Odpovědi přicházející jako odezva na otázky

3.2.2010 v Bytosti 2

Bůh a andělé nám odpovídají na naše dotazy. Můžeme tedy konverzaci nastartovat jednoduše tím, že jim položíme nějakou otázku.

Existuje nějaká otázka nebo oblast vašeho života se kterou potřebujete poradit? Udělejte to hned, v duchu se na to zeptejte Boha a andělů. Soustřeďte se na přání položit svůj dotaz nebi a věřte, že obdržíte odpověď. I když ji neuslyšíte hned, bu´dte si jisti, že vás nebesa určitě slyší.

Odpověď na svou otázku byste měli uslyšet zhruba do jednoho dne. Někdy k vám přijde v podobě písně. Je možné, že zaznamenáte melodii opakovaně znějící v rádiu nebo ve vašá hlavě. Odpověď na váš dotaz se může skrývat i v textu písně. Jestliže vám písnička někoho připomíná, může to znamenat, že na vás dotyčná osoba (ať už živá nebo mrtvá) právě myslí.

Jestliže po ránu slýcháme svůj vlastní hlas, znamená to většinou, že nás andělé nebo průvodci chtějí pozdravit. Je to pro ně nejjednoduší doručit nám svá poselství v okamžiku, kdy se probouzíme, protože naše jasná mysl je otevřenější duchovní komunikaci. V polobdělém stavu si také jeho obsah zapamatujeme snáze, než ve spánku. Pokud andělé nebo průvodci chtějí ke svému pozdravu přidat ještě další vzkaz, učiní to. Když tedy zaslechnete volat své jméno, nebojte se, že se s vámi někdo snaží spojit. Je to jen láskyplný pozdrav, který vám naznačuje, že na vás někdo dohlíží.

Pokud položíte nebesům otázku a neobdržíte odpověď, může to znamenat, že jste ji přeslechli, anebo nechcete slyšet poselství, která vám nebesa posílají, protože jste kdysi neocenili nabízenou pomoc a uzavřeli se jí. Ptejte se tak dlouho, dokud neuslyšíte odpověď. Požádejte anděly, aby vám pomohli naslouchat a nakonec skutečně uslyšíte.

Další Andělé – ZDE

Z knihy Poslové světla od Doreen Virtue Ph.D.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Frise 2010-02-14 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anketa

Ikona diskutujiciho h 2010-06-02 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,jak se da overit ze mi odpovida andel a neni to pouze moje mysl ,ktera se mi do toho plete jako asi kazdemu cloveku,ktery mysli v duchu.Je to nejak  poznat? Jake mas poznatky a rady? dik . H

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek