,,Pokud Bůh nevyslyšel vaše modlitby, tak to zkuste u Satana,“ hlásá zpěvačka Rihanna

11.12.2017 v Zprávy 16

„Definice hlouposti je, když se pořád dokola snažíme dělat tutéž věc, která nefunguje,“ podle Rihanny, která řekla skupince dětí: „jestliže Ježíš do teď nevyslyšel vaše modlitby, zkuste se pomodlit k Satanovi.“

Rihanna byla vyznamenána vládou Barbadosu. Přejmenovali ulici, na níž vyrůstala jako dítě. Právě podle jejího jména, na ulici ,,Rihanna drive“. Na oficiálním proslovu během slavnostního obřadu odkrývání nově přejmenované ulice Rihanna drive v Bridgtowne, využila příležitost poradit dětem Barbadosu.


,,Vím, není to snadné narodit se v Bridgtowne, v Barbadosu. Je to boj a musíte na sobě pracovat dvojnásob, abyste mohli dosáhnout čehokoliv. Musíte se umět protlačit. A i já stále tvrdě pracuji, ale jsem živým příkladem toho, že můžete dokázat cokoliv,“ řekla Rihanna přítomným dětem, předtím než dodala: ,,Pokud jste si sem přišli pro radu, mohu vám všem hned teď jednu z největších prozradit.“

„Kolik z vás se po celá léta modlí k Ježíši, z celého srdce a zpět od něj nic nedostal?“ Zeptala se Rihanna publika, složeného především z dětí a mladých dorostenců, ,,Ruku nahoru! Budte upřímní, je to v pořádku.“

Poté co pár dětí zvedlo svou ruku, Diamantová zpěvačka řekla:

,,Ježíš se o vás vůbec nezajímá. Myslíte si, že by vás vůbec poslouchal? Dobrá rada pro vás, protože jste moji lidé. Buďte úspěšní a pomodlete se k Satanovi,“ řekla Rihanna před tím než premiér Freund Stuart náhle změnil téma a šokovaní rodiče zasáhli a odvedli své děti.

Navzdory jemnému dešti se Rihanna usmívala a mávala fanouškům, když procházela po ulicích svého rodného města s visícími drahými šperky. Měla na sobě zářivě žluté šaty a obrovské zlaté náušnice.

Rihanna a její kázání o Satanovi je jen jedno z posledních veřejných projevů, kde zpěvačka vyjadřuje sympatie s temnou stranou. Poté co začala svou kariéru zpěvačky R & B jako nováček, změnila svou image a přijala temnou spiritualitu. Následně se vydala na vrchol popové hry, zatímco u ní můžeme stále vidět satanská gesta, také výrazně propaguje symboliku iluminátů.

Od té doby, co se v globálním povědomí ustálila jako bláznivá zabávačka, která uznává ďábla, se Rihanna pokusila zjemnit svůj temný obraz, ale znepokojující zpráva, kterou vyslovila v Barbadosu, naznačuje, že je daleko od změny povahy a že otevřeně přijala nejtemnější síly.

Tato událost taktéž probudila obavy, že ilumináti se snaží posunout svět do další fáze jejich veledíla a začali používat celebrity k otevřené propagací temného duchovna jako jedno z přijatelných náboženství pro ty, kteří hledají vedení a to včetně dětí.

https://www.youtube.com/watch?v=T_818InA1vk

Dodatek Alue:

Je zvláštní pátrat v této fázi po přímých důkazech. Zatímco tato zpráva zahlcuje zahraniční internet jako lavina, pokoušela jsem se najít reálný rozhovor, kde to Rihanna přímo říká. Podivné je, že dochovaný rozhovor, ať už je v jakékoliv delší či kratší verzi, je sestříhaný, proložený mnoha jinými scénami a není tedy jasné, jestli je opravdu celý. V tom co jsem našla, toto vyjádření přímo nezaznělo, ale někteří anglicky hovořící diskutující, kteří téma rozebírají pod těmito videi přitom tvrdí, že kdo zná rozhovor celý, ten to najde, že nemá koukat na sestříhané verze, že je to v originále někde v šesté minutě. Ale celý nesestříhaný rozhovor se najít nedá. Připadá mi to jako podivná machinace s daty.

Buď se někdo snaží Rihannu poškodit – což mi připadá v jejím případě zbytečné, kdo má oči ten to vidí – nebo zafungovala manipulace v jiném slovasmyslu, asi byl kompletní záznam kde to Rihanna říká odstraněn a předložili nám pouze sestříhanou verzi, kde nic takového není. Abychom se mohli mezi sebou hádat, jestli to řekla nebo neřekla. Mnoho zásadních zpráv bývá po pár dnech smazáno z archivů. Pokud člověk není dost rychlý na to aby si všechno stahoval k sobě, nikdy neví, kdy zasáhne cenzura a kdy už budou správná data nedohledatelná.

Pokud by tato zpráva nebyla založená na skutečnosti, nedokážu si v tom případě vysvětlit, jak může někdo tvrdit, že to v nesestříhané verzi rozhovoru opravdu zaznělo. Dokonce i když se podíváme na sestříhané verze, na konci je to vždy useknuté, takže nevidíme jak Rihanna svoji řeč dokončí, spíš se to přeruší a pak je hned záběr na něco jiného…

Komentáře

Ikona diskutujiciho misa 2017-12-11 03:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, přesně totéž gesto jako Rihana (vyplazený jazyk a gesto ruk) dělala česká sportovkyně v reklamě pro mobilní telefony Honor. Jmenuje se Eva Samková.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-11 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Taky nějaký slovenský velice úspěšný fotbalista to dělá.

Ikona diskutujiciho Renata 2017-12-11 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: myslim, ze ti nase celebritky to robia a ani nevedia, co to znamena, lebo to videli u nejakej svetovej celebrity a myslia si ze to je IN . Na jednej pumpe u nas robi holka, image takej akoze rokerky na spodnom viecku ako je namalovana si tam dokresluje opacny kriz uplne maly, neviem, ci vie, co robi, alebo chce byt len "drsna"..Raz na Morave v aquaparku sa pri mne kupal mlady parik, ale take strasne zle oci mali, az mi zle ostalo , snazila som sa nestretnut pohladmi uz a potom od chrbta ked sa vynorili,take rohate potvory mali po ramenach vytetovane hnusne, ti boli jasni obaja kam patria.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-11 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smutné je, že tahle gesta už používají na fotky i normální civilové, aniž by přemýšleli o tom, co to asi znamená. Je to jak neúcta k sobě samému, dělat něco a ani neřešit, co to asi tak může vyjadřovat. Prostě ovčani.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-12-11 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: U Evy Samkové to bude jen nadsázka a póza 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-11 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Já v náhody nevěřím. Lidé dělají věci když ne vědomě tak nadvědomě nebo podvědomě, nic se neděje jen tak bez smyslu a účelu.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-12-11 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: taky nevěřím na náhody. Ale myslím si, že Eva to dělá za účelem, aby před lidmi vypadala drsně a to je její jediný  (vědomý) důvod.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-11 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Člověk jednoduše dělá to, na čem rezonuje.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-12-11 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jo tú Evu Samkovú som si tiež všimol, no v jej prípade zjavne ,,nemá mozog" a opakuje okukané pózy než že by bola satanistkou. Navyše Samková to gesto nerobí asi úplne dobre, keď si to porovnáte Rihanna má ten palec trochu inak.

Ikona diskutujiciho BED 2017-12-11 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To robia ľudia opice. Tí čo sa vyvinuli evolúciou. A tí, čo majú úlohu pracovať pre tmavú stranu. Ostatní, čo prišli zhora  tak nekonajú. Ako vraví BOH vo Walschovej poviedke Malá duše a slunce – "…poslal jsem vám samé anděly".

Ikona diskutujiciho Alaiana 2017-12-14 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nevěřím v náhody, oni ve své podstatě ani existovat nemůžou. Ale nemůžu házet všechny lidi do jednoho pytle a souhlasím s tím, že v jejich případě je to jen póza. A jak vznikla? Tak, že ji někde viděli. Ale význam neznají a pátrat po něm nebudou. Jako když člověk ukazuje ukazováček a prostředníček. Je to satanské gesto a on to přitom bere jako pozdrav.

Ikona diskutujiciho Luz 2017-12-15 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Da se ale u neceho takoveho vubec dopatrat puvodniho zameru, se kterym lide nejaky symbol zacalo pouzivat? Symbol ma takovu vyznam, jaky mu daji lide (coz muze byt kulturne ruzne). Je napr. znama historka o puvodu "rohu" v rocku a metalu, zavedl to Ronnie Dio, aby mel nejake svoje typicke "signature" gesto. Mel italske predky a podle tamnich pover se to pouzivalo jakozto ochrana pred prokletim. (Povery sice jsou obecne hloupe, ale urcite to neznamenalo, ze by to byli uctivaci dabla)

Ikona diskutujiciho Luz 2017-12-16 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  A jeste jestli to nekoho zajima, tady jsem se dozvedela o vselijakych ruznych vyznamech, jak a kde se to gesto pouziva/pouzivalo a je jich docela hodne pouziti a vyznamu,  ktere spolu nijak nesouvisi. news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/8687002.stm

Ikona diskutujiciho Renata 2017-12-18 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:tak ale tito tu na fotkach v linku dole moc dobre vedia preco tie gesta ukazuju, je to moc zaujimave.. /jedine co mi tam nesedi , ze tam spojuju Kotlebu a nie slovenske "modre" neoliberalne strany, ktore su len uzitocni idioti a plnia ulohy mocnych./

Ikona diskutujiciho Alaiana 2017-12-22 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nemluvím o tomhle, nevím, jestli se chápeme. Myslela jsem to tak, že symbolika je tu utajená, takže ji znají jen určití lidé a celebrity typu Rihanna a zbytek lidí to od nich odkoukali. A i když by si skutečný význam už dneska mohli najít na netu, stejně to neudělají, protože si o tom myslí svoje: že jsou drsný, in, cool, nebo to mají jako pozdrav. A nějaký Satan přece reálně neexistuje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek