Boj o mysl GWEN – 3. díl

17.11.2017 v Prevence 6

Elektronicky vyvolané nemoci, chemtrails, falešný channeling
Boj o mysl 3.díl

Fyzika a inženýrství za elektromagnetickým přenosem nemocí jsou děsivé. Nemoci mohou být reprodukovány jako „chorobné signatury“ tím způsobem, že vibrace nemocí může být vyrobena,odeslána a vyvolána umělým způsobem. (Mozkové vzory halucinogenních drog mohou být také zkopírovány a odeslány ELF vlnami pro indukování „vizí“).

Jakmile jsou nemoci rozprášeny do vzduchu, elektromagnetické vlny vyladí tato onemocnění za použití harmonických a sub-harmonických frekvencí, čímž je učiní ještě více smrtícími a infekčními, ve skutečnosti přesnější popis je smrtící, jako vyvolaná smrt.

Obloha je denně pokrytá chemtrails, tyto křižující se bílé vzory jsou rozprašovány po nebi v US a dalších zemích. Jsou stejné jako contrails, které za sebou letadla zanechávají? Ne přesně, contrails se rychle rozpouštějí, ale chemtrails, tyto měkké pruhy setrvávají – cíleně jsou rozprašované a obsahují zákeřné chemikálie (získané, analyzované a prokázané), které ovlivňují stav vědomí, produkující netečnost.


Toto je jen jeden program který byl zahájen k tomu, aby držel populaci ve stálém apatickém stavu. Další jsou fluorizace pitné vody, sladidlo aspartam a další velmi pochybné látky.

Fluorid vyřazuje část mozku odpovědnou za sílu vůle, narušuje levý týlový lalok. Fluorid a selen (ve větším množství) mohou vyvolávat neobvyklé jevy, jeden známý symptom je „slyšení hlasů“.

ELF vlny tvoří poruchy v biologických procesech těla, aktivované ve velkém měřítku, jakmile bylo tělo vystaveno výše uvedenému nemoc-způsobujícímu chemtrails.

Některé chemtrails byly analyzovány v laboratorních podmínkách, nalezené látky působí rozštěpení prostorového vidění, blokování interakce různých aminokyselin které se vážou k vyššímu vědomí. Další látky působí zvýšení dopaminu v mozku a tím působí apatický, euforický stav nižší reakční mysli.

Toto je uděláno pro vytvoření zmatku, přeměna na osobu, která nedokáže rozeznat mezi realitou a iluzí. Dále, některé z těchto chemtrails mohou být spojeny s mnoha únosy UFO vyskytujících se v hojné míře.

Mnoho obětí, ty které si vzpomněly pomocí hypnotické regrese, byly svědky dalších unesených ležících na stolech (na způsob montážních linek) v probíhajícím procesu nebo již s implantáty.

Zpravodajské agentury jsou spolu navzájem propojeny s cílem zneschopnit populaci do té míry, kdy se nemohou bránit (bojovat). K realizaci tohoto plánu absolutní kontroly populace, potřebují celkovou „frekvenci“ každé oběti ve specifickém poměru, pod prahem uvědomění.

Mohlo by to být součástí většího plánu zahrnujícího mysl ovládající vysílače pokrývající celé USA a Anglii, chytře přestrojené jako vysílače mobilních telefonů? Výkon mikrovlnných věží může být zvýšen do té míry, že lidé zemřou.

Falešný channeling

Ti, kteří přijímají poselství New Age (channeling) říkají, že směřujeme do čtyřdimenzionální frekvence. Oni „slyší“ hlasy nějakých „ET“ které jim o tom říkají.

Avšak, někteří „ET“ jsou prostě jen převlečení pozemšťané. Za použití Teslovy technologie byli vězni v Utahu vystaveni hlasu údajného „ET“, každý vězeň přijal stejnou zprávu. Opravdu zajímavé. Dnes je relativně jednoduché vytvářet tyto „hlasy v hlavě“. Implantáty a mikročipy už nejsou déle potřeba.

V roce 1988 chovanec ve Draperské věznici (Utah) David Fratus napsal: Začal jsem přijímat nebo slyšet tóny o vysoké frekvenci v mých uších. Když jsem si zacpal uši, tóny byly stále uvnitř a zesílily se. Je to jako by se staly elektrifikovanými dozvukovými komorami se zvukem přicházejícím zevnitř ven.

Pak jsem začal slyšet hlasy v mém vnitřním uchu přesně tak, jako když mám stereo sluchátka.
Konečný výsledek byl takový že je můj mozek monitorován všemocným výpočetním nebo čtecím strojem nějakého druhu.
Stovky chovanců v Utažské státní věznici a státní nemocnici byli vystaveni tomuto způsobu kontroly mysli, použiti podobně jako pokusné krysy v laboratoři. Na začátku dekády 1970 bylo toto odhaleno na okresním soudu v Utahu.

Chovanci byli během věznění vystavováni kontrole mysli pomocí Teslových vln a snažili se odvolat v soudní síni. Bohužel neúspěšně.

Přeložil Neo

Primární zdroj: http://truedemocracyparty.net/2012/06/mind-wars-new-mind-control-techniques-and-delivery-methods-digital-tv-haarp-gwen-towers-silent-sound-cell-phone-mind-control-technologies/

Převzato z: http://tadesco.cz/nove-technologie-ovladaji-dalku-letadla-auta-veskere-smart-zarizeni-ta-nejhorsi-zprava-dokonce-i-vase-mozky-vase-jednani-boj-mysl-gwen-dil-3/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katie 2017-11-18 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když cítím zvláštní tlak v týlu, pak boleni hlavy a poté citim zlost a nadávám a nevím proč, tak si myslim, že mě někdo v tu chvilku řídí..je to tedy možné?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-19 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Může to být útok.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-19 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Pokud u sebe nemáš vůbec nic na ochranu, tak v těchto případech i zabírá vlézt do vany a udělat si studenou sprchu od hlavy dolů. Nebo jít do přírody ke stromu.

Ikona diskutujiciho Katie 2017-11-19 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nemám ráda studenou sprchu ,ale zkusit bych to v tu chvilku mohla.A k tomu stromu určitě zkusím jít ,děkuji Ti Alue.Je to opravdu velmi nepříjemný stav .Myslela jsem na křišťál od Tebe ,ale zatím na něj nemám.A jinak přemýšlím ,kdo a proč by mě někdo chtěl takto atakovat.Že bych někoho ohrožovala ? No zdají se mě sny a ty prý značí ,že mám velkého nepřítele ,tak nevím :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-19 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Ty útoky nebo pokusy se dělají nejčastěji plošně, takže vůbec nemusí jít o tebe jako konkrétní osobu, jen jsi zkrátka v dané lokaci kde se něco odehrává. Je dobré, když se něco divného děje, se i později pozeptat okolních kamarádů jestli měli to samé, člověk pak má přehled o tom co bylo skutečné a co ne a nepřipadá si jako blázen, když mu to sousedi potvrdí.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-19 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jojo křišťál pomůže hodně. U nás vesnici na Moravě "na konci světa" na ty malé útoky to je téměř 1 000% jistota, tento rok jsem zažil takové utoky asi 4 ? zatím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek