Pozor na antibiotika s koncovkou ,,-floxacin“, rozkládají organismus!

25.12.2018 v Zdravověda 16

Toto antibiotikum vás může totálně zničit. Dávejte si na něj pozor!

Pokud jste ještě neslyšeli o třídě antibiotik, které se nazývají „Fluorochinolony“, určitě byste měli zpozornět. Je to ve vašem zájmu.

 

Amy Moserové předepsali v roce 2010 jednu dávku antibiotika Ciprofloxacín, kvůli zánětu močových cest. Když je dobrala, její život se navždy změnil. Nyní o tom píše v naději, že se někdo, kdo bude číst její příběh vyhne peklu, které tato třída antibiotik způsobila jejímu tělu.

Píše, že poté, co v roce 2010 absolvovala tuto léčbu, jí „několikrát spontánně praskly šlachy a vazy. Došlo k degeneraci páteře a rozvinula se u ní artritida, která je nyní již rozšířená v celém těle. Mluvíme o mnohonásobných zlomeninách uvnitř kloubu a operacích, které musela podstoupit ve většině svých velkých kloubů a v páteři. Dvacet operací za posledních 7 let, abychom uvedli přesné číslo. “

 

 

Co je to za léky?

Jsou distribuovány pod mnoha názvy. V podstatě je to generický, druhový název končící koncovkami jako -floxacín„.

V roce 2016 Správa potravin a léčiv USA (FDA) aktualizovala upozornění na tato antibiotika. Dokud se prováděly uvedené aktualizace, zatím lidé nepřetržitě užívali antibiotika, která způsobují „mnohonásobné systémové poškození s ireverzibilními důsledky pro zdraví“.

 

A přesto, že americká Agentura pro léky a léčiva (FDA) a lékaři tyto informace mají, lidi nikdo nevaruje!! Proto vám i nyní znova připomínáme: Studujte, pátrejte a vzdělávejte se sami.

 


 

 

Fluorochinolony byly určeny jako typ léku poslední možnosti, čili tehdy, když už nic jiného nezabírá a ostatní možnosti léčby selhaly. To znamená, že pokud byste měli zánět močových cest a byli byste alergičtí na penicilin, lékaři by našli něco jiného, ​​co by vám mělo zabrat.

Všichni však příliš dobře víme, jak velmi, velmi jednoduché to je, napsat někomu nějaký recept. Pokusit se zjistit, proč je člověk nemocný, což je základní příčina onemocnění, trvá mnohem déle a není to až tak dobře zaplaceno (lékaři).

 

Důvodem, proč by měly být tyto léky poslední volbou, jsou vážná poškození, která způsobují tělu. Tato poškození jsou navíc jejich častými vedlejšími účinky.

 

Seznam u nás používaných fluorochinolonů

Jak jsme již uvedli, jde o skupinu více druhů léků. Pozor si dávejte na léky s následujícími účinnými látkami (všechny končící na -floxacín):

 

ciprofloxacin

gemifloxacín

levofloxacin

moxifloxacin

norfloxacin

ofloxacin

enrofloxacin

danofloxacin

difloxacin

marbofloxacin

norfloxacin

sarafloxacin

pefloxacin

ibafloxacin

orbifloxacin

sparfloxacin

grepafloxacin

trovafloxacin

 

Webová stránka Amy Moser, o které je v tomto překladu řeč, je zde. Pokud umíte anglicky a téma vás zajímá do hloubky, můžete si přečíst její vyjádření z první ruky: https://mountainsandmustardseedssite.wordpress.com/2017/03/18/this-antibiotic-will-ruin-you/ Když se podíváte napravo, je tam i její FB stránka a úvodní slovo, ze kterého mrazí.

 

 

Co způsobují fluorochinolony

Fluorochinolony ve skutečnosti poškozují mitochondriální DNA. Takže, pokud užíváte tyto léky, účinně poškozujete právě ty části buňky v těle, jejichž úkolem je výroba energie a regenerace buněk. Fluorochinolony jsou také schopny překročit hematoencefalickou bariéru, což může vést k psychiatrickým projevům, depresi a sebevražedným myšlenkám.

 

A to nejlepší nakonec: poškození je kumulativní. Čím déle budete tato antibiotika užívat, tím větší škody způsobí vašemu tělu. To neplatí jen pro některé lidi – platí to pro VŠECHNY.

 

U 1000% lidí, kteří užívají fluorochinolonové antibiotikum, jsou vykázány změny v průtoku krve do šlach, chrupavek a vazů. Každá osoba má odlišný zlomový bod, kdy se její zdraví poškodí. Přímo to závisí na DNA dané osoby, přičemž DNA každého člověka je jedinečná. Jsou lidé, kteří odpadnou nebo umírají již po první tabletce!

 

 

Organismus Amy selhal po čtvrté dávce fluorochinolonových antibiotik a někteří lidé berou tato antibiotika již 25-krát a stále si přitom nevšimli, co se s nimi děje. Netuší, co se děje uvnitř jejich těla, dokud se doslova nerozpadnou. Nemusí to být dokonce ani fyzický kolaps. Může to mít psychotický charakter.

Když to však nastane, už je obvykle příliš pozdě. K poškození již došlo a nedá se to vrátit. Neexistuje žádný lék. Žádná léčba. Žádná úleva. Ani žádný specialista. Prostě nic. Konec.

 

O těchto nebezpečných antibiotikách si můžete dohledat na internetu více informací a určitě to bude stát za to. Vaše zachráněné zdraví vám za to poděkuje.

 

Poprvé se do pozornosti dostaly fluorochinolony po útocích na dvojčata v New Yorku v roce 2001 a následujícím strachu ze šíření antraxu. Fluorochinolony jsou v podstatě chemoterapie, která nerozlišuje mezi zdravými a nemocnými buňkami, ale ničí vše, co jí přijde do cesty. Kdysi se používaly pouze při rakovině, ale později farmaceutické společnosti ve snaze o zvýšení svých výdělků rozšířily jejich způsob vyžití i jako antibiotikum. I když antibiotika jako taková jsou problematická a riziková, fluorochinolony patří do obzvláště nebezpečné skupiny. Mezi jejich trvalé vedlejší účinky patří trvalé poškození zdraví, či dokonce smrt.

Za informace o těchto lécích však nevděčímě vládním úřadem či farmaceutickým firmám. Pravda se na veřejnost dostala, když se množství poškozených pacientů začalo ozývat v komunitách, diskusních fórech, či skupinách na Facebooku. Teprve po tragických událostech přistoupily úřady ke stažení zhruba poloviny fluorochinolonů, avšak mnohé se dodnes předepisují a prodávají. Nejde o jeden konkrétní lék, ale o celou skupinu léků a více účinných látek. Dokonce, i ke každé účinné látce může existovat několik konkrétních názvů léků, které vyrábějí rozdílné farmaceutické firmy.

 

Ofloxin (ofloxacinum): Račte si povšimnout názvu ,,Chemoterapeutikum“ na obalu

 

Zdravotní rizika „zapomněli“ výrobci uvést na příbalových letácích

Fluorochinolony jsou schopny spustit v těle člověka celý syndrom systémové toxicity. Dokonce se v lékařských kruzích pro takto postižené pacienty používá výraz „floxnutí“. Správně se však nazývá „syndrom fluorochinolonů toxicity“. Bez ohledu na to, jak to nazveme, jde o naprosto devastující onemocnění zahrnující 30 až 40 nežádoucích příznaků, které postihnou člověka současně a přetrvávají roky.

Podle zprávy americké Agentury pro léky a potraviny (FDA), mohou vyvolat mitochondriální toxicitu. Ta způsobuje život ohrožující neurodegenerativní onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba či v poslední době medializována amyotrofická laterální skleróza (ALS).

 

Příběh Jeffa

V roce 2009 byl Jeff zdravý mladý 30 letý muž. Lékař mu na mírnou infekci předepsal antibiotikum s účinnou látkou ciprofloxacin. Užil jedno balení (zhruba 12 pilulek) za dobu 6 dní. Zanedlouho na to se u něj rozvinula flurochinolonová noční můra. Zažíval nesnesitelné bolesti a záchvaty eskalující symptomologie, plné neslýchaného duševního utrpení. Od té doby je Jeff v podstatě kripl, upoutaný na nemocniční lůžko.

 

 

Co všechno ve vašem těle mohou fluorochinolony zdevastovat

1. flór, základní stavební prvek fluorochinolonů, je notorický neurotoxin. Snadno prochází mozkově-cévní bariérou a způsobuje poškození centrálního nervového systému.

 

2. Tyto léky poškozují mitochondrie (buněčné elektrárny) tak, že narušují proces replikace DNA. Tím dochází ke zničení mitochondrií, oxidativnímu stresu, buněčnému selhání nebo smrti. Výsledkem může být i rakovina.

 

3. Fluorochinolony jsou v podstatě chemoterapie a mají stejné vedlejší účinky jako ona, včetně snižování počtu bílých krvinek.

 

4. Toxický syndrom vyvolá chaos doslova v každé části těla. Zdevastují se orgány, včetně mozku, periferní nervový systém, vzniknou chronické bolesti, dystonie, svalová slabost a autonomní dysfunkce. Hrozí trvalá nespavost, problémy s pamětí, náhodné záchvaty paniky, depersonalizace, psychóza, atd.

 

5. Fluorochinolony zničí pojivové tkáně, chrupavky, vaziva, šlachy a klouby.

 

6. Tyto látky, podobně jako chemoterapie, zabíjejí rakovinné buňky, jakož i bakterie, včetně prospěšných a doslova všechno, co jim přijde do cesty, nevyjímaje neurony a lymfocyty.

 

Dovětek

Jeden ze zdrojů, ze kterého tento článek čerpá, přinesl badatel.net (zdroj: https://www.badatel.net/toto-antibiotikum-vas-moze-totalne-znicit-davajte-si-nan-pozor/). Abyste si nemysleli, že je to něco kdesi daleko, u nás se tyto nebezpečné léky nevyskytují tak na co se vzrušovat, upozorňuji, že se to u nás opravdu lidem předepisuje (jen pozor na mírně změněné názvy, je dobré u léků číst i podnadpisy a latinské názvy, které jsou univerzální). Na zmíněném webu v příslušné diskuzi si tedy můžete doslova přečíst v příspěvcích čtenářů:

 

,,Môjmu otcovi sa po užívaní Ofloxacínu vytvorili metastázy na pečeni. Moja mama viackrát užívala Ciprofloxacín a bolesti v svaloch jej rástli, aj psychika sa zhoršovala, raz to bolo dokonca skokovite po doužívaní lieku, energia ubúdala. V príbalovom letáku sa píše o vedľajších účinkoch týkajúcich sa svalov a šliach, ale o poškodení mitochondrií nie, pokiaľ sa pamätám. V každom prípade treba čítať príbalové letáky.

 

,,Vetsina lidi, kterym se nici slachy pri brani Ciproflaxinu/fluorochinolu trpi nedostatkem horciku/magnesia. Ponicenim slach se da zabranit branim magnezia/horciku s odstupem 3 hodin od brani Ciproflaxinu. Denni prumerna davka Horciku je 400mg. Predavkovani muze zpusobit prujem. Prostudujte ruzne druhy horciku, ne vsechny se dobre vstrebavaji. Muzete slachy/svaly taky postrikat sprayem z horciku.

 

,,Vybrala som v roku 2016 jedno balenie ciprofloxacínu pri liečbe helicobakteru a po 2 týždňoch mi praskol svalový trs na lýtku, po mesiaci sa mi odtrhla šľacha v ramene a museli mi ju prišróbovať. Mám odvtedy problémy s pohybovým aparátom. Je to fakt diabolský vynález. Mal by ho užiť ten, čo ho vynašiel a aj ten, čo ho schválil na všeobecné užívanie ako liek. To nie je liek, ale zákerná otrava celého organizmu. Neberte to ani náhodou!!! Zničí Vám to zdravie a život.

 

zdroje:

https://www.badatel.net/toto-antibiotikum-vas-moze-totalne-znicit-davajte-si-nan-pozor/

https://domacaliecba.sk/fluorochinolony-rizika/

https://mountainsandmustardseedssite.wordpress.com/2017/03/18/this-antibiotic-will-ruin-you/

do češtiny: Alue, www.aluska.org 2018

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2018-12-25 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue díky,

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-25 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Taky… chodím pouze k zubaři. Zbytek si řeším sama a do nemocnice by mě dostali jedině v bezvědomí.

Ikona diskutujiciho armag 2018-12-25 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tak to asi nejsi nikde zaměstnaná, takže máš štěstí, že nemusíš chodit na prohlídky k závodnímu lékaři.

Ikona diskutujiciho ? 2018-12-25 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sileny, dekuju moc za clanek! ?

Ikona diskutujiciho Renata 2018-12-25 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v lete som po rokoch na mocove cesty zapal musle brat ATB Zinnat /Cefuroxím ucinna latka, znie to podobne ako to co popisuje Aluska, vobec mi nepomohli, bolestami som trpela este 2 mesiace, hoc lekari tvrdili, ze v moci zapal uz nemam, ja som sa necitila vobec lepsie.

Ikona diskutujiciho andro64 2018-12-26 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

díky za článek

Ikona diskutujiciho Vojta 2018-12-26 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto jsou jedy, vydávané za léky, které se předepisují těm, kteří jsou z jakéhokoliv důvodu určení k likvidaci.

Ikona diskutujiciho Efs 2018-12-26 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Je v tom pár nepřesností a jeden jednopytlismus. Nebylo to před pár lety, nýbrž před mnohem delší dobou. Není to k závodnímu lékaři, nýbrž k lékaři pracovně lékařských služeb. A věc, pokud se dělá dobře, má ten hlavní účel, aby do práce šli lidé zdravotně způsobilí. Aby se chránili před nemocemi z povolání. Aby nebyli dáváni na práce, které mohou uškodit jejich zdraví. Aby mohli jít na pozice, které jim nejvíce vyhovují s ohledem na jejich zdravotní stav. Aby se včas odhalil náběh na nemoci z povolání. Aby byl pracovní poměr oboustranně výhodný a snesitelný. Dělám "bezpečáka" ve firmě, kde to funguje tímto způsobem a vím, že to tak není všude. Vím i to, že prohlídky jsou velmi dobrým kšeftem. A vím, že záleží na vedení firmy, jestli tento nástroj využije tak, jak jsem popisoval výše, nebo jinak a stanou se pouze opruzem a nutným zlem. A taky vím, že jsou lidé, kteří nepochopí, že je to k jejich prospěchu. Pracovně lékařská péče je jedním z výdobytků řady minulých desetiletí podobně jako osmihodinová pracovní doba nebo dovolená na zotavenou. Je to jeden z prostředků, jak chránit pracující, i když si to někdy neuvědomují a nedocení to. A k tomu ušnímu se nechodí proto, že u vás pracuje jedna hluchá holka, nýbrž proto, že tam zřejmě máte pracoviště zařazené(-á) do třetí kategorie kvůli hlukové zátěži (více než 85 dB). A že poškození sluchu přichází pozvolna a nenápadně a bývá nezvratné. Přeji hezké a radostné Vánoce.

Ikona diskutujiciho Martina D. 2018-12-26 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim vsechny, ja osobne jsem Ciprofloxacin, nebo Ciproxin brala v zivote uz snad 30x, trpim totiz od pubety na zanety mocovych cest a zatim na sobe nepozoruji zadne zdravotni problemy a to uz je mi 47 let. Nerikam, ze neskodi, jen ze je to hodne individualni. Tak nepanikarit a krasny den M.

Ikona diskutujiciho armag 2018-12-26 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: V ČR je údajně možná volba lékaře, takže nevidím důvod, proč bych měl chodit k nějakému závodnímu lékaři na prohlídku. To razítko může dát i normální obvodní lékař. Kdybych chtěl jít k policii, armádě nebo něčemu podobnému, tak bych to pochopil, ale jinak je to jen kšeft pro doktory.

Ikona diskutujiciho manu 2018-12-27 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:No a s tím zubařem by se nedalo něco vymyslet, aby být nemusel?

Ikona diskutujiciho armag 2018-12-27 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ideální by bylo, kdyby se zuby postupně stále měnily, třeba po 10 letech a bylo by to v pohodě.

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2018-12-27 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Renato podobné potíže měla jedna členka moji vzdělávací skupiny a pomohlo ji, po dobrání léků, užívání kanadských borůvek (k dostání v lékárně) a kapky lichořeřišnice větší rovněž z lékárny. Kapky brala každou hodinu po desíti kapičkách na plastové (ne kovovové) lžičce. Toto dávkování je rozdílné od dávkování v návodu na balení lichořeřišnice. Po několika dnech si intervaly braní kapek prodlužovala a ubírala i jejich množství, až se dostala na dávku uvedenou v návodu. Doporučenou dávku už bere jenom občas dle pocitů a bude to dělat až do dopotřebování celého množství v lahvičce. Ty kanadské borůvky brala dle návodu na obalu až do vypotřebování.

Ikona diskutujiciho Efs 2018-12-27 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Svobodná volba "obvodního" lékaře skutečně v ČR existuje. Pracovně lékařské služby se však řídí zákonem č. 373/2011 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Podle toho platí, co jsem psal v [8]:. Kšeft pro doktory to je, to nepopírám, ovšem nikoli "jen" kšeft. Především a prvotně je to ochrana zdraví pracujících.

Ikona diskutujiciho HnNvkv 2018-12-28 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chemoterapeutika jsou antibiotika připravená syntetický, zjednodušeně řešeno. V dnešní době už se pravá antibiotika téměř nevyskytují.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2020-03-28 15:07:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo nevíte o nějaké možnosti lečby.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek