Občas mám spontánní vnuknutí

27.5.2014 v Poradna 7

Dotaz:

Ahoj Alue 🙂
Nejdříve ze všeho bych ti chtěla pochválit tvůj blog. Díky němu jsem se dozvěděla hodně nových věcí a rozhodně mi pomohl na mojí „cestě“. Na hodně událostí, které se mi v životě staly, jsem odpověď našla, ale tohle mi stále vrtá hlavou..

Všechno to začalo, když jsem byla malá. Nevěděla jsem, jestli ostatní vidí svět takový jako já. Jako fyzickýma očima. Mám pocit, že jsem snad i viděla část aury u lidí (nebo něco podobného…nevím už přesně, je to dlouho), ale to skončilo, když jsem o tom řekla mamce a ta mě vzala k očaři.

Teď už jsem vyrostla, ale pořád se mi opakuje ta samá věc.

Například sedím u stolu a najednou mnou projde zvláštní pocit, okolí se jakoby otřese nebo lehce zavlní a v hlavě se mi zrodí myšlenka, že to, co vidíme je jen „iluze“. Že to ve skutečnosti prostě neexistuje, jen se to nějak promítá. Něco jako matrix nebo tak…

Ráda bych věděla, co si o tom myslíš… Co to je, jak tomu přijít na kloub, či jak více podpořit tohle „vidění“.
Mockrát ti děkuji a přeji krásný týden 🙂
K.


Odpověď:
Ahoj,
To je očividně tvé vnuknutí zeshora. Máš asi dobré napojení nahoru na své vyšší duchovní vedení, které ti sem tam posílá připomenutí. Abys nezapomněla kdo jsi, proč jsi tady, co je vlastně okolní svět. Aby ses neztratila a nepodlehla představě, že tady ten svět je skutečně všechno a nic víc za tím už není.
Je to v pořádku, taky to mám. Od té doby, co jsem toto vědomě přijala jako naprostý fakt, že mi i lehčeji žije a málokdy toto připomenutí potřebuji, protože na to myslím už sama od sebe.

Hlavně když se stane něco nepříjemného, je toto vědomí dost praktické 🙂 Člověk se zase nahodí do pohody.

Takže co ti můžu poradit je jedině to, abys to přijala, znovu se podívej na film Matrix 1, řekni si že jsi takový Neo, akorát reálný a poděkuj andělům co nad tebou bdí, že jsou tak hodní a připomínají ti, kdo vlastně jsi. Řekni jim, že jsi vděčná za jejich podporu a vedení a že budeš ráda, když ti budou v životě co nejvíc pomáhat, že se budeš snažit je co nejlépe slyšet a být jim pro radost… A uvidíš, jak to bude fajn.

Já toto dělávám a opravdu jsou pak hodně vidět výsledky, třeba že míváš často štěstí, že jsi veselejší, jistější atd. Nebo ti chodí do cesty skvělé ,,náhody“. Pusť je více do svého života, přijmi je a když budeš šikovná, tak se to rozšíří samo.

Je ale potřeba děkovat svým andělům pravidelně a skoro za každou maličkost. Tím posiluješ spojení. – Tato pravdivá vnuknutí, že žiješ v iluzi, jsou od nich a je to jen nepatrný zlomek toho, co ti ještě mohou nabídnout.

s pozdravem

Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.
.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-05-27 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A vědomí je promítačka, jako v kině. A tím, jak jsme tady na světě, tak si navzájem promítáme co se nám děje a prožíváme život. A je tady pak i velká Promítačka… 🙂

Ikona diskutujiciho Fox 2014-05-27 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Některé "vědecké" teorie se myšlenkou toho že žijeme jakoby v xxxD rozměru podobnému hologramu vážně zaobírají. Hmota je informace.

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-05-29 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tento článek. Tohle se mi stává od malička. Jako malá jsem to nazývala jako divný pocit, protože jsem to nedokázala podrobněji popsat. Teď bych to popsala jako takový prázdný stav, naprosto     uvědomělý a možná je to právě to o co se tolik lidí snaží v meditacích. Svět vidím, jakobych ho viděla poprvé a všemu co vidím se hrozně   divím. Svět v té chvíli vidím takový jaký je. Poslední dobou už se mi to konečně dává do souvislostí. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-29 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To je trošičku jiný pocit, než jak se píše v článku, ale v podstatě zdroj toho pocitu a toho vědomí je stejný. Já tohle mám nejčastěji když někde sednu do trávy a jsem tam asi hodinu sama. To je největší mazec. – Najednou se ti otevře vědomí, ty víš ja to má vypadat, ale tady vidíš něco úplně jiného.

Ikona diskutujiciho Mary 2014-05-29 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se občas stává že třeba přemýšlím nad něčím absolutně jednoduchým a najednou mi příjde že vůbec nevím proč to tak je a kdo to takhle vytvořil, kdo to určil a prostě jako bych najednou nic nevěděla. Je to strašně zvláštní. Bývají to takové chvilky, třeba když se podívám na svého psa a v tu chvíli nechápu kdo určil že já mu velím a vlastně řídím jeho život. Takovýhle hovadiny a stává se mi to celkem často dá se říct. Co si o tom myslet?

Ikona diskutujiciho CZK 2014-05-29 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi to občas stane. Ale čím jsem starší, tím častěji se mi to děje. Realita v mém okolí počne kmitat a deformovat se. Samozřejmě, že jakmile to zpozoruju, tak tam zaměřím svou pozornost a opět je to tak, jak má být. Myslím si, že je to dobrý příklad k tomu, že svou pozorností a tím, čemu věříme, tvoříme tuto realitu. Proto buďme koncentrovaní a konstruktivní :-)

Ikona diskutujiciho petra 2015-04-25 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, Alue,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek