Pravda a telepatie

3.2.2010 v Bytosti 1

Opis z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

_______________________________________

“Nemusíš se bát, máš za sebou sílu, jež ti pomůže překonat jakýkoliv strach. Zdatnou oporou je také stále větší počet lidí, kteří se modlí a věnují se duchovní cestě. Pokud se dokážete vrátit k životu založeném na telepatii, strach zmizí.”

Před dávnými věky, bylo to v oblasti zvané Lemurie, lidé žili a komunikovali bez nutnosti užití mluveného či psaného slova. Vše se tehdy dělo pouze na bázi výměny myšlenek. Pomyslela jsi zkrátka na něco a adresát informaci přijal, stejně jako si dnes vyměňujete slova. V Lemurii žili lidé vskutku dokonalým životem, který připomínal Eden. Vzpomínku na tento ráj si ostatně vy, služebníci světla, nosíte uložený hluboko ve svém podvědomí, je to svým způsobem motor, který vás žene kupředu.

Veškerá komunikace v Lemurii probíhala telepaticky. Také dnes je mnoho lidí schopno telepatii užívat, ovšem většinou tuto možnost odmítají. Brání se sebemenšímu náznaku jasnovidného vnímání nebo si namlouvají, že jde o výplod fantazie. Místo, aby spoléhali na vlastní vnitřní pravdu, kloní se raději k vnějším podnětům. To pak vede k pocitům nedostatku, neboť se zdá, že je třeba opustit sama sebe za účelem dosažení materiálních potřeb.

Kdyby lidé konečně objevili bohatství ukryté v jejich vlastním nitru, zahrnující v sobě i materiální a duchovní zdroje, nemuseli by se trápit obavami. Stejně tak by lidem stačilo, aby si všimli strážných andělů a duchů. Nikdy by se pak nemohli cítit opuštění a bez přátel Nebojte se pohledět do očí svým zemřelým blízkým a navždy se zbavíte strachu ze smrti.

K tomu, aby se lidé zbavili obav z nedostatku, musí začít spoléhat na své telepatické schopnosti. Teprve následování vnitřního hlasu jim automaticky umožní naplnit veškeré fyzické a citové potřeby. A zde je jeden z nejdůležitějších bodů plánu: Až se lidstvo vrátí k telepatické komunikaci, opustí vaši planetu nepoctivost. Jak je to možné?

Jediný důvod, proč lhaní funguje, spočívá v neochotě lidí spoléhat se na vlastní pocity, jež jim často říkají, že něco není tak, jak má být. S telepatií už ovšem nebude možné nedůvěřovat vlastnímu poplašnému systému. Ve velmi krátkém čase tak lži a polopravdy přestanou být tolerovány. Stejně jako ty neutajíš nic před námi ze světa duchů, také mezi lidmi ztratí tajnosti smysl.

Další obrázky Víl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-27 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek