Obrovské hory jsou ve skutečnosti stromy z předchozího věku 7.díl: Ode dneška už nikdy neuvidíte svět stejnýma očima

22.3.2022 v Záhady 31

Takže podle této teorie vlastně všechno, co zůstalo na povrchu planety po konci křemíkového života, bylo seškrábáno megastroji a ještě byla země i těžena do hloubky. To, co nám zbylo z křemíkové éry, jsou tedy zejména kamenné pahýly stromů, či jiných živočichů, což jsou dnešní skály.
Složení hornin nebylo vždy z obvyklého oxidu křemičitého (SiO₂), ani se vždy nejednalo o polodrahokamy. Jsou to všechno pozůstatky křemíkových forem života… Už chápete, kde se vzal park zkamenělých stromů a proč jsou z nich dnes polodrahokamy?Jak zjistit, který kámen byl živý a který ne? Inu, v křemíkovém světě prý vlastně žádný kámen nebyl. Takže naprosto každý balvan, který na světě najdete, je kus odštípnutý z nějakého tvora, který žil v křemíkové éře.
A kam se podělo to ohromné množství kamene? Možná byl odvezen ze země, jak se mnozí teoretizující domnívají? Kdepak, nic se nevyvezlo.
Kámen byl potřebný uvnitř planety pro velkolepou stavbu století… Co se dá z tak velkého množství kamene postavit? Základny? Pevnosti? Města?

A tady k závěru už to jde s teorií z kopce. Autor je totiž fanda teorie ploché země, takže naznačuje, že se všechno sebralo, křemík se přetavil na sklo a tak vznikla obří skleněná kopule z „božího skla“. Má to být nějaký poklop, který nás chrání. Tuto teorii si dovoluji prohlásit za naprostou kravinu, ale zmiňuji ji, protože ji popisuje zdroj a je to zřejmě hlavní důvod, proč byla tato jinak zajímavá teorie v zahraničí odsouzena. Přitom je to škoda, protože prastaré stromy vlastně s teorií ploché země vůbec nesouvisí a spíš se to jenom někomu hodilo do krámu, tak to spatlal dohromady a je na nás, abysme si z toho zkusili vzít pravdivé jádro.
Teoreticky by se taky mohlo říct, že ten přebytečný materiál dotyčný lumpové „odpařili“, protože pokud je nějaká civilizace tak strašně pokroková, určitě by neměla problém s dematerializací přebytečné hmoty. I tak tu ale zůstalo mnoho obrovských stromů.
A nebo mě napadá ještě další verze, žádný povrch se nikdy neseškraboval, všechno zůstalo na svém místě, jak to leželo tak to zvětralo a veškerá teorie o odvozu křemíkové zkamenělé masy by tím pádem byla úplně mylná.
Co ještě by nemusela být pravda? Autor tvrdí, že sopky jsou jen hromady průmyslového odpadu, který tu zůstal po pustošení Země. Toxické chemikálie v nich reagují, vytvářejí žár a oheň a občas dojde k výbuchu.

Po tom, co jste absolvovali, asi nebude divu, když uvidíte strom úplně ve všem. Ale co když právem? Co je v tom skrytá pravda?
Třeba tohle můžete vidět v Namibii. Připadá vám to víc jako kus kamene, nebo spíš jako obrovský strom?


Vykreslená teorie by mohla vysvětlit i tento nález obřího nefritu. Položili jste si taky někdy otázku, proč mají polodrahokamy pravidelnou kruhovou nebo vodorovnou kresbu? Může to  být pozůstatek stromu z křemíkové éry, který se přeměnil na polodrahokam? To zní parádně divoce.


Tohle je třeba řez nádherným malachitem. Podle divoké autorovy teorie by to mohla být zkamenělá větev, když říká, že veškerý kámen býval živý. Ale spíš jde o důkaz fraktálního vesmíru, kdy se vzorce opakují a příroda opakuje stejnou kresbu v průřezu lnu, stromu i polodrahokamu.

Tento zkamenělý strom je na ostrově, který leží na západ od Afriky. Jmenuje se Pico do Cão Grande. Vidíte skálu, nebo spíš strom? A zatímco na internetu o ní najdete články a různé pěkné fotky, na Google Earth je jakási vycenzurovaná do tvaru placky. Proč? Někomu se do map nehodila, nebo je to jenom náhoda?

A co tohle? Obyčejný kus kamene, nebo zkamenělý strom?

Tohle je ve Španělsku:

Na Islandu je také „skála“, která je zformovaná do vláken ve tvaru hexagonu:

A tohle je také foceno na Islandu:

To samé je v Austrálii a to musel být opravdu gigantický strom:

Podobně zajímavou formaci najdeme také na pobřeží poblíž Los Angeles. Pokud to byla rostlina, možná se vnější obaly mezi jednotlivými hexagony už rozpadly a takto mohly vzniknout pravidelné sloupy:

Popsané formace najdeme i u nás.
Takto vypadá Panská skála u Kamenického šenova:


Panskou skálu také tvoří hexagonové sloupy… nebo jsou to spíš vlákna prastarého stromu?

A co zvláštní porézní skály, které mají houbovitou strukturu? Je to náhoda, nebo to kdysi bylo živé? Co když to byl živočich a nedíváme se na skálu, ale na něco, co zbylo z jeho kostí? Nebo by to mohlo být rostlinné pletivo?

Závěrečné shrnutí
Známé rčení, že je naše planeta živá, nebo že vše na tomto světě je živé, najednou získává poněkud jiný rozměr. Trochu to zavání černým humorem.

Jestli vás zajímá můj názor na tuto teorii, co se týče Ďáblovy věže, to mi připadá naprosto jednoznačné. To byl strom a tečka. Na Google Earth je nádherně nasnímaný ze všech stran a je to opravdu pokoukáníčko, račte se přesvědčit zde.
A pokud bychom tedy mohli všeobecně uplatnit teorii hexagonových struktur, znamenalo by to, že můžeme stromy z předchozího věku poznat podle nich. Všechno ostatní je ale podle mě divoká fantazie, zejména tvrzení, že všechny hory a kameny byli kdysi živočichové a tvrzení, že Grand Canyon byl kdysi důl pro mimozemské darebáky, co tady těžili zeminu, že zkamenělý povrch odklidili a že by z toho dělali poklop nad plochou Zemí. Jestli byl třeba Grand Canyon někdy skutečně dolem, pak to mohl být lidský důl z předchozího matrixu, ale určitě tam netěžili nějací mimozemští darebáci.
Hluboko v podzemí, třeba v laboratořích co jsou 30 km hluboko, je všechno čistý kámen. Z toho důvodu zkrátka nemůže být pravda, že by všechny kameny byly kdysi živé. Je to nesmysl.

Podle mě teorie o existenci kilometr vysokých stromů vůbec s teorií ploché Země nesouvisí a je to znásilnění původně zajímavé a atraktivní myšlenky. Nemyslím si, že všechny stolové hory na světě byly stromy, ani nevěřím tomu, že by Mount Everest byl kdysi strom. A nevěřím na stromy o výšce 150km, o kterých autor vyprávěl v 5. díle v části o Africké stolové hoře a údajné největší rostlině na světě na ostrově Buyan na jižním pólu. Jednak jsou to podle mě prostě a jednoduše jenom hory, zadruhé jsem vůbec na jižním pólu nenašla zmíněný Buyan a to jsem hledala i přes Google Earth, takže nevím, kde to autor vzal… ale zase jsem to nemohla z překladu vynechat, protože na to pak autor navazoval svá další tvrzení.
Navíc v originálu, ze kterého série čerpá, se autor několikrát plete a uvádí nepravdy, které jsem pro tento seriál musela ověřovat a vyhledávat z jiných zdrojů. Například už v prvním dílu, kde tvrdil, že přežil jediný Sekvojovec, přitom se ve skutečnosti zachovala celá rezervace, takže jsem to musela přepsat.
V originálu je také tvrzení, že je Fuji v Japonsku stará skládka, ve které občas reaguje toxický odpad, tak příležitostně soptí. Ačkoli nejsem žádná konzerva a ráda si vyslechnu jakýkoli odlišný názor, tohle bylo moc i na mě, takže jsem to ze série prostě vyškrtla. Na tom bylo jednoznačně vidět, že se autor akorát snaží nesmyslem zakrývat logickou díru ve své divoké teorii. Když vám někdo řekne, že všechny hory byly stromy, logicky se zeptáte na sopky, takže vám už v předstihu předhazuje toto šílené „vysvětlení“ a tím zásadně degraduje původně pěknou teorii o zkamenělých stromech.
A dále si hodně protiřečil v části, kde upozorňoval čtenáře na to, že je náš svět fraktální, tedy že se vzorce opakují od největšího po nejmenší. Tak pokud už tedy operuji s takto zásadním zjištěním, je potřeba ne jenom tupě opakovat co řekl někdo jiný, ale skutečně pochopit, co je tím řečeno! Pokud vidíme na obloze kulaté slunce, kulatý měsíc a další kulaté planety, je jasné, že bude kulatá i naše Země.
Autor hodně v originálu píše o velkém odhalení nakonec, ale na konci svou teorii uzavírá jakousi starou bajkou a jednoznačně neříká nic, závěr jeho bádání tím vyšumí do ztracena a slibovaný velkolepý konec tedy vůbec nenastal. Nakonec se člověk musel samostatně dovtípit toho, že má na mysli stavbu skleněného poklopu nad plochozemí, což je ale v zásadním rozporu s tím, co řekl ještě o pár řádků výš.

I přes tyto všechny kixy a podělaný závěr, však velmi oceňuji to, že měl někdo snahu téma podrobně rozebrat a vysvětlit. Překlad mě hodně bavil. Když jsem pak o něm vyprávěla, jeli jsme zrovna v autě a mihlo nás v protisměru vozidlo s poznávací značkou, na které bylo napsáno slovo STONE.

To je konec seriálu. Napište, co si o teorii křemíkového světa myslíte vy 🙂

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

Všechny zdroje:
https://secretenergy.com/are-these-giant-prehistoric-trees/
https://www.youtube.com/watch?v=WWorX7kqC9g
https://cs.wikipedia.org/wiki/Národní_park_Sequoia
https://cs.wikipedia.org/wiki/Strom_generála_Shermana
https://cs.wikipedia.org/wiki/Meteor_Crater
https://cs.wikipedia.org/wiki/Národní_park_Petrified_Forest
https://cs.wikipedia.org/wiki/Devils_Tower
https://cs.wikipedia.org/wiki/Giant%27s_Causeway
https://cs.wikipedia.org/wiki/Salar_de_Uyuni

 Komentáře

Ikona diskutujiciho asdf 2022-03-22 03:14:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi stromy to vypadá zajímavě, ale co když to jsou prostě jen vnitřky vyhaslých sopek jejichž kužely zerodovaly a zbylo jen utuhlé (a tvrdší, proto tolik nezerodované) centrální čedičové magma? Netvrdím tedy že to nemohly být organismy, i když mi přijde divné jak by se třeba tyto křemíkové bytosti pohybovaly aby „nepraskly“ ? Ale možná se nepohybovaly 🙂
To co, mi ale přijde zajímavé jádro celého příběhu je že defakto „žijeme na vytěžené skládce“, že Zemi někdo / něco dříve téměř zcela „oškrábalo na dřeň“ a teď je to defakto jen takový slabý odvar původního ráje… možná jsou lidé jen nějaké zdivočelé zbytky původních opravdových lidí…

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 10:52:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Parádní fotky, byl by to zajímavý kalendář.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 11:59:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslet si každý můžeme co chceme. Ale jak to bylo skutečně, kdo ví? Někde jsem kdysi parkrát četla teorie o vzniku Slovanských národů. Že tu kdysi byli obři odněkud z hlubin vesmíru. Ti zjistili, že Země je plná kovů, krystalů a drahokamů, které se jim zkrátka hodí. A proto vytvořili rasu (hybridy – pozemské první tvory zkřížené s jejich rasou) a tu měli na otrocké práce tady na planetě. Předchůdce slovanů. Možná proto ten název Slované/Slavs/Otroci. Dolovali obřími přístroji to co chtěli. Zřejmě přitom vzali za své ty obří stromy a část planetárního povrchu. Po těch obrovských přístrojích tu mohli zůstat stopy „škrábanců a řezů“. Možná byla celá planeta dříve jednou velkou pokladnou plnou drahých šutrů. Víte jak musela v tom vesmíru zářit? Rozhodně nesouhlasím s teorií, že slovanský lid byl stvořen na otrocké práce. Kecy v kleci. Slovan je od slova „sláva“ a ne otrok. Si zas někdo hrál s angličtinou při jejím vzniku, aby se překrucovala historie vzniku určitých kultur.

Další teorie by mohla být trochu podobná teorii toho autora. Krom té placky a kopule. Dolování (spíš to vypadá na rabování nebo získávání těch prvků téměř násilím, možná i spěchem?) určitých přírodních kamenů/dřevin jim mohlo sloužit na výstavbu měst pod zemí. V poslední době se objevují různé nákresy a informace o městech pod městy. I 10 km hlubokých. Pokud by od pradávných dob žili v podzemí různé bytosti, ať lidské nebo různé vesmírné rasy a uměle vytvoření kříženci, tak si mohli vytvořit za ty miliony let určitou funkčnost. Kdo ví, jestli jim ty sopky opravdu neslouží ke zpracování odpadu z podzemí. Jednou za čas to prostě vyplivnout na povrch a uklizeno, že?

Teorií je spousta. Fotky jsou krásný, jen u některých jsem jako trypofobik zrychlila rolování dolů. Ale v tý vteřině mě stihla proběhnout myšlenka na obrovské kosti z obrů, draků…

Díky za ten seriál Aluško. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-22 13:41:40
Ikona diskutujiciho
sipka

… tak jsem se dneska dozvěděla že existuje fobie z malých dírek 😀

Ikona diskutujiciho SilverSis 2022-03-23 00:10:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímá mě jakým způsobem vznikly slovanské národy a zaujal mě tím váš komentář. Nevzpomínáte si aspoň matně, kde jste dočetla tyto informace? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho manisa 2022-03-23 09:53:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro SilverSis
Dějiny (děj-jiný) Slovanů je možné ochutnat na webu celostního vzdělávání, zakázaná historie.
https://celostnivzdelavani.cz/zakazana-historie?serial=48 seriál Hyperborea (Slovansko-árijské védy).
https://celostnivzdelavani.cz/zakazana-historie?serial=58 seriál Nová chronologie dějin
https://celostnivzdelavani.cz/celostni-vzdelavani-pro-zs?serial=60 Od Hyperborejců, Árjů a Keltů, přes národy Nýsů a Vindů, až k Čechům
https://celostnivzdelavani.cz/zakazana-historie?serial=1 Zkáza Velké Tartárie

Další seriál – 6000 let staré sumerské texty nám odhalují historickou pravdu – https://celostnivzdelavani.cz/zakazana-historie?serial=32
Tohle sice není o Slovanech, ale o Annunaki – starozákonných „bozích“. Stvoření člověka, vyhnání z ráje, potopa, válka bohů a další události, které jsou popisovány v bibli. V tomto případě je velice vhodně v nadpisu použito slovo historie. Historie – istoria – iz Tory ja, tzn. že jsem z Tóry.

Ikona diskutujiciho CouBee 2022-03-22 12:10:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravidelné sloupy poblíž pobřeží Los Angels, to jsou vlasy, asi 🙂

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 16:45:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkamenělé dredy 😄

Ikona diskutujiciho CouBee 2022-03-22 12:17:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hexagonovou strukturu mají prý i šlachová vlákna, takže buď strom nebo obr.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 14:46:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je překvapující fóbie, oficial jich je 176 uznaných. Nevim, jestli tahle taky. Mě teda trochu zaskočila fóbie z krásných žen, opak bych asi ještě pochopil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-22 15:06:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje taky fobie z lítajících můr v baráku 😀

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 17:09:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Samuel,
😄 z krásných žen, tak to je mazec. Jestli tu fobii nemají spíše jen „ošklivé“ ženy z „krásných“ sokyň. Ne muži. Dala jsem ta dvě slova do uvozovek, protože krása a ošklivost je relativní pojem. Trypofobii jsem u sebe zjistila až přes syna. Vůbec jsem netušila, že budu na něco takového reagovat téměř kolapsem. 😄 Před lety jsem měla hnusný sen, kdy jsem měla divný pocit. Podívala jsem se na své ruce a tam, no…už jen když to píšu, tak je mi blbě. Vzbudila jsem se, nemohla jsem dýchat, studený pot, husí kůže, bolest hlavy. Přijde mi to spíš jako absolutní odpor než strach. Ale zařadili to do fobií, budiž. Na ten sen jsem částečně zapomněla nebo se tím víc prostě nezabývala. Až po letech jsme něco řešili se synem. A najednou jsem uviděla snad v nějakým dokumentu nebo co to bylo něco podobnýho jako na fotkách tady v článku. Oklepala jsem se a můj syn, že tohle nesnáší. Neví prý co to je, ale hnusí se mu pocit malých dírek, obzvlášť v nějaké organické struktuře. A já na něj: to je divný, mě se zdál sen, že mám v kůži…no ani jsem to nedořekla a syn zařval, ať toho okamžitě nechám. Oba husinu, mě začlo být zle. Tak si říkám, herdek, to snad musí být nějaká fobie nebo co? Nevěděla jsem, co to je a případně název. Tak jsem šla (blbka 😄) jako vždy pátrat na net info, zadala jsem jen klíčový slova „strach z dírek“. A už se to valilo. Nějakým záhadným způsobem s přimhouřenýma očima jsem najela z fotek super rychlostí na text. No a zjistila jsem název a příznaky. Dokonce někde psali, že to může být spojené s minulým životem atd. Nevím a už to ani vědět nechci. Ale potkat někoho s tetováním, tak zřejmě vběhnu instinktivně do vozovky, abych unikla. Takže tetovat se prosím s ohledem na své spolubližní. Děkujeme. 😁

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 14:49:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak Alue, trypofobie – strach z děravých struktur.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 15:36:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se musím přiznat, že taky trpím jednou fóbií a to z klaunů, ale jenom z těch v naší vládě.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-22 19:26:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samuel,
tak takovou fobii má teď asi víc lidí… 🤡 Doufejme, že to brzy skončí… Ale jsme na návštěvě u Alušky a tato stránka je kouzelná v tom, že se tu udržuje pozitivní energie. Tak ty klauny zavřeme raději do kufru 😄

Ikona diskutujiciho Alina 2022-03-23 05:07:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Na návšteve?! Nieeeeé, to sem nepíš, ja mám panickú fóbiu z návštev a toto vnímam ako listovanie, či surfovanie, prehliadanie stránok… Ak si to spojím s návštevou, už sem neprídem 😧

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 19:43:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to rozhodně „dáreček“ z minulých životů.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-22 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím o tom, je tu fajn atmoška, nechci to kazit. Můj vnitřní plamen se hůř kontroluje, budu se snažit.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-23 15:06:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro SilverSis,
informace o slovanech jako otrocích jsem četla už před lety. Zkoušela jsem to znovu najít, ale asi je to už ztracené nebo stránky jsou zrušené. Co si tak matně pamatuju, tak to bylo kvůli dolování zlata. Jestli to nebylo o Anunnaki. Vytvořili si křížence na práci. A někde právě psali teorii, že by těmi kříženci mohli být dnešní slované. Na každém šprochu, pravdy trochu. 😄 Osobně to vnímám jako překrucování faktů. Zajímám se o význam a podobnost slov v různých jazycích, včetně latiny a angličtiny. Anglický název pro otroky je podobný, spíš téměř shodný se slovem slovan. Jenže v tom může být záměrný plán, vnutit nám představu, že jsme byli stvoření pouze být otroky. Což se dnes krásně odhaluje v aktuálním evropském dění. Kdy se popostrkují proti sobě slovanské národy.

Osobně vnímám historii za velmi zajímavou a je v ní mnoho tajemství a na sto procent i pokusy o to, abychom se nedozvěděli skutečná fakta. Pokud je tu nyní pokus o vyhlazení slovanského národu (přes umělé vyvolání nenávisti mezi slovanskými zeměmi), tak tím jasněji je vidět, že slovanské kořeny jsou něčím výjimečné. Možná svou duchovní podstatou. A to rozhodně nemá spojení s hybridníma otrokama.

Minulost není ztracená. Naopak se jako niť táhne do přítomnosti. A přijde mi to jako obrovská skládačka, která se nyní ukazuje téměř v celém obrazu. Vše je nějakým způsobem propojené.
Mimozemšťané mohou být ti Bibličtí Andělé, které jako první stvořil Stvořitel. Část mimozemšťanů se vzbouřila a odpadla do temných částí vesmíru. Padlí andělé, draci, hadi…už vám skládačka zapadá do sebe? Had, který v Ráji svedl Evu… A část mimozemšťanů zůstala věrná svému Stvořiteli a plní svou službu pomoci člověku v různých podobách.

Hmmm, kdo ví…jak to celé bylo a je.. 😊

Ikona diskutujiciho SilverSis 2022-03-23 18:18:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc si cením vašich poznatků a jak jste se o ně podělila, protože mě samotnou Slované nic moc neříkali. Jenom jsem věděla, že jsme údajně otroci a mluvil o tom redaktor aeronetu, takže se člověk do toho splínu snadno propadne 😀 dlouhou dobu mě zajímají temné bytosti, ale hlavně odkud se vzaly. Nebo taky draci. Takovéto záležitosti nemám s kým probírat a nemám v okolí nikoho, kdo by byl duchovně probuzenější tak si potom sama připadám jako mimozemšťan 😀 v poslední době mě zajímají astrální světy, jestli z nich nepřichází třeba do nočních můr bytosti z jiného světa. Nikdy jsem nemívala vyloženě brutální sny, to až v poslední době a přitom jsem naladěná opačným směrem. V těch snech se promítají mimozemšťané, vrazi apod. Myslíte, že mohou být z astrálních světů?

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-23 15:52:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alina, odpusť mi to prosím. 🫂 Tak surfujeme na pozitivní stránce. Doufám, že někdo nemá strach ze surfování. I když, to má zase blízko ke žralokům. Ach ty fobie. Asi už mám strach i ze slova fobie. 😄

Ikona diskutujiciho kiana 2022-03-24 18:51:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na as-gardu psali to samé jako v této sérii, ale na konci bylo, že byly kameny/písek/hlína atd. vytěženy pro výrobu skleněné kopule=koule uvnitř Země (že my žijeme uvnitř duté Země a „to pravé velké vnitřní“ Slunce je obalenou černou hvězdou, což je umělé udělaná koule právě z té vytěžené hlíny a kolem černé hvězdy je ještě několik do sebe vnořených průsvitných koulí ze skla, které bylo udělané z vytěženého křemíku). Proto teoretikům „ploché“ Země funguje, že když vypálí nějakou dálkově ovládanou po domácku vyráběnou raketu, tak se nedostane do vesmíru, ale jakoby se „sklouzne“ po skle.

https://www.as-gard.com/sfery-vliyaniya

Ikona diskutujiciho adria 2022-03-24 22:57:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2015/01/zkaza-velke-tartarie-4.html

tady jeste neco o tech stromech

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-03-29 21:26:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Autor asi nikdy nevidel Tisovec mexický. To je strom ktorý má výšku približne rovnakú ako obvod kmeňa. Dorastá tak 30 metrov a 30m široký má aj obvod okolo kmeňa. Proste sú rôzne typy stromov a na všetky nebude sedieť ten vzorec – priemer pařezu krát 20 ktorý je použitý v predchádzajúcich dieloch tohto seriálu. Takže aj tie stromy ak teda tie hory boli stromami, mohli byť o dosť nižšie, než sa uvádza. Inak dajú sa aj kúpiť semená Tisovca ale neviem aký má zmysel sadiť strom ktorý má životnosť tisíc rokov 😀

Ikona diskutujiciho František 2022-03-30 11:04:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tu zajímavé a rád si to čtu a mám svou teorii. Představte si, že v minulosti byla zem hrouda nic víc, ale bohatá na křemík a prostě něco navíc jako je zlato apd. Jsem obr a letím si tak vesmírem a chci se mít dobře a obchod kvete v každé době. Analyzuji a najdu naší hroudu, kruci je tak super, nikdo mi ji nesmí sebrat, tak si ji označím a pojmenuji si tu hroudu Adamov. Dám k ní satelit od společnosti Luna a vždy mi řekne jestli mi ji náhodou nechce někdo ukrást. Je tu málo světla a potřebuju si ji prohlédnout a tak ji strčím k tomu světlu od firmy Apolon, tu firmu doporučuji, mám s ní dobrý zkušenosti, Lunu teprve testuji. Udělám dírku, jsem fakt veliký obr, super čistý křemík a tak hloubím a hloubím už jsem skoro v půlce tý mý hroudy , musím ji schovat. Mám tam otroky a hlídače otroků a oni těží, stroje běží, taky jsem jim tam vymyslel místečko na zotavenou, takovou zahrádku, aby mi vydržely. Jsou jak malí děti, dám jim nějaká zvířátka a bude klid, furd ječí a já si chci odpočinout. Obchody jdou dobře, vše je zabezpečený pod kopulí a bezpečnostní zařízení funguje je zapotřebí se poohlídnout i jinam , jinak mě konkurence zválcuje, znáte to ne. Než se vrátím tak to zaliju vodou aby mi to vydrželo čerství. Zatím ahoj uvidíme se po dovče za 27 000 hrouďáckých let. Váš …….

Ikona diskutujiciho No nic 2022-04-11 23:35:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom fantazie.
Říká se sice „zkamenělina“, to ale neznamená, že každý kámen byl někdy živý.
Čím je strom starší, tím pomaleji roste.
Dejme tomu, že bude mít nějaký stroom milion let.
Jenže při takových rozměrech by biologicky již nefungoval. Všechno má své limity.

Ikona diskutujiciho Xandy 2022-06-28 00:52:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem spis obcasny pasivni ctenar i kdyz celkem od zacatku. Se zajmem jsem procetl tuto serii obrovske hory jsou ve skutecnosti stromy….
Obrazky velmi impresivni a presvedcive i argumentace a podrobna reserse, presto zustavala nejaka drobna skepse .a shodou okolnosti jsem na kanalu Telegram „forbidden history“ 27.6. 11:59 narazil na tento prispevek vcetne znamych obrazku „Devil´s Tower“ cimz se zbytek mych pochybnosti jeste zmensil:

When it comes to the origins of Devil’s Tower in the United States, the most common comment is „and you dig, if it’s a flint tree, there must be roots. We dug. Scientists from the Wyoming State Parks Department arranged for photographic seismic measurements, „We found what looks like a giant root system originating from the base of Devils Tower. The root system was measured to a depth of 6.4km and a width of 11.2km. We are currently conducting research and tests to confirm that it is in fact a root system and not a coincidence.“ Not for nothing did the Indians call this mountain the Tree of Life.

Let’s wait to see what they do with this discovery. It seems that someone will have to rewrite the history of the development of the Earth.
__________
autom. preklad:
Pokud jde o původ Ďáblovy věže ve Spojených státech, nejčastější komentář zní: „A kdyz budete kopat , tak jestli je to křemenáč, musí tam být kořeny. My jsme kopali. Vědci z oddělení státních parků ve Wyomingu uspořádali fotografická seismická měření: „Našli jsme něco, co vypadá jako obří kořenový systém vycházející z paty Ďáblovy věže. Kořenový systém byl změřen do hloubky 6,4 km a šířky 11,2 km. V současné době provádíme výzkum a testy, abychom potvrdili, že se skutečně jedná o kořenový systém a ne o náhodu.“ Ne nadarmo indiáni nazývali tuto horu Stromem života.

Počkejme si, jak s tímto objevem naloží. Zdá se, že někdo bude muset přepsat historii vývoje Země.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2022-07-02 11:36:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě že to celé s plochou zemí souvisí…. Vždyť toto absolutně vyvrací glób. Pokud dřív všechno bylo větší, obrovské a gigantické, tak to jsme tu tedy měli sakra málo místa na chození na tomto glóbu. Jde jen o neznalost teorie ploché země. V této teorii žádný vesmír neexistuje a klenba tu byla odjakživa. Mohla se „smrsknout“ nebo zvětšit.. je to jeden svět který může být jakkoliv velký. Pokud autor prohlašuje že přiletěli mimozemšťani a postavili klenbu, tak buď klasicky, jako mnoho dalších „plochozemců“, tuto teorii zaměrně zesměšňuje (Jako tomu často bývá s podobnými tématy-ukázat část pravdy, ale pak to celé shodit nějakou přehnanou blbostí, aby si lidi řekli „Nojoo to je ale kravina“), nebo je to prostě čistá fantazie a dělá to nevědomě. Pokud by bylo nastudováno víc o pravé kosmologii „“Ploché země““, tak by to dávalo větší smysl. Takhle jste se klasicky nachytali zase na formu polopravd a zesměšnění. Taky je vtipné jak se hned všichni čertí, když jim někdo sáhne na glób 😉

Ikona diskutujiciho Ondřej 2022-07-02 11:42:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

+ Ne, na nebi nikdy nevidíte kulaté planety….. možná tak na NASA fotkách z PC. Planety nejsou takové jaké nám předkládají, ani slunce a měsíc. Planety jsou světla nefyzické povahy, stejně jako hvězdy.. Vím, že pro někoho kdo jede teorii glóbu to zní šíleně, ale je třeba si nastudovat něco více a hlouběji. Nejsou to koule, ale když už tvar, tak se podobají disku. Ať se daří

Ikona diskutujiciho mike 2022-09-12 19:41:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz som na toto narazil tak prikladam.

https://t.me/johntrump17/72561

Ikona diskutujiciho Miloslav 2023-12-16 14:35:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No vzhledem k tomu, ze o kopuli se zminuje snad kazda stara civilizace tak bych to tak razne neodsuzoval. btw. ja tedy to s temi stromy neslysel v kombinaci s plochou zemi ale s tzv. kraterovou zemi, kde to co zname jako nasi planetu je jen kousicek jedne megaplanety ohrazeno ledovou stenou, a za nic planeta pokracuje, je k tomu hodne moc materialu, a ty f
dukazy jsou dost sokujici

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek