Paměti mystika: Ochranné vajíčko jako pomůcka vojáků ve válce

14.12.2010 v Zajímavosti 15

Poslechněte si povídání starého pána, který se rád podělí o své znalosti.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Monika 2010-12-14 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan Tomáš je jeden z nejúžasnějších lidí co znám a jejich knihy ( manželů Tomášových) jsou naprosto úžasné a pravdivé- a ze života. Tito lidé si nehrají na ,,duchovní" , jsou to prostí a upřimní lidé, kteří mají opravdové znalosti, a čisté veliké srdce..doporučuji knihy i videa na YouTube

Ikona diskutujiciho Janča 2010-12-14 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ano Moniko… pokora, upřímnost, obyčejnost, opravdovost 🙂

Ikona diskutujiciho Firzen 2010-12-14 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné. Opravdu nádherné. Kontrolu myšlenek ve formě tichého pozorovatele jsem cvičil a šlo mi to tak jsem přestal. Ale vidím, že bude asi dobré pokračovat. :-)

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-14 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle bylo úžasný! Nemám slov! Krásně to zahřeje u srdíčka, když nacházíte další a další lidi, kteří se na svět dívají tak jako vy. Je jedno, jestli se zajímáme o jógu, náboženství (to původní, nezkažené), esoteriku a podobně. Důležité je se cvičit v sebepoznání a odstraňování vlivu mysli na náš každodenní život, protože jedině to nám zajistí skutečně krásný život. Obzvlášť se mi líbila věta o tom, že když uděláme k nadjá jeden krok, ono jich k nám udělá deset. Jo, stačí si jen uvědomit co je naše přirozenost, dát do toho trochu snahy a položíme mysl na lopatky. Mysl může být skvělá, ale jen pokud víme, jak s ní zacházet. Musíme se na ni dívat jako na nástroj, nikoliv na našeho pána. Je to něco jako s roboty – můžou nám výrazně ulehčit práci, ale pokud bychom jim dovolili nás ovládat, stali by se z nás jen bezmocní otroci, které ničí vlastní výtvor.

Ikona diskutujiciho Macuš 2010-12-14 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tento pán má vo svojom tvrdení obrovskú pravdu…

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-12-14 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Verčo, vždycky se mluví jen o jedné věci, ani tomu nemůže být jinak.

Ikona diskutujiciho vegel 2010-12-14 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, knihy M. a E. Tomášových jsem četla, ale brzy je odložila, protože se mi zdály být neuvěřitelně duchovně plytké. To už je pár let.

Ikona diskutujiciho vegel 2010-12-14 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak se omlouvám, pokud jsem někomu trochu pokazila duchovní zážitek.. to vůbec nebylo účelem, beru to podle sebe, rukama mi prošlo již mnoho autorů duch. knih a snažím se podle nich i praktikovat a cvičit, jak to jde. Vždy se snažim si vybírat autory, kteří mají prokazatelné výsledky, i když to není jednoduché a dobré – kvalitní zdroje informací přeji i všem ostatním. To je vše o co mi šlo ;).

Ikona diskutujiciho Adélka 2010-12-15 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan Tomáš šíří mezi lidi jak si mohou udělat čistou ochranu, Alue by se mu mohla podívat svým okem na obličej. A vůbec, připomíná mi mého dědečka 🙂

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-12-16 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo taky tomu rikam vajicko ale je to spise bublinka …….presneji to je korporace duchu kteri tvori jednu dusi/telo. A uplne vsechno je tvoreno prave z tech bublinek ktere jsou ruzne velke a navzajem propojene ..neco jak takove ty ruske skladaci matrusky ;).

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-12-16 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to nadja 🙂 neboli vyssi ja to je prave duch :). a pres ducha jde primo komunikovat s bohem.

Ikona diskutujiciho strojmir 2010-12-18 00:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tento web jsem narazil nyní náhodně. Chtěl bych se jen vyjádřit k tomu, co zde bylo napsáno proti Tomášovým. Nemám dostatek informací, abych mohl posoudit, jak to s nimi bylo doopravdy, nicméně. Kritiku ze zmíněného webu jsem přečetl pozorně. Vyznačuje se především tím, že pochází z jediného zdroje(webu), zčásti je navíc namířena na pokračovatele Tomášových, tzn. nemá význam ji používat na E.Tomáše. Závažnější připomínky nepocházely z přímého svědectví, ale jsou vyjádřením zhrzených lidí, původ svého neštěstí vidí v činnosti Tomášových, aniž by k tomu v podstatě měli nějaký větší důkaz. Přímá svědectví pak popisují vesměs malicherné subjektivní historky. Toto je můj názor, nikdy jsem nebyl s nikým z Avataru v žádném spojení avšak přiznávám, že pana Tomáše považuji za pozoruhodného muže. Co jsem napsal nemůže věc rozsoudit, avšak kdyby činnost Tomášových byla tak "šílená" pochybuji, že by se nenašlo více kritiků, než je tato poměrně malá skupinka.

Ikona diskutujiciho Adélka 2010-12-21 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A navíc, copak myslíte že je každej haj*l a chce janom manipulovat s lidmi? Vdyť kolikrát jste už takhle napadali i Alue… 🙂

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-22 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Hmm Vegel.

Ikona diskutujiciho strojmir 2010-12-25 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím ještě něco připsat k tomu, co jsem uvedl. Přiznám se, že jsem zmíněný web nejdříve neprošel důkladněji, i když jsem pročetl to co se vynořilo hned z odkazu. Nyní se na věc dívám jinak. Domnívám se, že špatné zkušenosti s Tomášovými jsou zřejmě bohužel smutnou realitou. Tímto též děkuji Vegelovi za odkaz.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek