Po reconnection terapii mám problémy s vyjadřováním a myšlením

21.11.2016 v Poradna 16

Dávejte si prosím pozor na černou magii a než někam půjdete,

velice dobře si to dopředu rozmyslete a zvažte všechna rizika.

Dotaz:

Ahoj Alue
Prosímtě, mám na Tebe dotaz.
Asi před 3 měsíci jsem byl za jednou léčitelkou a po návštěvě u ní jsem byl jako paralyzovaný… Začal jsem se z toho špatně vyjadřovat. Když chci mluvit, tak nenacházím slova, kterými bych vyjádřil myšlenku a často ani žádnou myšlenku nemám.

Nevíš, čím by to mohlo být? Co se u té léčitelky stalo? Máš s tím nějaké zkušenosti?
Děkuji za odpověď, s pozdravem J.

Odpověď:

Ahoj,
Co to bylo za ,,léčitelku“ a co s tebou konkrétně prováděla? Máš někde fotku jejího obličeje?
s pozdravem
Alue


Dotaz:

Dělá Reconnection a Kvantovou terapii.
Vyndavala mi z hlavy negativní myšlenky a dávala mi tam pozitivní, potom kolem mě kroužila rukama a asi mi uhlazovala auru, nebo co…
Tady má stránky a je tam i její fotka: (pozn.Alue: Stránky nemůžu vypsat veřejně, špatná reklama je také reklama a nechci vytvářet žabomyší válku. Dotyčná paní je z Prahy.)

Odpověď:

Ahoj,

To není po energetické stránce vůbec dobrý člověk. To vidíš i na pleti, je vycucaná, nemá žádnou energii, takže ji saje z jiných lidí. Vždyť i vypadá jako upírka. – Měl jsi se hned ve dveřích otočit a utéct!

Přečti si můj dnešní článek, je to zrovna téma pro tebe:

Nechcete problémy? Nechoďte na duchovní terapie!

Už PROSÍM k žádným takovým podobným mastičkářům nechoď.

Jak následky řešit?

To bude asi složitější, protože pokud to ani po třech měsících nepovolilo, budeš asi energeticky hodně vysávaný a také zablokovaný. To, jestli se ti dobře, rychle a čistě myslí/vyjadřuje záleží na tom, jak máš zharmonizovanou energii. Jakmile se rozladí, automaticky se ti zhorší schopnost koncentrace a mluvení.

Co můžeš udělat hned a nestojí to nic (jenom koupit růži v květinářství), je udělat si na tuto čarodějnici rituál s růží. Přesekneš tím vlákna, kterými tě teoreticky může vysávat.

,,Jak se ochránit před vysáváním jinou osobou

Pokud od ní máš také nějaké věci, co ti darovala nebo prodala, vyhoď je. A na to kolik stály, nekoukej. Nebo je reklamuj pokud to jde a nech si vrátit peníze. Upřímně po této zkušenosti bych reklamovala i samotnou službu a žádala bych vrácení peněz i za tu prokletou ,,léčbu“. Rozhodně si také svoji zkušenost nenechávej pro sebe, mluv o tom a varuj ostatní. Takové věci by nikomu neměly procházet.

Také je vhodná harmonizace studenou vodou. Dělá se to tak, že si stoupneš pod sprchu, necháváš na sebe od temene po paty stékat co nejstudenější vodu a vizualizuješ si, jak z tebe voda odnáší všechno zlé pryč a to v podobě černé špíny odtéká pryč do kanálu.

Upřímně ale nevím, jestli je to na tvůj problém dostatečně silné. Na běžnou energetickou očistu a harmonizaci těla to stačí, jenomže taková hnusná mrcha, co ti vydrží i tři měsíce, by očistám vodou mohla odolat. Nezbývá, než to prostě zkusit a doufat, že to bude stačit.

Ty sprchy ledovou vodou by se měly dělat každý den. Je mi jasné, že to bude dost nepříjemné, kor teď kdy je zima, ale je to zkrátka něco za něco. Věc, kterou může zadarmo dělat každý doma, na druhou stranu je to nepohodlné a nepříjemné. Lehčí verze je dělat tyto oplachy od lokte ke konečkům prstů, jenomže to bude na tvůj problém příliš slabé. To se dělá jenom když si s nějakým vysavačem podáš ruku a udělá se ti blbě. Po tomto destrukčním derby bude potřeba dělat si tu sprchu po celém těle.

Poté by byla pro tebe velmi vhodná denní energetizace u stromu:

,,Jak správně nasávat energii ze stromů“

Problém je aktuální doba. Venku už je zima a stromy stahují svoji energii dolů do kořenů, takže teď už to je skoro neproveditelné, musel bys počkat, až bude jaro. Když strom začne pučet a jeho míza dorazí až do konečků větví, je probuzený a může tě léčit. Teď když usíná na zimu, ti bohužel moc nepomůže.

Další možnost jsou mé energetické krystaly. Fungují jako trvalé zářiče konstruktivní energie, harmonizují auru a působí tím velmi dobře na šišinku mozkovou. Proto mi dost lidí už říkalo – i já mám osobně tu zkušenost – že se s energetickým krystalem mnohem lépe myslí, soustředí a tím i vyjadřuje.

Opět však nevím, jestli by to vyřešilo tvůj problém hned, případně za jak dlouhou dobu by se ty blokace úplně vyčistily. Zatím tuto zkušenost osobně nemám. (Pozn. Alue: Chrání před černou magií, ale jestli má schopnost zpětně deaktivovat podobná zasvěcení, reconnection, reiki atd., na to nebyly provedeny žádné testy, zatím to přesně nevíme a je to jeden z bodů, které se budou dál sledovat.) Neustále doplňuje energii, chrání tě a harmonizuje. Pomáhá tedy proti těmto problémům, ale je to individuálně pružné. Čili to by opět záleželo na tom, jak moc silná ta blokace je ve tvém případě.

– Za předpokladu, že to je fakt blokace. Ten problém může totiž ustoupit hned po návodu s růží, napadají mě totiž tři roviny: Buď tě vysává na dálku, nebo ti poškodila energetický systém, nebo na tobě sedí nějaká černá bytost, kterou na tebe hodila. Nebo kombinace toho všeho dohromady… Obvykle bývá problém kombinovaný. Proto také doporučuji zkusit ošetřit všechny možnosti.

http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/
Na tvém místě bych si ho pořídila, spala s ním a už ho vůbec nesundávala z krku.

Růže je proti energetickému upírství, voda ti vyčistí energii a měla by z tebe sundat i černé bytosti (ale na ty hodně silné potvory to nemusí zabrat), stromy mají schopnost napravovat tvůj energetický systém.

Energetický krystal zase funguje jako zářič, tím jakou energii produkuje, ti vyplní poškozená místa v energetickém poli. Blokace by tedy měly postupem času povolit a černá bytost to obvykle nevydrží a po nějaké době se tě pustí.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-11-21 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí si najít tvůrce,,reconnectionu".Je jím DR.Eric Pearl,který hlásá světu:,,Uzdravte druhé,uzdravíte sebe"Je to zavádějící lež.(Správně má být Uzdrav sebe,potom můžeš uzdravit druhého)Je to schválně otočené,aby ti,co se jen dotknou duchovna,při první příležitosti začnou léčit a vydělávat peníze.Je to léčka,ůskok pro ty,co se probouzejí.Následuje pád a destrukce na obou stranách.Je to poučení.Hledejme uvnitř sebe.Sebe samých.Každý má svůj universální klíč.Není u druhých,ale v nás.Nechme mluvit vlastní Duši.Hovoří především pocity.V nich je vše ostatní,všechny myšlenky.A takzvaní léčitelé(pro mamon a peníze)nám uzavírají cestu k vlastnímu nitru,vlastní duši,schopnostem,imunitě a zdraví,i spiritualitě a osvobození.Už jen každý,kdo si řekne o peníze je podvodník.Nikdy tě neuzdraví ani nenaučí.(žádá snad rostlina,les,slunce peníze?,nechce je,ale přesto uzdravuje).

Ikona diskutujiciho Ancient 2016-11-21 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmotni upir netopier .pijavica.energeticki upir clovek a potom pocitovi upir.informacni upir.vedomi upir.existencni upir.a anomalni upir :):) hahahaaa sranda :):)……

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-11-21 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není možné stále dokola opakovat stejná varování.Máme už velmi málo času.Informace jsou a každý se musí rozhodnout a naučit se oddělovat lež od pravdy. Slovo bylo dáno.,,Slovo a Bdi".Nikdo se nebude moci vymlouvat,že nic nevěděl.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-21 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ano Jaroslave, máš pravdu a upřímně mě těší, že tady jsou takto rozumní moudří lidé.

Ikona diskutujiciho roman 2016-11-21 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Velmi správně, začít u sebe – to je startovací čára.

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-11-21 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Harmonizace studenou vodou políváním od temene je skvělý nápad :)!

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-11-21 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem, hezký nový design.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-21 21:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Krystaly jsou vzácné, jediné svého druhu a jako takové mají svoji hodnotu. Dokonce značně podhodnocenou. O tom, jestli fungují nebo ne, svědčí spokojení zákazníci, kteří píšou své zkušenosti a recenze.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-11-21 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já tomu ráda věřím, i čtu obdivně ohlasy, jen říkám, že si to nemůžu dovolit (i když za takovou věc mi ta cena nepřijde moc).

Ikona diskutujiciho Adam 2016-11-22 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

asi šotek…dole na konci stránky máš napsáno: založeno 9.srpna 2016…..předpokládám, že to má být rok 2006 🙂

Ikona diskutujiciho Vrata 2016-11-22 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nazdarek Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-22 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  napiš mi do mailu, pošlu ti ty stránky at se můžeš podívat na ten gzicht.

Ikona diskutujiciho Frodo 2016-11-23 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemá inicialy E.J.?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: ano, má

Ikona diskutujiciho Renata 2016-11-25 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:aj ja som si ju vygooglila, taka carodejka uz podla crtov tvare a ma este aj pichlave oci.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-11-26 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem si tu ženskou schválně našla, jak na mě bude působit a ta, kdyby na mě sáhla, tak se utíkám umýt. Nesnesla bych to a nechtěla bych, aby dávala svoje ruce blízko mě. Já se teď docela stydím, že jsem šla na regresi asi před rokem. Kamarádka na tom byla a říkala, jak jí to dost pomohlo a mi se opakovala jedna situace, tak jsem si řekla, že třeba jsem něco udělala v minulém životě nebo mám nějaký blok a šla jsem tam. Potom jsem si ale uvědomila, že bych si na ty věci přišla sama, kdybych se jen ztišila a vklidu se nad tím zamyslela, že by mi to intuice řekla  a měla jsem pocit, že to, co jsem si tam vybavila jako minulý život, byla stejně blbina, protože jsem si prostě rychle musela něco vybavit. A taky mi intuice říkala v podstatě to, co jsem si později přečetla i tady – že je důvod, proč si to nepamatujeme. Už bych tam nešla. A v životě bych nešla na konstelace, reiki zasvěcení atd – ani kdyby mi kámoška řekla, že tam byla. Jak jsem o tom někde četla, tak se mi na tom odjakživa něco nezdálo a měla jsem z toho divný pocit. Ale u té regrese mi to tak nepřišlo. Až později. Jenom doufám, že jsem si tím nic nerozhodila.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek