Odpočinkový dárek na Silvestra: Pravdivá pohádka

31.12.2012 v Zajímavosti 2

Přemýšlela jsem, co bych mohla dát na Alušku.org na Silvestra… Já totiž vůbec nejsem ten typ lidí, co sepisují přáníčka. Vůbec mě neberou žádné PF, ani ,,šťastné a veselé“, ani ty různé projevy na Silvestra. Nečtu ani básničky, ani hromadné SMS, které v tu dobu chodí… Protože mám pocit, že to lidé dělají ze zvyku, protože se to tak dělá a ne proto, že by to tak sami chtěli.

Určitě si většinou přejí s dobrým úmyslem, ale já mám stejně nejraději, když mi lidé popřejí štěstí a spoustu dobrých věcí během roku jentak sami od sebe, když mají na to chuť. A ne když to všichni dělají…

A proto jsem se rozhodla pro pohádku. Film ,,Pravdivá pohádka“ už tady na webu mnohokrát zazněl. Psala jsem na něj doporučení, kousíček jsem přidala i do svého upoutávkového videa, které jsem tvořila pro svoji knihu… Je to můj oblíbený film.

A tak než se snažit násilím ze sebe tlačit nějaký novoroční proslov, raději vám nabízím pro dnešek krásný a moudrý film plný víl, abyste si odpočinuli 🙂 – Budiž pohádka:

Pravdivá pohádkaKam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Myšák 2012-12-31 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super ! :-)

Ikona diskutujiciho vlaja 2012-12-31 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dakujem za pohadku

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek