Policista, který se setkal s reptiliánskými bytostmi, prohlašuje: „Vláda o nich ví všechno“

27.4.2023 v Záhady 4

V lednu 2005 pracoval sedmadvacetiletý Matt jako zástupce zákaznického servisu u společnosti United Airlines. V poslední době ho předvídatelná monotónnost v pohostinství omrzela. Jako rodák z Chicaga byl mladý muž zvyklý na ponuré zimy na Středozápadě, přesto bylo toto období obzvlášť kruté. Každý ponurý den toužil po teplejším podnebí a svěží zeleni.Jednoho večera se Matt svěřil se svou frustrací příbuzným, kteří žili v Louisianě. Během telefonátu mu řekli, že by měl zvážit přestěhování do New Orleans. Jelikož chtěl získat novou práci, řekli mu, že město kvůli stupňující se kriminalitě zoufale potřebuje nové policisty. Mattovi se tento návrh zdál docela lákavý.

Krátce po vyplnění žádosti obdržel absolvent Kolumbijské univerzity nabídku práce. Urychleně si sbalil kufry a vydal se na jih. Dychtivý cestovatel netušil, že to, co se bude dít, navždy změní jeho život.

Neuvěřitelné setkání
Do července Matt absolvoval polovinu povinného výcviku. Zabydlel se v novém bytě a zamiloval si výstřední čtvrť.

Obyčejné aklimatizační období však náhle skončilo za jedné vlahé letní noci. Po mrzutém probuzení si uvědomil, že jeho oblečení a okolí jsou mu neznámé. Zdálo se, že se nachází na palubě vlaku, těsně nacpaného desítkami dalších lidí.

S bušícím srdcem se vyděšený kadet pokoušel zjistit, kde je a jak se tam dostal. Zatímco si zoufale lámal hlavu, ozvala se hlasitá rána a vagón se okamžitě zastavil. Cestující vypochodovali ze dveří na nakládací rampu.
Když Matt vystoupil, uvědomil si, že je to kovové plavidlo ve tvaru doutníku. Omámení členové skupiny pomalu vstoupili do rozlehlého prostoru.

Když se jeho oči přizpůsobily slabě osvětlenému prostředí interiéru, Mattovi v celém těle zapulzoval šok. Před omámeným zástupem lidí stálo velké shromáždění obrovských plazovitých tvorů.

Bytosti měly následující rysy:
Vzhledově se podobali starověkým ubajdským sochám.
Průměrná výška 2,1 metru.
Tmavě zlatožluté oči se svislými zorničkami.
Ostré drápy a tesáky.
Lesklé hnědozelené šupiny.
Krátká a tupá tlama.
Velmi vážné vystupování.

starověké ubajdské sochy

Ještěří lidé a cvičení na terč
Když se všichni cestující shromáždili uvnitř masivního komerčního prostoru, Matt opatrně vykročil vpřed. Mnoho saurijských bytostí mělo na zádech podivné tenké batohy. Náhle jich několik vytáhlo paprskové zbraně a namířilo na zkamenělé přihlížející. Nastal chaos a bezmocný dav se zběsile rozprchl.
O několik vteřin později ozbrojení útočníci vystřelili ze svých zbraní a arénu ozářily oslepující záblesky světla. Během děsivého okamžiku byl Matt zasažen a dezorientován. Síla byla srovnatelná s paralyzérem, v kombinaci s mikrovlnnou energií. Zmatenému policistovi došlo děsivé odhalení: tito plazi používali lidi jako cvičné terče.

Hromadný únos
Podle Mattova bizarního svědectví z první ruky byl účastníkem „hromadného únosu“. Nakonec zjistil, že se událost odehrála stovky mil od jeho domova v New Orleans. Všechny přítomné osoby pracovaly u orgánů činných v trestním řízení, nebo jako vojenský personál. Všem byly nevědomky přiděleny klíčové role v pečlivě naplánované výcvikové operaci.
Hadí agresoři potřebovali živou návnadu, na které by si procvičili techniky zvládání nepokojů. Ačkoli byla tato epizoda dosti otřesná, nikdo z účastníků nebyl podle jeho vědomí vážně zraněn. Při dalších reptiliánských cvičeních se využívaly telekinetické schopnosti a různé léčebné modality. Matt potvrdil, že světové vlády o existenci těchto tvorů vědí.

Několik týdnů po tomto incidentu došlo ke katastrofě, když oblast zpustošil hurikán Katrina, ničivý hurikán páté kategorie. Přestože se mnoho jeho kolegů evakuovalo, policejní nováček zůstal v naději, že pomůže obětem. O dva roky později se stal účastníkem vážné dopravní nehody, která mu způsobila vyčerpávající zranění.

Po nehodě Matt přešel na méně fyzicky náročné povolání. Od roku 2007 pracoval samostatně jako obchodník s cennými papíry. Po odchodu od orgánů činných v trestním řízení se rozhodl o svém zážitku promluvit. Domnívá se, že ostatní lidé o této zkušenosti nepromluví, protože nechtějí ohrozit svůj důchod a obávají se možných následků. Matt se dodnes se záhadnými lacertidy sporadicky setkává.

poslechnout si článek v audioverzi ZDE

překlad www.aluska.org 2023 / ze Zdroje: https://humansbefree.com/2022/04/police-officer-encounters-reptilian-beings-the-government-knows-all-about-them.html

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jojo 2023-04-27 09:40:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek…nicméně se mi nechce věřit, že pokud se tak děje, těch lidí co o tom vědí musí být tisíce. A žádný by nikdy neprozradil nikdy nic, ani na smrtelné posteli, třeba? Toto se mi zdá už přitažené za vlasy…

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-27 12:04:22
Ikona diskutujiciho
sipka

To môže byť vysvetlené pomerne jednoducho tým, že je to mentálny obraz, ktorý je pre príjemcu tak živý, že si myslí, že prožitok je skutočný. To sa stáva nepripraveným jedincom keď sa napájajú na astrálne pole buď vedome, alebo nevedome počas spánku. V súčasnosti je hromada ľudí, ktorí sa pripájajú na strálne pole a komunikujú s astrálnymi bytosťami neuvedomujúc si skryté nebezpečenstvo. Výjavy tých ľudí potom vyzerajú ako napríklad to od Veľvyslankyne Galaktickej federácie: https://sdu.sk/EEB
Je vidieť, že od komunikujúceho sú vysaté informácie a to len tie, ktoré absorboval za celý život. Tie, o ktorých nevie nemôžu byť od neho získané. Takmer nikto nevie, že 3.dimenzia je dimenziou neživých vecí a 4. dimenzia živých bytostí. My nežijeme v 3.dimenzii. Žiadny mimozemšťan túto vec nevie, pretože to nevie komunikujúca osoba pripojená na astrál.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-04-28 06:24:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé umí traumatické vzpomínky nebo cokoliv nezapadající do jejich víry úplně vytěsnit.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-04-28 06:23:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic není tak, jak se zdá 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek