Podvodníci slibují léčbu na Medbed, vezmou peníze a zmizí: Češi, mějte se na pozoru!

24.1.2024 v Zprávy 43

Našli jste někde na internetu informace o tom, že Medbeds už byly uvolněny pro veřejnost. Odepsali jste na e-mail, který má údajně zastupovat personál obsluhující klienty v České republice. V odpovědi vám přijde strojový překlad, který vás vyzývá k poplatku… je vám to povědomé? Tak zbystřete, protože podvodníci natáhli své špinavé pazoury i do České republiky.Orientační rekapitulace pro nové čtenáře
1. Medbeds je léčebná technologie budoucnosti, o jejíž existenci začaly podávat zprávy zahraniční média v roce 2021. Tato lůžka mají být založena na frekvenční terapii, skalárních polích, mají opravovat DNA a navracet tělo k plné vitalitě. Jedná se o technologii, která nebyla vyvinuta na planetě Zemi a její uvolnění pro veřejnost je údajně navázáno na pád hlubokého státu. Kromě pár aktualizací nebo podrobností z neověřených alternativních zdrojů, zatím nebyly uveřejněny žádné oficiální informace, dokumenty, ani adresy. Web Aluska.org téma od počátku sleduje a překládá.
2. V zahraničí bylo několik osob, které se vydávaly za insidery mající přímý kontakt na provozovatele MedBeds, všichni se však v krátkém čase ukázali jako podvodníci, nebo schizofrenici. Jedním z podvodníků je australanka Skye Prince (pravděpodobně jen internetový pseudonym, nikoli občanské jméno), která díky tématu MedBeds v roce 2022 nabrala obrovskou sledovanost. Poté tvrdila, že bylo její jméno zneužito podvodníky, kteří používali její identitu k vylákání peněz z lidí. Tvrdila, že problém nahlásila na policii, poté odstranila veškerá videa týkající se tématu a tvrdila, že s tímto cirkusem nadobro skončila. Aluska.org o všem podrobně informovala, včetně následného vysvětlujícího článku, že se jedná o podvodnici, která žádné kontakty nemá a věci, které sděluje, si jednoduše tahá z paty.
3. V zahraničí funguje také koncept virtuální MedBed 90.10. Provozovatelé této stránky si účtují 54.000 czk/1 měsíc za virtuální medbed na vaši postel. Ještě v roce 2021 to ale stálo okolo 90.000 czk. Naspod stránky píšou, že to ve skutečnosti nic neléčí.
4. Ve výsledku tedy máme pouze neoficiální zvěst a pak máme podvodníky a blázny, kteří z této zvěsti profitují. To na téma nevrhá dobré světlo. ALE jestli/až budou MedBeds dostupné pro veřejnost, ošetření na nich má být přece zcela bezplatné, takže by pár bláznů a zlodějů hypoteticky nemělo vadit… Jenomže se ukázalo, že lidská zoufalost a bolest překoná i tuto informaci. Takže mnoho lidí už přišlo o své peníze. Až donedávna byla Česká republika před zloději v bezpečí, to se však v roce 2023/24 mění.

Skye Prince opět na scéně
Pravděpodobně netrvalo ani rok a Skye se vrátila, aby oprášila starou slávu. Přestože v roce 2021 v každém zveřejněném materiálu tvrdila, že ošetření budou zdarma, nyní rozšiřuje e-mailové adresy pro jednotlivé státy, na které když napíšete, dostanete výzvu k platbě.
Když projdete její sociální sítě, zjistíte, že sdílí staré a nesouvisející materiály. Například údajná svědectví vyléčených osob, které jsou pokaždé v jiné místnosti, říkají že je jim lépe, ale podle kontextu to vypadá, že se jedná o kradená videa firmy, která pronajímá virtuální Medbed za 54 tisíc. Dále sdílí záběry stroje Zap-X, laserového zařízení pro neinvazivní operace mozku a maketu ze známého Sci-fi filmu, které vydává za Medbeds a slibuje vám, že se na nich můžete léčit, když si vyplníte registraci.
Na dotazy zoufalých klientů, kam se mají dostavit a v jakém termínu, alibisticky odpovídá: „To neřešte, termín a místo vám určí kvantový počítač, takže nemusíte nikde chodit a hledat to místo.“ To znamená, že se na daném podvodu účastní naprosto vědomě, záměrně a problém nelze vydávat za psychickou nemoc, nevědomost, či naivitu. Vědomě podvodníky kryje tím, že neposkytuje adresy ani jiná data, podle kterých by se dali dohledat, či ověřit legitimita poskytovaných informací, kterých je zatraceně málo.

Jsem insiderka a vůdkyně 
Na otázky, odkud bere Skye sdílené informace, odpovídá na svém telegramovém kanálu, že pracovala v tajném vesmírném programu jako léčitelka a že má trénink k obsluze MedBeds. Také má kontakt na alianci a žádá vás, abyste byli respektující. Posílá vám lásku a světlo.
„Also to those asking about how I got my information, I served in the secret space program and my job was as a healer so, I’m trained in the use of the beds, and yes there are other people as well. My contacts within the alliance give me information . We know it’s a new technology and we are all learning together, and please be respectful while you are here Love and light to all ❤️

MedBeds už jsou dostupné pro veřejnost
Abyste mohli dostat termín, kontaktujte medbed team ve své oblasti přes uvedené e-maily a oni vám zařídí konzultaci poblíž.
„MED BEDS ARE NOW AVAILABLE TO THE GENERAL PUBLIC
Those looking to set up an appointment to use a med bed are to proceed by contacting the med bed team in your regions through the email addresses below, and the med bed team will set up an initial consultation with the center near you.“

Poplatek je nutný, nebuďte blbí, začněte myslet mozkem
V nedávném videu na jejím telegramovém kanálu zveřejnila video, kde se klientům arogantně vysmívá do obličejů a říká: „Laskavě začněte používat svůj mozek, myslete hlavou, ne svým egem a nebuďte stupidní. Ošetření na medbed je zdarma, ale musí se zaplatit personál. Ti lidi taky něco musí jíst.“ Pro srovnání, v roce 2021 tvrdila, že projekt bude financován systémem Nesara/Gesara. Název kanálu, pro případ že byste se chtěli podívat hlouběji do stoky, je v náhledu níže:


Ale pozor, údajně jde pouze o jednorázový poplatek. Nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky a navíc je to za dostupnou cenu, takže to je vlastně zdarma. Abyste se mohli zaregistrovat, napište na e-mail se společnou koncovkou gmail (protože zaregistrovat si vlastní doménu neumíme, zato ale máme k dispozici mimozemskou technologii) své jméno a lokalitu.

Můžete přijít o statisíce!
Celý podvod ve skutečnosti funguje tak, že ačkoli jsou uvedené kontaktní adresy pro různé státy, nikdo z daného státu je nevyřizuje a lidem chodí strojové překlady v příslušném jazyce. V odpovědi na vaši žádost se nikdo nezabývá vaším individuálním dotazem, ani neposkytuje bližší informace, pokud o ně žádáte.
Zatím nemám zprávy o okradených lidech v České republice, naštěstí. Pokud by se ale někdo takový našel, upozorňuji vás, že se jedná o trestný čin Podvod. Je potřebné podat trestní oznámení u policie, jelikož pachatelé se nenacházejí v ČR a přijímají peníze přes různé anonymní kanály. Na internet se však dostaly zkušenosti lidí ze zahraničí… Ano, skutečně za to někdo zaplatil a ne málo. Možná si říkáte, jak může být někdo tak naivní? Představte si, že jsou lidé, kteří mají smrtelné nemoci, trpí akutními bolestmi a běží jim čas. Otázka tedy není, jak je někdo naivní, ale spíš jak moc je zoufalý. A právě na zoufalé lidi Skye Prince (či osoby používající toto jméno) spoléhá.

„Podvodníci ukradli vaše videa, aby s jejich pomocí podvedli nemocné lidi. Viděla jsem na vašich stránkách AMG reklamu na Skye MedBeds a myslela jsem si, že je to skutečné. Byla jsem podvedena ve výši 7000AU$ (v přepočtu přes 104 000 kč), protože jsem zoufale chtěla, aby se můj manžel vyléčil z raného nástupu Alzheimerovy choroby. Tito podvodníci inzerují na Facebooku. Snažím se lidi varovat, ale ti podvodníci moje komentáře mažou. Můžete dát lidem vědět o těchto podvodnících z Litvy?“
napsala Barbara Barrett (zdroj amg-news.com)
Mimochodem se šéfredaktorka uvedeného webu pokoušela napravit situaci tím, že chtěla od podvodníků získat zpět Barbařiny peníze. Neúspěšně.

„Byla jsem na telegramu a poslala jsem e-mail medbed týmu v USA (nebo to tak spíš působilo). Vzali si moje informace a řekli, abych jim dala vědět, až budu připravena poslat jim 300 dolarů za registrační poplatek. Uvedený bankovní účet je v Ohiu. Jsem z toho opravdu znepokojená a bojím se pokračovat, můžete mi pomoci?“
napsala Linda Barfell (zdroj amg-news.com)

„Stalo se mi totéž, někdo ve Velké Británii inzeroval MedBed a když jsem se jim ozval, požádali mě o 450,00 za registraci… A prý se mohu zeptat na jakoukoli otázku, ale až po zaplacení. Samozřejmě jsem nezaplatil.“
napsal Henry z Irska (zdroj amg-news.com)

„Dobrý den, dnes jsem zažila přesně to samé. Požádali mě o 450 dolarů (přibližně 10.500 czk) za registraci na medbed, ale moje sestra mi řekla, že to musí být podvod, protože ošetření má být zdarma.“
napsala Nicolle Léveillé z Francie (zdroj amg-news.com)

„Píšu vám ohledně mého syna. Má nádor na mozku medullblastom, který je v mozečku. Byl jsem v kontaktu s osobou jménem Skye Prince. Je na Facebooku a dalších stránkách a mluví o MedBeds. Nabídla mému synovi, že mu pomůže se tam dostat, ale musím předem zaplatit 2 700,00 amerických dolarů (61.500 czk). Už týden o tom komunikujeme na Messengeru. Zdá se, že je to velmi upřímná a starostlivá osoba. Ale jsem velmi skeptický, protože to po mě chce zaplatit v bitcoinech! Tak se ptám: Slyšela jste někdy o této osobě, a pokud ano, kolik z toho, co říká, je pravda?“
Napsal čtenář webu marillynjwilliams.com
. Tentýž článek také zmiňuje jiné svědectví, kdy bylo pro změnu vyžadováno 300 dolarů přes PayPal.

„Chci se s vámi podělit o svou zkušenost při pokusu o získání ošetření na MedBed. Kontaktoval jsem MedBed centrum uvedené na Telegramovém účtu Skye Prince. Od března jsem se snažil naplánovat svoje sezení.
Konečně jsem dostal termín. Bylo to naplánováno na 4. dubna a 5. května, ale než jsem dostal poslední instrukce a adresu, stále žádali další peníze. 
První byl poplatek za přihlášku 300 USD (6.800kč).
Pak poplatek za pojištění 1500 USD, prý vratný. (34.100kč).
Další poplatek 2500$ (57.000kč).
Poté poplatek za ubytování ve výši 500$ za sezení…. Potřeboval jsem 2 sezení, takže celkem 1.000$ (22.700kč).
Později, na konci května, mi řekli, že poplatek za přihlášku mi propadnul a musím ho zaplatit znovu. Takže opět 300$ (6.800kč).
Konečně bomba: Řekli, že poplatek za ubytování 1000$ vypršel, i když jsem ho nevyužil, protože jsem nikdy neměl sezení. Rozhodně to nebyla moje chyba, že jsem nedostal slíbenou léčbu. Skutečně jsem je prosil, aby mi naplánovali ošetření, protože mě mimo jiného extrémně bolí degenerovaná ploténka a mám ischias. Odmítl jsem zaplatit dalších 1000$ a od té doby jsem o nich neslyšel.
Pochopil jsem, že jsem byl okraden a kontaktoval jsem Skye Prince, aby mi pomohla získat zpět mé peníze. Bez odpovědi mě vymazala ze svého Telegramového kanálu.“ (zdroj)
Celková škoda dělá 127.400kč a poškozený nemá ani adresu… No nekup to.

Česká zlodějská pobočka je e-mail [email protected]
Tato adresa je veřejně dohledatelná pouze přes facebook a na telegramovém kanálu Skye Prince. Po internetu běhají jakési anonymní ohlasy, které tvrdí, že skutečná Skye není na Facebooku, ale pouze na telegramu a že nemocné okrádají nějací facebookoví podvodníci, ona ne… Jenomže adresy jsou stejné, na videích je skutečně ona a potvrzuje, že peníze opravdu od lidí vyžaduje. Pokud by to tudíž byla pravda a existovala by nějaká fiktivní okrádající Skye Prince, skutečná osoba by podala trestní oznámení, scammery by hledala policie a skutečná osoba by si založila oficiální web, kde by poskytla své fakturační a daňové údaje, které by ji jasně odlišily od podvodníků. A pokud ne ona, poskytla by je údajná centra, která peníze vybírají, jelikož je to jejich zákonná povinnost. Nic takového se však neděje, Skye zůstává v šedé zóně, nemá žádné oficiální kontakty, weby, články, žádné údaje o vyšetřování podvodů, ani nemá doloženou totožnost. Mezitím nahrává videa, kde lidi ujišťuje, že mají zaplatit poplatek a šíří podvodné e-mailové adresy, kam mají nemocní psát.
Našla jsem měsíc staré video, kde tvrdí, že nějací podvodníci zneužívají její jméno k okrádání nemocných, že MedBeds ještě nejsou dostupné. Sama však udělala video, kde potvrzuje, že se už skutečně vybírají poplatky… V jednom videu tvrdí, že vše bude zdarma, v jiném zase, že se to platí. V jednom videu tvrdí, že se nebudou nabírat žádní žáci na výuku obsluhy zařízení, v jiném zase tvrdí pravý opak. – Jenom samé lži.

Když napíšete na tuto adresu, přijde vám následující text:

Ahoj
Dobrý den! dostali jste se k týmu lékařských lůžek a my máme na starosti stanovení schůzek pro pacienty/jednotlivce požadující použití lékařské postele
Rádi bychom, abyste věděli, že v České republice existuje několik středisek zdravotnických lůžek, tato lůžková střediska jsou rozmístěna po celé zemi a umístěna na vojenských základnách, střediska jsou vedena a řízena armádou a naším personálem zdravotnických lůžek
Existuje otevřená registrace pro lidi, kteří by se chtěli dostat na seznam, aby mohli používat lékařskou postel, což vyžaduje, abyste zaslali své údaje pro účely schůzek a dokončili registraci, a celková cena za registrační poplatek je 500 EUR.
Až budete připraveni poskytnout nám své údaje, abychom mohli zpracovat vaši registraci na schůzku s lékařskou postelí, zašlete laskavě odpověď na tento e-mail.

Stejný text přišel mně i čtenářce, která mě na tyto podvodníky upozornila. Text neobsahuje žádné přílohy, žádné odkazy, ani jiné dodatečné informace, přestože jsem o ně žádala. Na moji odpověď, aby mi zaslali formulář k vyplnění, či proklik do registrace a poslali mi své fakturační údaje, zatím žádná odezva.

Jak na internetu bezpečně objednávat služby
Uvědomte si, že prodej zboží, či nabízení služeb, se řídí příslušnými zákony, které musí každý obchodník dodržovat. Pokud je ignoruje, potkali jste podvodníka. Je to snadné a vztahuje se to i na duchovno a technologie budoucnosti. Mnozí lidé mají tendenci na tyto skutečnosti nebrat ohled, ale jejich hlavní výhodou je právě ochrana spotřebitele a způsob, jak si ověřit, že dáváte peníze do dobrých rukou a máte se na koho obrátit v případě, že vznikne problém. Když je nějaké sídlo, je zodpovědná osoba s kontaktem a je IČO, znamená to, že ten subjekt existuje.
1. Musíte znát identitu prodávajícího/poskytovatele služby. Dotyčný musí mít platné IČO. Slušná společnost má VŽDY webové stránky a poskytuje dodatečné informace o svých službách.
2. Podívejte se, jestli má vypsané obchodní podmínky, kde bude také sídlo a fakturační údaje. Podívejte se na část popisující reklamaci, na možnost odstoupit od smlouvy, jestli je záloha vratná nebo nevratná. Ať víte, do čeho jdete.
3. Bez kontaktních a fakturačních údajů, bez adresy, bez znalosti identity poskytovatele služby, nikdy nic neplaťte.

Závěr
Pokud vám někdo na internetu (aniž by uvedl svoji totožnost a daňové údaje) slibuje ošetření na MedBeds, je to zloděj a lhář. Nic neplaťte. Medbeds nebyly oficiálně představeny, nejsou žádné důvěryhodné dokumenty uvádějící jejich dostupnost či lokaci. To vše je zatím jen písnička budoucnosti, nebo hypotéza.
Neposílejte nikam do zahraničí peníze, už vůbec ne přes Paypal, ani přes Bitcoiny. Žádný ověřený skutečný kontakt zatím neexistuje.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Radeta 2024-01-24 02:45:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, velice Ti děkuji za tento článek (a nejen za tento) ❤. Je moc dobře, že poukazuješ na takovéto podvody. Je to fakt hnus, že existují lidé, kteří zneužívají něčí zoufalost a bezvýchodnost. Sice se všude píše, že MedBeds budou zdarma, ale bohužel nemocní nebo jejich blízcí se stébla chytají a jsou ochotni udělat ledasco pro uzdravení. Kéž by se podařilo všechny podvodníky pochytat a dát jim co proto, aby nemohli škodit nešťastným lidem.

Ikona diskutujiciho Peter 2024-01-24 11:45:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budu vôbec niekedy tie medbeds?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-24 12:19:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím že ano, ale otázka je kdy a pro koho vlastně.

Ikona diskutujiciho armag 2024-01-24 16:03:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nejsi miliardář nebo vyloženě hodně známá osoba, tak na medbed můžeš zapomenout, pro běžné lidi nebude přístupná nikdy.

Ikona diskutujiciho sycho 2024-01-24 22:39:23
Ikona diskutujiciho
sipka

@armag
to, co pises, je presne proti vsemu tomu, o cem se tu pise, ze by medbed mely byt. Pokud by to bylo, jak pises, pak by tihle typove meli medbed uz ted, coz nevypada, zatim se zda, ze strana proti vsem lidem (ta tzv. elita) ma pouze zarizeni na klonovani… teda podle toho, jak to vnimam, tak medbedy by mely byt pro vsechny (dlouhy seznam a klidne si muzem jako ‚mladi a relativne zdravi‘ stoupnout na konec rady) a vsichni by meli dostat moznost si nechat zlikvidovat patogenitu vzniklou fungovanim v ‚civilizaci‘. Na druhou stranu mi to prijde jako blbost. Pokud bile kloubouky uz vitezi a zvitezi v horizontu mesicu a dojde k odhaleni, pak pristup k medbed by meli mit i lide, ktere tam nikdo ‚pri smyslech‘ nechce, napr. inzinyri a doktori z afriky, kteri aktualne obyvaji nemecko, francii, …

Ikona diskutujiciho armag 2024-01-25 15:50:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Sycho: Copak tobě ještě stále nedošlo, že „Bílé klobouky“ jsou jen Psy-op operace. Žádné bílé klobouky nejsou a Trump tento svět nezachrání, Trump je úplně stejně zkažený jako kterýkoli jiný politik, který v USA dělal prezidenta.

A to poslední, co by elita někdy dovolila je: aby lidi byli zdraví a šťastni, protože v tu chvíli by nad nimi ztratili moc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-25 19:04:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to náhodou ústřední bod místního programu? Boj dobra proti zlu? Dobro proti hajzlíkům? Někdy by z toho měl konečně vyjít nějaký výsledek. Jaký má jinak význam se tu vzájemně rubat donekonečna.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-25 17:13:45
Ikona diskutujiciho
sipka

@sycho:
Bílé klobúky víťazia už takých dobrých 10 rokov ako píše Fulford. Každý krát keď spomenie, že víťazia, tak vždy to už bude za pár mesiacov. Nechápem ako je možné, že ste túto hru ešte neprehliadli.

Ikona diskutujiciho Marcel 2024-01-25 19:21:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue áno. Boj dobra proti zlu. Tak, keď nás tu 10 rokov „klamú“ – Fullford, Tadesco, že biele klobúky už víťazia a neviem, čo. Tak buď je to absolútny undergroundový boj, ktorý mi tu nevidíme, alebo to neexistuje, neviem.
Skúsme naschvál sem napísať, kedy a kde zvíťažilo dobro nad zlom???

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-25 19:49:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím co Fullford. V životě jsem nečetla jediný jeho článek a vůbec mě to ani nezajímá. A tadesco pokud vím jenom překládá zahraniční tisk, takže jestli někdo „lže“, tak jedině překládané zdroje. Určitě ne lidi, co to v dobré víře překládají. Začni myslet trochu v souvislostech a nedívej se na dva metry před sebe. Kdy kdo zvítězí a jak to bude vypadat vůbec nikdo neví. Všechno jsou to jenom hypotézy. Mně připadá celkem dost trapné, že se tady zkouší shazovat vina na nějaké lidi co se pokoušejí poskytovat nějaký alternativní pohled na svět nebo dělají zprávy které se nedostanou do hlavního proudu a místo díky se po jiných webech na ně bleje špína. Na diskuzích v tadescu vás nechtěli, tak si chodíte vylívat srdíčko sem – a tím nemyslím tebe marceli, mluvím celkově o nejmenované skupině bývalých čtneářů tadesca kteří nevím proč mají pořád potřebu ten web tady zmiňovat, jakoby ani jiné alternativní weby v česku nebyly a jakoby to nějak souviselo. Ježíši, máte problém s nějakým webem, běžte si vylévat srdíčko tam, mě tohle téma fakt nezajímá a nemám zájem se účastnit infantilních diskuzí na téma kdo je debil, kdo nemá pravdu a kdo lže a kdy zvítězí bílé klobouky. Tady na webu o tom ani nejsou články, jste na špatné adrese.

Ikona diskutujiciho armag 2024-01-25 19:33:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: Copak ty neznáš heslo: Divide et impera?

Chudí zchudnou a bohatí a mocní budou ještě bohatší…

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-01-25 22:50:52
Ikona diskutujiciho
sipka

tomáš marný údajně medbed viděl na vlastní oči v provozu. Poznal dva lidi, kteří se tam kompletně zotavili – kvadruplegika a paraplegika. Okamžitě vyléčeni, museli si pak změnit identitu. Zde o tom napsal článek: https://tadesco.org/poodhaleni-medbeds-s-tomasem-marnym-a-nejen-to/

Ikona diskutujiciho sycho 2024-01-25 23:26:14
Ikona diskutujiciho
sipka

@armag
bile klobouky a.k.a psy op – dost voditek me vede k tomu, ze tu je sila, ktera bojuje proti, cerne slechte/elite a podobnym parazitum, udalosti poslednich let proste naznacuji, ze se jim to sype pod rukama, proc? samo od sebe, kdyz jim to minimalne 200 let odsypalo a nikdo celkem nic nezmohl? Co se tyce trumpa, informace jsou dost protichudne, stejne jako o putkovi, nicmene u trumpa je pro me dost silne voditko, ze jako jeden z nekolika prezidentu usa (a meli jich desitky) nezacal zadnou novou valku… s napetim ocekavam, jak dopadnou letosni usa volby 🙂
ad. „posledni, co by elita chtela, aby lidi byli zdravi a stastni…“ – jop, to souhlasim, nicmene se zacina zdat, ze ta tzv. jelita zacina tahat za kratsi konec spagatu…

@dodo
„bile klobouky vitezi uz 10 roku“ – fakt ne, fullforda sleduju tech 10 (plus minus autobus 😉 ) roku a problematika bilych klobouku se zacala objevovat hojne s fenomenem Q, coz je trump/covid, teda posledni cca 3 roky.

jinak teda moje osobni pozorovani je takove, ze co to sleduju, tak fullford psal dost ‚from outer space‘ veci, tedy ‚k neuvereni‘ z pocatku, kdy to prekladali ochotnici na predchudci tadesca, ale cim vic se blizime k soucasnosti, tim vic se fullfik blizi k ‚realnosti‘ tim, co je opravdu videt.

cele moje pozorovani me vede k presvedceni, ze hlavni devizou je trpelivost, i zde na alusce se uz asi tisickrat omilalo, ze kdyz se rekne, ze konec sveta bude 2012 a on nebyl (kurnajs teda….), tak spis nez nadavat je potreba upravit ocekavani, protoze svetove udalosti maji brutalni momentum a cele se to deje vlastne tak neuveritlene pomalu, ze clovek vlastne zvladne prozit pul zivota cekanim…

tedy zaverem kazdeho vec, ale ja se ucim byt cim dal trpelivejsi a proste zit s tim, ze okolo se deje toto a ja na to necekam, necekam na konec sveta, proste funguju a jsem si vedom, ze nekdy muze prijit.

PS: kdysi jsem zil v presvedceni, ze do tohoto (tehdejsiho) sveta by privedl deti jen blazen… dneska mam 3 a zijeme… a co bude dal, to se proste uvidi 😉

Ikona diskutujiciho Marcel 2024-01-26 22:18:54
Ikona diskutujiciho
sipka

@astrei swingař
videl, videl, ale čo z toho máme? Zase len akúsi nádej, chabé svetielko na konci tunela, že raz, možno, niekedy a mňa to už nebaví…

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-27 10:54:48
Ikona diskutujiciho
sipka

@sycho:
Keď sleduješ Fulforda, tak ti nemohlo ujsť, že skončil s písaním o tajných vesmírnych programoch (TVP), pretože zistil, že jeho informátori z TVP ho oblbujú. Posledné jeho slová na túto tému boli: „uveríme až to uvidíme“. Tieto slová vyslovil po tom, čo mal na nich požiadavku aby sa mohol zviesť v tých super špičkových vesmírnych lodiach, ktoré chodia po celom vesmíre, do minulosti aj budúcnosti. Na víťaztvo svetla treba veriť aj keby to malo trvať ešte tisíc rokov. Raz sa to musí podariť.

Ikona diskutujiciho silverman 2024-01-29 14:17:10
Ikona diskutujiciho
sipka

To armag: Já se divím, že tu aluška pouští trolla a jeho žblebty typu MedBeds jen pro bohaté a Bílé klobouky jsou psyop.
Každý, kdo to sleduje, mu musí být jasné, že bílé klobouky a jejich akce proti deep state trvající přes 70 let je tvrdá realita.
Koukněte třeba na tento článek: https://www.tadesco.news/p/riccardo-bosi-vysvetluje-postup-aliance

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-29 16:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože protichůdný názor je pořád jenom obyčejný názor. A jak se říká, názor je jako díra do zadku, každý nějakou má. Mě spíš udivuje, že někoho udivuje, že na aluska.org (což je tradičně výhradně alternativní stránka, tudíž logicky předkládá netradiční a alternativní info), najde čtenář skutečně alternativní info. Kdybych vedla web o IT, dá se předpokládat, že tam bude téma IT. Takže překvapení. Když někdo leze na stránky zabývající se duchovnem a alternativou, tak tam fakt tu alternativu a duchovno najde. Jak šokující! 🙂

Ikona diskutujiciho Q 2024-01-24 13:54:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nenalítnul bych na takovou volovinu ale oceňuju že se na to upozornilo. Asi nejsem dost zoufalej abych poslal bitciony do Afriky a pak se divil že nedostávám termín.

Ikona diskutujiciho housenka 2024-01-24 13:58:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po tom co jsem četla za články hlavně tady na webu věřím jedině aluska.org… že by nedala neověřený kontakt. I přes ten úklep se Skye – tehdy to prostě působilo jakože ta ženská něco ví. Alespoň že za to nikdo nebral peníze. Alue je podle mě jeden z mála střízlivých alternativních autorů kdo u toho myslí a vidí věci realisticky. Jinak se tupě přebírá jakákoli blbost aniž by se nad ní někdo pořádně zamyslel. Třeba v minulém článku o solfegio. Někdo si vymyslí že to má něco společného s metatronem a lidi se toho chytají i když k tomu není spojitost. Moc málo se ověřuje. Některý věci ověřit nejdou ale tohle třeba jo.

Ikona diskutujiciho Jaromir 2024-01-25 07:32:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás bol Horizont a iné ionty a ľudiaprišli o peniaze.
Na Červeňovej ulici u nás v Bratislave mal preveliký dom.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-01-25 11:00:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podvodníci jsou prolezlí všude, je to součást zkoušek této hry. Tak je jasné, že i na fenoménu MedBeds si chtějí z toho koláče ukousnout. Nicméně každá nemoc je vlastně zouška. Než se hned vrhat do služeb těch parazitů, měl by se člověk snažit si uvědomit, proč ho konkrétní nemoc postihla. Konkrétně MedBeds se nebude zabývat jen povrchním vyléčením, s vyjímkou chirurgického zákroku, ale bude řešit příčinu nemoci. Tahle technologie se dokáže napojit na DNA a najít nejoptimálnější řešení. Můj odhad je, že je připravených nějakých 5000 lůžek. Některá z nich se používají ve vojenských zařízeních, pro civilní potřeby zatím ne. Hierarchie léčby bude spočívat v tom, jak závažnou nemocí nebo zraněním trpíte, rozhodně ne kolik máte finančních prostředků, nebo jaké máte postavení. Financování bude formou grantů, takže ani pacient, ani zájemce o proškolení k obsluze nezaplatí NIC NIC NIC!!! Všechno bude hrazeno z fondů tomu určených, ať je to personál, lůžka samotná, nebo provoz středisek. Takže požadovat nebo hradit jakékoliv poplatky je totální PITOMOST!!!!!!! Termín zavedení MedBeds závisí na tom, kdy budou pod nekompromisní kontrolou, aby nedošlo k žádnému zneužití. Všichni se včas ten termín dozví. Nějaká obava, že se ta informace k někomu nedostane je stejně nesmyslná, jako když budete mít strach, jestli ráno vyjde slunce.

Ikona diskutujiciho octomaník 2024-01-25 12:42:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo by dobrý, kdyby medbeds dokázala navrhnout i řešení, aby se některé choroby, postižení nevrátila zpátky dotyčné osobě…
např.: zdravotní problémy vyplývající z výkonu práce,….

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-01-25 22:06:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Medbed a boj dobra proti zlu to sú rozprávky pre deti. Ľudia radi veria rozprávkam preto občas naletia aj na podvody. Ale aspoň nejaké lepšie technológie už sa mohli uvoľniť, veď nemusí to hneď liečiť všetky smrteľné nemoci a omladzovať a predlžovať život na 200 rokov. Dnešné nemocnice sú stredovek a starostlivosť bola lepšia aj za komunistu. Kto má peniaze nájde si nejakú súkromnú kliniku, ostatní majú smolu.

Ikona diskutujiciho sycho 2024-01-25 23:31:22
Ikona diskutujiciho
sipka

„Medbed a boj dobra proti zlu to sú rozprávky pre deti.“
proc?
teda aby reakce nebyla tak trapna jen ako otazka proc… Pohadky pro deti je maji prave poucit, ze v nasem dualnim svete je neco, co se jevi jako dobro a neco, co se jevi jako zlo a zaroven je maji poucit, jak to rozlisit a idealne navest, ze dobro je ta zadana volba, coz?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-01-27 11:00:46
Ikona diskutujiciho
sipka

sycho: Áno, tak sa opravujem, mal som na mysli rozprávky pre dospelých. Tým som myslel takých ako Fullford, Q, ktorí píšu že tu skryte prebieha boj dobra proti zlu a oslobodzovanie ľudstva od satanských elít. Fullford= rozprávkár.

Mne je to jedno jak bude hlavne aby sa tu nezavádzalo povinné očkovanie a tiež by nemuselo byť všetko tak drahé :-D. Veď už len to že každý človek platí každý mesiac výpalné zdravotnej poisťovni skoro sto eur je šialené a väčšine ľudí sa to nikdy nevráti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-27 11:14:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty si nic dopředu nespoříš, příspěvkem na socku platíš důchody a placením zdravky platíš výkony nemocným. V podstatě nic proti tomu. Ale to, že jenom základní daň je pro mnohé začínající a malé podnikatele likvidační, je dost problém. I firmy se to snaží obcházet, protože danění zaměstnanců je ještě větší peklo. Ta výše je opravdu moc špatně nastavená.

Ikona diskutujiciho loc 2024-01-27 01:06:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic takového není, nebude – medbed. Člověk chce doufat v tuto záchranu ve zlé nemoci?
Jistotou je, že „zemřít se nedá“. Duch člověka zůstane, dostane nové tělo i mozek, projde posouzením, čeho se na Zemi dopustil – přitom vnímám pocity toho, komu ublížil – to je mně důvěryhodné.
Nové vtělení čeká s obavami, když tuší, že nebude snadné, nebude příjemné.
Umírání v posteli je snazší, než narození. Sice chrčí, apod., ale to působí zle na pozůstalé. Údajně je mnohem nepříjemnější, náročnější porod, než smrt.

Ikona diskutujiciho armag 2024-01-28 18:22:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Porod si lidi nepamatují.
Ale každý ví, že doktoři jsou schopni udržet při „životu“ i mrtvolu.
Lidi se nebojí smrti, ale bojí se toho že roky budou zcela bezmocní a závislí na svém okolí, které na ně stejně nebude mít čas. Zajdi se někdy podívat do LDN nebo domova důchodců – to jsou čekárny na smrt

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-29 10:17:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Porod si nepamatuješ ty, ale jiní lidé si ho pamatovat můžou.

Ikona diskutujiciho Mandarin 2024-01-29 07:54:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Také si myslím že nic takového není, je to jen další fáma jak nalákat a oblbovat lidi co se chytnou. Moc dobře víme že nejúčinnější léčba je samoléčba, vnitřní energie a pokud tohle člověk sám nezvládne, holt toto tělo opustí, to je příroda. Nevím koho chtějí pořád oblbovat a dávat falešné naděje, že je vyléčí něco vnějšího, nebo dokonce nějaký spasitel, lékař, pilulka nebo snad fanatická víra v to něco.
Je to plánovaná šaráda podvodníku co se snaží z lidí tahat peníze. Na netu je dnes tolik podvodníků, přes medbeds ale cílí na emoce lidí a na pud přežití, což jak víme je nejsilnější pud živých bytostí této planety. Přijde mi úsměvné že zrovna lidé, co se ohání zdravým selským rozumem nalítnou na takovou blbost. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-29 14:00:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože se v tomto prostředí dlouhodobě pohybuju a vím jaké zázraky dokáže energie a jaký zázrak jsou skalární pole, tak vím, že pokrok v medicíně je pouze otázkou času. V Německu zap-x už neinvazivně operuje mozky laserem. Chápu, že na člověka, který tématice nerozumí a za zázrak lékařské vědy považuje ibalgin, působí představa regeneračního lůžka jako sci-fi. Ale pro lidi ve středověku je sci-fi dnešní chytrý telefon. Zdravý selský rozum a schopnost být otevřen novým možnostem, vynálezům a alternativám se nijak nevylučuje. To, že každá dobrá věc a každá dobrá myšlenka je doprovázena bandou vředů, kteří plivou a snaží se na tom profitovat, není žádná novinka, to je klasická biorobotí povaha. Není to důvod nechat si jimi pokazit svou cestu.

Ikona diskutujiciho octomaník 2024-01-30 10:30:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, posílají ti uživatelé skalárních svící svoje zkušenosti? Pokud, ano, možná by bylo vhodné tyto zkušenosti zveřejnit – anonymně, s iniciálami uživatele,… jen takový nápad/návrh….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-30 10:50:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Posílají mi zpětnou vazbu, ale nesbírám cíleně jejich ohlasy. Tento typ produktu je léty osvědčený svépomocný prostředek a jeho účinky jsou obecně známé, na internetu snadno dohledatelné i bez zveřejňování zdravotních a psychických témat klientů.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-01-29 18:18:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Biorobotí pravidla : Nepoužívejte fantazii, nebuďte kreativní, čemu nerozumíte hned napadejte, zesměšňujte a kritizujte, přehnaně konzumujte, respektujte politické autority, věřte jen tomu, co vidíte a čeho se můžete dotknout, smrti všechno končí a pak je jen černá nicota. Přeji všem biorobotům krásný bioroboti život bez špetky naděje a těm ostatním život plný zázraků, radostí a hledání smyslů existence.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-29 18:55:39
Ikona diskutujiciho
sipka

… a kdykoli se vám něco nelíbí, nezapomeňte ukazovat prstem a volat Hele na toho debila! 🙂 Protože takhle je to přece jednodušší. Je to komfortní zóna. Nevyžaduje to myšlení, ani změnu perspektivy, ani vzdělávání, ani změnu hodnot. Kdokoli je jiný, nebo něčemu rozumí, je prostě debil a vyřešeno.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-01-30 12:00:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyléčil jsem se skalární svící od Alue kašel, který trval zhruba tři týdny do druhého dne.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-01-30 12:23:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A u dalšího použití svíce odstranění bolesti zad taky do druhého dne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-30 13:06:39
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hodně dobrý výsledek. Stačila ti jenom jedna?

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-01-30 13:29:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky jenom jedna – ta turbo, záda jsem ještě podpořil masáží.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-30 13:32:31
Ikona diskutujiciho
sipka

To je skvělý 🙂 díky za zpětnou vazbu

Ikona diskutujiciho Jaromir 2024-02-02 05:13:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetko bude možné čo nám bude dovolené.Sme boli na káve v Rusovciach s vysokoškolákom , ktorý mal obor o rádiových vlnách. Pozná Šipova a thorzné polia.
Resumé bolo po sobote . 4 rozmerný priestor a4 dimenzia.
Teleportácia.Aj tá bude. Thorznými poliami.
Hlografické paradigma.

Príde doba ,keď si kávu dáte stlačením bodu do priestoru a bude vám tiecť.Tvorca nechcel aby ste stavali továrne.

Vysvetlil aj prečo chodil Kristus po vode. Vytvoril tzv. vajco nepodliahajúce gravitácii.
Všetko ja digitálne 1010101010101010.
Sám nevie pochopiť ako sa malým káblom posiela 250 televíznych programov, kde sa lomia obrazy na biliónové zlomky čísel 10101010101. Analogický hlas je sínusoida vlnenie.

Mohli by ste sa pozrieť na svo život spätne paradigmou.Ale to je dar .1000 rokov budú ľudia vychovávaní aby tento dar nezneužili.

Ak máte chorobu ,Tvorca DNA vie otvoriť vašu DNA a tie chýbajúce paličky opraviť.Skúste roztvoriť DNA blchy.
DNA jeden seriál o britske královnej ukázal ako vyzerá DNA – Hľadali chýbajúceho člena rodiny ruského cára.Z r918 ..
A našli a bol to obrázok množstva nepravidelných štvoruholníkov. To je DNA. Zhoda ani pri 100 000 000 000 ľuďoch nebude lebo pravdepodobnosť je asi 1 bilíón na bilión.
Pri šprtaniach v nose získali mnohé DNA. Pozor..

Já ako pisateľ mám určitý právny vzťah k zámku akočlen rodiny GOGA ZICHY. Pred Lónayom on vlastnil zámok. gróf Zéchy.

Chodíme pozerať zámok zároveň. Má ho , grófka Szemere ´ Szalaovci obnovovať, ktorá vlastní milióny m2 našich pozemkov. Máme dohodu zatiaľ. Inokedy iné.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-02-02 10:33:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že všetko je digitálne aj sám najvyšší stvoriteľ pracuje digitálne. Je to možné dokázať bežnou fyzikou, ktorá sa učí na školách. Torzné polia sú len komplikáciou, preto to nevie pochopiť. Evokuje to ale otázku čo je to ten najvyšší stvoriteľ keď pracuje digitálne?

Ikona diskutujiciho Jaromir 2024-02-03 05:44:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcelo by to dať opäť článok na aluske . org o tých štvorcoch ako ich skladbou vzniká ten slimák . To je podstata hmotného sveta. Zatiaľ nevieme pochopiť ten iný svet. Teraz sa chystám napísať ako by mohol svet vyzerať keby ….!!!
Nemuseli by básniť o agende 2030 OSN. Ako znížiť počet obyvateľov na miliardu.

Ja sa držím Písma 50 rokov a prišiel som na niečo že je nemožné pochopiť ju ešte pretože je tak záhadne napísaná okrem jasných právd. Jedna vdova v dnešnom Libanone starovekom Carefate mala misku od Eliáša a tá bola plná neustále na patričný čas . Podstata problému je momentálne v tom, že sa rieši právo vedenia sveta. Ak sa dorieši, tak to čo príde bude dych berúce. Použil som v emaily trik slova synagóga. Syna Góga. V tom je podstata našeho sveta v týchto dvoch slovách.
Tri-
Alebo prečo je toľko kúzla okolo Svätého grálu ? Jeden film to ukázal. Vtedy neboli emaily v roku 1150 n.l..
Tak oznamy si templess posielali figliarsky na papieriku na spodku pohára . To je svätý grál. Akože. To robia 800 rokov, figliarstvo. Celý Covid bolo figliarstvo. Otec Billa Gates využíval vzniknutú vedu o rádiových vlnách a tak dokázal zabiť 100 000 000 ľudí umelou chrípkovou infekciou v 1918 . Espaňa to odhalila a vírus dostal známy názov. Espaňa dala nový záhadný film o podstate polície .Dialógy pozorne sledujte.film Asedio španielsky film.

MedBed duchovný. Musíme duchovno riešiť najprv. Na to bude 1000 rokov. S pozdravom člen rodiny Syna Góga.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek