Povedlo se mi zachytit anděla na fotografie!

6.12.2010 v Čtenáři 44

Aluška.org - malé logo

Někdy nestačím kroutit hlavou, jak obrovský přínos pro tyto stránky můžou být někteří snaživí čtenáři. Jednoho dne se ke mě dostal naprosto neuvěřitelný e-mail s přiloženými fotografiemi, které mi vyrazily dech.

Na vyfocená zjevení jsem vydržela zírat velmi dlouho s pusou otevřenou dokořán, protože takto se velmi často zjevují andělé! Že byl někdo schopný vyfotit anděla, ještě opakovaně a v takových úžasných detailech se mi zdá jako nějaký až moc krásný sen.

Autorka fotografií byla naštěstí tak moc hodná a povolila je zveřejnit, takže nyní máte možnost se konečně podívat, jakou formu nabírají andělé, když se lidem zjevují. Samozřejmě podob je více a záleží na tom, jakým způsobem se je snažíte vidět, ale tato je hodně ,,klasická“. Mám obrovskou radost, že vám tyto fotografie můžu také ukázat, protože máte možnost získat lepší představu o bytostech, se kterými se řada z vás snaží komunikovat.

linka

Poslaný e-mail:

Ahoj Aluško,
Zrovna ten den co jsi mi poprvé odpověděla na můj mejl jsem byla na zahradě jednak se Samuelkou a další naší kočičkou Dixinkou a chtěla jsem jim pořídit nějaké foto.
Fotila jsem digitálním fotoaparátem Kodak C330 a protože nejsem žádný profík fotograf, mám nastavenou automatickou volbu.
Prvním snímkem jsem fotila kočičku Samuelku, která se zrovna uvelebila na lavičce našeho zahradního posezení. Když jsem však zmáčkla spoušť, viděla jsem najednou, že fotím i něco jako podivný protáhlý mlžný opar – přitom to bylo vidět jenom při zmáčknutí spouště.

1. fotografie anděla

Byla jsem zmatena z toho – co jsem vyfotila a proto se koukla na Preview, abych se na to mohla kouknout jestli se mi to nezdálo, protože na místo, které jsem před chvíli vyfotila nedopadalo žádné zvýšené světlo (naopak je spíš ve stínu – což je z fota patrné) a jak jsem se ujistila – tak ani jsem nefotila proti slunci.
Slunce jsem měla po pravé ruce, proto si myslím, že kdyby tento jev způsobilo slunce – tak by se to muselo projevit na pravé straně fotografie a ne UPROSTŘED, že?
Udělala jsem zhruba 2 kroky dopředu a zkusila jsem tedy vyfotit další snímek a zase TO tam je.

2. fotografie anděla

Pak jsem znova chtěla vyfotit místo s posezením a opět TO tam bylo.
Vyfotila jsem 9 snímků a pak mě napadlo – jak by to vypadalo, kdybych fotila přímo proti slunci – i když o 3 hodiny později. Tak jsem to udělala. A tady je vidět , že sluníčko ozáří snímek do kulata.

proti slunci

Pro jistotu Ti snímky posílám tak jak jsem je uložila z fotoaparátu rovnou do PC. Raději jsem ani neměnila velikost, abych je všechny uchovala v nezměněné formě. Dokonce mám ve fotoaparátu tyto snímky stále – nebudu je mazat – pro jistotu.
Ráda bych tomu přišla na kloub. Co jsem to vlastně vyfotila, Aluško? Máš pro to nějaké vysvětlení ?

Budu Ti moc vděčná za Tvůj názor.
Děkuji Ti předem za to, že si uděláš čas na přečtení tohoto e-mailu.
Měj se moc a moc krásně 🙂
Simona

Poslané obrázky v kompletní sestavě:

Fotky anděla od Simony

Detail posledních dvou snímků:

3. fotografie anděla

4

Odpověď:

Ahoj,

Tak to je něco naprosto neuvěřitelného. Jak jsem viděla tu první fotku, říkám si ,,OH!“ normálně mi spadla brada. Takhle vypadá většina strážných andělů. Nemyslím si, že je to strážný anděl tvojí kočky, ale tvůj, protože je takhle veliký. Zvířata mají ochránce menší, spíše jsou to jakoby víly, nebo světélka. Tohle je paráda, kdybych takhle někdy něco vyfotila já 😀 To jsou luxusní fotky. Nechceš je dát na web? Fakt jsou úplně úžasné, půjdu je ukázat doma 😀

Hodně štěstí
Alue

Reakce:

Ahoj Aluško,

děkuji Ti moc za Tvou odpověď.
Taky mně napadlo, když jsem tu fotku viděla poprvé – že by to snad mohl on, ale protože jsem ještě žádného anděla doopravdy neviděla (jenom podvědomě vnímám jeho blízkost, poslouchám všechna vnuknutí, občas ho asi slyším apod.) – tak jsem si nebyla jistá.
Juj tak to tedy musí být opravdu on, když si to myslíš i Ty !!!
Klidně je můžeš na web dát. Docela by mně zajímalo jak to budou někteří zarytí „vědátoři“ zdůvodňovat. Sama jsem totiž případné možnosti vyloučila při své dedukci. Tak uvidíme.
Já prostě věřím Tobě a basta.

Hodně štěstí i Tobě Aluško
Simona

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vladimir77 2010-12-06 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pocit, že je to právě foceno proti slunci. Dle stínu kočky, slunce jistě není v pravo. Nemám nic proti andělům, naopak jejich pomoc využívám.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-06 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Zkus vyfotit slunce, takhle to nikdy nevypadá. Je to kulaté, dělá to barevné šmouhy a není to bilé.

Ikona diskutujiciho Vladimir77 2010-12-06 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba to je anděl, třeba ne, ale slunce dle fotografií není v pravo, jak píšeš.

Ikona diskutujiciho vodná víla 2010-12-06 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na fotografii je zjavne nejaká bytosť. Ale to neznamená, že zaručene ide o anjela. Môže to byť ktokoľvek, resp. čokoľvek. Napr. nejaká bytosť prírody alebo napr. môže ísť o astrálnu projekciu obrazu bytosti, ktorú dokážu vytvoriť zomrelé duše so silne rozvinutými  magickými schopnosťami a z nejakých dôvodov uviazli na zemi.

Ikona diskutujiciho Kael 2010-12-06 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každopádně jako anděl to vypadá, o té formě není pochyb. Já viděl jednou v životě něco podobného v noci. Bohužel fotak nemam 🙂

Ikona diskutujiciho :-) 2010-12-06 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akurát včera sa mi podarilo vyfotiť niečo podobného, počas fotenia rastlinky, ibaže odraz svetla bol modrastej farby. Fotila som v izbe vo svetle žiarivky a podlhovastý úkaz na fotografii, pripomínajúci siluetu postavy, bol odrazom svetla. Keď som zmenila uhol a fotila z inej strany, fotka bola v poriadku. Tiež som ,,fotograf" – amatér 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-06 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Očividně jsi nečetla ty maily, protože je tam jasně napsané, že popošla o pár kroků a fotila znovu, úhly se mění a když má vyfocenou pouze kočku, tak auto vůbec vidět nejde a stejně tam opar je.

Ikona diskutujiciho zuzu 2010-12-06 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojky vsem. kdyz jsem na to prvne koukla, taky me napadlo, ze stoji primo proti slunci, ale na te fotce kocky na trave tam je videt ten opar.

Ikona diskutujiciho :-) 2010-12-06 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Aluš, kdeže, všetko som si pozorne prečítala i pokukala a nechcem ti kaziť tvoju úprimnú, nadšenú radosť, ale trvám na tom, že je to odraz Slnka, ako som už písala tuná [6]:. Môže byť, že sa mýlim, je to možné, ale potom by ma oklamalo len moje ego, lebo Boh=Vesmír sa nemýli 🙂

Ikona diskutujiciho Andy 2010-12-06 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Simonko, Aluško poslouchejte sebe a svoje srdce co Vám říká, ne tyto názory ani tato diskuse. Jsem Vám moc vděčná za ty fotky a není pochyb o tom kdo na nich je.

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-12-06 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že to je krásná fotka andělské bytosti. A je jedno co tady někteří přechytralí mudrolíni píší.

Ikona diskutujiciho bo 2010-12-06 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja verím na duchovných rádcov-sprievodcov,  tak nejako ich môžeme vidieť, ako Energiu. Môžu mať aj zretelnejšie kontúry.  V každom prípade nesúhlasím s tým,  ako  ich  niektorí výtvarníci maľujú. Väčšinou vky hraničia s gýčom, je to urážlivé. Ba čo, je  to ilúzia,  vlastná projekcia,  nie je to PRAVDA! A o tu nám ide ! Ide ?

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-06 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať v tom každý vidí co chce, důležité není jestli je to skutečně anděl, světlo či cokoliv jiného. Důležité je co v tom vidíme a proč to vidíme. Třeba ta fotka má autorce něco sdělit, nebo má něco sdělit čtenářům na těchto stránkách. Každopádně je tady z nějakého důvodu. Kdo potřebuje, ten svůj důvod si v ní najde.

Ikona diskutujiciho Shayley 2010-12-06 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na tenhle článek jsem se hrozně těšila a vůbec mě nezklamal. :))

Ikona diskutujiciho Jíťa 2010-12-06 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na té fotce vidím anděla.A proč by se jen tak nechal vyfotit?Možná přišel čas,aby se andělé  ukázali všem.

Ikona diskutujiciho Annelise 2010-12-06 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, to je krásný..

Ikona diskutujiciho AChantall 2010-12-06 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to krásne … ďakujem za fotky a ich zverejnenie ♥

Ikona diskutujiciho bozka 2010-12-07 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo o_O kdyz sem to spatrila,tak ve me uplne hrklo,ale pak sem to zacala zkoumat,jestli to neni fotomontaz a podobny veci,ale vypada to jako pravy…ze slunce to nemuze bejt,je to moc dokonale vytvarovana postava…wau:)

Ikona diskutujiciho mato 2010-12-07 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak vsetci co tu vymyslate s tymi tienmi vidite len to co chcete vidiet:) tiene mozu dost mylit, ale jeden- tien tej macky(cesky kocky) ktora je skoro presne medzi fotografom a tym svetlom jasne ukazuje ze slnko je niekde inde…okrem toho predna labka macky je takmer kolma na zem a jej tien smeruje na lavo, cize to slnko rozhodne nie je

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-12-07 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to krásný :).. hrozně se mi to líbí.. a nějak je mi jedno, co tady mudrcují ostatní :)..koukala jsem jak puk na ty fotky! :)..

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-12-07 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to nádherné… díky moc fotografce a Alušce za zprostředkování :-)

Ikona diskutujiciho bo 2010-12-07 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz nám prichádza pomoc viac ako predtým. Ono tak moc nezáleží čo tam skutočne je, ale Viera v To svetlé urobí svoje.

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-07 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Až si všimneš polohu sušiaku vzadu za autom je na fotkách iná. Rovnako ako aj styk holej plochy pred autom s trávníkom je na prvej a druhej fotke v strede snímku a na fotke č. 7 je asi 70 cm vľavo od stredu. To znamená, že autorka snímkov sa musela posunúť doprava, čím určite zmenila aj uhol.

Ikona diskutujiciho Firzen 2010-12-08 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky jsem byl skeptický, když jsem podobné fotky vídal. Ale už nejsem, protože celkem nedávno jsem fotil kamarády na výletě, a zrovna tam v té místnosti bylo dost duchovně velmi vyspělých lidí. A na těch fotkách jsou takové zvláštní proužky, které jsou ale překryty některými předměty a některými zase ne, zkrátka to není žádná jednoduše vysvětlitelná odchylka. Navíc můj foťák žádnou další fotku takto již nikdy "nevyzdobil".

Ikona diskutujiciho Mark 2010-12-08 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již dříve jsem narazil na toto video http://www.youtube.com/watch?v=ZDRf9sIjyyo&feature=watch_response. Připadá mi to naprosto úžasné. Co si o to myslíš Alue?

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-12-09 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to spirit .)

Ikona diskutujiciho AVALON 2010-12-09 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásna žiara ale neviem neviem ci to moze byt bytost,ale pripada mi to ako ženská postava.

Ikona diskutujiciho AVALON 2010-12-09 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo ma že keby to bola energetická bytost tak by na nu tie mačky reagovali.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-09 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Pročpak? Já taky různě vidím věci a ne vždycky na ně reaguji. Zvířata vidí pořád něco a speciálně pokud to byl osobní anděl fotografky, tak na něho byly kočky zvyklé. Právě že reagovat vůbec nemusely.

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-09 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Aj tak som z toho JELEŇ. "Uhol dopadu, rovná sa uhlu odrazu", takže je nepravdepodobné, že by sa odraz Slnka z kapoty auta odrazil do objektívu, zvlášť, keď fotografujúca menila svoju polohu. Nechápem, však, prečo autorka snímkov tvrdí, že mala pri fotení Slnko po pravej strane, keď tieň kočky, auta i stromového porastu vrhá tieň proti nej. Ak by jej tvrdenie bola pravda, auto by na fotke nevrhalo tieň a tieň mačky by smeroval doľava.

Ikona diskutujiciho singy 2010-12-09 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jsem ho taky potkala,měla jsem 7let,a vracela jsem se SAMA domů z koncertu,a bylo 22:30!a dotka jsem se ho.ale našeho domu zmizel.

Ikona diskutujiciho Jasmína 2010-12-11 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho autogramy-obchudek 2010-12-12 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm zajímavé na blog jsem narazil náhodou a hezky jsem si početl

Ikona diskutujiciho Boikana 2010-12-13 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapuje mě, kolik lidí se tady pokouší ty fotky vysvětlit racionálně(v původním slova smyslu pomocí svých 5 smyslů, mezi něž vnímání andělů apod. moc nepatří).

Ikona diskutujiciho Berenika 2010-12-15 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ó! Tak na toto som aj ja pozerala, akoby som pred sebou videla niečo neuveriteľné…! Ja nemám slov. Už viem, ako sa zjavujú anjeli, a veľmi sa tomu teším! Máš skvelý a ten najlepší blog na svete!

Ikona diskutujiciho Danielka 2011-01-09 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Užasný,dokonalý  aurčitě si nemyslím že jde o nějaký odraz a  taky bych rozhodně neusozovala podle stínu kočky přece jenom je to pohyblivé zvíře  xD

Ikona diskutujiciho Natalia 2011-05-18 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to krasne :))

Ikona diskutujiciho Vit 2011-05-19 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ty fotky mi připomínají jeden "sen". Zdál se mi chvilku po usnutí. Pamatuji si z něj jen to, že to bylo, jako bych byl ve svém pokoji svým nefyzickým tělem. Byla tam tma, ostatně jako v noci. U byl jsem u stolu a u postele jsem viděl krásnou zářivou světelnnou bytost. Také mě hned napadlo, že je to anděl. Byla to vznášející se bytost, obalená září (a ta záře, co ho obklopovala byla velmi podobná tomu, co je zachyceno na fotkách). Bytost jsem viděl jasně.

Ikona diskutujiciho Lukýýno 2011-05-22 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tak někomu vysvětlovat co že úhel odrazu=úhlu dopadu, je zbyxtečné.. Ale jen pro příklad, vysvětlení změny úhlu focení: Vem si lesklou plochu co odráží světlo a foť ji s bleskem, uvidíš v kolika úhlech focení se ti destička bude blízkat a budeš muset hodně hledat, aby se blesk neodrážel od plochy kterou fotíš. Myslím si, že je zcela evidentní, že odraz a efekt který tímto vznikl je způsoben odrazem od auta..čočka foťáku byla jednoduše oslněna a jelikož je to foceno automatikou, byl vybrán objekt ostření který je v povzdálí, tedy ta kočka, nedivím se fotografie vypadá tak jak vypadá. Nic méně, je to zajímavý snímek

Ikona diskutujiciho martina 2011-06-02 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Photoshop nebo jinej program na hrátky z fotkama… já bych vám takovehle světlo uměla dát na jakoukoli fotku

Ikona diskutujiciho Simona 2011-07-03 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Asi jste nečetla pozorně celý článek .Já jsem fotky poslala Alušce v naprosto nezměněném (neupraveném ) stavu – viz můj text ze zveřejněného e-mailu v tomto článku – cituji: "Pro jistotu Ti snímky posílám tak jak jsem je uložila z fotoaparátu rovnou do PC. Raději jsem ani neměnila velikost, abych je všechny uchovala v nezměněné formě. Dokonce mám ve fotoaparátu tyto snímky stále – nebudu je mazat – pro jistotu." – konec citace. Ve fotoaparátu je mám uloženy stále. Pro případné další zkoumání.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-07 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odraz slunce to není ani náhodou, protoze do čeho by se ten odraz uprostred fotky opiral??

Ikona diskutujiciho Luk 2016-04-09 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě co osvětlovalo tu kočku? si měla na stromezpověšený zrcadlo ne?

Ikona diskutujiciho Tereza 2016-08-23 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné!!! Děkuji… 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek