začalo to neustálými každodenními bolestmi hlavy, následně se přidala obrovská únava, která pokračuje až do teď, asi po roce a půl bolesti hlavy konečně ustoupily, ale neustálý stres, nesoustředěnost, neschopnost se učit, někdy v roce 2012 nebo 13 se přidaly deprese, každý druhý den jsem bezdůvodně bulela. A poslední půlrok roku 2013 jsem měla dle doktorů bezdůvodné každdodenní a totálně vyčerpávající subfebrilie, ležela jsem i v nemocnici ale na nic nepřišli. Teď teda zase prožívám období bolestí kloubů – hlavně kolen, a svalů. O únavě a tom, že jsem schopná spát denně 15 hodin ani nemluvím. Další příznaky nebudu jmenovat, všechny jsou na seznamu. 🙂 Člověk by řekl, že za tu dobu bych těch vláken měla mít už nejmíň 10. :D

Ikona diskutujiciho El 2019-01-03 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a co kdyz je to plan elit, ktore chcu 2/3 ludstva znicit a pouzivaju technologie, ktore nie su zname sirokej verejnosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek