O začátcích práce s energií a křišťálové vodě

15.9.2013 v Poradna 4

Dotaz:

Ahoj Alue,

dneska jsem podle tvého návodu vyzkoušela pracovat s energií. Ale když jsem sotva začala, celé tělo se mi začalo chvět, třásly se mi oční víčka a nešlo to vydržet. Otevřela jsem oči a začala jsem znovu. A bylo to tu zase, ale mnohem slabší, tak jsem začala znovu.

Pak už to bylo skoro v pohodě a přemohla jsem to. Čím to bylo? Mohl být obraz tunelu moc silný?

Ten návod je bezva, energie mi rozžhavila ruce, až jsem si je šla dát pod ledovou vodu.

A mám ještě jednu otázku – lze nabít nějakou věc, nebo spíš vodu křišťálovou sílou? Moc by mě to zajmalo a chtěla bych to zkusit.

Děkuji. Sofia


Odpověď:

Ahoj,
Třes mohl být způsobený nezvykem a počáteční nervozitou. U mne se to po letech praxe ustálilo na pocitu uvolnění, tepla a klidu. Vypadá to, jako bys (obrazně řečeno) nepoužívané a staré kanály prostě jen praxí protáhla a pročistila. Potom fungují jak mají a nic se v nich nemlátí a neklepe. Čili v tomto problém nevidím, všechno je jen o správném cviku a nepříjemné pocity by měly po čase povolit podle toho, jako moc to budeš používat.

Křišťálová voda: Je možné mít třeba džbánek s vodou a do něj vložit nějaký polodrahokam (ale předtím ho pořádně pročisti pod ledovou tekoucí vodou). Kámen se tam nechá a za pár hodin se voda pije. Přesné časové určení není v tomto moc podstatné.
Potom piješ vodu mírně energetizovanou, která je tělu prospěšná, avšak pořád platí, že nejlepší voda pro tělo je voda bez dat a bez nabíjení.
Jako změna se to ale hodí, podle toho za jakým účelem vodu piješ. Jestli pro zdraví, je nejlepší bez dat. Jestli chceš vstřebávat určitou energii konkrétního kamene, je dobré si do něj vložit třeba ten křišťál, či něco jiného.

Mám v zahraničí přítelkyni, která má takový džbán vždy na stole a má v něm citrín, ametyst, křišťál a mám dojem že občas i šungit, nebo zelený kalcit. – Tahle voda chutná dobře, tedy bych se nebála ani kombinací.
Doporučuji přečíst: ,,Přednáška o Vodě

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-09-15 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže když dám do čisté, ledové vody z kohotku třeba jeden nebo dva ametysty, které jsou pečlivě očištěné pod tekoucí ledovou vodou a napiji se jí místo "obyčejné" vody. Je všechno v pořádku ??

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-15 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Neboj, neotrávíš se z toho 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2022-08-02 18:19:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluško, chtěla jsme se zeptat, jestli zde ještě je ten zmiňovaný návod na práci s energií. Narazila jsme na něj v dotaznících již několikrát, ale ani odkazy nefungovaly. Díky za odpověď kdyżtak.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-08-02 18:22:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že ten nejstarší seriál z r 2007 nebo kolik už na webu není. Ale o mám energiích knihu Anděl strážný, kde je problematika vysvětlená a jsou tam i návody.
https://www.alue.cz/p/andel-strazny-alue-k-loskotova/
Případně podle typu problému buď použít vyhledávač, nebo rubrika Energie + Návody v horním menu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek