Po ,,terapiích“ u ,,kineziologa“ mám vážné problémy s démonickými bytostmi, jak se jich mohu zbavit? / Doporučuji

7.5.2017 v Poradna 8

Tazatel:

Zdravím Alue , prosím tě o radu , tento e-mail ti zasílám pozdě protože nemohu z toho spát. Mám problém s tím že mám pocity , že mě někdo znásilňuje , prostě obtěžuje , je mi to nepříjemné protože se řeší teď v mé dané době transsexualita , z ženy na muže , z tohoto důvodu je to příliš nesnesitelné .

Začalo to když jsem docházel ještě předtím ke kineziologovi , a už předtím jsem měl špatný pocit že nemám k němu jít . K mé problematice s transsexualitou se vyjádřil , jako kdyby jsem byl narušený , nebo spíše to vzniklo stresem a nějakými traumaty , přitom tenhle ten případ se právě prověřuje u sexuologů a dalších lidí , jestli to tak není pravda , už jsem si něčím prošel a jsem zcela v pořádku , ten kineziolog má názor , že se nikdo takhle nerodí , a když na tom sezení byla se mnou moje mamča , tak ji před mýma očima vykládal že si to vymýšlím a svůj smutek z toho taky .

Jeho názor byl že se mě drží démon , právě takovou tu bytost , jsem začal pociťovat ve svém okolí od té doby , kdy jsem začal docházet k němu , nezdá se mi především to že uměl jakoby se mnou ,,manipulovat,, . Vzpomínám si jak dokázal říct nějaké číslo , které mě dokázalo dostat do pláče nebo do smíchu , jen tak spustit ve mě nějakou reakci , a také zkoušel nějaké číslo , jestli dosáhnu u toho orgasmu , né nedošel jsem … on na to říkal že mám zablokovanou 2 čakru , a proto to nejde , já mám zas z toho pocit , že i teď mám pocit že se snaží mnou něco doslova projít , dostat , a to pak mám nepříjemný zatlačený pocit v oblasti 2. čakry .

Nechápu o co se jedná , ale měl jsem z něho u posledního sezení hrůzu , prostě mě dokázal jenom strašit z toho , že budu mít samé problémy a já domu odcházel z toho všechno zklamaný a smutný.

U toho posledního sezení jsem měl pocit , že mě pohledem ovládá , postě nějak mě donutil koktat a ´´lhát ´´ a všechno tohle moje mamka musela slyšet , a je to hned všechno komplikovanější .


Moje babička se toho kineziologa zastává a říká že to mám nějakou energii od bývalého partnera , ale to se mi nikdy nestávalo , jen když jsem začal chodit k němu . Bojím se je mi to moc nepříjemné , pomůžeš mi s tím nějak prosím ? Netuším ani jak to řešit , už k němu nechodím nějaké ty měsíce , ale ten obtěžující pocit znovu začal , když jsem si na toho kineziologa vzpomněl a probíral to s babičkou . Zkouším sem tam pracovat s ochranou , ale nevím co to je a komu mám věřit , každý říká něco jiného , a od té doby co jsem byl u něho a probíraly jsme údajného ,,démona ,, co mám prý že od mala , tak nevím čemu mám věřit , když jsem byl u něj , poprvé se do mé mysli ten démon dostal , byl prostě místo mého pohledu . Bojím se že na mě třeba nějakou zlou entitu třeba přilepil , bylo by to vůbec možné ? Jinak ti děkuji a omlouvám se pokud ti to zabere více času

Odpověď:

Ahoj,

Je maximálně pravděpodobné, že to není žádný kineziolog, ale spíš černý mág, energetický upír a pěkný magor k tomu. Můžeš mi narovinu říci jeho jméno? Kouknu se o jakého ,,terapeuta“ se vlastně jedná, abych měla přehled, kde se tento exemplář nachází. Podle popisu to je psychopat, vlastně ani nerozumím, proč jsi za ním chodil opakovaně, když tě takto týral??

Příběhy podobné tomu tvému, co mi takhle chodí do poradny, jsou občas opravdu hrozné a je mi moc líto, že se to nedá nijak ošetřit. Maximálně varovat lidi, aby velice pečlivě vybírali a nechodili tam, kde z toho mají zlý pocit.

Transsexualita – pokud se bavíme o té která je vrozená, že to člověk takto vnímá odmalička – začíná v době prenatálního vývoje plodu. V žádném případě to není nějaký démon, nebo výmysl. Je to v mozku. Říkat někomu, že si to vymýšlí, je neuvěřitelně hnusné a kruté. Podobná pitomost, jako říkat člověku s cukrovkou, že cukrovku nemá, že si ji jenom vymyslel, aby byl zajímavý.

Co se týče řešení, jsou dostupné možnosti. Zvládneš to sám doma, nic to nestojí. Nevím ale, jak moc je to ve tvém případě silné. Možná to zabere okamžitě, možná to budeš muset dělat opakovaně abys to úplně setřásl a možná to nebude stačit. Záleží, co za potvoru to je…. Prostě zkus, udělej to a sleduj.

Asi na sobě skutečně máš něco nalepeného. Představuji si to systematicky tak, že se na tebe dotyčný černý mág energeticky napojil, saje z tebe energii a od něj na tebe přechází jeho energetičtí parazité a démoni, kteří se živí i na tvé energii.

Takže první krok k řešení je provedení tohoto postupu. Musíš si sehnat fotku toho chlapa:

,,Jak se ochránit před vysáváním jinou osobou

Poté můžeš energeticky čistit sebe i svůj domov. Vhodné je praktikování těchto dvou postupů:

Vykuřování: odveďte ze svého domova zlé duchy

Jak se ochránit před destruktivními energiemi

Další návody na energetickou očistu a harmonizaci mám ve své třetí knize Anděl strážný: http://alueshop.webnode.cz/products/andel-strazny/

Další důležitý postup je energetizace u stromu. Docílíš tím nápravy tvé energie poté, co jsi odsekl energetického upíra. Postup u stromu by bylo ve tvém případě dobré dělat denně. Prostě si vyhradit alespoň půlhodinky čas na tuto léčbu a výsledky by se měly brzy dostavit:

Jak správně nasávat energii ze stromů

Pokud ti ten člověk daroval nějaký předmět, vyhoď ho do popelnice a smaž si všechny jeho kontakty jako je telefon, mail atd.

Tohle by mělo stačit na středně silné démonické bytosti. Pokud by to náhodou nezabralo a zjistilo by se, že je to málo, bylo by potřeba nasadit něco silnějšího. V takovém případě ještě zbývá možnost energetického krystalu, který chrání také před temnými bytostmi a černou magií. Mnoho lidí už s ním má výborné zkušenosti v tomto ohledu.

http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/

Ale každopádně začni s tou růží co nejdříve.

s pozdravem
Alue

Tazatel:

:´( Bože můj , jsem tak moc rád že jsi odepsala , až jsem se z toho rozbrečel , je to k nevydržení , mám skoro pocit že jsem prokletý , nikdo mě nebral ohledně toho kineziologa vážně , opravdu moje máma jako kdyby mě neslyšela , přehlíží to , i babička a prostě také sestřenice co jsem jí říkal , jaké mám problémy po večerech .

To je jako zpráva z nebes , je to tak moc hezké že mě někdo chápe , ale bojím se jestli je to vůbec pravda , ale neustále na toho chlápka myslím , že ta chyba se vloudila spolu s ním , že to není vysvětlení to takhle na mě hodit a že si za něco mohu já sám .

Když o něm mluvím tak jsem míval bolesti hlavy , nebo záseky kdy jsem se cítil že nemám v hlavně nic , jen prázdno , prostě a díky času to začínám probourávat takovéto hranice .

Jeho jméno je Jaroslav M. (pozn.Alue: z pochopitelných důvodů je nutná cenzura… dotyčný černý mág je z Třince a předstírá, že dělá Kineziologii) , já měl hned intuitivní pocit že k němu nemám chodit , ale netuším jestli tomu tak opravdu je , bojím se moc je mi zle . Budu moc rád kdyby jsi mi napsala , jestli jsi ještě něco o tom člověku zjistila , protože mě se zdá že já nedokážu normálně fungovat a jak mě neustále jakoby tahal za niť , pořád si nechtěl se mnou promluvit o mém pocitu že se cítím jako kluk , tak se to prodloužilo na 5 měsíců a pak jsem už nedokázal ani zvládat školu , pořád mluvil jak mi moc rozumí a že on jediný do mě vidí a nakonec na mě vyvalil , že si to vymýšlím a že to tak není a celkově tohle to všechno způsobilo to že jsem čím dál víc ztrácel naději a štěstí v životě , až jsem se dostal na dno a musím opakovat znovu školní ročník 🙁 jsem tak moc rád za tebe ! i když je to jenom zpráva po internetu , jestli ještě víc vyjde pravda na povrch a jestli je to on kdo mi způsobil problémy , normálně ty budeš mojí zachránkyní !!

Odpověď:

Ahoj,

Já se na něj nebudu napojovat, chtěla jsem se prostě podívat co to je za exota, abych měla přehled … a mohla případně varovat jiné lidi, kdyby za ním náhodou chtěli jít. Jednu takovouhle podobnou jepici už jsme objevili v Praze, taky černá magie. Bývalý klient měl podobné problémy jako mi popisuješ ty, takže si určitě nemyslím, že by sis to vymýšlel. Vždycky je potřeba jít od začátku problému, určit ten bod kde to začalo, tam bývají souvislosti. Pokud je to od doby co jsi se stýkal s tímto ,,člověkem“, pak máme jasné vodítko, na kterém se dá stavět… Ostatně tu zkušenost z Prahy si můžeš přečíst, dala jsem ji na stránky a pán dostal stejná doporučení jako ty. Asi tě hodně překvapí, jak moc se v tom najdeš: ,,Po reconnection terapii mám problémy s vyjadřováním a myšlením“

Tvoje rodina možná tvé volání o pomoc ignoruje ne proto, že by tě nechtěli chápat, ale protože jednoduše neví jak by ti s tím mohli pomoct, co dělat. Chybí jim uvědomění, data a bojí se do toho šťourat.

(zkráceno)

Vždycky když ti někdo řekne, že je jediný člověk na světě, co ti rozumí a jediný na světě co ti pomůže, je to manipulace. Tito lidé pro tebe mohou být nebezpeční, ostatně tu zkušenost už máš. Chtějí se vetřít do tvé přízně, získat tvoji plnou důvěru, mít moc nad tebou a tvým životem. A když se necháš zaháčkovat, tak udeří do slabého místa, rozbijí tě. Přesně jako se to stalo tady.

Neboj se ničeho a pusť se do poslaných očistných rituálů. Hlavně si udělej tu růži. Já tě od ničeho nezachráním, já ti můžu jenom poradit co na to a pomoct s procesem, každý se umí a musí zachránit sám.

s pozdravem
Alue

Tazatel:

Opravdu ti moc děkuji , klidně zveřejni to o tom člověku , včera jsem ještě volal mamce co jsi mi poslala a řekl jí , aď se zbaví jeho vizitky a kontaktu a když se tak stalo , spal jsem raz dva !

Opravdu takový pokrok , jsem si myslel normálně že už zmagořím , protože neustále jsem měl pocit cizí osoby a už několikrát prostě ten strašák za mnou lezl , jako nějaký černý stín a strašil mě , skákal na mě ve snech a pak jsem měl i přes den pocit že neustále za mnou něco chodí , nepříjemný pocit že mě něco sexuálně obtěžuje a tyto starosti zmizly už jen z toho že jsem odstranil ty kontakty , opravdu skvělé , moc ti děkuji protože ty jsi byla jediná co mě prostě z toho zachránila , v dalších věcech hodlám postupovat , protože i tak jsem se zbavil takového nátlaku ale trochu něco stále cítím kolem sebe , je to opravdu zvláštní , opravdu osvobozující !

Vážně ani slova nedokážu najít jak vyjádřit jakou moc velkou změnu to přineslo 🙂 jsem tak za tebe rád ! Tady je jasný příklad toho že stačí tak málo k tomu , aby jsi na druhé straně internetu někomu zlepšila život .

Jinak je to podivné ? Když ten kineziolog sám do naši konverzace připletl téma o tom , že určitě musím cítit přítomnost jiné osoby a pak začal s tím , že já seděl na židli a tu osobu přes mě volal ? To určitě nemá nic společného s léčitelstvím 😀

Pamatuji jak ji volal přes mě a pak se dostala ta osoba do mě , jako kdyby někdo byl se mnou v mém pohledu a v mé mysli a já tam tak seděl a řekl že mám strach a on se jen usmíval a říkal , že mi pomáhá a že tento démon se mě drží už od mala , to je opravdu podivné a na hlavu , jak na to vzpomínám . Je to nenormální že ano ? 😀
Ale jinak , když už budu v pohodě , mám ti napsat jak jsem pokročil ? Ale opravdu , jsem moc za tebe vděčný , díky tobě vidím konečně nějaký směr a stačil i malý krůček k tomu aby jsem hned cítil změnu .

Odpověď:

Ahoj,

To vypadá opravdu jako seance černé magie, kdy na tebe právě tímto nějakou bytost vložil. Je mi špatně, jenom když to čtu. Určitě dej vědět, když budeš potřebovat ještě něco upřesnit, doplnit, poradit… nebo když budeš cítit potřebu se podělit o své pokroky. Určitě si to ráda přečtu.

Co jsem ti zatím poslala, je prvotní nástřel toho co se dá udělat hned a v podstatě zadarmo, bez cestování.

Kdyby se něco nevyvíjelo jak by mělo, jsou na to ještě další metody. Takže se toho vůbec neboj a jdi po něm. To zvládneš. První vlaštovka už očividně přilétla.

Budeš mít lepší a výraznější výsledky, když se toho nebudeš bát a když budeš vnitřně naprosto přesvědčený o tom, že jsi schopný, silnější a máš na to, abys to úplně sundal. Víra hory přenáší a je to klíč k veškerým změnám.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-05-07 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, mohu potvrdit, že energetický krystal je proti útokům naprosto úžasný. I když neuchrání před vším, před většinou ano.

Ikona diskutujiciho carnelian 2017-05-07 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem klienta, který se hlásil k transsexualitě (z muže na ženu), ale bylo mu přes 50 let a touto touhou, pocitem, přerodem procházel pouze poslední dva roky. Později jsem zjistila, že mu vážně přeskočilo, že o klasickou transsexualitu nejde.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-07 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Získaná později během života je opravdu o něčem úplně jiném, umí to i toxoplasmoza… každopádně tento článek primárně není na tohle téma.

Ikona diskutujiciho :) 2017-05-08 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue je perfektni, ze vsechny veci dokazes ihned uvest do praxe. Je milion lidi kteri radi nebo chteji radit a pomahat, jenze neudelaji nic krome toho, ze druhym reknou veci typu: bud pozitivni, mej se rad, ver ze vse bude dobre atd…proste jenom samy reci, ale skutek utek. Zatimco ty das skutecne rady, rady ktere se daji uplatnit ihned v praxi, rady ktere maji hlavu i patu, rady ktere nejsou jen tak odnekud zkopirovane, ale podlozene svou vlastni zkusenosti, rady ktere zvladne pokud mozno i clovek co je v takovych vecech novacek a nema moc penez. Rady ktere maji svuj vlastni postup a maji i jasny a konecny cil. Nemohu nez jen rict, jak moc skvele to je. Uprimne, neznam nikoho jineho krome tebe kdo nabizi takovou pomoc a jsem moc rada za to, ze kdyby cokoliv, tak vim na koho se obratit, mit to vedomi, ze je tady na svete i nekdo, kdo realne pomuze kdyz clovek uprimne pozada o pomoc. A vlastne to same se vztahuje i vzhledem k tvym kniham. Neznam zadne knihy, ktere by nabizely tolik postupu na vyreseni problemu.  Dekuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-08 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Děkuju, moc si toho vážím a mám radost, že mě někdo umí tak krásně ocenit a pochválit 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-05-08 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O_O  šílené! Jsem tak ráda, že jsi Alue dokázala tomu člověku pomoci!

Ikona diskutujiciho :) 2017-05-08 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: no je to tak. Znám spoustu lidí, kteří by na tyhle problémy reagovali asi podobně jako maminka autora dopisu. Mnoho z nich by osočovali že si člověk vymyslí, lze, chce se dělat zajímavějším. Myslí si že když něco není vidět, tak že to ani neexistuje…nebo ještě lip si myslí, že si to ten člověk dělá sám. Že si sám takhle ubližuje, a to mi přijde celkem smutný že nevěří natožpak aby věděli co s tím a pomohli..:(

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-09 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  No jo, ale když člověk neví co s tím, tak mu kolikrát nic moc jiného než odmítající reakce nezbyde, aby si uchránil svoje iluze. Uznat, že je tady takový svět a ty vůbec nevíš co s ním a jak funguje, je sice oči otevírající zkušenost, ale taky sakra děsivá a ne každý na to má, tak je jednodušší to popřít. Je to jenom sebeobrana.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek