Pokouším se o AC a zažila jsem něco vzláštního, co to bylo?

15.12.2009 v Poradna 0

Velice zajímavý dotaz, tady na vlastní oči vidíte, že občas se vážně zadaří takové kousky, že to člověka úplně zmate a já z toho taky nejsem dvakrát moudrá 🙂

__________________________

(dotaz)

,,Ahoj

(zkráceno o osobní data)

Nedávno mi jeden kamarád dal takový program, kde je osmitýdenní kurz astrálního cestování. Rozhodli jsme se, že to skusíme. Tak jsem skoro před týdnem začala. Zatím se mám jen pokoušet uvolňovat a snažit se zapamatovatit si své sny. Dneska večer jsem to zkoušela, úplně jsem se uvolnila a najedou jsem mírně cítila vibrace, a že se vznáším. Čím dýl to lae bylo, tím hůř se mi dýchalo a tak jsem se bála, že nebudu moci dýchat, že jsem se vždycky vrátila zpět. Pak jsem usla ani nevim jak. Probudila jsem se ve 3 ráno a myslela jsem, že už je čas vstávat a jít do školy. Ale ono ne, tak jsem si vzpomněla na tvoje články, kdy ses probudila v noci a zkoušela cestovat. Tak jsem se pomalu začala uvolňovat, ale už mi to nešlo tak jako předtím, podívala jsem se na hodiny a zjistila, že už je pul 5! Nechapu jak to mohlo takhle rychle uběhnout. (Možná jsem dělala něco, o čem ani nevím) A tak jsem se otočila na bok a chtěla spát. Myslela jsem si, že spím a najednou jsem viděla jak se si zvedá pravá ruka! Všude jakoby vládl chaos a slyšela jsem někoho křičet…Myslela jsem, že je to sestra a křiči ze spaní a chtěla ji probudit, ale nemohla jsem se ani pohnout, nejspíš jsem byla v tranzu, pak už to bylo v pohodě… Předtím večer se mi ten pocit kdy se vznášíš líbil, ale teď když jsem slyšela ty hlasy nevim jestli se nemam bat? Odepis prosím co si o tom myslíš. Díky moc, hrozně bych chtěla cestovat ale zatím mám ještě pořád trochu strach… Mej se hezky

__________________________________________________________

(odpověď)

,,Nazdar 🙂

K tvému zážitku mohu mít jen spekulace. Je možné, že to byl sen, ale podle popisu bych spíš tipovala právě na jakýsi polostav transu a astrálního cestování, kdy se část tvého těla oddělila od těla a už ji táhla neviditelná síla nahoru k nebi – stejně tak jak to bývá u mě – a část tvého těla stále zůstávala v sobě.
Ten křik se také dá vysvětlit různě, mohla to být vzpomínka domu na den, kdy tam někdo křičel, mohly to být nějaké nedobré bytosti, nebo to mohly být tvé vlastní ochranné bytosti, které se tě křikem snažily varovat, ať dál necestuješ. – I zdánlivě nepříjemná věc může být tvá záchrana. Například že se porouchá autobus, ty se nedostaneš do školy, nadáváš, ale možná že to udělaly dobré síly vesmíru, které zabránily, aby se autobus po dvou kilometrech jízdy někde vysekal. – Zkrátka nevíš. Kolikrát jsem i já sama musela přes komunikaci s anděly zjišťovat co bylo co, protože to člověka mate.
Pokud ale máš pokoj se svojí sestrou dohromady, byla bych velice opartná při astrálním cestování. AC JE NEBEZPEČNÉ – Pokud s tebou někdo pohne když zrovna budeš vědomě cestovat, většinou už se nevrátíš do těla a to bez tebe zemře, protože symbolicky tvé tělo ovládl ten kdo se tě dotknul. Nebo při cestě v astrálu na sebe můžeš nabalit různé potvůrky, nikdy nevíš co potkáš a pokud nemáš zkušenosti s ochranou před nebezepečnými entitami, nemáš vůbec šanci a mohou dělat co budou chtít.
Já osobně nejsem profesionál a AC si nevyvolávám, takže u mě možná to cestování z nějakého důvodu má být, ten důvod neznám. Ale moje astrální cestování jsou krátká a nic při nich očima nevidím, maximálně obrázky v hlavě. – Jsem toho názoru, že by se lidé neměli snažit vědomě astrálně cestovat, pokud necestují samovolně v noci. – Pokud necestují, je to pro mě známka toho, že cestovat nemají.
Já jsem cestovala jako úplně škvrně, potom jsem cestovat přestala, zapomněla jsem na to a zkoušela to vědomě. – Ozvaly se různé stavy, ale nikdy jsem se z těla nedostala. – Takže jsem to vzdala a řekla si, že až to má být tak to příjde samo a přišlo to. Tobě bych doporučila to samé, pokud ti do toho tedy smím mluvit.

Ještě jsem chtěla dodat, že ten zvláštní časový posun byl pravděpodobně díky stavu ve kterém jsi se ocitla. – Tušila jsi správně, asi jsi dělala něco co jsi zapomněla 🙂

Tak přeju hodně úspěchů 🙂

Alue“

______________________________________________________

Co to bylo za zvláštní zážitek a jaký měl význam, to opravdu zůstává záhadou 🙂

Lidi já vážně to AC neumím, mě se to děje zničehonic a v astrálu jsem jako slon v porcelánu, pořádně nevím co mám dělat, vážně si najděte nějakého profesionála na rady a výuku, astrální cestování zatím není můj obor 😀 – Znám skvěle teorii ale praxi vás nenaučím.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek