Poselství indigové dívenky: Skutky rozhodnou o budoucnosti každého z nás (1.díl) – DOPORUČUJI

12.2.2019 v Poselství 40

5.2.2019 vyšel nový článek tomáše marného, týkající se aktuálního dění a stále hojně diskutované možnosti transformace lidstva.

 

Je skutečně nutné přenést se do minulosti a vyhrabat některá stará data z jiného marného okénka a z jiného webu.

Kdysi dávno jsem na Osud.cz psal velice důležitý komentář, který upadl určitě v zapomnění. (Pokud si ho někdo nezkopíroval). Proto je důležité ho znovu dát lidem na vědomí a seznámit se s následujícími fakty. Mnozí bývalí čtenáři osudu si určitě vzpomenou, po přečtení následujících řádků, na opět oprášená a uvedená data…..

 

Psal jsem o náboženství a jeho uplatňování mezi lidmi. Jakákoliv uměle vytvořená náboženství zde byla vždy vytvořena na ovládání a manipulaci lidí. OPAKUJI JAKÁKOLIV!

Sami si do všech náboženství napsali, že se objeví ke konci časů falešní proroci. Ano, jednali podle hesla: ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ CHYŤTE ZLODĚJE. To právě oni všichni byli těmi falešnými proroky a jedině jejich náboženství byla ta pravá a originální. Za těmito slovy skrývali právě jejich strach, že budou v budoucnu objeveni a odkryti. Směšné…..

 


 

Pokud dnes vysloví kdokoliv slovo náboženství, hned vyvstanou obrazy pedofilních „svatých“, utrpení malých dětí díky kněžím, obětování malých dětí pro SATANA a mnohé jiné bujné obrazy. To však víme – je zbytečné o tom hovořit. A dnes se vše dostává s velkou rychlostí na veřejnost a do médií. Všichni budou po právu potrestáni.

A pro ty, kteří se nikdy nenalepili na náboženství, vytvořili umělou vědu zvanou ,,ezoterika“ a její odvětví. Dokonce byla založena a uměle vytvořena nová víra (se všemi následky) sekta SCIENTOLOGY. (Scientologie)

Organizace či sekta SCIENTOLOGY měla a má jednu výborně utajenou, ale dobře zakomponovanou myšlenku. „Kdyby se nám nepodařilo vytyčené, zničíme nakonec všechno, rozhádáme všechny se všemi“. A to se dnes mezi obyčejnými lidmi děje, pravděpodobně vysíláním podprahových dat na lidi díky mobilním věžím atd. Po celá staletí se snaží lidi polapit do uměle vytvořených SEKT A SEKTÁŘSKÝCH NÁBOŽENSTVÍ.

 

Vše jednoduše opět vysvětlím, co ke konci časů bude probíhat.

Kdysi jsem se bavil s indigovou dívenkou ve Švýcarsku, která žije v „trochu“ jiném světě, než my ostatní. Hovořil jsem s ní o možnostech konce času lidstva a bylo mi sděleno následující:

Konec časů poznáme všichni jednoduše. Čas se bude neustále zkracovat a lidé si toho začínají všímat. Ano, dnes se to děje. Na planetu Zemi budou z vesmíru přicházet energie, se kterými jsme se zatím nesetkali v tak velké míře, (Nejen Bovisy ale hlavně FOTONY) plasty se budou pomalu rozpadat díky těmto vysokým a intenzivním energiím. Ano, odehrává se to několik let. V jednom jediném fotonu jsou uložena data veškerých morfogenetických polí (v minulosti jsem napsal několik článků k tomuto tématu).

Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění. Nějaký čas po zmíněné erupci přijdou na planetu Zemi tak ohromné energie, které právě zapříčiní přechod do zlatých časů na planetě Zemi. (mimo jiné v posledním díle MATRIXU na konci Vám bylo popisované také vědmou vysvětleno, ale málokdo to pochopil)

 

 

Energie přicházející na planetu Zemi zapříčiní díky kritickému množství a synergetickému efektu RESTART. Proběhne skutečně velice jednoduše a rychle. Vysvětlím:

 

Veškeré chování lidí od narození na planetě Zemi, je zakódováno v morfogenetických polích vesmíru. Žádné z nich se naštěstí neztratí. V tomto ohledu je jedině vesmír a konstruktivní síla vesmíru spravedlivá.

 

Jestli lidské bytosti dělaly konstruktivní věci v souladu se zákony vesmíru a jednaly vždy konstruktivně, pro ně energie budou očisťující a velice prospěšné. Zároveň budou regenerovat celý organismus na fyzické úrovni a také na úrovni energetické, intuitivní a duševní. Jednoduše řečeno restart lidských bytostí se vším všudy (v přímém přenosu – on line). Máme se tedy na co těšit.

 

Pokud lidé na planetě Zemi nejednali v souladu se zákony vesmíru a šli vyloženě proti, energie způsobí při průchodu jejich organismem místo očisty, zapojení všech buněk do série a shoří samozápalem. Zbude po nich jenom bílý prášek. (tak jak jsou známy samozápaly těla třeba v nemocnicích) V těle se nachází zhruba 120 biliónů buněk, tak si spočítejte sami napětí, když jsou v sérii. Je to jednoduchá očista vesmíru od parazitů.

 

A princip? Jednoduchý.

Každá lidská bytost rezonuje na uložených otiscích energií, které se za života jednotlivých bytostí ukládala do morfogenetických polí. Uvedeme si tedy příklad:

 

Jestliže nějaká bytost záměrně jednala proti zákonům vesmíru, to znamená někomu vyhrožovala, týrala své dítě, sourozence nebo zvířata, zabíjela bezdůvodně zvířata, nebo dokonce lidi, vše se do morfogenetických polí otisklo určitým kódem.

Spadají zde i nepravdivá osočování druhých, psychické vydírání, úmyslné ubližování jak na fyzické tak na psychické úrovni. ÚMYSLNÉ podvody, které druhým způsobily životní traumata nebo úmyslné škody jak materiální, tak i psychické. Dokonce i děti, pokud jsou již od rodičů naučeny zlu a ubližují zvířatům nebo lidem, shoří také na bílý prášek. Vztahuje se to i na šikanu po internetu. Vesmíru je jedno, jestli jste někoho praštili, okradli, nebo ho pomluvili online.

Jednoduše řečeno tito lidé nežili dle hesla: POKUD JSEM NIKOMU NEPOMOHL, ROZHODNĚ JSEM MU NEUBLÍŽIL.

 

Mezi lidmi žije na planetě Zemi 144.000 světelných bytostí. Právě světelné bytosti o blížícím se restartu vědí a jsou zde v následujících letech na potřebnou pomoc. Bude to velký tobogán, který začal v roce 2012, dle mayského kalendáře…..

 

Vesmír je geniální a právě v jednoduchosti se nachází krása a genialita. Nikdo z nás tomuto neuteče a neschová se před tím. Je to rychlý, nenákladný program vesmíru, který se takto zbavuje „odpadu“. Zde neplatí žádné omluvy.

Tak právě tito jedinci se při průchodu energií samozápalem promění v bílý prášek. Nic víc a nic míň…..

 

A pamatujte: veškerá náboženství byla na lidi nastražena jako dokonalá past pro jejich ovládání a manipulaci…..

tm

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-12 03:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to vidiet a hlavne je to citit.

Ikona diskutujiciho Zouy 2019-02-12 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, stále se tu něco děje a na lepší svět a lidi už vcelku nevěřím.Spíše vidím,že se tu vše rozpadá..a bohatí jsou stále bohatí a chudí jsou chudý.

Ikona diskutujiciho draci-sestry 2019-02-12 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je zajímavé, mám zase nad čím přemýšlet…

Ikona diskutujiciho sycho 2019-02-12 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, clanek jsem cetl  uz na tadescu a porad premitam nad jednou veci. V clanku zazniva: "Jestli lidské bytosti dělaly konstruktivní věci v souladu se zákony vesmíru a jednaly vždy konstruktivně,…", coz mi trosku vyzniva jako takove to jezisovske: "prvni hod kamenem, kdo jsi bez viny". Jinymi slovy chci rict, je tu vubec nekdo, kdo cely zivot dela jen 'to dobre'?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-12 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Tak já mám třeba svědomí čisté. Pokud jsem někdy udělala chybu, tak z neznalosti, protože jsem nevěděla jak to dopadne, ale rozhodně ne se zlým úmyslem.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-12 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je skvělé. Zrovna dneska se mi zdál sen že můj příbuzný shořel na prášek, bylo to vysvětlené jako úraz elektrickým proudem. O_O

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-12 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Každý někdy udělal něco, co třeba skončilo špatně.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-02-12 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si už celou dobu říkám, že cítím velké tlaky a velké změny, před nedávnem jsem měl sen o tvz. černém slunci, naše Slunce se zbarvilo do černa s modrou zářicí koronou a začalo naší planetu postupně trhat na kousíčky, jako ve filmu nekonečný příběh ve stylu černé díry. Lidé a bytosti kolem mě si toho ani nevšímali a mysleli stále na zisk a na profit, dokonce mě jeden z nich nařizoval ať černé slunce ignoruji a jen otročím v nějaké práci aby měl právě profit. Údajně jsem měl ve snu dokonce i řešení jak tenhle problém zvrátit ale nikdo mě neposlouchal a dokonce mi v tom bránili. Byla tam i moje máma která se mě snažila utěšit že vše bude v pohodě ale říkala to dosti nejistým hlasem že mě to ještě více znejistilo a vyděsilo zatímco jsem viděl jak rotrhlo jednu půlku planety a druhou zatopila voda.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-12 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhľadom k tomu že od roku 2012 ubehla už nejaká doba a nič sa nezmenilo ide sa ďalej v deštrukcii tak už na transformáciu ľudstva neverím. A ak má prísť, tak skôr ako všetkých očipujú a ovládnu to tu definitívne zlí alebo roboti, lebo potom už nebude čo zachraňovať. Možno v roku 2020 alebo 2022… stále sa to len odďaluje :-D  :-x

Ikona diskutujiciho Luk 2019-02-12 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době jsem vzpomínal na moje sny o světě, a něco jako jak by tu vypadal život, jak by nějak bylo všechno jinak. Říkal jsem si že někdy musí přijít nějaká změna, na Zemi celkově, že musím přeci něco takového prožít nebo že musí přijít změna, změna buď světové velikosti a nebo aspoň mého života.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-12 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  myslim, ze je zbytocne sa obavat, co a ako. Treba pracovat na tom, aby clovek zil ako najlepsie vie a pripadne chyby su nam ludom vlastne. Co ma prist – pride. Strachom si clovek len ublizuje.

Ikona diskutujiciho Michaela 2019-02-12 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si nemuzu pomoct, ale jsem k temto zpravam uz hrozne skepticka. To bylo to stejne s Bovisi, neustale stoupaly, kazdy na ne svadel svoji unavu ci hyperaktivitu, splhaly do nesmirnych jednotek, a.. kde je jim konec? ;-)

Ikona diskutujiciho sycho 2019-02-12 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho armag 2019-02-12 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: KDybych se v tomto světě nemusel řídit zákony, které tito zloduši dělají v jejichž prospěch jsou, tak bych se jimi nezabýval.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-12 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  nemyslim si 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-12 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

muj názor je že k transformaci dojde ale nebude to tak dramaticky jak popisuje tomáš marný rozhodně nedojde k samovznícení mnoha lidí ale jen tech nejhorších typu lidí vrahu černých mágu jinak obyčejným lidem se udělá špatně než se jejich organizmus přizpusobí příchozím energiím

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-13 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm. tohle je moc zajímavé.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-13 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vesmír je jedno velké inteligentní vědomí rozhodně se bát nemusíš budou se vyvažovat skutky člověka vy máte víc těch dobrých podle toho co píšete vesmír to je jednoduchá genialita

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-13 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: ,,Ale pavouk stejně nemá duši, ne?"  Nemôžeš to brať takto alibisticky, je to tiež živý tvor ktorý chce žiť, nie?

Ikona diskutujiciho michal 2019-02-13 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale to by bylo moc krutý, ne? Když například člověk jedná destruktivně a tímto způsobem zanikne, nebude mít pak možnost nápravy…..

Ikona diskutujiciho Nirvana(Ježovka) 2019-02-13 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: to rozhodně, každopádně já nic nevraždím schválně… jen vzpomínám, když Alu mluvila o tom, že např. komáři nemají duši :D

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-02-13 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu, proč by měli lidi shořet na popel? Jeden řekne, druhý to bere jako fakt?

Ikona diskutujiciho Zouy 2019-02-14 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Neznám vyloženě hodné lidi.Každý máme své chyby a každý jsme udělaly něco, za co nejsme pyšní. Nezlob se, ale píšeš o sobě občas moc nadnèšeně.Občas tu také odepíšeš ošlivě a já si říkám, proč jsi taková. Každý máme slabé chvilky, i ty.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Zouy, podle sebe soudím tebe.

Ikona diskutujiciho Anonym 2019-02-14 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Alue, stejně tak ale nemusíš sama ty anonymy, které neznáš, soudit a urážet. Když ti šlapou po práci a napadají tě, je tedy dobře, že ty je pak urážíš a píšeš nemilosrdné komentáře?. Soudit tě nechci, ani nebudu, ale můžu si udělat názor na jednotlivé komentáře a články, které píšeš. Například mi často přijde, že jsi agresivní. Jestli si opravdu dokonalá, nebo máš jen vysoké sebevědomí, já teď nemůžu vědět, proto to nehodnotím, ale přijde mi, že jedno z toho to musí být (a nebavím se teď jen o tom, jestli si byla celý život hodná a konstruktivní). Hodnotím ale, že působíš agresivně a na můj vkus někdy přehnaně kriticky a bez respektu. Nicméně jedná se o to, jak na mě působíš, ne jak tě soudím.

Ikona diskutujiciho Zouy 2019-02-14 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:Urcitě tě nechci soudit.Jen nemám ráda, že jsi také občas byla na lidi nehodná a je fuk, zdali ten člověk je třeba trotl. Prostě také soudíš a neměla by jsi, když jsi hodná, to je vše.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Ale ten kdo se tu teď chová agresivně a nevhodně nejsem já. To co ti jakoby vadí na mně, vypovídá cosi o tobě. Já nemám žádný důvod přijímat nějaké cizí koncepty, ani nevím o tom, že bych někoho urážela a byla zlá. Jen vracím zpátky nevhodné dary k odesílateli. To jsou všechno jen tvoje interpretace a tvůj styl myšlení. Třeba už jen to, že neznáš žádné dobré lidi, nebo na ně nevěříš, vypovídá o tobě, ne o lidech.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-14 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Krutý? Proč krutý, je potřeba si uvědomit, že ta poškozená duše bude odeslána na restrukturalizaci, pokud v tom těle bude cizí entita která restrukturalizovat nejde, má smůlu. Tak já nevim, ale když něco opravuji, vyměním vše co je špatné. Na sluníčkový pohled je potřeba se vykašlat!!! Destruktivní jednání není krutý? Hele, opusť tuto myšlenku, na to JÁ su teda kurňa pes!!!

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-15 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Že Alu soudí ale přece neznamená, že je zlá. Ty taky jdeš po ulici a o lidech si prostě MUSÍŠ vytvořit nějaký obrázek, když s nimi např. máš mluvit. Mozek se totiž chce připravit na to, co asi přibližně od dotyčného očekávat. Soudíme všichni, tzv. si vytváříme obrázek a podle toho se pak chováme k okolí, vždyť to jinak ani udělat nejde. Brzy z nás ze všech tímhle tempem budou bezpohlavní, beztvaré, nesoudící, na obláčku oblbnutí vznášející se, bytosti… :-| Docela bych chtěla nějaký odkaz na komentář, mail nebo článek kde Aluška byla někdy na někoho zlá a nespravedlivě či příliš rychle nebo neopodstatněně soudila. To mi ale nikdo dát nemůže, nikdy se to totiž nestalo.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-15 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro přemýšlivé, kdo neumí anglicky, vložte do překladače, moc to nezprzní: https://www.lifecoachcode.com/2016/10/11/the-secret-behind-3-6-9-revealed/

Ikona diskutujiciho Zouy 2019-02-16 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Ani já se tu nechovám zle, ani agresivně. Jestli se ti to ale zdá, tak podle sebe, soudim tebe.Bylo mi řečeno, že jsem dobrý člověk, ale i já mám své chyby, jako ty, jako každý jiný. Taky se tu nechci nějak dohadovat, jen mi to trochu nesedi, co tu píšeš a pak píšeš jinak.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-18 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: tak jsem ten článek o konopí už nenašel a to vím kde byl a už tam není. Šlo tam hlavně o to, že šmejdi už zmanipulovlali i toto. Tak jak se dřív šlechtitelé věnovali tomu aby byly co nejlepší vlastnosti a zpětným křížením rodičů finální rostlinu stabilizovali, tak dnes to vypadá, že to dělají tak aby to uživatele co nejvíc vypatlalo. Zřejmě se to zatím týká jen zvučných jmen seedbank. Nekupuji tak drahé osivo, na masti a tinktury stačí i ty méně zvučné seedbanky a samo, že zkusím co jsem vypěstoval, proč ne, když vím jak s tím pracovat. Do mastí atd. dávám alespoň 4 druhy, nejlépe však 8, pro větší spektrum, z jednoho nebo dvou nejsou tak uspokojivé výsledky i pacoši co si chodí to říkají.

Ikona diskutujiciho katarina 2019-02-20 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Zdravíčko 2019-02-22 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co si myslíte o piti vyvaru z ametistu? Díky

Ikona diskutujiciho Vítězslav Crha 2019-03-01 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Kdo v mladších letech ublížil nějakému miniaturnímu hmyzu není na tom až tak zle, protože to bylo provedeno v rámci jisté osobní očisty, či vlastního odporu,či strachu. Důležité je to očištění, kdy si vše připomínáme a vzpomínka je záporným bodem našeho života. Nebojte se bidete ušetřeni a ba co víc Vaše současné přesvědčení je dostatečně silný důvod k očistě duše, protože jste se převtělili do útrap tohoto řekněme členovce. Horší je kdo ublížil většímu zvířeti za účelem vidění jeho útrap. To je jiná kategorie ale pokud každý člověk si je vďom svého zla a kaje se a mrzí ho to, co udělal, nemusí se bát, pokud se jedná o opravdovou lítost a hněv sám na sebe. Vesmír není nemilosrdný a už vůbec ne krutý. Celá symbióza splynutí se světlem je ohraničena jsoucnem a soucitem a láskou a to je hlavním instrumentem universa. Lidi pochopte to, že není bůh větší, než naše universum- zpovědnice, pochopení, odpuštění a víra ve své dobro ale i zlo. Tam je ten kámen mudrců ukotven jako strom kořene se zemí a větvemi.

Ikona diskutujiciho Ctenar 2019-03-02 02:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každá víra mluví o tom, že se má člověk chovat tak, jak je výše popsané. Tedy, nepokradeš, nezabiješ, nepodvedeš, atd. Neexistuje neúmyslné zabití. Pokud nejste vinen, např. při autonehodě, není to ani to neúmyslné zabití.Příklad: pokud vám někdo skočí pod kola a je přejet,není to vaše neúmyslné zabití, ale jeho "sebevražda", víra by řekla osud. Pokud vám někdo skočí pod kola v dostatečné vzdálenosti, aby jste mohli zastavit a nezastavíte, protože zrovna ladíte rádio, nebo telefonujete, nebo jedete rychle (cokoli jiného, místo sledování provozu a řízení), je to vaše chyba, vaše nepozornost, vaše zabití člověka a úmyslné, i když jste to nechtěli. Nechovali jste se tak, aby se to nestalo.

Ikona diskutujiciho Stano larry 2019-06-08 17:12:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akoze ano dobre dava to zmysel i ked v tom citim trochu ako keby hned sudny proces a pri tom sme vsetci co sme takzvane prebudeny alebo sa nimi citime byt my sami sme vznisli s tych najtmavsich miest priam s pekla a aj my sme konali zle nerozvazne nadradene egoisticky aj sme robili veci ktore by sme teraz uz nerobili a divame sa ne ze cooože toto som ako mohol predtym tak zit ….ja nechcem sa zastavat Temnoty …ale otazka je .kde by sme teraz boli ak by sme nou nepresli….v svetle svetlo nevidis …v tme ten zachrany svetelny bod ako Vieru ano …chcem byt spravodlivy a chcem sa temnoty zastat…stale nas ucila a uci byt lepsimi …Ano ak ma byt reset a bozi zasah oddelenia plevele od zrna …ruku na srdce a istu mysel priznajme si ze aj medzi nami prebudenymi su statisice prebudenych egoistov ktory aj po prebudeni dokazu sudit a posudzovat to o com si Oni myslia ze neni dobre a popritom sami boli predtym tym istym co teraz su schopny sudit ….aj osvieteny nebude osvietenym pokym neprestane vraviet ze je nieco dobre a nieco zle … mne takyto svetelny zablesk i zasah viac menej ukazuje Nelasku a Egoizmus pretoze zbavit sa tych co nam dopomohli Vidiet ..co nas ucili sa sebaovladaniu je nespravodlive ak sme ich najprv viuzili vo svoj prospech na svoje ucenie a potom ich odhodili ako nieco nepotrebne …Nesuhlasim stym a priklanam sa ku ich TRANSFORMACII SPOLU S NAMI NAK SA IM SVETLOM OTVORIA SRDCIA A MAJU ROVNAKU MOZNOST VSTUPIT DO ZLATEHO VEKU SPOLU S NAMI .. boli nasou sucastou v tom najhorsom co sme prezivali mali by byt nasou Pretransformovanou sucastou aj tam kde je MIER …zasluzia si to rovnako ako aj tii co sa vdaka nim mali moznost prebudzat ..toto vidim taku cestu ktoru nam da vsetkym milujuci stvoritel …vravi sa ze miluje vsetkych …tak nak tak kona …🤗😚😍

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-11-19 12:01:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění.“ – Ha! A Dolores Canon mluví o extrémní erupci v roce 2027. Řekl bych, že by to mohlo být ono. Musíme těch pár let vydržet.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-19 12:05:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě předtím bude muset kompletně vyhnisat deepstate. Možná proto datumy nikdy nevycházejí.

Ikona diskutujiciho ***** 2023-11-19 12:27:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Deepstate je jenom jedna ruka globalistů. Ruka, která už jim samotným taky pomalu sahala po krku. A tak se ji za pomocí svých ostatních rukou již rozhodli amputovat. Tedy neboj se, toho svého přání, zbavit se Amerického deepstatu, se podle mne zřejmě asi dočkáš! 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek