Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus“ a ,,Archandělé“ / DOPORUČUJI!

15.5.2017 v Spiritualita 139

Tento článek se asi mnoha lidem nebude moc hodit do krámu, protože podkopává něco, čemu uvěřil celý svět. Ale nedá mi to a posbíraná zkušenost mě vede k tomu, ho i s tímto vědomím sepsat. Dlouho jsem to odkládala, protože si uvědomuji možné komplikace, ale nakonec jsem si řekla od čeho dělám to co dělám… Nemůžu si to už nechat pro sebe, nejde to.

 

Začnu menším úvodem do problematiky. Letos v březnu mi přišel dopis, který mě rozplakal a uvízl mi v paměti. Po jeho přečtení na mě zůstala tíha, dala by se popsat jako pocit, že je potřeba vám to napsat. A dokud to neudělám, pořád na to musím myslet.

Napsala mi maminka člověka, který před lety býval zdejší zanícený čtenář, ale dnes už mezi námi není. Při autonehodě odešel do jiné dimenze, už je to pět let. Možná i proto mě její příběh tak zasáhnul, uvědomila jsem si, že jsme si možná dopisovali, mohli jsme být mailoví kamarádi jako s mnoha dalšími desítkami a stovkami čtenářů… A najednou ten člověk zmizí, už nikdy nenapíše a člověk se po letech dozví, co se vlastně stalo… Je to strašně divný a nepříjemný pocit, který mě zasáhnul poprvé. Poplakala jsem si a musím na ten dopis často myslet. Nebudu ho sem celý dávat, je dost intimní, ale přesto bych se s vámi chtěla podělit ještě o jednu podrobnost z tohoto příběhu. Dotyčná maminka se se synem setkala prostřednictvím snů brzy poté, co odešel. Navštívila ho v nebi a měli spolu krátký rozhovor.

Napadlo ji, zeptat se na Ježíše. A dostala tuto odpověď: ,,… podíval se na mě hodně vážně a řekl mi NIKDY, ALE NIKDY nevyslovuj jeho jméno, je tady někde, ale ty na něho zapomeň.“

 

Proč jí tohle řekl? Jaké je skutečné pozadí za tímto jménem? – Pojďme si to společně rozebrat:

 

Celý svět uvěřil příběhu o Ježíší Kristu, který tady nemá smysl opakovat, speciálně když skutečné podrobnosti se pořádně neví. Dochovaly se záznamy všemožných neověřitelných autorů, některé jsou i velice pěkné a zajímavé materiály ke studiu jako třeba apokryf Evangelium Esejských. Známe určitou oficiální verzi co se hodí systému, různá náboženství se o ni nesmyslně přou, ale nebudeme do toho zabředávat, aby nám neutekla skutečná podstata věci. O tom dnešní článek není.

 

Ve směru New age a obecného duchovna, přestože jde spíše o směr nebo styl života (není to náboženství v pravém slovasmyslu), se toto jméno používá až nepříjemně často. Lidé se sice nehlásí k žádnému konkrétnímu náboženství, ale často používají jeho prvky. Mají na celou věc možná alternativnější a otevřenější náhled, ale přesto z nějakého důvodu mají tendenci aplikovat náboženské učení částečně do New age. Výsledný maglajz jim pak dělá v hlavě nepořádek, protože to dohromady nedává synergii, ale vzájemně se to vyvrací. To dobře slouží ke zmatení lidí a zmatený člověk se pak snadněji vmanipuluje do soukolí Matrixu.

 


 

Velmi populární jsou channelingy. A channelingy s Ježíšem jsou evergreen. Kdo ho nikdy nedělal, jakoby ani nebyl správný mystik. Ano, i já jsem to zkoušela. Když jsem byla ještě malá holka, co hledala sebe sama, dozvěděla jsem se o tom a zkoušela to. Bylo mi asi 12 když jsem s těmi pokusy začala. Tehdy celý český internet obsahoval pár článků a nikde nebyl nikdo, kdo by mi to vysvětlil, kdo by mě správně navedl, s kým bych to mohla rozebrat, od koho se inspirovat. Jenom pár stručných opisků z knížek, jinak se k tomu nikdo pořádně nehlásil, jeden opisoval od druhého. Původní originální data neměl nikdo a jediná stránka kde něco trochu bylo, byl starý Osud.cz, který byl placený, takže jsem měla smůlu, vždycky mě to vykoplo ven a nedočetla jsem se tam nic. Bylo to prostě období temna na českém internetu, kdo to nezažil, vůbec nepochopí, jaký máme dneska luxus a k jakému obrovskému rozvoji došlo. V podstatě jsem se stala tím, koho jsem tehdy sama potřebovala k ruce a kdo mi chyběl. Ideální výběr profese.

Byla jsem prostě odkázaná jenom sama na sebe a na svou zkušenost. Tak jsem tu zkušenost nějakou dobu sbírala. Nelituji této kapitolky, byla to pro mne cenná lekce, sáhla jsem si na to, poznala jsem o čem to je a mohla jít zase dál…. Beru to jako fázi rozvoje, která logicky musela proběhnout.

 

Pochopitelně jsem měla výsledky a dodneška mám schovaný veliký tlustý, hustě popsaný šanon. S každým stěhováním vyhazuju nepotřebné krámy, ale moje šanony jedou vždycky všude se mnou, všechno mám archivované. Protože obsahují několik let dokumentace mého ranného výzkumu, i z doby před založením stránek v roce 2006.

Možná také díky tomu, že jsem si to psala, a pak zpětně analyzovala, prociťovala a přemýšlela nad tím co mi bylo řečeno, jsem brzy zjistila, že to není moje cesta. Že mi odpovídá kde co. Že ze začátku se ozve to dobré, ale postupně jak se to protahuje a člověk přestává být bdělý, se do toho začínají motat vlivy, které už dobré nejsou a channeling úplně znehodnotí. Trvalo mi to asi 2-3 roky pokusů, než jsem si uvědomila, že tohle není skutečná cesta, že to je spíš ztráta času, marné nimrání a zabředávání do hovorů s duchy a dušemi, které mi možná dává pocit výjimečnosti, ale jinak mi nic nepřináší, jenom sytí moje ego. A tak jsem tu metodu opustila a naučila jsem se nehledat odpovědi venku, nevyvolávat žádné bytosti. Zaměřit se do sebe, hledat odpovědi v sobě a vést rozhovory sama v sobě. Protože tudy vede cesta a tudy skutečně přichází to vedení, které mě dostalo tam, kam jsem se dostat chtěla, měla a potřebovala… Do této životní fáze.

 

V období mého průzkumu a zkoušení channelingů se mi jednou také ozval Ježíš. Samozřejmě to nebyl on, ale bytost, která se tak představila. Byla na mě hodná, ale stejně tak jako ostatní duchové z channelingů, také se snažila působit na moje ego a nabulíkovat mi různé nesmysly, které se dobře poslouchají, ale když jim člověk uvěří, celkem dobře mu to po letech může vypatlat mozek.

Takže tady pak chodí všelijaké existence, co tvrdí že jsou reinkarnace Imhotepa, Druhý příchod Ježíše Krista, Inkarnovaný anděl Sandalfon, inkarnovaný Zadkiel, Uriel a další pomatení zachránci planety Země a lidstva, kteří by rádi zachránili celý svět a přitom neumí vytáhnout z hnoje ani sami sebe.

Nechci být na nikoho zlá, ale je to prostě tak a jelikož se s těmi lidmi hodně setkávám, jednoduše na nich ty opakované vzorce vidím. A pochopitelně mě to trápí, protože se jim to strašně blbě vysvětluje. Berete jim jejich iluzi a to nikdo nemá rád. I když dost záleží na tom, jak moc tomu propadli. V počáteční fázi se ještě dají zachránit, aby znova začali používat selský rozum. Ale někdy bývá pozdě a už s tím nic neuděláte.

Často zazní věta a už je mi jasné, odkud to ten dotyčný člověk má. Protože temné bytosti našeptávají podobné věci, podobné vzorce a mnohdy různí lidé co channelují Zadkiely a Sandalfony, aniž by věděli kdo to doopravdy je, říkají stejné věty a stejné bláboly, aniž by se vzájemně znali. A mají u toho stejně blbý povznesený výraz ,,duchovního člověka“.

Po svém setkání s tak zvaným ,,Ježíšem“ jsem veškerých channelingů úplně zanechala, protože jsem si uvědomila, že mě to vede někam úplně jinam, než bych chtěla a neměla jsem z toho dobrý pocit. Přestože jsem byla vychovaná k víře a měla bych být logicky z takového zážtku úplně hotová, něco mi říkalo, že to není dobré a už jsem se nikdy znova o spojení nepokoušela. Poslechla jsem svůj špatný pocit, tento radar mi funguje dobře celý život a na rozdíl od ostatního, nikdy nezklamal a nemá poruchy.

 

Jeden příklad za všechny? Provařený ,,Druhý příchod Ježíše Krista“, kterému už se nějaký ten pátek směje celý internet. Pravděpodobně už to znáte. Ale je to dobré i jako studijní materiál a odstrašující případ. Protože tam můžete vidět ukázkový, čistokrevný výsledek toho, co se stane, když člověk najede plně na podsouvané nesmysly od temných bytostí. Nedá si pozor a pak klidně může prohlašovat, že je Ježíš. Možná vám to připadá jako extrém, ale takových lidí tady je hodně. Akorát nejsou tolik vidět a jejich blbnutí se nestalo virálním.

 

Druhý příchod Ježíše Krista

https://www.youtube.com/watch?v=F_69AeOKWf4

Přesně takto mluví ďábelské bytosti: ,,Láska sem láska tam, já vás strašně miluju, a chci vám pomoct…“ (do hrobu)

Takže kdo to je ten ,,Ježíš“, proč bývalý čtenář ze druhého břehu řekl, ať nevyslovujeme jeho jméno? Co to je za bytost, která člověka umí zblbnout tak, že uvěří, že je jeho inkarnace? – V žádném případě to není dobrá entita a vyslovováním jména Ježíš k sobě voláte ďábly.

Všelijakých channelingů s Ježíšem můžete na internetu najít hromady, jsou to neskutečné bláboly, a všechno na jedno brdo. Něco na styl toho, co vidíte ve videu.

Nejsem si úplně jistá, nakolik můžu zacházet do podrobností, proto to pokud možno polopatě shrnu. Můj závěr plyne z pozorování, vlastních zkušeností s démonickými silami, a z rozhovorů s lidmi, kteří na rozdíl ode mě mají přístup do archivů, kam bych se sama nedostala.

Co se týče historického pozadí, skutečně se sem narodil člověk, který měl velice dobré srdce a chtěl pomoci lidem. Měl léčitelské schopnosti, napojení na Konstruktivní sílu Vesmíru a snažil se otevřít lidem oči. Byl vidoucí. Ale tento člověk byl zavražděn a použit. Ve skutečnosti se jmenoval jinak a inspirace z jeho života sloužila k sestavení příběhu o Ježíši, který známe dnes. Ve skutečnosti se dotyčný nejmenoval Ježíš a vyslovováním jména Ježíš se nespojujete s ním, ale s démonickou silou, která ho zavraždila a která si na tom postavila příběh, díky kterému ovládá lidi a saje z nich denně energii. O tom co dělá s lidmi křest, kostel, kříže, amen, náboženství atd. už jsem psala mnohokrát…

Ten člověk byl skutečný, jeho duše je v nebi, ale jeho jméno neznáme. A většina všeho, co se domníváme, že se dochovalo, je zfalšované. U toho zbytku si nikdo nemůže být ničím jistý a nelze na tom proto nic zakládat. Maximálně použít jako studijní materiál, ale neviset na tom. Protože absolutně nevíte a nedopátráte se, kdo to ve skutečnosti napsal a nakolik je to inspirované realitou a nakolik je to na objednávku mocipánů a kdejakých podobných zmetků.

,,Ježíš“ není lidská bytost která byla zavražděna za to že říkala lidem pravdu. Je to heslo k vyvolání ďábelské síly. A podle toho, co se mi zatím podařilo zjistit a posbírat to vypadá, že i jména domnělých ,,Archandělů“ jsou též hesla k invokaci Ďábla.

Neptejte se mě jak, ale přes někoho jsem se náhodou seznámila s bývalým temným mágem. Už to řadu let nedělá, prý je čistý, vypadá to tak… Poměrně silným mágem, nutno podotknout. Nebyl to žádný amatér, co by si hrál na stolečku se svíčkama a vyvolával si pro zábavu krvavou Marry. Přesně ten typ mága, kterého fakt nechcete, aby na vás někdo objednal.

Sice už to dle vlastních slov řadu let nedělá, vymanil se z tohoto vlivu, přesto jsem s ním nechtěla mít nic společného, protože jsem na tyhle věci velice opatrná, mám obrovský respekt a znám ty lidi, co říkají že už Ďábla nevolají, ale tajně ho volají a pak s tím likvidují všechny lidi kolem sebe… A pak běháte a jenom po nich hasíte požáry… Ale to už je vlastně jiný příběh.

Každopádně jsem našpicovala uši podle hesla ,,poznej nepřítele“ co se dozvím, protože to byla výborná příležitost poslechnout si taky něco z druhé strany.

Tento člověk o tom ani neví, ale potvrdil mi moje staré podezření. Už jsem o tom několikrát na webu psala, že bych si raději dávala pozor na zprofanovaná jména Archandělů. Jednak andělé se za vyšší a nižší nepovažují, nemají žádný kastovní systém a druhak mi připadalo velice podezřelé, co za šílenosti lidé plodí při channelingu, při kterém používali k vyvolání právě tato jména.

Mluvíme konkrétně o patnácti heslech ze starých židovských textů:

Azrael je velice zajímavá bytost speciálně pro mě. Pamatuji si totiž, že v době kdy jsem zkoumala co se dá dokázat s channelingy, se mi tato bytost sama ozvala, stejně jako údajný ,,Ježíš“. Představila se mi přesně takto, řekla že je jeden z mých strážných andělů, ale nějaký vyšší ,,lepší, silnější“. A byl velice vlídný a velice mi lezl do zadku. Vedle ,,Ježíše“ to byla druhá bytost, u které jsem měla velice silný pocit, že se něco děje, co není v pořádku a už by se to nemělo opakovat. Už jsem ho nikdy nevolala a později jsem zjistila, že to je jedno ze jmen Archandělů….

Někdo, kdo má přebujelé ego, by si myslel, jak je strašně dobrej. Ale já si uvědomila, že mě v té době kontaktovala démonická síla, protože ji moje intuice bezpečně identifikovala. Někdy se tento démon představuje také jako Azazel a používá řadu podobných jmen, ale je to jedna a ta samá bytost… Tehdy mi ale neřekl, že je andělem smrti: https://cs.wikipedia.org/wiki/Azrael

Vraťme se zpět k dotyčnému černému mágovi (bývalému… budu věřit tomu, že je dnes na naší straně): Tento člověk kdysi dávno před lety přišel na jednu speciální akci, ke měl od někoho za úkol provést pořádnou černotu. O incidentu se mluvilo. Já tam tehdy nebyla, ještě jsem byla malá a tahala kačera po dvorku, když se tohle dělo. Vyvolal tam tajně určité temné bytosti a způsobil problémy a kolaps několika lidem, kteří tam byli v publiku, protože přednášející je viděl, odrazil a ta energie pak přeskočila na publikum. Tak byl černý mág tehdy odhalen a byl to počátek jeho ukončení spolupráce s ďábly. Když dotyčný mág řekl, jak se jmenovala konkrétní bytost, kterou tam vyvolal a poslal na přednášejícího, vyslovil přesně jedno ze slavných jmen domnělých archandělů: ,,Metatron“! Potvora tak silná, že zkolabujete v publiku, ani nevíte proč, jenom co na vás přeskočí. TITO MÁGOVÉ VÍ, ŽE JSOU ARCHANDĚLÉ ĎÁBLOVÉ!!! Využívají jejich síly a smějou se lidem za zády, jak jsou blbí a ještě si ty ďábly sami doma při channelingu vyvolávají!! Málem jsem spadla ze židle, když to řekl… Jen tak tak jsem zůstala v relativním klidu. A od té chvíle mě to žralo ještě víc.

Mám obrovské množství dalších zkušeností, které bych mohla k tématu dopsat, ale nerada bych tu rozpatlala něco, co není vhodné. Také v tom figurují zemřelí a doposud žijící, něco je uzavřené, ale něco stále probíhá a s něčím se pořád ještě zápolí. Možná se k tomu vrátím později, hodně jsem toho dala do své třetí knihy Anděl strážný, ale nechci říkat, že všechno vím. Pořád jsem v procesu a neustále sbírám poznatky.

Tyto konkrétní poznatky jsou pro mě tak tíživé, že jsem to prostě musela sepsat a jít s tím ven. I když vím, že je pravda nepohodlná, jsem pevně přesvědčená o tom, že to je tak správně, že se to nějakým způsobem musí pustit ven, že se to musí dostat k lidem.

Je kolem toho spousta mystifikací a člověk se těžce drží své intuice, když ho pořád mainstream bombarduje s úžasným Ježíšem a úžasnými Archanděly.

Ale jedna věc je jistá. Když budete dělat věci stejně jako zbytek, nikdy na nic nového nepřijdete. Naopak když se vydáte svou vlastní cestou a nenecháte si podsouvat vnější programy, můžete odhalit, jak moc jsme jako společnost vedle a jak moc jsme zaslepení svým egem a chorobnou potřebou vypadat líp, být lepší, být víc a být inkarnovaný Ježíš. Tohle všechno plyne z obrovského komplexu méněcennosti a vnitřní nelásky, ale balí se to do strašně sladkých vzletných slov o lásce.

O lásce nejvíc mluví lidé, kteří ji necítí a nemají. Láska je nádherná a láska hory přenáší, ale v ústech lidí, kteří ji necítí ani sami k sobě, slouží zejména k manipulaci. Stejně tak z úst temných bytostí je básnička o lásce způsob, jak vás zblbnout a použít vaši nevědomost proti vám. Láska se pozná především podle činů, ne podle toho jak o ní druzí umí básnit, aby vypadali dobře a aby se vám vetřeli do přízně.

Dejte si obrovský pozor na tato hesla. Určitě je vhodné odnaučit se říkat slovo Ježíš, nevyslovovat ani jména Archandělů, ani s nimi nemluvit. Je to past!!

Komentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2017-05-15 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fascinující, děkuji! K channelingům jsem naštěstí nikdy neměla sklony, přišlo mi to trapné, že všichni channelují a dozvídají se pořád ty samé fráze. Ale napadá mě jedna věc, když je jméno "Michael" zmanipulované, používá se i jako jméno pro lidi, tak asi nebude vhodné dát ho svému dítěti, co? To je škoda, líbilo se mi.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-15 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Nedají se sice házet všichni lidi do jednoho pytle, ale zkus zavzpomínat, jací byli všichni Michalové, které jsi doposud v životě potkala… Jsou jména, co přitahují určité lidi. Ale taky to neplatí na tisíc procent.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-05-15 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé téma je také svatořečení, apod.

Ikona diskutujiciho leeth 2017-05-15 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek oči otevírající mnohým lidem. Klidně to riskuj častěji! :D jsem moc vděčná, že o tom píšeš. Tak obohacující.

Ikona diskutujiciho Lori 2017-05-15 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kamarát verí na konštruktívne energie – napríklad prírody. No kedysi mi povedal, že na dobro anjelov nie, lebo jeho skúsenosti mu ukázali, že anjeli sú zlí, temní a zákerní.

Ikona diskutujiciho micka 2017-05-15 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm, zajímavé….jak člověk pak ale pozná s kým mluví i v rámci takzvaného vnitřního monologu? Myslím tím, že nikoho nechanneluje, jen si tak přemýšlí sám v sobě, každému se asi stane, že občas uslyší "cizí" myšlenku.

Ikona diskutujiciho ondrej 2021-04-15 18:09:00
Ikona diskutujiciho
sipka

vaša myšlienka je vaša! s kým hovoríte počas vnutorneho monologu? zo sebou hovoríte! vy a to čo vidite v zrkadle nie je to iste!

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-05-15 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme bezmocní před zázrakem, proto převádíme každý zázrak na problém. V problémech jsme pány situace a pociťujeme možnost kontroly. V zázracích jsme bezradní, nemůžeme nic dělat, díváme se smrti do tváře a nemůžeme již s ničím manipulovat.

Ikona diskutujiciho Jiřík Ba Jája 2017-05-15 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani nejživější vzpomínka se nevyrovná přítomnosti, která je jediná skutečná v tom smyslu, že jedině z ní vede cesta do věčného života.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-01-19 16:28:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych dotaz. Jak je to tedy s Kristovym vědomím? Je to taky něco zle nebo je to správne a pravdivé?
Děkuji

Ikona diskutujiciho oskar 2017-05-15 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen to potvrzuje mé cítění a mojí teorii…my sami jsme součástí Boha (nekonečné tvořivé energie)a zde na hmotné a mamonem zatížené Zemi máme svést boj sami se sebou (marnivé zlo nebo skromné dobro?) A s výsledkem – poznáním, se v čase nám určeném vrátíme domů…tam, odkud jsme přišli, do centra všeho, aby jsme do kolektivního vědomí přidali naše poznatky, ty zlé i ty dobré, protože všechny mají dopad na náš rozvoj i vzestup Vesmíru

Ikona diskutujiciho MaryL 2017-05-15 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkem tezke vyhybat se jménu michael, kdyz s jednim bydlim :D. Přitom krásné jméno, ja se taky jmenuju mariam po údajné matce ježíše. Je to taky spatne?

Ikona diskutujiciho Dani 2022-10-13 13:45:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostala jsem se po letech k tomuhle článku a syn se jmenuje jak jeden z andělů. Pojmenovali jsme ho tak v dobré víře po dědečkovi. Jméno se nám líbilo, cítíme z něho dobro. Syn je čistá duše a takto ho budu i vychovávat. Myslím si to samé, co ostatní tady v článku. Že někdo zneužil jména andělů světla k temnotě.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-15 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  To nevím 🙂

Ikona diskutujiciho Aleš 2017-05-15 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nikomu neřeknete, nepředáte co jste se naučily a necháte si to pro sebe budu Vás považovat za bezbožné. To řekl Buddha svým žákům.  …Budhha Forever…

Ikona diskutujiciho áťa 2017-05-15 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetl jsem jedním dechem! Alue, nechceš někde pod své články vkládat tlačítko  "Podpořit článek příspěvkem"? Jak říkáš, žijeme v takovém luxusu, že se na českém internetu vyskytují i tyhle článkové perly- teď díky hlavně tobě. Myslím, že v tvém případě by bylo nanejvýš vhodné dát čtenářům možnost přispět ještě nápadnější formou. Vážně. Zasloužíš si to. Vždyť kolikrát čtenářům skvěle poradíš a ani to nechceš jako hrazenou poradnu, vím o čem mluvím, taky jsi mi kolikrát poradila bezplatně :)- a tenhle článek? A stovky dalších? Víš jak pomáháš?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-05-15 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si až do teď myslela, že výstup těch ženských v tom videu je trolling. Že tak pošahaný nemůže nikdo být.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-15 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Zadkiel je dost prčovní jméno. Něco jako v angličtině Uranus. :D

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-05-15 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: odpad dopad. Kolik "poznatků" potřebujeme pro setkání se Světlem? Žádný. Naopak se Duše musí přebytečného odpadu zbavit (Ega a nahromaděných vědomostí ) Radujme se s použitím ochrany.. :-P

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-05-15 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já jsem si prvně myslela, že Zadkiel je vtip xD

Ikona diskutujiciho Yvette 2017-05-15 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oskar, to si veľmi krásne napísal![9]: :-)

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-05-15 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sakra já každý de prosím o ochranu zrovna – ježíše-

Ikona diskutujiciho kalia 2017-05-15 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem na těchto stránkách četla o andělech, tak mě napadlo, zjistit jméno toho svého. Někdo mi ve snu řekl jméno Arael a ještě se mi ukázal anděl s mečem. Na internetu jsem dohledala, že to je archanděl – zdálo se mi to divné, ale věřím skoro všemu, tak proč ne. V komunikaci jsem ale nepokračovala, protože jsem si řekla, že mě osobně andělé nezajímají a o komunikaci jsem se pokoušela jen proto, že jsem o tom četla na internetu, jak se to někomu daří a jak je to dobré, ale mě osobně to vlastně nezajímá (samu od sebe by mě nenapadlo komunikovat s anděly). Tak jsem mu řekla, že mě to nezajímá, ať odejde, že se s ním bavit nechci.

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-05-15 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,díky za poučný článek. Zajímalo by mě,jak je to s nanebevzatými mistry. Přijde mi to podobné jako ti archandělé. Děkuji za odpověď. V.

Ikona diskutujiciho Arleta 2017-05-15 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajimave, zrovna nedavno jsem premyslela, co si zpusobujeme tim, ze tato jmena vykrikujeme, zejmena ve vypjatych situacich – a sup! Clanek 🙂 Co ma tedy za vyznam prikazani z desatera "neber jmeno bozi nadarmo", je to zpusob jak dat zadobre zakonum vesmiru? A vedi radovi knezi o techto cirkevnich tajemstvich, nebo jsou soucasti vymyvani mozku, protoze pokud tomu sami veri, mohou lepe presvedcit ostatni? A co Jan Tleskac? :D

Ikona diskutujiciho Lizzy 2017-05-15 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen tak přemýšlím, u těch jmen, ve středověku působili dva zajímaví lidé Michelangelo a Raffael, oba umělci a nadaní takovou genialitou, že je to sotva v možnostech normálního člověka… nemůže jejich jméno být odkazem na to, že to lidé tak docela nebyli, nebo je posedla ta "archandělská" bytost?

Ikona diskutujiciho jirik 2017-05-15 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když dva dělají totéž není to totéž –

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-05-15 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je spatne kdyz se jmenuji Gabriela?

Ikona diskutujiciho iku 2017-05-15 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to už dost dávno, kdy se mě dostala do ruky knížka o světových náboženstvích.V kapitole o křesťanství  se psalo, že o osobě Krista se nenašel žádný historický doklad, že taková osoba, takový člověk vůbec existoval.

Ikona diskutujiciho Miloslav 2017-05-15 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobre vědět a hledat  Zakon jednoty a možna ještě str bod zlomu a tam odhaleni  corey goode

Ikona diskutujiciho andrea 2017-05-15 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja už som minule uvažovala nad tým, prečo, keď ma niečo prekvapí, alebo sa zľaknem, alebo sa mi niečo nepodarí, úplne automaticky vyhŕknem "Ježíš!". A robí to veľmi veľa ľudí. Druhá verzia je "ježišmária"  :o) A napriek tomu, že som cielene skúšala toto zvolanie nahradiť iným slovom, zatiaľ sa mi to nepodarilo. Inak, preusporiadaním písmenok tohto mena vznikne slovo " Žiješ"!

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-05-15 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se přiznám, že jsem k víře jako takové vychovaná nebyla a tyto věci jdou mimo mě. Ani teda neznám význam slova archanděl. Ale přiznám se, že to s těmi jmény archandělů se mi moc nezdá. Protože mám čtyři anděly a jeden z nich je právě Gabriel, je to ten kterého znám nejdýl, nejvíc s ním komunikuju, který byl se mnou vždy, když jsem potřebovala pomoc i ochranu. Nesčetněkrát mě právě on ochránil před destruktivní silou zvenčí, on mě mnohokrát varoval, když jsem právě chtěla zkusit channeling, takže jsem ho poslechla a žádný neprováděla. Když jsem chtěla několikrát skončit se životem, tak to on mi pomohl se dostat z depresí, společně s ostatními anděly. Když jsem přecházela cestu, zakřičel na mě "stůj" a právě v tom okamžiku deset centimetrů ode mě se stala obrovská havárie aut. Nebýt jeho a ostatních andělů (a taky svého psa), už tady nejsem. Takže ať už je Bible jakýkoli sektářský blábol a ať už jsou archandělé cokoliv, na Gabriela nezanevřu. Je ale fakt že jsem zažila jednu ženskou, která blábolila že k ní přišel archanděl Gabriel a že Gabriel je jen jeden a je to jen archanděl a je to její osobní anděl a ostatní co tvrdí, že mají anděla Gabriela, tak jen lžou. Když jsem se pak na to ptala Gabriela (bylo mi tenkrát asi 14) tak mi řekl, že nic jako archandělé neexistuje. A právě proto jsem se o to už víc nikdy nestarala a proto ani nevím, co má vlastně pojem archanděl znamenat. Proto mi to moc nesedí. Protože to co mi kdy řekl Gabriel se stoprocentně shoduje s tím, co je tady ve článku uvedeno. Až na jména archandělů. Třeba je to jen něco jako shoda jmen :-D Jinak ze života chlapa Gabriela neznám jako člověka, jen znám dvě Gabriely jako holky. Obě jsou to moc hodné ženské, jedna je sice taková jednodušší, ale jinak jsou obě hodné. Ani jsem nezažila, že by třeba někoho pomlouvaly nebo tak. Prostě takový ten člověk, o kterém se říká, že je dobrák od kosti.

Ikona diskutujiciho Kačka 2017-05-15 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já se řadím k těm trubkám, co si mysleli, že na Gabrielovi atd. nemůže být nic špatného. Dlouho, roky. Začalo mi to být divné (např. jak je možné jména archandělů používat, když se objevují v satanských rituálech), ale definitivně mi to doklaplo až po Aluščině poslední knížce.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-05-15 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Pros svoje anděly, nebo konstruktivní sílu vesmíru. A mě teda staříček učil jedinou modlitbu, když jsem byla malá, a ta byla "andělíčku můj strážníčku…", žádný Otec ani nic takového.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-15 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  Taky Ježíšuju, snažím se to omezovat… zejména poté co mi došel ten dopis. Ale ten návyk je tak hnusně zažraný!

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-15 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  … a mně zase údajný Archanděl Gabriel – nebo bytost co si tak nechávala říkat – zabila kámoše. Mám o tom v knize. Dost zvláštní rozpor.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-05-15 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: No mně právě Gabriel přímo řekl, že není žádný archanděl a že ani neexistují. Je to fakt divné. Třeba někdo, kdo tady tomu šéfuje, zamíchal mezi jména archandělů (doopravdických špatných bytostí) i jména existujících andělů, aby padla špína i na ně, kdyby na to někdo přišel? Nenapadá mě jiný důvod. Nebo se nějaká temná bytost za archanděla Gabriela jen vydává? Jelikož stále ani nevím, co ten archanděl má vůbec být, tak se nad tím i blbě dumá. Fakt jsem náboženstvím naprosto nepolíbená.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-05-15 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se nakonec zdá, že je lepší nechat jemnohmotné bytosti plavat a tzv. materialisté jsou na tom vlastně líp, protože v nic takového nevěří.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-05-15 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: nad tím samým jsem taky párkrát přemýšlela:-) Ale úplně největší HÁDANKA pro mě je, proč dali jména uměleckých mistrů renesance SLAVNÝM ŽELVÁM NINJA??? :-D Rafaelo, Donatelo, Michalangelo, Leonardo?…. TO JE ZÁHADA!! :-D  :-D  :-D

Ikona diskutujiciho Peace 2017-05-15 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli je to úplně přesně k tématu, ale napíšu takové krátké mé zamyšlení a zároveň i dotaz. Pár dní zpátky jsem v práci pozoroval robotické ruky jak zpracovávají výrobky a předávají si je mezi sebou. V podstatě by šly v dnešní době tyto robotické ruky vyrobit tak, že by se sami dokázaly učit. To mě přivedlo na myšlenku, že by takto šla vlastně vytvořit "bytost", která by ale neměla duši a ani vědomí. Nemám z toho vůbec dobrý pocit a přemýšlel jsem jestli náhodou temné bytosti nebo některé z nich nejsou v podstatě jen takovéto stroje. Nevíš Alue jak to je? Nevím jestli je vůbec dobré o tom přemýšlet, protože když nad tím přemýšlím, tak se cítím nějak divně.

Ikona diskutujiciho Alaiana 2017-05-15 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekla bych, že andělé jako Gabriel, Michael a všichni ostatní opravdu existují. Já k těmto jménům necítím žádný odpor. A rozhodně není špatně, když se někdo tak jmenuje. A Fellien to napsala krásně. Někdo použil jména těchto skutečných andělů, aby pak padla špína i na ně. Stejně tak se mohou temné bytosti za ně i vydávat. Jiné vysvětlení snad ani neexistuje. Ale máte i důkaz, jestli je to on, nebo ne. Udělejte to jako Fellien a zeptejte se té bytosti na archanděly. Když vám řekne, že žádní nejsou, tak můžete být v klidu. Když je neumíte slyšet, tak pak jedině vycítit, jestli je temná, nebo konstruktivní.

Ikona diskutujiciho Crow G. 2017-05-15 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky. Potvrzuje to mé podezření.

Ikona diskutujiciho roman 2017-05-15 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: nebo se můžou hodně dobře maskovat, a jen výbornou intuicí je lze prokouknout.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-05-15 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, máš pravdu, pustila ses na tenký led. A všimni si, jakou máš moc, jakým symbolem ses pro řadu přátel stala.

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-05-15 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě teda mnohem víc než "andělé,archandělé" uškodily meditace od Doreen,místo aby mi pomohly tak mi uškodily jak jen nejvíce mohly.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-05-16 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě trochu jinak:

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-16 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Tak to zase ne, právě když na ně nevěříš, tak ani nepoznáš, když se na tebe pověsí. Ti mívají na zádech taky šílené batohy, tohle není o víře….

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-16 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  temné bytosti ne, ale jejich výtvory jsou živoucí stroje bez duše.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-16 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  temná bytost ví, co chceš slyšet. kontrolní otázky nefungují.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-16 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  jejda.. ty já jsem nezkoušela tak nevím.. kdyby ses chtěla o to podělit, ráda si počtu a poučím se.

Ikona diskutujiciho Tomas 2017-05-16 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jezis a kriz je spajany z mimozemskymi bytostami ktore nas tu zasiali. Kazdopadne si myslim, ze nieje nahoda ze skoro vsetky mena anjelov koncia na EL aj samotne slovo AnjEL. Je tu pribeh dvoch bratov ENKI a ENLIL. Co je pribeh Kaina a Abela v Bibilii. Su to synovia vladcu ANUho, ktory vladne svojmu imperiu. Presne tak ako to je v pripade Anglickej kralovnej. To ze tu zijeme isty styl zivota je len zrkadlo toho co sa deje aj u vladcov tohto vesmirneho imperia. Na nasej zemi je dualita, co znamena, ze zazivame obe polarity a anjel moze byt pre nas nieco dobre a zaroven zle. No ked pochopime, ze vsetko zle je na nieco dobre…uvedomime si zekarolinaloskotova zlo neexistuje. Je to len pohlad, ktory vieme my v nasom vnutri polarizovat a zmenit ho na pozitivum. ;-)

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-05-16 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už se v tom pěkně zamotávám. Nevím, zda jsem to správně pochopila.

Ikona diskutujiciho Lizzy 2017-05-16 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Mě spíše napadlo, že Kain a Ábel, příběh o bratrovraždě, může byt úplně otočený… Protože (Ď)ábel… ale nepřekvapilo by mě to, víme, jak je to s tou knihou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek