Plán Aliance ohledně odtajnění MedBeds

9.2.2022 v Léčba 2

Následující článek o aktualizacích ohledně technologie MedBeds je založen na překladu videa od Skye Prince: Thoughts on MedBed disclosure. Překládané video vyšlo v listopadu roku 2021. Překlad jsem vypsala od ucha, není úplně doslovný.Aliance nám poskytla časovou osu. Plán toho, co se má dít a co se kdy má odhalit. Prosinec roku 2021 má být doba, kdy dojde k odhalení technologie MedBeds. Všichni se na ten termín hodně upínají a spoléhají na něj. Doufám, že vyjde. Ale berte v úvahu, že to nebude nárazově. Uvědomte si, že se musí prvně zprovoznit centra, zaškolit personál, to všechno vyžaduje čas. Potřebujete na to strašně moc věcí a financí. Z toho důvodu to na začátku bude kompletně řídit armáda.

Žijte přítomností a nespoléhejte se na udávaný termín, jsou to jen odhady a plány. Prosím vás, když čtete data nebo posloucháte videa o MedBeds, vnímejte opravdu co je vám řečeno a jak jsou data prezentována. Bohužel mám problémy s lidmi, kteří mi vkládají do úst věci, které jsem neřekla, nebo se ptají na otázky, které už byly mnohokrát zodpovězeny.

Doslova tisíce lidí se mě ptají, jestli je můžu přidat na seznam prvních dobrovolníků. Žádný takový seznam neexistuje. Až bude technologie uvolněna pro veřejnost, budete to vědět. Rozhodně se to dozvíte. Ale v tuto chvíli žádný takový seznam neexistuje, není možné vás tam přidat, prosím přestaňte to po mě žádat a přestaňte se mě na to ptát.

Doufám, že plán Aliance vyjde. Myslete na to, že tyto věci probíhají za oponou. Nebude to v mainstreamu a nebude se to dít přímo před vašima očima. Probuďte se, otevřete oči a vystupte ven z Matrixu. Jenom protože to není v televizi, neznamená to, že se to neděje. To je moc důležité si uvědomit. Používejte mozek a naučte se data aktivně vyhledávat a přemýšlejte nad nimi. Systém vám to nebude servírovat přímo před oči (sám sebe by tím podkopával).

Také bych vás chtěla upozornit na to, že Medbeds technologie je záležitost armády. Rozhodně to nemá a nebude mít v rukách jedna konkrétní firma, nebo jedna konkrétní osoba (Skye tím zřejmě naráží na podvodníky). Skutečné MedBeds a reálný personál o kterém mluvíme, jsou řízeny armádou a jsou intenzivně střeženy. Takže si to nemůžete koupit. Je to až moc dobře kontrolováno a není možné, aby to někomu jenom tak padlo do rukou. Naše společnost ještě není připravená na to, aby to bylo volně dostupné každému. Bylo by to jako dávat školčeti do rukou nukleární zbraň a říct mu ,,hlavně nemačkej tohle tlačítko“. Akorát by se tím to dítě zničilo. Takže je potřeba první zvednout úroveň naší společnosti.

Uvidíme, co přijde a co se bude dál dít. Prosím nebuďte otravní a neříkejte mi ,,ale ona říkala tohle a tamto a nevyšel udávaný termín“, je to zbytečné. Až nastane vhodná doba, dám vám vědět, budete na to upozorněni. Nemá smysl na mě tlačit. Dokud to nenastalo, snažte se na sobě pracovat, žijte konstruktivně a snažte se vyřešit si své vnitřní démony. Buďte k sobě upřímní a buďte ryzí, to je skutečné duchovno. Spousta lidí je vystrašená k smrti, když jsou ponecháni sami sobě, se svými vlastními myšlenkami, protože jsou příliš temné. To je ta chvíle, kdy vidí sami sebe, zjišťují kým skutečně jsou. To je věc, kterou je potřeba si dopředu vyřešit. Sestupte z Ega do srdce a pracujte na sobě už teď, nečekejte na uvolnění MedBeds, změna naší společnosti není jenom o těle.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-09 12:22:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Medbeds byly odtajněny ve filmu Elysium: https://youtu.be/f4gmgTebHog?t=41

Ikona diskutujiciho paul 2022-02-10 18:55:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odmietam vyjadrenia ktore sa dookola tocia…..ludia su neni pripraveni na nove veci…..ja hovorim su pripraveni uz roky….netreba sa vyhovarat na ludi a ich nepripravenost ale pozriet sa na vlastnu nemohucnost

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek