Podle čeho nám andělé plní přání?

17.1.2012 v Poradna 24

Dotaz:

Alusko, ráda si pročítám vaše stránky o andělech.

Přemýšlím o tom, co je v nich psáno.

Proto mě napadá možná i naivní dotaz. – Dotaz? Spíš bych to nazvala zamyšlením.

Je možné, že by andělé nechtěli naslouchat našim prosbám? Nebo nám nechtěli pomoci? Myslím to tak, že když by věděli nebo cítili, že splnění našeho přání by nám bylo spíše ke škodě, než že by nám přineslo štěstí, tak by pomoc mohli „odmítnout“?

Je vůbec nějaká „lhůta či časové období“ ve kterém se přání mohou plnit?


Ptám se, nebo spíš zamýšlím, protože jsem již zkoušela anděly prosit o pomoc a zatím bez úspěchu. Vím, že to nelze splnit hned, této minutě či sekundě, ale přesto…

Buď nemám dostatečnou trpělivost, nebo prosím špatně a nebo neumím naslouchat. Je dokonce možné, že je moje přání nesplnitelné a bylo by mi spíš ke škodě? Netuším.

Přesto bych byla ze srdce šťastná, kdyby se mi splnilo….. Proto budu dále „zkoušet“ svoje přání přednášet andělům a třeba se mi brzo splní.

Přeji krásný den nebo večer.

Odpověď:

Ahoj,

Andělé nejsou kouzelná víla, co ti splní přání, když je poprosíš.
Když máš něco, co chceš splnit, můžeš anděly poprosit, aby u tebe stáli a aby ti pomáhali, když se do toho pustíš. Pokud ale jenom sedíš na bobku a nic pro to neděláš a jenom čekáš jestli to samo přijde, andělé pro tebe nic nemohou udělat, protože jsi do toho nevložila skoro žádnou energii.

Dáme příklad: Tak třeba chceš auto.
Když sedíš na bobku a pořád jenom chceš auto, nic se nestane. Maximálně ti někdo daruje tričko s nápisem BMW.
Když ale sedneš na internet, nebo začneš obcházet bazary, můžou ti andělé poslat peníze, nebo ten správný inzerát, nebo tě pošlou do toho správného bazaru, kde najdeš auto svých snů. Někdy ti na to auto můžou i přes nějaké znamení vysloveně ukázat.

Nebo když se chceš třeba usmířit se svojí matkou.
Můžeš sedět na bobku a nestane se nic, nebo můžeš vstát, koupit puget, zazvonit ji u dveří a u toho prosit anděly, aby ti pomohli. A andělé ji můžou předtím promluvit do duše přes sen, nebo ji uvést do dobré nálady, zkrátka se stane, že tvoje snaha padne na překvapivě úrodnou půdu. Nebo andělé neovlivní matku, ale ovlivní tebe, abys řekla přesně všechno tak, aby to tvojí matce co nejlépe sedlo.

Andělé vždy naslouchají a vždy chtějí pomáhat. Pokud žádáš o něco, co by ti jenom uškodilo, dávají od toho ruce pryč a snaží se ti dát znamení, že to, po čem jdeš, není správné. Pokud ale žádáš a nic neuděláš, žádná znamení ti nedají, protože vědí, že se k tomu bez práce stejně nedostaneš, takže není před čím varovat.

Nebo když hledáš nějakého pořádného chlapa… můžeš o něj prosit a být zalezlá doma jako šedá myš co nikam nechodí, nebo se začneš scházet, založíš si profily na seznamovacích serverech stylu lidé.cz, začneš chodit do společnosti a až v tom případě můžou andělé přiložit ruku k dílu. Když budeš sedět doma, nic pro tebe udělat nemůžou.

Uzavřeme to zkrátka tak, že o jejich pomoci si rozhoduješ sama tím, jestli sedíš na bobku, nebo skutečně něco pro to děláš. A pokud pro to děláš hodně a pořád nic, je potřeba začít sledovat znamení.
Buďto nepřišel ten správný čas, nebo to tak moc chceš, že si to blokuješ, nebo to mít zkrátka nemáš. – Jde o individuální věc, na kterou si každý z nás musí odpovědět sám. Někdy se zase stane, že to co chceš jsi už dávno dostala, nebo to už dávno máš, jenom jsi k tomu slepá a trvá ti, než si to uvědomíš. Zní to šíleně, stává se to často.

Hodně štěstí 🙂
Alue

…. zkrátka a dobře: ,,Andělé pomáhají tomu, kdo si pomůže sám.“ …..

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-01-17 03:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To všechno je pravda, dobře napsané. Jen bych dodala, že ještě často záleží na tom, jestli si to člověk přeje "celým srdcem". Stává se mi, že když se mi to nepovede přát celým srdcem, nepomohou. Už v tu chvíli, když si to přeji, tak cítím, jestli to půjde, nebo ne 🙂

Ikona diskutujiciho Alena 2012-01-17 05:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to se Ti Alusko ale povedlo. Zrovna pred chvili jsem dala energii do reseni neceho cemu se uz nemuzu vyhnout a tenhle clanek me hodne povzbudil diky

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-01-17 07:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spodní citát přesně vystihuje celou situaci. Líp se to snad nedá napsat 🙂

Ikona diskutujiciho Lada 2012-01-17 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se mi to u Tebe často- přesně tohle jsem si potřebovala přečíst a uvědomit. Díky Alue.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-01-17 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I me se to hodi ted slyset…kvuli praci.

Ikona diskutujiciho bigbiz 2012-01-17 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše, co je v tomto článku napsané, je čistá pravda. Sám bych to nenapsal líp. Díky, Alue.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-17 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Tiež si myslím, srdce je vysielač, a keď vysielate slabo, tak sa to síce k anielom dostane, ale málokedy to splnia.

Ikona diskutujiciho Lanavel 2012-01-17 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue u tohoto článku máš pravdu takže s tím naprosto souhlasím 🙂

Ikona diskutujiciho Anub 2012-01-17 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek mi dnes přišel jako na zavolanou. Mám dnes špatný den, který se projeví do budoucích dní a první co jsem spatřil při příchodu na internet byl mail s tímto článkem. Lepší znamení jsem si nemohl přát :))

Ikona diskutujiciho Anub 2012-01-17 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lanavel: Tak snad víš, z čeho se vyrábí máslo, Rama konkrétně, či ne? 🙂

Ikona diskutujiciho lady Lianna 2012-01-17 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pravda. Ohledně všeho, nejenom s anděly. Když se člověk nepřičiní,nic nezíská

Ikona diskutujiciho Cherryna 2012-01-17 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo…přesně tenhle článek jsem potřebovala..ty se mi vždycky tak úžasně trefíš do nony :D Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Arien 2012-01-17 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký článek. Pomož si a bude ti pomoženo:-). Mě taky někdy andělé nechtějí radit(ve škole při písemkách:-)) ), ale to je normální. Když mi něco odmítnou říct tak mi vysvětlí proč.

Ikona diskutujiciho Lily 2012-01-17 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musim sa aj ja pridat, tento článok je perfektný a vystihuje pravdu. A ako čítam komentáre tak vidím že je načasovaný nie len pre mňa :-D :-)

Ikona diskutujiciho Adam 2012-01-17 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím, že andělé neexistují. Nebo jste je tady všichni co sem píšete někdy viděli?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-17 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článok je perfektný, a s tým načasovaním, o ktorom tu všetci píšete- ono je to vskutočnosti tak, že takéto články sa hodia v každej situácii a v každej dobe padnú každému do noty, nezáleží na tom či anielov vidíme  je to článok aký ľudia chcú a potrebujú a v tom je sila takýchto článkov.

Ikona diskutujiciho afiel 2012-01-17 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě teda andělé při písemkách pomáhají:) když nevím, tak je poprosím, a stává se, že mě to napadne nebo si vzpomenu:)

Ikona diskutujiciho Cursilol 2012-01-18 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nevim jak vy ale je to acc asi před 6 lety sem si přal moc tu pravou lasku co sem měl rad ze školy nikdy si mě nevšimala doted sni chodim a abych měl dobrou praci to mam super praci :)dobry přatele dobry přatele řeknu šecko se mě to vyplnilo řeknu to takhle prosil sem boha a svoji zenulou tetu že ji mam moc rad a že tyhle 3 přani si přeju , nevim co jedno stoho bylo jestli buch nebo teta fakt netušim nebo muj stražni anděl ale vyplnilo se to taže to je promě zazrak když sem si pak přal jine neviplnilo se mi to už takže dodnes to je promě zahada nebo to byla jen vule 🙂

Ikona diskutujiciho Kyra 2012-01-18 01:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Farah: sháníš práci? já také, z pohovorů mám vítr, tak si pročítám co můžu a holt se člověk musí přizpůsobit,čelit strachu a nervozitě,jenže oni vždy vybírají právě podle dojmu. No nesmim se na to tak soustředit, ono to nějak dopadne, že?!Taky mi tenhle článek zrovna padl do klína,teď když se tak vehementně snažim najít práci.Už prostě musím vylézt a jít.Úspěch mají hlavně osobní schůzky,ne životopisy :O

Ikona diskutujiciho Veila 2012-01-19 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste by jsem k tomuto neco dodala, co mam jak ja, tak moji pratele ´overeny´- kdyz touzite, tak Vam to prani vase porad utika a nemuzete ho chytit. Asi tak, jako kdyz se pes honi porad za svym ocaskem a porad mu utika :-) Ale kdyz prestanete touzit a budete si to jen okrajove v dusi prat, a ne se na to prani soustredit 24 hodin denne, tak budis prani :-) Upozornil me na to jeden muj kamarad a fakt ze jo! Touzila jsem ze vsech sil – ale prani se neplnilo…. prestala touzit a ted se opravdu divim… tak za rok a neco se vsechna prani splnila, co jsem si pred tim rokem a neco prala. ALE zase si rikam, ze to bude hlavne proto, ze si to prala mysl a ne duse. A cista laska vychazejici z duse ma oproti mysli nepredstavitelnou silu. Kdyztak se omlouvam za upominku, mozna zbytecnou, ale nedalo mi to tu zminit :-)

Ikona diskutujiciho Erika 2012-01-20 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Já si taky myslím, že odpověď od Alue je přesná a je v ní řečeno vše, ale je asi fakt, že člověk pokud se moc soustředí a furt to přání v sobě pitvá, zabývá se s ním, tak ho tím nějak drží, možná je to tím, jak si to člověk až moc přeje, je v křeči,takže chce to asi pustit a věřit.Znám to moc dobře, když se moc soustředím, tak se to jakoby zasekne a nic se neděje, ale jakmile se uvolním, tak pak koukám, že to jde :-)

Ikona diskutujiciho Erika 2012-01-20 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Ale o tom vlastně Alue taky píše, že pokud to člověk chce až moc, tak si to blokuje.Jen to můžu potvrdit ze svých vlastních zkušeností…

Ikona diskutujiciho Berry 2012-01-22 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže je to o tom, že věříme, že na to nejsme sami, že nám andělé pomohou..

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-05-22 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já chci tryčko s nápisem BMW :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek