Novinky.cz dělají z žen hloupé slepice

16.6.2012 v Poselství 48

,,Téměř polovina mladých žen preferuje velká ňadra před inteligencí“

Nedávno jsem si skoro rvala vlasy z článku, který na mě bafl v odkazech na seznam.cz.

Novinky.cz občas vyplivnou nehorázný odpad, ovšem tohle je vážně extrémní výrok. Napsat, že polovina žen by vyměnila inteligenci za větší prsa je urážka. Použít slovní spojení ,,Jak ukázal průzkum“ umím také. – Není uvedeno jaký průzkum, jestli anketa na ulici, nebo na nějaké konkrétní škole… V jakém státě a kdo ty výsledky vyhodnocoval?

Pokud je skutečně až polovina veškeré ženské generace posedlá prsy, pokud by skutečně až polovina žen byly raději blbé a prsaté než naopak, potom se můžu jít rovnou se vším zahrabat a už tady fakt nechci být, protože tohle je konec světa.


http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/260602-temer-polovina-mladych-zen-preferuje-velka-nadra-pred-inteligenci.html

A teď kápněte božskou

Dámy, tomuhle nevěřím. Podle mě žádný seriozní průzkum takový výsledek vyplivnout nemohl. Ale i kdyby: Velká prsa jsou snad vrchol našeho života? Je to snad to nejdůležitější? Vy si myslíte, že mít víc tuku na hrudníku, tak máte hezčí život?

Osobně bych nestála o chlapa, co by mě měl rád jenom kvůli tomu, že nosím velkou podprsenku, protože takový chlap je povrchní idiot a až by se z tukových polštářů staly psí uši, tak by mě opustil a vyměnil za mladší.

– Tak jaký má smysl honit se za větším dekoltem, když pak přitahujete pozornost hlavně takových lidí?

Když se zeptáte svého partnera, kvůli čemu vás má rád, myslíte si, že v dlouhodobém vztahu řekne ,,prsa“ na prvním místě? Řekne, že má rád vaši povahu, či inteligenci, protože blbá prsatá by mu asi těžko upekla štrůdl, asi těžko by mu udělala k obědu pořádnou kačenu, asi těžko by dobře vedla domácnost, umývala okna a asi těžko by vychovala rozumné děti, když by byla sama blbá. Nehledě na to, že by se s ní pořádně nedalo o čem mluvit, protože by měla přízemní starosti.

Pro skutečný život je hlavní inteligence, určitá soběstačnost… a v tom vám velká prsa nepomůžou, ty vám leda tak zavazí, případně způsobují bolesti krční páteře a nemůžete si kvůli nim ani lehnout na břicho.

Ale co je vlastně výhra?

Když je žena krásná a chytrá, těžko shání partnera, protože má vysoké požadavky a kolikrát se jí chlapi bojí.

Zato když je ženská šedá myška, ale zato chytrá a hodná, tak je udaná hned… no jo, ale jak nakonec končí, to je na tom, kdo si ji vyhlédne a jak to spolu budou pěstovat.

Z toho důvodu neexistuje žádný mustr tvarů těla, který by vás předurčoval ke spokojenému životu. (Taková Dalida, jaká to byla krásná ženská a jak nakonec skončila, jen si o ní na internetu počtěte.)

Ke spokojenému životu člověka předurčuje v první řadě moudrost, vědomosti, inteligence, soběstačnost, vynalézavost, pracovitost, dobromyslnost… zkrátka všechno to, k čemu vám velká prsa nepomůžou. Bohatý je pouze ten člověk, který nemá duto mezi ušima a na to hrudník nemá vliv.

Jsem přesvědčená o tom, že tento názor sdílí většina normálních žen, protože kdyby byla pravda to, co nám vyvěsili výše na internetu, potom je vlastně skoro celá ženská populace v obrovské křeči a depresi kvůli něčemu, co ve skutečnosti na spokojený život nemá vůbec vliv. Všichni se honí… za čím? – Za polštářky tuku? Jednou je máte tam kde je nechcete, a kde je chcete, tam je toho málo… holt takový je život a s tím se člověk musí umět smířit.

Pánové, vyměnili byste blbou a prsatou a za plochou a chytrou, kdybyste věděli, že s tou ženou budete žít mnoho let a chcete založit rodinu? (Slovo ,,krása“ tady není, můžou být vlastně obě ošklivé i hezké.)

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Zamyšlení“ – Zde

Další obrázky morčat – Zde

Navštivte chat – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tania 2012-06-16 06:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprostý souhlas. Novinky.cz se nedají číst vážně, ale je docela smutné, že ty rádoby novináře za tohle ještě někdo platí. Pracovat v práci kde mám ze sebe dělat dobrovolně blbce (pozor, nikoliv klauna) bych opravdu nechtěla.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2012-06-16 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Si myslím, že spíš než polovina žen, to preferuje víc jak polovina chlapů,aby měly ženský velká ňadra místo inteligence, a že taky to byl asi mužskej průzkum :D

Ikona diskutujiciho miras 2012-06-16 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to jen sugesce médií, dělají i z nás chlapů tupé blbce. Znám ve svém okolí jenom jednoho chlapa, který obdivuje velké prsa. Když už jde o těěěla, tak koukám(e) spíš po spodku…

Ikona diskutujiciho Kimi 2012-06-16 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyhledávám jen chytré ženy a také nechápu proč se všechny honí za velkými prsy. Pokud si žena myslí, že něco získá zvětšením prsou, tak to svědčí spíš o její jednoduchosti. Vybírám si ženy podle IQ, ale ze zkušeností vím, že pokud její IQ moc převyšuje chlapovo, tak je to také špatné, neboť chlap se pak cítí méněcenný. Hrozně moc bych si přál mít za partnerku Alue neboť to má v hlavě srovnané a její IQ je zajisté hodně vysoké. Škoda, že člověk nemůžu mít to po čem touží …..

Ikona diskutujiciho Léňa 2012-06-16 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četla jsem něco obdobného. Nejednalo se však o prsa, ale o celkovou fyzickou atraktivitu oproti pocitu šťěstí. Odopovídala obě polaví. Výsledkem bylo, že  většina lidí, kdyby měli možnost volby, by údajně vyměnila určitá procenta (nepamatuji si přesný údaj) životního štěstí za stejná procenta zvýšení vlastní atraktivity. Takže tedy by vyměnili jakoby "sebe sama"(vlastní štěstí) za to aby "přitahovali jiné". Vzdali by se vlastního dobrého pocitu, za pocit že lépe ovládají druhé lidi? Žel, nevím už kde jsem na to narazila. Jestli to psal Aaron Hass nebo Conradová s Milburnem nebo ještě někdo jiný? Vpodstatě to není nic novéo, existuje spousta pohádek kde hrdinové upisují své duše nebo nenarozené děti.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-06-16 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, většinou se jedná o výzkumy z Británie, protože kdykoli píšou o výzkumu, dodávají k tomu: britské ženy. Vsadim se, že to byl výzkum na facebooku a ptali se především slečen do 20 let. Jinak si to neumim vysvětlit. I když nadruhou stranu Alue, vždyť všude vidíš tu neskutečnou masáž a vnucování krásy, plastiky a na všech obrázcích pro muže jsou focené hubené holky s velkýma kulatýma prsama (silikony), jenže ty chlapi to ani nevědí a pak se jim obyčejné holky nezdají nic moc. A co chtějí obyčejné holky? Líbit se chlapům, aby nezůstaly na ocet. A protože vědí, že chlapi nejvíc letí na velká kulatá prsa až u krku (což přirozeně nenajdeš na žádné, zato ale ve všech pánských časopisech), tak si holky tupě myslej, že prsa jsou všechno a na to chlapa nejlíp chytěj. Akorát jim právě nedojde ta zásadní věc. Že pak bude vyměněna za jinou, až ho její prsa přestanou bavit. Alue, já bych řekla, že spousta ženských je neskutečně dementních, vždyť se jen podívej na to, kolik si jich nechává udělat plastiku prsou a silikony. A ten počet stoupá i zde v ČR. Vyhazujou drahocenný peníze za kus umělotiny, jen aby se mohly ukazovat a balit chlapy na prsa. Taky mě to štve, ale co naděláme, musíme si přiznat, že na tomhle světě žije víc debilů, než normálních lidí, ač za to tak úplně nemůžou. Je jim to totiž médii vnucováno. Pak stačí, aby byli trochu natvrdlí a ovladatelní a máš tu debila jak vyšitýho. Já bych taky radši žila na jinym světě, hele vyrazíme spolu někam na nějakou jinou planetu, co říkáš?

Ikona diskutujiciho barchettka 2012-06-16 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čím to, že mě nijak neurazil…?

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-06-16 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na novinky.cz se chodím zasmát nad demencí redaktorů, k ničemu jinému ty stránky snad ani určené být nemůžou =) Občas ještě stojí za to články z proženy, nebo jak to je, také na seznamu. Liskala bych to tam všechno od rána do večera.

Ikona diskutujiciho Sedmikráska 2012-06-16 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mého je to blbost. Já sice ještě nespadám do jejich průměrného "poprsního" věku, ale stejně je to blbost.

Ikona diskutujiciho Tammy 2012-06-16 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se sebou teda spokojená. Malá, hubená, s trojkama bych vypadala blbě :D A svojí inteligence si velice vážím, protože sakra – kdybych byla pitomá, asi těžko bych psala povídky a básně a zamyšlení nad tím, co se kolem děje a vůůůbec nic bych nedokázala, krom toho, že bych dělala milenku nějakému povrchnímu ženáči za značkové kabelky :DDD To vážně není život pro mě. Ale jo, zařadila bych se mezi ty "chytré a krásné", jelikož mám taky velké požadavky a pro většinu chlapů jsem možná až moc velké sousto. Ne, že bych byla taková modelka, ale se svými poněkud neobvyklými názory a zásadami… potřebuju někoho stejně duchovně víc založeného a to se těžko hledá, těžko 🙂 Ovšem nevyměnila bych teda inteligenci za lákadlo na chlapy. Mám dost jiných zájmů a starostí, které mi příjdou mnohem důležitější, než někoho mít 🙂

Ikona diskutujiciho Arvari 2012-06-16 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, když je ženská až moc chytrá, sebevědomá a obecně svá, mívá to těžký, ať má či nemá prsa. Upřímně si dokážu představit, že ta by se části IQ s chutí vzdala i bez nějaký výměny za zvětšení prsou. XD

Ikona diskutujiciho skitty2 2012-06-16 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To ale furt neznamená, že si i ten dlouhodobej partner rád nepohraje s velkými prsy. 🙂

Ikona diskutujiciho Alexandra Gryffin- Fox 2012-06-16 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Novinky.cz dělají kretény úplně ze všech, snad vyjma "nebohých občanů ČR". Není nutné si lámat hlavu nad zprávami, které jsou seriózní asi jako kdyby je dělaly veverky.

Ikona diskutujiciho Hanyuu 2012-06-16 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Radši bych byla plochá a chytrá, než klasická hloupá prsatice jako z amerického filmu :D

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-06-16 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Haha, já četla i tu diskuzi k tomu článku a věř mi, že hrát si se silikonama neni nic hezkýho. Většina chlapů tam přiznává, že to měli v ruce jednou a už nikdy víc nechtěj, a pak dodávaj: zlatý malý prsa, hlavně že pravý, protože neni nad klasicky tvárný prso, než mačkat kus divnýho tvrdýho předmětu…

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-06-16 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám trojky, když přiberu, tak i víc, ooo co bych dala za jedničky!!! Když je člověk shrbenej, leží mu to na břiše, vyjít bez škrtící podprdy nikam nemůžeš, protože při sbíhání schodů by ti upadly a při chůzi se to debilně klinká, já bych nejradši šla na zmenšení, kdybych na to měla. Já jsem totiž asi divná, ale hrozně mě štve, když mi na ně chlapi čuměj, připadam si jen jak kus nějaký věci na použití, takže nosim jen samý vytahaný věci. Akortát v práci trpim, tam si vytahaný triko vzít nemůžu :((

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-06-16 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvik,nemohu pochopit, kam mám zaradít prsatou a chytrou blondýnu…a zrovna takovou mám rádo…

Ikona diskutujiciho danielinama 2012-06-16 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím. A jen tak mimochodem zase jindy jsem četla, že ženy pokud by na sobě něco mohly změnit, pak to budou nohy…..

Ikona diskutujiciho Míša 2012-06-16 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, jsem malá a prsatá. Klidně bych jich kousek obětovala, a to by ani nemuselo být výměnou za inteligenci. Nemyslím si, že bych byla zrovna blbá.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-06-16 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řeší se tu hovadiny… nějaká ženská se může plácat po ramenou za to, že má velký prsa a druhá za to, že má velký IQ… nehledě na to, že IQ nemá s inteligencí nic společnýho a to s těma velkejma prsama je spíš celosvětová mediální masáž, aby měli lidi komplexy a platili plastový chirurgy ;-)

Ikona diskutujiciho Kerria 2012-06-16 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě jen napadá, že to nemusí být až tak přehnané číslo. Vzpomínám si na jednu větičku, možná vtípek, možná citát…

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-06-16 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celé novinky jsou tak trochu mimo.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-06-16 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď nevím – Mám se smát či brečet? Tak či tak, tohle je jedna z největších pitomostí, které Novinky.cz zase vypustily na veřejnost. Já mám prsa akorát a jsem se sebou maximálně spokojená, i když se o mě chlapi nervou 🙂

Ikona diskutujiciho Arraine 2012-06-16 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tímhle bych si hlavu fakt nelámala. Kdo je normální, tak si takového článku radši ani nevšímá…:-). Tedy aspoň já. Co mě je potom, jestli se polovina populace  honí za rádoby "dokonalým" vzhledem? Stejně většina těch "modelek" by bez makeupu a popř. chirurg. úprav těla byla šedým průměrem.

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-06-16 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych si vybrala inteligenci, ale nemyslím si, že článek není pravdou. Spoustu žen, co nenávidí studium, vdalo se brzo, mají rodinu, nehodlají kandidovat do parlamentu nebo vynalézt lék proti AIDS, by bylo rádo, kdyby po nich chlapi na ulici slintali. Jen si zjisti, kolik žen investuje do vzdělání a kolik do estetických záležitostí…

Ikona diskutujiciho Farah 2012-06-16 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Z toho si nic nedelej, ja bych si na myti oken netroufla, hlavne tech hur dosazitelnych a vyse polozenych- ja se svymi 150cm :D by to skoro pro me byl kaskadersky kousek. O velikosti ostanich veci ani nemluve, nemuzu chtit, abych mela velkou hlavu, velky chodidla, potazmo prsa. To by me znicilo, stejne tak musim hledat alternativu, jak se uzivit, nezavisle na nejakem vedeni u firmy, spolecnosti- no zkratka cehokoliv, kde je nejaky clovek, co musi poslouchat pokyny a proto musi prijmout aktivniho blbce, co bude pracovat za minimalni mzdu a nebude mu to vadit.

Ikona diskutujiciho Cherryna 2012-06-16 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to občas nechutné co ty novinky vůbec publikují…to má být jako profesionální internetový magazín, jestli se to tak dá nezvat? Někdy opravdu čtu a nechápu…

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-06-16 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je to blbost, ale určitě bych se nedivila kdyby se pár takových 'žen' našlo.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-06-16 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, velká prsa nejsou vždycky výhoda, ale vykládejte to někomu, kdo je nikdy neměl. Spousta lidí vždycky touží po tom, co nemají, protože jsou zvyklí věřit, že by bylo líp, kdyby tohle a tamto… Nepřiznají si, že by mohli být šťastní jen proto, že se rozhodli, že si dnes prostě nenechají zkazit náladu.

Ikona diskutujiciho Jezis 2012-06-16 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alushka: Pánové, vyměnili byste blbou a prsatou za plochou a chytrou, kdybyste věděli, že s tou ženou budete žít mnoho let a chcete založit rodinu?

Ikona diskutujiciho ok 2012-06-16 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je součást standardní propagandy lidem nepřátelsky nakloněných bytostí. Cílem je zničit rodinu a společnost vůbec. Další programy vtloukaný do hlav jsou třeba "kdo není homouš, bisexuál, operovaný trans hybrid, nebo jiný podobný deviant, tak NENÍ IN". "Kdo má něco proti teplým, je nepřítel společnosti a sám zakuklený homík." Dlouhodobým vytyčeným cílem je poškodit a rozvrátit vztahy mezi mužem a ženou, potom bude lidstvo v pr*eli. Pokud propaganda běží, tak bude bohužel fungovat.

Ikona diskutujiciho Nehtařinka 2012-06-16 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velká prsa jsou rozhodně výhodou, ale co i pěkné nehtíky? 😮

Ikona diskutujiciho Anub 2012-06-17 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, to máš jako jak jsem nedávno viděl na idnes.cz článek o tom, že "Většina Čechů má ráda svého zaměstnavatele" rovněž jak ukázal průzkum. Ovšem to, že výsledky se stávaly z odpovědí 650ti lidí už nikoho netrápilo a já myslel že nás je 10.5 milionu :D:D Proto je lepší se statistikami neřídit, říkám to pořád.

Ikona diskutujiciho Anub 2012-06-17 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

P.S.: Abych odpověděl za chlapy..Mám chytrou, milou, krásnou, šikovnou, dobromyslnou, citlivou, není ani hubená ani tlustá, je prsatá, ale důležité je, a i to jsem jí řekl, že má v hlavě kolečka na svém místě a jsem za ní moc rád 🙂

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-06-17 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Novinky sice píší občas pěkný kraviny, ale co se týká žen a mužů, větši kraviny píší na feministky.com , tam blbost doslova kvete, stačí si jen projet ten jejich program. A ty hlouposti, co tam píše vedoucí toho serveru, to je snad ,,národní klenot hlouposti" a zaářivý příklad toho, jak člověk může skončit, když vystuduje dvě vysoký školy.

Ikona diskutujiciho Blue 2012-06-17 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda někde uprostřed nebo jsem jen nepotkal tu pravou? ;-) Osobně spíš nerozumím holčičímu tetování a kouření cigaret…a vulgárnosti taky :-) Nemusím to vše ani u kluků.

Ikona diskutujiciho Eva 2012-06-17 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, téma je to zajímavé. Osobně nechápu, co má kdo na velkých ňadrech. Já taková totiž mám (výstavní, žádný hendikep) a moc se mi líbí právě ženy s menšími přednostmi (samozřejmě jen z estetického hlediska:-)) Prostě se mi zdá, že ženy s menším poprsím vypadají něžněji, půvabněji, nemusí nosit podprsenku, což taky vypadá velmi hezky atd. Když se ptám svých kamarádů – mužů, tak nenacházím jediného, kterému by se silikony líbily. My ženy do jedné hledáme toho pravého a některé bohužel propadly mylné představě, že toho pravého nalákají na silikony. Chápete tu absurditu? Proč by zrovna ten úžasný princ na bílém koni, který hledá krásnou přirozenou ženu pro život a spřízněnou duši měl na ní obdivovat zrovna ty plastové pytlíky? Myslím, že je hlavně na mužích, aby se jasně vyjádřili proti tomuto trendu, protože spousta žen ještě nepochopila, že žena se silikony je prototypem ženy na jednu noc. Nic víc…

Ikona diskutujiciho kamienky 2012-06-17 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi pekne a múdro napísané, súhlasím… nedajme sa zmiasť dlhodobou manipuláciou médií.

Ikona diskutujiciho Laria 2012-06-18 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nie je pravda, ze novinky.cz robia zo zien hlupe slepice, iba hlupo generalizuju :D Hlupu sliepku zo seba moze urobit iba zena samotna – svojim spravanim. Samozrejme, bez ohladu na proporcie tela :))

Ikona diskutujiciho Pavel Topič 2012-06-18 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou ale divný argumenty na výběr. Zrovna teď jsem viděl nějakou mladou maminku s dítětem na procházce a v ruce čoudící cigáro, tak tomu já říkám katastrofa. No, a pak bychom ještě mohli spekulovat na téma chytrost/blbost, co to vlastně je.

Ikona diskutujiciho Alope 2012-06-18 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co jiného čekat od serveru, který je schopný napsat, že "vegetariánství škodí stejně jako kouření"? Dělají z nás blbce, nic víc, nic míň.

Ikona diskutujiciho Oroniel15 2012-06-18 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám tři slečny s poprsím jak melouny a mají s tím víc starostí než užitku. Až budou modelky z řad běžných žen a celebrity víc přirozené než umělé, budeme se moct o něčem bavit. A dovolávat se na ovlivňování mladých lidí je fajn, ale jsou to ti starší, kdo jim neříkají pravdu a nechají je žít v iluzi dokonalosti těla… I když házet celebrity do jednoho pytle je taky hřích – znám zpěvačky i herečky, které jsou "ploché", jak se tak říká.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-06-18 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím jak ostatní, ale mě na vzhledu nezáleží. I když mám pocit, že moje prsa jsou velice krásná. Ani moc velká, ani moc malá. A mojí inteligenci považuji za velmi dobrý průměr. (vím, zní to blbě, ale lepší než se utápět v komplexech)

Ikona diskutujiciho Primula 2012-06-19 05:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásne morčátka … Ale k veci. Ženy si samé vytvorili kult porovnávania sa medzi sebou a to tým ako chcú pôsobiť na mužov a aj na ženy. Chcú byť neustále upravené, neustále dokonalé, neustále svieže, usmiate, plné života, s najlepšou postavou modelky s velkými prsiami a podobne. Toto je o sebavedomí. Pokiaľ má žena sebavedomie na mieste, nemôže ju rozhodiť článok o tom, ako ženy túžia mať veľké prsia a uprednostňujú ich pred inteligenciou. Ja si vážim každú jednu ženu, už len za to, že je ženou a je mi fakt úplne jedno či má veľké alebo malé prsia, či je upravená alebo oblečená do sexi šiat. Ona ich túži mať väčšie preto, lebo žije v takom prostredí. Každý od nej chce aby bola dokonalá a ona sama potom vymýšľa rôzne zlepšováky namiesto toho aby bola taká aká je. A spokojná so všetkým čo má… Netreba vyhľadávať to čo nemám, čo by som chcela, čo má tá druhá, či má viac alebo menej inteligencie, ALE brať sa také aké sme, jedna druhú podporovať vo všetkom čo robí, o čo sa snaží, vysvetliť si medzi sebou, že dokonalá tvár a postava je nepodstatná pretože najdôležitejšie je vnútro a charakter. Každá jedna žena je krásna a to pre to, že môže vytvoriť domov a život… Ona jediná je tohoto schopná a práve preto si treba vážiť každú ženu, aj tú, ktorá túži po veľkých prsiach…Tej treba s pochopením pomôcť vyznať sa v jej pocitoch. Povedať jej, že na výzore až tak nezáleží, zistiť čo ju núti myslieť si, že nie je spokojná s tým ako vyzerá. Pomôcť sa jej v tom vyznať a nie ju odsúdiť za to, že túži po dokonalej postave. Je takých viac a je to tým, že jedna druhú nevieme podporiť a úprimne sa jedna s druhou porozprávať o svojich trápeniach a túžbach a pomôcť sa nájsť. Nájsť tú skutočnú ženu, ktorá je v každej jednej, len v tejto chaotickej dobe plnej naháňania sa za niečím, ženy zabudli na svoje kamarátky, na svoje mamy, na svoje sesternice, susedy a nerozprávajú sa medzi sebou úprimne a otvorene. Toto je chyba, ktorá zapríčinila to, že ženy medzi sebou súťažia a zbytočne. Každá je krásna, každá, taká aká je, len je utrápená, unavená, urážaná, nepochopená okolím a na to všetko to ešte skrýva niekde dobre ukryté vo vnútri a nemieni sa o tom ani s nikým porozprávať a priznať si, že sa trápi. Radšej bude vymýšlať a zdokonalovať postavu, aby si priznala pred druhými, že je nešťastná a nespokojná so svojím životom. Ženy, mali by ste sa viac otvoriť jedna druhej, riešiť svoje trápenia úprimným a láskavým rozhovorom, s pochopením a s rešpektovaním vašich rozdielností či už v postave alebo v povahách a charakteroch. Každá je na inom stupni vedomia, a to znamená, že každá je vo svojich túžbach niekde inde. Treba sa len pochopiť medzi sebou. Keď sa dokážete zblížiť bez toho, aby ste sa následne poohovárali a porovnávali, čo ktorá má a nemá boli by ste šťastnejšie a mohli by ste spolupracovať a dať si tak veľa lásky najprv sebe a potom ostatným. Opakujem, každá je krásna taká aká je, či už má make up, umelé prsia, plastiku, malé či veľké prsia. Je to slobodné rozhodnutie každej z nich, aby vyzerali ako chcú…To podstatné je, že sa nesnažíte jedna druhú pochopiť a podporiť a porozprávať úprimne z očí do očí a odsudzujete sa tak k zlu a nešťastiu. V správaní ženy k ostatným je veľa. Žena má pochopiť každého jedného pre jeho chovanie, má s ním cítiť a hovoriť s ním…ak ten druhý chce…Ak nechce, tak nemá nadávať a ohovárať, ale pomáhať mu ďalej a to hocijakou drobnosťou…Odpustiť, pochopiť a zase prejaviť cit a lásku, jedine toto pomôže žene, mužovi, deťom…

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-06-19 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by bylo dobré a přínosné, když už krtizuješ novinky, za jejich článek, udělat stejnou anketu na tvých stránkách, může také lecos vypovědět. Co ty na to Alue ?

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2012-06-19 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak co vím, tak většině mých mužských přátel se líbí ani ne tak velká, jako spíš pevná prsa, hezky tvarovaná, akorát do ruky. Když je holka plochá jak deska, ale je to pohodářka se smyslem pro humor, ocení to mnohem víc, než silikonovou vypatlanou kozatku. Na druhou stranu mám kolem sebe pár slečen, co ze svých prsou mají vyloženě mindrák a chtěli by větší. Žádná z nich by ale svoji inteligenci za koziska neměnila. Inteligence je něco, na čem se dá stavět celý život, ale prsa holt po kojení klesnou a co s tím člověk nadělá. Já jsem se svými tvary i inteligencí naprosto spokojená a nic bych neměnila:))

Ikona diskutujiciho Ravius 2012-06-21 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak troufnu si říct, že každý trochu inteligentnější člověk v dnešní době ví, že novinky CZ žvaní jen to co se od nich čeká. Násilí, Nenávist(ať už svého těla, nebo menšinové populace a nepotřebné informace ze světa…

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-09 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky jsem úplně plochá (ale co by se dalo čekat od 13leté holky :D) a na obličeji pár pupínků… je mi to celkem ukradené. Ale nikdy bych nevyměnila to, čemu kamarádky říkají moudrost (já tomu říkám má povaha) za krásu. Na vnějším vzhledu mi tolik nezáleží (samozřejmě, nechci zase vypadat jak trhan), hodně mi záleží na povaze. Vůbec se nemaluji, nepoužívám make-upy, nelakuju si nehty a nenechávám si s vlasy dělat… ty příšernosti. Do svých 12 let jsem nenosila ani náušnice.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek