Policie zatkla opilého cestovatele v čase z roku 2048, který varoval před mimozemskou invazí

13.10.2017 v Zprávy 26

Důstojníci z Casperu (Wyoming) zadrželi muže, který tvrdí, že přišel z budoucnosti, aby lidem předal zprávu o hrozící invazi mezihvězdných kolonizátorů

Policie z centrálního Wyomingu sdělila, že zatkla údajně opilého muže, který tvrdí, že cestoval zpátky v čase, aby nás varoval před invazí z vesmíru.

Casperská policie sdělila, že muž, kterého v pondělí ve 22:30 zatkla, prohlašuje, že je z roku 2048.


Muž prý cestoval do minulosti, aby varoval lid Casperu, že příští rok zde bude zahájena invaze mimozemských bytostí a že musí místo opustit jak nejdřív je to jen možné. Policie ho přistihla, jak ve městě přesvědčuje lidi, aby ho co nejdříve opustili. Poprosil o rozhovor s prezidentem města, který sídlí cca 270 km severozápadně od Chyenne.

Řekl policii, že byl schopen cestovat v čase pouze proto, že mimozemšťani naplnili jeho tělo alkoholem. Chtěl prý původně cestovat do roku 2018, ne do toho našeho. Podle policie páchl alkoholem a mluvil lehce nezřetelně.

,,Cestovatel v čase“ odmítl mluvit s ošetřujícími sestrami i s lékaři, místo toho stále trval na tom, že chce mluvit s prezidentem. Prohlásil také, že stál na gigantické podložce, která ho poslala zpět v čase.

Bryant Johnson byl odvezen do záchytného střediska v okrese Natrona bez dalšího incidentu. Byl mu změřen alkohol: 1,36 promile.

Zpráva o jeho setkání s policií začala kolovat v médiích 4.října 2017. Další podrobnosti se zatím neví a je otázka, jestli vůbec nějaké vyplavou na povrch.

Co si o záhadném Bryantovi myslíte vy? Je to skutečný cestovatel, nebo ožrala co na sebe chce strhnout pozornost?

Je podivné, že se to stalo zrovna v době, kdy z nebe padají lodě vydávané za meteority, po světě se ve velkém vystavují zelené lasery (o všem už byla řeč v předchozích článcích) a najednou se odkudsi objeví nějaký ožralý Bryant. Opravdu odněkud cestoval, nebo si zkrátka přečetl něco děsivého na internetu a v opileckém pobláznění vykládal nesmysly? Internet v USA je aktuálně plný všemožných katastrofických zpráv, lítá jedna za druhou. Je Bryant oběť nějaké davové psychózy?

Jako cestovatel v čase se mi osobně moc nezdá, od pohledu nevypadá příliš při smyslech a do karet mu moc nenahrává fakt, že byl opilý. Chlastání totiž k cestování v čase opravdu není potřeba a navíc tady zadrhává další logický fakt: Pokud v roce 2048 ,,naplnili mimozemšťané jeho tělo alkoholem aby mohl odcestovat v čase“, řekněte mi, proč by to mimozemšťané dělali? Aby varoval lidi před nimi samotnými? Proč by mu pomáhali?

Je tu ale i další teorie, se kterou by se dalo pracovat: Bryant možná skutečně byl cestovatel a možná vůbec nebyl opilý. Možná, že na fotografii ani není on, ale někdo jiný a verze s alkoholem se vypustila do médií jednoduše proto, aby se uklidnili občané v blízkém okolí a přestali ohledně té věci pátrat. ,,Nějaký ožrala něco plácal,“ to je dobrý způsob, jak celou věc jednoduše vyřešit.

Komentáře

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-13 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8-O naplnili alkoholem? No, to se mi zdá hodně přitažené za vlasy…

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-13 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlouho jsem se tak nepobavila :D podle mě je to určitě úplně normální blbý ožrala, který kecá nesmysly a považuje to za výbornou legraci. Protože cokoliv jinýho je prostě strašně nelogický :D už jsem slyšela opilé lidi říkat podobné kraviny a tohle bude to samý, akorát že lidi jsou teď hysterický a panikaří, tak v tom vidí něco víc 🙂

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-13 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tomto systému procento je děleno 100 a promile je děleno 1 000.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-13 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Děkuji, tak jsem se naučila novou věc. :-D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-13 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je dobrý :-D Pro vlastní klid ho budu brát jen jako ožralu, co kecal nesmysly.

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-13 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: …v návaznosti na to by mě zajímala jedna věc! Pan tomáš marný říká, že celek je 1000. Proto používá 1000%. Proč ale nepoužívá prostě promile? 1000 ‰ je v matematice otiž oficiální celek, tak mi vrtá hlavou, proč prostě nepoužívá toto…

Ikona diskutujiciho Marcela 2017-10-13 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomíná hodně filmů na toto téma, nehledě na to co poslední dobou čtu na internetu. Taky jsem si vzpomněla na Michaela Jaksona ……pořád nás někdo nutí být v iluzích. Tento týden je mi  nějak smutno z toho co se na této planetě děje. Někteří lidé se začínají probouzet a je zde pořád někdo kdo tomu chce za každou cenu zabránit. Kdoví jak je to s Bryantem. Jsou 2 verze, buď  prostě kecá, anebo je to pravda. Jaksona taky  odsuzovali a přitom  to bylo všechno jinak.

Ikona diskutujiciho tauri 2017-10-13 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož já su klidný, pokud je cestovatel v čase, alespoň někdo zdá se přežil :D Takže lidstvo nevymře :D

Ikona diskutujiciho Hmmm 2017-10-13 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tradičný hoaxíček. Bez autora a bez pátrania. Kto by sa takú informáciu dozvedel ? Nejaký miestny novinár od niekoho. Ten ak by to  vyzeralo aspoň trochu reálne by sa pokúsil s ním skontaktovať, zistiť si, či taký človek tam niekde reálne nebýva a nie je miestny a podobne. A ak by to vyzeralo reálne, tak by ten spravil článok a publikoval by ho buď v nejakom médiu kde robí alebo na svojom blogu. Ale ak niečo začína, že miestny tí a tí videli to a to, tak je to fakt dôveryhodné…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-13 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Já ani nevím, co on používá při značení promile. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-13 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  V zahraničí je to teď velké téma a píše o tom celá řada všelijakých stránek i blogů. Najdi si to. Udělala jsem překlad faktů, takové shrnutí všeho, co se o případu ví, přitom různé články obsahovaly různé detaily, ale v podstatě sdělovaly tutéž věc.

Ikona diskutujiciho Tánička 2017-10-13 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, v poslední době slyším spoustu zvláštních zpráv. A aby všem člověk měl věnovat alespoň minutu pozornosti zbláznil by se asi. Ale tento článek mě přivádí na myšlenky jestli, že vlastně je tohle všechno pravda tak v roce 2048 už dávno umíme cestovat v čase, protože by asi nepustili cestovat jako prvního tady toho…. A obsadili nás mimozemšťani to znamená že žádný teroristický ani migrační útok nebude budou to prostě a jenom mimozemšťani.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-10-13 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"270 km severozápadně od Chyenne" Nevím, jestli tomu věřím. Ale možné to je. Jinak s tím Cheyenne – tam je obrovský tunel a kdoví, jestli to není celé nějak podkopané. Kdoví, co tam ve skutečnosti je. Dokonce jednou koloval na internetu pravdivý článek, jak jedna Češka, která byla zřejmě v rámci programu Work and Travle v USA si s kamarády si udělala výlet k té hoře. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/368336/ceska-pronikla-k-tajnemu-bunkru-obamy-v-horach-hledala-hvezdnou-branu.html

Ikona diskutujiciho Dan 2017-10-13 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: O tom se s nim snažilo mluvit už hodně lidí a velmi zarputile je ignoruje.

Ikona diskutujiciho Hmm 2017-10-13 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ja som blb za to, že som poukázal na článok, v ktorom absentujú akékoľvek zdroje ? Ak o tom v zahraničí tak polemizujú na nejakej serióznej úrovni, tak potom prečo si vymazala z článku zdroje a autora ? Lebo ak nejakú správu vypustím resp. skopírujem,tak určite by som k tomu pripojil zdroje, minimálne kvôli dôveryhodnosti. Ale áno, ja som blb, lebo si to teraz nejdem pol dňa overovať. To by som pri tej dnešnej záplave hoaxom nemusel ani nič iné robiť, len ich overovať. Čím ďalej, tým ťažšie sa totiť rozpoznáva, čo je pravda a čo nie, veľmi veľa vymyslených vecí sa všade podsúva.

Ikona diskutujiciho Hmmm 2017-10-13 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale čo sa týka tohto článku je to veľmi jednoduché zistiť pravdu, rok 2018 je tu za chvíľočku. Všetky tieto predpovede dopredu s konkrétnymi dátumami sú v podstate veľmi ľahko overiteľné. A potom je tu kopa predpovedí o ktorých sa záhadne hovorí pozadu, že čo všetko sa vraj tomu aj tomu splnilo.  Pamätám si z tých popredu, napríklad ako sa veľmi často hovorilo o Vange ako predpovedala nejaké celosvetové veci okolo rokov 2010 -2014 a posledne v roku 2016 a furt nič. Pom Sybila, či Nostradamus, ani neviem, ale vraj čierny prezident – Obama bude posledný a pápež Benedikt bol neviem koľkí pápež a vraj to mal byť posledný pápež a stále nič. V kuse vraj má niečo stať a ono stále nič. Jediné čo sa deje sú hospodárske krízy, ktoré sú zacyklené v dnešnom finančnom systéme a zase, asi začiatkom budúceho roka jedna poriadna po 10 rokoch príde. Ale  táto bude poriadna.

Ikona diskutujiciho Macin 2017-10-14 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V roce 2048 by přístroj na cestování v čase měla pouze armáda, nebo vláda a ta, pokud by to byla pravda, neposlala jen tak někoho, ale dobře vycvičeného důstojníka.Co vím, tak naše planeta je velmi dobře chráněná právě před rasami, které mají nekalé úmysly.Přijde mi to, jako že se lidem dá nějaká senzace, aby se jejich pozornost odvedla od něčeho důležitého.

Ikona diskutujiciho **J** 2017-10-14 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, ten článek vyšel už dřív jinde. A taky v zahraničí takových článků jsou spusty, podobných o jiných lidech.

Ikona diskutujiciho milan 2017-10-14 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dĕkuji Alue. Članek uz sem sice cetl na tadesco ale ta uvaha o jine osobe me pripada pravdiva. Vime, co dokazou medialni srackomety…..pravda bude v tvoji uvahe a pristi rok je invaze o tom nepochybuji!

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-14 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Já jsem překladatel. Zdroj jsou aktuální zahraniční zprávy. Hoď si nadpis do angličtiny a všechno ti vyskočí. Zabralo by ti to 1/10 času, co jsi investoval do psaní svých komentů tady.

Ikona diskutujiciho Michaela 2017-10-16 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je cestovatel v case se da overit velmi lehce. Stacilo by najit dite, ktere je tento clovek v nasem soucasnem svete. Meli by mit stoprocentne shodnou DNA, duhovku, otisk prstu. Pokud takove dite existuje, pak je to dukaz toho ze se skutecne vratil v case.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-16 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Či prišiel z budúcnosti sa dá (pre políciu) jednoducho zistiť podľa toho či o ňom existujú nejaké záznamy. Ak je z budúcnosti potom nemá nikdy vydané žiadne doklady.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-16 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Počkáme. Třeba vyplavou další podrobnosti na povrch.

Ikona diskutujiciho Nika 2017-10-18 06:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale pochopiteľne, že treba alkohol a arašidy, na tie tiež netreba zabúdať. To predsa každý stopár vie. :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek